Nog heel even,l en dan. 6,98 2,99 7,98 3,69 BENTHUIZEN BENTHUIZEN BENTHUIZEN BSC'68 - De Jagers, laatste oefenwedstrijd Referendum Gemeentenaam Tafeltennisvereniging Tabé in het niew Hijdra Half om half gehakt kilo Witte druiven •jS Magere varkenslappen kilo vft^ Reddy zonnebloemolie liter st®' HANS KOELHUIS wm iiiii! IHliÉ^' <0ÊÊÊÊ kunnen wij U ontvangen in onze j vernieuwde speelgoedafdeling!! Ruimer en overzichtelijker en een nog grotere sortering dan voorheen. Intussen bedankt voor uw begrip voor het ongemak tijdens het afbreken en opbouwen. U hoort nog van ons. Wig-Wam Speelgoed Winkelcentrum "De Korf" Benthuizen Tel. 079-313443 ;n pagina 6 Dorpskrant 426/11 september 1991 m//- /:://'<d^./-::;>;/x:x Weekend PRIJSVOORDEEL >e a Pr. Wilem Alexanderplein 7 Benthuizen - Tel. 079-314882 '•ïfjïWxïmW Prijswijzigingen en/of uitverkocht voorbehouden. Benthuizen - In de 13e min. van de le helft besloot John Nilissen van de Jagers een lange rush met een prachtig doelpunt 0-1. In de 31e min. maakte Wijnand Pelle gelijk door de bal via de keeper in het net te trappen. In de 38e min. kregen Wijnand Pelle en Andre v.d. Meer niet te missen kansen om een voor sprong te nemen. Pelle schoot te gen de keeper op en V.d. Meer schoot de terugspringende bal hoog over. In de 21e min. van de 2e helft ging Gerard Houwaard van de jagers alleen door de verdediging heen en gaf John Windhorst geen kans op redding. In de 24e min. werd het weer gelijk door Sander Foortse, hoewel menigeen twijfeld of de bal wel over de doellijn was gegaan, in de 27e min. bepaalde Gerard Houwaard de eindstand op 2-3 voor de Jagers. Ariston '80 - BSC'68 eerste competitiewedstrijd In de 2e min. kroop BSC'68, gekleed in het nieuwe tenue van sponsor Nabuurs transport b.v. door het oog van de naald, na een misser van Rein Kamphuis ging de bal ra kelings langs de paal. In de 14e min. kreeg Peter ter Luun een goede kans met een heel vrij veld voor zich, hij speelde de bal echter te ver voor zich uit zodat de keeper redding kon brengen. Het was een gelijk opgaande wedstrijd zonder veel gevaar voor beide doelen. In de laatste 10 min., van de eerste helft kwam er wat meer leven in de brouwerij. De bezoekers werden sterker en kregen ook enkele goe de kansen om te scoren. Wijnand Pelle liet een voorzet los waar de studenten -goalie alle moeite mee had. Ook Peter ter Luun, Sander Foortse en weer Wijnand Pelle kregen praktisch niet te missen kansen, maar het lukte niet het net te veroeren. 5 min. voor de thee kreeg ook Aad den Boer, na een verdedigingsfout, een dot van een kans, maar hij schoof de bal naast de paal. in de 3e min., van de 2e helft mocht Peter ter Luun een corner nemen, waaruit Gerrit Pos tot twee keer toe de bal inkopte, maar steeds werd de bal gekeerd. In de 10e min. viel eindelijk het eerste doelpunt. Een overgescho ten vrije trap moest een tikje naar Sander Foortse die keihard in schoot 0-1. In de 19e min. een ge lijke situatie, maar nu schoot Ger rit Pos over de lat na een tikje van Sander Foortse. In de 33e min. ont snapten de groen-witten aan de gelijkmaker, uit een gevaarlijke corner schoot Rein Kamphuis ra kelings naast de paal en uit de volgende corner trapte hij de jon gens van Rolf Jans weer in de aan val en menige kans om de voor sprong te vergroten werd om zeep geholpen, in de 26e min. kwam de bevrijdende treffer toch tot stand. Een verre trap van Gerrit Pos be reikte Peter ter Luun en uit zijn voorzet schoot Andre v.d. meer raak: 0-2. Ariston'80 had in dezelf de minuut het antwoord klaar, uit een uitval van de studenten kon Onno Grandiek tegenscoren 1-2. BSC'68 kreeg het nog goed be nauwd maar bleef overeind. De laatste kans van de wedstrijd was voor Peter ter Luun die uit een ingooi van Frans de gunst net naast schoot. Rolf Jans was uiteraard blij met deze overwinning, maar vond dat in de 1 e helft de overwinning al veilig gesteld had moeten worden, 0-2 of 0-3 had er zeker ingezeten. BSC'68:Windhorst. Kamphuis, G. Pos, Vis, E. Pos (75 de Gunst(, Pelle, Buikema, Den Boer, Foortse, Ter Luun en V.d. Meer. Zaterdag a.s. speelt BSC'68 de eer ste thuiswedstrijd in dit