Magere runderbraadlappen Ananasschijven BSC'68: ruime overwinning HANS KOELHUIS /I FEESTPRIJS 500 gram FEESTPRIJS blik Inzamelen klein chemisch afval Benthuizen Sluiting Gemeentehuis pagina 6 Dorpskrant 427/18 september 1991 Pr. Bernhardstraat 69b - Benthuizen Tel. 079-313432 Pr. Wilem Alexanderplein 7 Benthuizen - Tel. 079-314882 Prijswijzigingen en/of uitverkocht voorbehouden Benthuizen - De toch wel met enige ongerustheid tegemoet geziene wedstrijd tegen Rijswijk, is uitein delijk een gemakkelijke pot gé wordén. Onze tegenstanders won nen vorig seizoen hier in Benthui zen met 1-0. Zaterdagmiddag was de ploeg geen schim meer van de ploeg van vorig jaar. Reeds in de 3e min. kreeg Andre v.d. Meer al een kans na een verkeerde terugspeel bal. Nadat Aad den Boer in de 1 le min. een inzet van zijn voet gestopt zag, was het Andre v.d. Meer die in de 15e min. een gave voorzet van Wijnand Pelle inkopte 1-0. Daarna schiepen de jongens van Rolf Jans weer in de nieuwe tenue's van Na- buurs Transport gestoken, zich legio kansen. Sander Foortse, Peter ter Luun, Aad den Boer, Frank Vis, Wijnand Pelle en Andre v.d. Meer kregen praktisch niet te missen kansen, maar zij scoorden niet. in de laatste 5 min. voor de thee kwamen de Rijswijkers onder de voortdurende druk uit. in de 40e min. trapte Frits Slimbach een vrije trap rakelings over de lat en 1 min. later knalde Rooy Post de bal op het doel. John Windhorst stopte de bal, die voor de voeten van Slimbach rolde, deze faalde en schoot hoog over. na een gemiste kans voor Wijnand Pelle kwam de rust. De 2e helft begon met een goede kans voor Slimbach die rakelings naast schoot. Pelle in 't nauw gebracht, speelde onnauwkeurig terug op John Windhorst maar tot opluchting van de BSC'ers ging de bal corner. In de 5e min. was het eindelijk raak voor de groen-witten. V.d. Meer de regiotopscoorder, van het vorige seizoen vond het net, na een pass van Den Boer en een overstapje van Ter Luun: 2-0. In de 9e min. schoot V.d. Meer weer keihard op 't doel waar de Rijswijkse keeper de bal voor de voeten van Buikema stompte, die met een lob scoorde. De treffer werd afgekeurd wegens Sinds 24 augustus van dit jaar kan in de kern Benthuizen, eens in de veertien dagen, op zaterdagmiddagen klein chemisch afval (KCA) worden aangebo den. Het inzamelpunt ligt aan het Alexanderplein. Om bedrijfstechnische redenen moet een wijziging in het tijdschema worden aangebracht. Tot nu toe kon het KCA tussen 12.30 en 14.30 uur worden aangeboden. Vanaf 5 oktober a.s. wordt de inzamelingstijd 13.00 tot 14.30 uur. Vriendelijk wordt verzocht van deze mededeling goede nota te nemen. Voor de goede orde volgt hier het rooster voor de kern Benthuizen voor de rest van 1991 Zaterdag 5 en 19 oktober, 2, 16 en 30 november, 14 en 28 december. Woensdag 25 september aanstaande is het gemeentehuis vanaf 11.30 uur GESLOTEN. Ook telefonisch is de secretarie vanaf het tijdstip niet bereikbaar. De sluiting van de gemeentediensten houdt verband met de jaarlijkse uitgaansdag van het personeel.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 6