Partycentrum "Concordia" •••Bruiloften en partijen*** Tel. 01892-17133/17193 Koelkast 's morgens besteld, 's middags bij u thuis afgeleverd! We week in de dorpskrant overdag en 's avonds tot 250 personen (ruime parkeergelegenheid) BREDEWEG 66 - ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE TELEFOON 01793-1528 (van 9-23 uur) 50,- retour voor uw oude koel of koel/vrieskast Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Moordrecht Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg, Gouderak, Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 19.500 gezinnen! Uw makelaar voor aan- WJ en verkoop van uw huis ®vm Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 fgUPQg^ Bij overlijden en eerste ||1 verzorging in Zevenhuizen, (®j{||a/ Moerkapelle, Benthuizen en omstreken: Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Uitvaartverzorging H.E van der Hammen. het tweede deel van een vervolg serie over Marokko. reacties op het BK-weg verhaal van de vorige week Erica terug Sharon en Dennis van Oye, nationaal waterski kampioenen Veel leesplezier!! Verkeersschool Bremmer start begin september met de nieuwe cursussen VERKEERSSCHOOL BREMMER Tel. 079-312095 of C.A. MANTEAU, tel. 01793-2776 Geef u tijdig op i.v.m. bestellen cursusmateriaal AKTIEF 14e jaargang nummer 420 de Dorpskrant, als je hem niet krijgt, weetje pas watje mist! A makelaardij MAKELAAR peweg in Zevenhuizen ver- K zijn?" E de Dorpskrant zich af en Ne gemeente Zevenhuizen, [kon men geen nadere infor- f verstrekken. Feit is dat de Dorpskrant door een Misschien is het beter als de brug omwonende is opgebeld met de verwijderd wordt voordat er onge- mededeling dat het brugdek der- lukken gebeuren als toch niemand mate slecht is dat het een wonder de verantwoordelijkheid op zich is als je veilig de overkant bereikt, wil nemen de brug op te (laten) En toch wordt van deze losse knappen??? phuizen-"We kwamen op het toen de Golfoorlog uitbrak", L- 'harige Leen-Jan van toj zijn ondergrondse hut I'net erf van de boerderij 't De jongens bedachten dat ze een ten", vertelt René. "Ook toen het kuil konden graven en daarover- koud was. We hebben er zelfs een heen golfplaten leggen. Dit plan open haard in gemaakt", werd uitgevoerd, alleen veel groter "Jullie waren nadien zeker erg dan ze aanvankelijk van plan wa- vuil?" ren. Erg diep kon er niet gegraven Hier vindt u Lieffering: Lieffering in het stadshart Het Rond 55 Zoetermeer tel.: 079-419875 Lieffering Dorp Oranjelaan 25-27 Zoetermeer tel.: 079-167146 "Nee hoor", antwoordt Leen-Jan. We hebben houtsplinters op de vloer en dan blijf je lekker droog". Ze vertellen dat ze af en toe oor logje gespeeld hebben en vanuit hun 'kijkgaten' de vijand in het oog hielden. Voorlopig zijn ze niet van plan de hut af te breken, maar er samen af en toe nog eens gezellig bij elkaar te komen, al jeuken hun handen alweer om iets te doen te heb ben.... Maar wat... tja daar moeten ze nog even over denken. worden, want er was gevaar voor grondwater. Dan maar een lange hut van 10 meter bij 4 meter. "En sterk is ie hoor, er kan wel een tractor overheen rijden", glundert Jareno. Sijmen vertelt dat er grond over de golfplaten gestrooid werd en dat er toen gras op gezaaid is. Hoewel de ingang erg ondiep is, evenals het voorste gedeelte waar je op je buik in moet schuiven, blijkt er in het midden een dieper gedeelte. "We hebben hier avonden geze- De duur van de cursus is 4 maanden. Examen in december Slagingspercentage vorige cursus in één keer: 95% De cursus wordt gegeven bij Truckcenter Zevenhuizen, Noordeinde 57 Bel vrijblijvend voor inlichtingen:

Dorpskrant | 1991 | | pagina 1