Gemeente Moerhuizen Zakelijk bekeken Eén vis van 35 kilo! FAMILIEBERICHTEN Verleende bouwvergunning Pieter Huurman Johannes van den Haak pagina 4 Dorpskrant 422/14 augustus 1991 Gouda, 6 augustus 1991 In de periode van 3 augustus t/m 9 augustus 1991 is door burgemeester en wethouders van Moerhuizen vergunning afgegeven aan: - C. Popijus te Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de dakkapel, plaatse lijk bekend Burg. Klinkhamerweg 33a te Zevenhuizen. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad ingevolge de Wet Arob een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Wij wijzen U er op dat het indienen van een bezwaarschrift geen schorsende werking heeft. Indien gewenst kunt U naast het bezwaarschrift een verzoek om schorsing van de verleende vergunning indienen bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN Den Haag. Dankbaar voor wat hij ons heeft gegeven, delen wij U mede, dat heden heel rustig van ons is heengegaan, onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van M.T. van Gossum in de leeftijd van 86 jaar. Margriet en Jan Vincent en Audrey Sander Dik en Ria Arief Jeffry Victor en Leida David Ruben Bart Regina en Daan Sabine Nancy Davy Verpleeghuis "De Riethoek", Rdr. v. Catsweg 258. Correspondentie-adres: D. van den Haak, De Fazant 412761 SZ Zevenhuizen. De begrafenis heeft zaterdag 10 augustus j.l. plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. In dankbare herinnering wat hij voor ons allen is geweest, geven wij u kennis, dat na een ongelijke strijd, van ons is heengegaan. mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa op de leeftijd van 71 jaar. T. Huurman - Hertog Driebruggen: Frans Huurman Ineke Huurman - v/d Laan Wesley Chipiona (Sp.) Yvonne Zwarteveld - Huurman Frans Zwarteveld Moerkapelle John Huurman Ria Huurman - Bakker Leon Ruiger Suzanne 6 augustus 1991. Rottedijk 4, 2751 DJ Moerkapelle. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis heeft vrijdag 9 augustus j.l. plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. Van Vliet Autodesign Zevenhuizen/Nieuwerkerk a.d.IJssel -"Steeds meer mensen ontdekken hoe dichtbij huis de mogelijkheid bestaat om reklame- teksten op een auto aan te laten brengen. En er is veel mogelijk op dat ge bied", zegt de 27-jarige Ron van Vliet. In zijn bedrijfspand naast de voor malige ouderlijke woning aan de Rozenstraat 19 in Zevenhuizen, heeft hij zijn werkplaats, maar het creatieve aspect van het ontwer pen van reklame-teksten en de sign-strepen en verfraaiingen, ver richt hij in zijn woning in Nieu- werkerk a.d. IJssel. Met de door hem aangeschafte computer kan hij op het beeld scherm elke gewenste tekening maken, waarna de letters en ge wenste tekening automatisch worden uitgesneden en door hem op het folie worden aangebracht, dat op de autolak geplakt kan worden". Dure investering "De aanschaf van deze automati sche apparatuur mag dan een dure investering zijn, op termijn is deze zo terugverdiend. Tot dusver besteedde ik dit werk uit. Nu kost het me wel veel tijd, maar bespaar ik toch heel wat. Ik wil het verfraaien van de auto's met allerlei gewenste strepen en tekeningen, zo goedkoop mogelijk maken". Groothandel "Vorig jaar ben ik min of meer noodgedwongen, voor mezelf be gonnen als groothandel in auto- accessoires. Dat betekende dat ik langs alle ga rages ging met m'n artikelen. Nu doe ik dat nog maar biedt ook de mogelijkheid om snel en vak kundig elk gewenst design op de auto aan te brengen. Garagehouders die door hun klan ten gevraagd worden om design aan te brengen op hun auto: stri ping of tekststroken, bellen mij op om te vragen of ik langskom. Inmiddels heb ik een fotoboek met heel wat voorbeelden". Voorbeeldenboek (Hij toont het boek waarin foto's van personenauto's en transport busjes de namen prijken van be kende bedrijven) "Het kost die bedrijven aanzienlijk minder geld om folie 'plakletters'- waarop overigens zeven jaar ga rantie wordt gegeven- te laten aan brengen, dan deze letters erop te zicht, sterretjes, strepen, i een landschap: alles kan. Evenzo is er veel variatie in u belettering: groot en klein, recht] schuin en tal van lettertypes Ook op winkelruiten Van Vliet Autodesign werkt voofl namelijk voor bedrijven. Daarom neemt hij zich voor t niet alleen bij auto-design te b ven maar ook langs de middel stand te gaan. Hij kan immers voor beletterinl zorgen die aan de binnenzijdj (spiegelbeeld) op de winkelruit bi laten spuiten. Trouwens ik kan ook voor mallen zorgen voor autobedrijven die de voorkeur geven aan spuiten. Overigens komt het voor dat er naast striping, toch nog verf op de auto aangebracht moet worden. Dat spuiten besteed ik uit". Van Vliet zegt met de bekende kleurencirkel te werken: Rood, oranje, geel, groen, blauw en tenslotte violet.... Hij vertelt dat hij - na een gesprek met garagehouder of