Vrijdag: Dorpsfeest!! Zaterdag: Braderie!! Partycentrum "Concordia" 8 Tel01892-17133/17193 Vrijdagavond: Dorpsfeest met Anneke Grönloh Superwippen Zaterdag: Braderie met o.a. Fiets 'm erin en vele andere leuke aktiviteiten. •••Bruiloften en partijen*** Deze week een speciale Braderiekrant met diverse kleurtjes en natuurlijk ook nog al het gewone nieuws! Veel leesplezier!! (september 1991 14'* jaargang nummer 425 leden van de braderiecom- "ie.de heren Tol en de Visser, ..ellen dat de middenstandsver- hig van Zevenhuizen al een t aantal jaren op de eerste erdag van september de alom de Braderie organiseert, "w dit jaar is het Dorpsfeest, gehouden wordt op vrijdaga- 3 september als opwarmer de braderie. Een dergelijk festijn kan alleen worden uden als een groot aantal me ikers en sponsors bereid zijn iite investeren. Sjk met de activiteiten heeft gemeente de renovatie van de sstraat afgerond. Hierin is .«opgenomen een permanen- geluidsinstallatie. Deze installa- isergekomen in samenwerking :n de middenstandsvereni- S en de gemeente. Tijdens de sing van de activiteiten op (dagavond zal wethouder van «ren de installatie officieel in tók stellen. Dorpsfeest -programma voor de vrijdaga- ide kent een aantal hoogte- tón. Als eerste wordt er een ilé gehouden door het dorp, Brbij De Kleine Trompetter de ■5" van Zevenhuizen met hun jtsierde fietsen, steppen e.d. zal .tóiden. Ook zullen in de stoet aantal oude en bijzondere niigen meerijden, dit jaar is de volleybal van de I Zij zullen de gezellige bars terrassen bemannen en daar- zorgen voor de inwendige ps. Bekende spelers kunt u nu 'treffen als uw eigen ober. De veiligheid op de terrassen wordt verhoogd door de muzikale wersteuning van de drive-inn- •«otheek. •e wordt superwipkampioen? 'W plein staan een aantal su- '»'ippen opgesteld, teams van 4 personen wordt reden om de kampioenstitel. «e winnaars ligt een hoofd ig klaar t.w.v. ƒ500, De kam- -Kchappen zullen zowel op a's op zaterdag plaatsvin- Anneke Grönloh JP °P de vuurpijl, zal orn ate „2.00 uur op vrijdagavond 4 ^r°n'°h optreden Zij zal 'Oude en nieuwe hits haar r™en afsluiten met de Tina er-act, bekend van de Sound- mixshow. De show-bissness is een aparte wereld. Show-bissness is een speciale wereld, zo stelt de heer van Tol. Dat merkte de organi satie toen de eerder gecontracteer de Arie Ribbens meldde helaas niet te komen. Met de komst van An neke Grönloh als een waardig plaatsvervangster is de organisa tie zeer content. Antieke voertuigen Met enige trots met de heer van Tol, dat hij de heer Fred Visser bereid heeft gevonden een exposi tie te organiseren van oude land bouwwerktuigen. In de Dorpsstraat zullen een keur van oude antieke trekkers, auto's en jeeps worden opgesteld. Tevens zullen er stationaire moto ren worden opgesteld en een mi niatuur dorsmachine. Demonstraties Doorlopend zal op het Catgesplein een grote boer een demonstratie geven van dorswerkzaamheden. Al met al zijn kosten noch moeite gespaard om in samenwerking met een aantal co-sponsors deze expo sitie te houden. Fiets 'm erin en hou 'm droog In de bosgracht zal zaterdag appa ratuur worden geplaatst waarop "fiets 'm erin" en "hou 'm droog" worden gehouden. Deze activiteit heeft in een iets an dere vorm ook al vorig jaar plaats gevonden. Voor fiets 'm erin wordt de jeugd onder de 15 jaar opgeroepen met de fiets over het water te rijden. Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Moordrecht Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg, Gouderak, Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 19.500 gezinnen! de Dorpskrant, dè krant van de regio!!!! Voor de rapste deelnemer staat een schitterende mountainbike klaar. De jeugd van 15 tot 100 jaar kan in duo's met een kruiwagen trachten droog over te komen. Ook hiervoor geldt, dat de organi satie schitterende prijzen be schikbaar heeft. Opgave voor de evenementen is mogelijk bij de winkeliers met de raambiljetten voor dit onderdeel. Braderie Vi>» hA makelaardij o.g. Uw makelaar voor aan- O V 0 PI S en verkoop van uw huis overdag en 's avonds Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 tot 250 personen (ruime parkeergelegenheid) BREDEWEG 66 - ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE TELEFOON 01793-1528 (van 9-23 uur) Traditioneel, doch zeker steeds weer aantrekkelijk is het grote sca lavan kraampjes en standjes op de braderiemarkt. Dit jaar heeft een tachtigtal stand houders aangegeven zijn/haar op wachting te maken op de Braderie met voor ieders wat wils. Traditioneel heeft het welbekende Rad een plaats gekregen op het plein. Wie waagt... die wint, is het devies van de raddraaier. Mickey Mouse en zijn vrienden zult u aantreffen op de Braderiemarkt. Zij geven de jeugd de gelegenheid deel te nemen aan een leuke rebus. Ook een ballonmodelleur treft u aan, die gratis voor de jeugd aller lei fantastische beesten e.d. kan maken van ballonnen. Ter afsluiting van het festijn op zaterdag treedt om 16.00 uur de bekende Play-back-formatie de Bloes Brodders op. Al een aantal jaren staan zij garant voor een waar spektakel. Een perfekte afsluiting van hope lijk twee fantastische (droge?!) dagen Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken: Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Uitvaartverzorging H.E van der Hammen. Zin WAT VAN ONS VERWACHT WORDT. Dag Nacht 079 - 426070 TEEUW UITVAARTVERZORGING i wordt verzocht i.v.m r september a.s. geen sstraat, op het Catgesplein, het p.t.t.-pleln, de burg. Boerstraat en de braderiecommissie NVM AKTIEF MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE b.g.g. 01892 - 16016 POSTBUS 5126 2701 GC ZOETERMEER DE ZONNEBAARS I 2661 kk BERGSCHENHOEk Meer informatie en voorwaarden in de winkel Hier vindt u Lieffering: Lieffering in het stadshart Het Rond 55 Zoetermeer tel.: 079-419875 Lieffering Dorp Oranjelaan 25-27 Zoetermeer tel.: 079-167146 mm

Dorpskrant | 1991 | | pagina 1