seizoen tegen Rijswijk. Aanvang 14.30 uur. Rijneveld wordt dus??????? Rijneveld - Zaterdag 14 september a.s. wordt in de gemeente Rijne veld een raadplegend referendum gehouden voor een nieuwe naam voor de gemeente Rijneveld. In elke grote woonkern van de ge meente wordt van 10.00 tot 14.00 uur een stembureau opengesteld. In Benthuizen kunnen kiezers in cultureel centrum "De Tas" te recht. inwoners van Hazerswoude- dorp en hazèrswoude- Rijndijk kunnen hun voorkeur uitspreken in resp. het voormalige gemeente huis en gebouw "Het Anker". Aan alle stemgerechtige inwoners van de gemeente is een oproep kaart toegezonden. De organisatie van de stemming wijkt nauwelijks af van de voorschriften die voor verkiezingen voor leden van over heidsbestuursorganen gelden. Namen: Gekozen kan worden uit de namen Rijn en Veen, Rijnwoude en Vijfam bachten. De uitslag van de stemming wor bij een matige opkomst, rond 15 uur verwacht. Wanneer de o komst groot is, zal de uitslag teraard wat langer op zich lat wachten. Het eindresultaat wordt bekend maakt in het centraal stembure dat gevestigd is in het gemeen' huis van Rijneveld, Fred, van t denplein 4, Hazerswoude- Rijn®! Benthuizen-Zaterdag 7september begon voor de junioren van de ta feltennisvereniging Tabé de na jaarscompetitie 1991. De vier in nieuw tenue gestoken teams ko men uit in de Haagse competitie klasse. Nog wat onwennig, mede door de nieuwe kleding en de lange zomerse periode, begonnen ze aan hun eerste wedstrijden. Tabé 1, uitkomende in de eerste (hoogste) Haagse klasse, kreeg het meteen zwaar te verduren. On danks hun 7 -3 verlies waren de spelers niet ontevreden. Dennis Straathof, Arjen v.dWel en Andy v. Dorp gaven zich niet zomaar ge wonnen. in zes van de tien wed strijden moest de derde set de be slissing brengen. Er werden wed strijden van een hoog niveau ge bracht met zeer veel spannende momenten voor beide teams. Andy van Dorp scoorde tweemaal en Arjen v.d. Wel 1 keer. Team 1 is vanuit de pupillen-kampioensklas se in de eerste klasse geplaatst. De leiding van Tabé wenst dit team heel veel succes in de hoogste klasse van de Haagse afdeling van de NTTB. De tegenstanders van team 2, spe lend in de pupillen B-klasse, MVO '50 uit Den haag, kwam met een incompleet team, zodat Tabé gelijk al met 3-0 aan de wedstrijd begon. Chris van Dorp behaalde twee overwinningen. Martijn Smit en Robert-jan van Dam kregen beiden één punt. het dubbel, een drie setter, bracht toch nog wat proble men voor Martijn en Chris, maar uiteindelijk wisten de beide kna pen deze wedstrijd ook naar zich toe te trekken: eindstand 6-4, de enige overwinning voor Tabé op deze zaterdag. Team 3 kon zijn draai nog niet erg vinden en daar maakte ATTC9 uit Alphen a.d. Rijn, in de pupillen C klasse, dankbaar gebruik van. Al leen Dennis van de Bosch wist een set op zijn naam te brengen, maar moest de derde set toch prijsge ven: 10-0 verlies. De volgende keer beter. Net nu NTTB heeft besloten dat de meisjes ingedeeld worden bij de jongens, heeft Tabé weer een echt compleet meisjesteam in de pu pillen C klasse. Tabé 4 bestaat uit Annemieke van Leeuwen, de zus jes Femke en Maaike Huiberts en Diana Fase. Hun tegenstanders: ATTC 10 uit Alphen, heeft reed competitie-ervaring: dat deze ginnende meisjes met KW1 ve. ren is dus geen schande. "e ginnen pas en alle begin is m lijk" was één van de uitspraken de verliezers. En zo sprake zichzelf weer moed in voo volgende wedstrijd. Zin in tafeltennis.' Op maandagavond is er voo jeugd van 19.00 tot 20.00 uur? genheid om tafeltennis te» spelen in sporthal De Hil >n huizen. Daar het 'vol is alleen leden terecht. Om 20.00 uur beginnen ne wassenen met tafeltennis to - uur. Op vrijdagmiddag is er v jeugd en volwassenen een tafeltennismogelijkheidva tot 17.30 uur. Een tafeltennisb is niet nodig, alleen binnengy schoenen zijn verplicht. Daarna is er training voor n alleen voor leden. ,..|.0 Op zaterdag is het ook mot, recreatief te spelen in De vang 13.00 of 14.,00 ulir-yje lijk van de competitievvecs k Wie komt dient zich evei leiding te melden.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 6