klant- precies diens wens kent en deze uitvoert.... of het nu de Eiffeltoren is, een ge vestigd wordt en aan de buitenzi| de te lezen is.... Ook op dat terrein biedt hij, zij z'n automatische apparatuure| tekenprogramma, veel mogel: heden.... Wie dus voortaan 'design' auto's en aan de binnenzijde val winkelruiten ziet, zou zich af kul nen vragen of dit een creatie vaf Van Vliet Autodesign is....immeij dit bedrijf is één van de weinigej op dit gebied.... Veel succes! Ingezonden - Een vakantieverhaal over de kinderen Klein te Zevenhuizen ...over een zere knie, lekke banden en een haakje.... Er staat weer een zomervakantie van wel zes weken voor de deur. Ach het lijkt een hele sleur. Maar wat wij met z'n allen wel bele ven, zal ik op dit papier proberen weer te geven. De eerste week werden we met z'n allen opgepropt, zo de auto ingeschopt. Maar o wee, wat is daar aan de hand, m'n moeder had haar eerste lekke band. Ze dacht, 'geen gezeur, we rijden gewoon deur. Tot bij Reeuwijk, daar is een benzine pomp'. Het rijden dat ze deed, met een zachte band, zeer lomp. Maar Driebergen kwam al snel in zicht, met al het overtollige gewicht. Na er een uur te zijn geweest, werd het meteen een reuze feest. Ik sprong enthousiast op de fiets en verdween in het niets. Een moment was het erg stil, tot ze hoorden een afgrijselijk gegil. Ja hoor, ik was al op m'n plaat gegaan en wat deden ze daar dan toch weer aan. Ze sloegen me met een natte was hand om m'n oren, en zeiden dat ze mij zo niet wilden horen. Maar ach mam, toch wat een strop, m'n knie zette zienderogen op. Moesten we nu al naar de dokter gaan, of zou ik proberen of ik nog kon staan. ik moest maar gaan zitten en deed maar rustig aan, dan zou het vast en zeker, wel over gaan. De vakantie zonder verdere pijn te hebben doorstaan, moesten we toch weer huiswaarts gaan. Wij weer opgepropt om naar huis te rijden, maar nu hadden we niet één lekke band, maar beide. Pomp maar op die zooi en kom maar terug, bij ons in 't dorp plakken ze het wel vlug. Toen moest mam een paar dagen van huis. Dus waren wij vanzelf ook niet thuis. Iedereen werd uitbesteed. Wat ons allen geen moment speet. Lekker met je vriendje erop uit. naar 't Westerpark, dat kost haast geen duit. Eerst gingen ze daar kilometers lo pen en ik de hele tijd maar lopen hopen, als dat maar niet te veel is voor m'n knie. Dat niemand mij hier nou zo tobben zie. Moesten we ook nog naar de speel tuin toe, en ik was al zo erg moe. Loop ik ook nog snotverdrie tegen een ding, wat ik niet zie. O, wat deed dat toen een pijn. en ik wou toch zo graag een grote jongen zijn. maar m'n ogen liepen vol, toen was het echt wel over met de lol. Vishaakje Ja, m'n knie is toch vanzelf weer ge nezen. U moet echter toch even verder le zen, want m'n broer die vist heel graag. Dat is voor de hele familie een plaag. In de vakantie eten wij dagelijks droog brood, dat komt omdat die malloot de broodtrommel altijd open laat staan. Dus dacht ik, ik zal ook eens een vis aan de haak slaan. Op een goeie zondagmorgen, liep ik naar m'n broer die daar stond te vissen zonder zor gen. Toen kreeg ik een goed idee. Ik dacht: Hier bemoei ik mij even mee. Ik zei:"kom maar hier met die hengel, dan doe ik het uitgooien even voor", totdat ik m'n broer uit het oog verloor. Ging dat jong achter mij staan, en dat terwijl ik m'n hengel flink uit wil slaan blijft m'n haakje zowaar ook nog han gen, nee niet in het struikgewas en niet in z'n wangen, maar wel in dat jong z'n onderlip. Ik dacht nog zo 'verhip', dus trok ik nog een keer,. Dat deed hem wel erg veel zeer. M'n moeder maar weer gealarmeera Dat m'n broer zich had bezeerd, r Zij dus met kind aan haak en hengej met dat jong flink aan de jengel. Maar hoe moest de haak er uit.^ Was dat niet zonde van de buit. Nou m'n vader had nog wel een z| kniptang. en hij ging toen even aan de gang De blinkers werden eraf geknipt J zodat die tenminste niet verlorei waren. 1 Toen maar naar de dokter die g| bruikt ook al haakjes en scharen, hij deed een draadje door en do1 dat was wel het tweede haakje i j lip hoor. Met die hechting in z'n onderlip. J mocht wij wel soep eten van ee 11 Na de eerste hap, ach jee, I ging meteen het hele draadje I Lekker dooreten en verder gee" r verder ml zeur. na het eten ging hij weer z'n vissleur. ..ij Wéér die broodtrommel ope is hij toch weer bij die brui, .-a3| Z'n hengel lag er goed en wel in. en hij had het reuze naar z n komt me daar de dokter brug. a|We< 'Zo jongen', zei hij, 'JU VIS vlug. en hoe is het met je lip kijk nou even niet zo sip. Is de hechting er nu al uitgeë |]if "Ja dokter die knoop 'ie maeadracïahent zal vast wel overga M'n moeder zei nog tegen 'Stel je voor dat hij nou een ben?' Zou dat nou zo iekker z'1"p n pijn'l Hebben die beestjes dan g Ach, nou ja, ken mij 't sen er zijn er toch nog wel nee

Dorpskrant | 1991 | | pagina 4