Open-deur-dienst met HATIKWAH Verkoping Helpend Hande: Opbrengst Kledingbeurs Milieutip Klaveijassen en jokeren m Schaakverenigi Moerkapelle Adrians Slingerland - van Wijk Teuntje Timmerman - van Dijk bon voor GRATIS KLEINTJE Vili Willem Johannis Lindhoud pagina 4 Dorpskrant 428/25 september 1991 "Je wilde zo graag bij ons blijven en vocht ervoor zolang je kon. Maar deze strijd was niet te winnen. Voor ons blijft slechts de vraag waarom" Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons allen is geweest, en na een liefdevolle verzorging in "De Zevenster" geven wij u kennis dat de Heere zacht en kalm uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jan Slingerland op de leeftijd van 92 jaar. Zevenhuizen M. Meijer - Slingerland G.M. Meijer Zevenhuizen J.D. Slingerland M.M. Slingerland - van de Berg Zevenhuizen G. van Leeuwe - Slingerland E.A. van Leeuwe Kleinkinderen, achterkleinkinderen en 22 september 1991. verdere familie. Correspondentie-adres: M. Meijer - Slingerland, Lange Zijde 34. 2761 AW Zevenhuizen Z.H. Gele'genheid tot condoleren op woensdag 25 september tussen 19.00 en 19.45 uur in het rouwcentrum. Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. D.V. Vrijdag 27 september zal er om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Geen bloemen. Wentel uw weg op den Heere. en vertrouw op Hem: Hij zal het maken. Psalm 37:5. Dankbaar voor alles wat hij voor ons allen is geweest en dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een korte maar liefdevolle verzorging in "Huize Bloemendaal" zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve zorgzame man. onze onvergetelijke vader, schoonvader en lieve opa drager van de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 87 jaar. Zevenhuizen C.M. Lindhoud-van der Hoff Moerkapelle A.C. Blom-Lindhoud H. Blom Marga - Mare Breukelen C. van Diggelen-Lindhoud L. van Diggelen Diederik Margriet Moerkapelle J.C. Lindhoud P.C. Lindhoud-Vree Francien Ruud Zoetermeer A.C. Lindhoud A. Lindhoud-Oosterveld Jurgen Wouter Gouda. 19 september 1991. Corr. adres: A.C. Blom-Lindhoud, Prins Willemstraat 1,2751 BW Moerkapelle De begrafenis heeft dinsdag 24 september jl. plaatsgevonden op de algemene begraafplaats Westhage, Akkerweg te Moerkapelie. Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Gelijk een bloem, die, op het veld verheven, Wel sierlijk pronkt, maar krachtloos is en teêr Wanneer de wind zich over 't land laat horen, Dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren: Men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Psalm 103: 8 In dankbare herinnering wat zij voor ons allen is geweest en na een liefdevolle verzorging in "De Zevenster", geven wij u kennis dat de Heere op zijn tijd en wijze voor ons plotseling heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Roelof Timmerman op de leeftijd van 89 jaar. Kampen H. Sleurink - Timmerman H. Sleurink Holten M. van der Voet - Timmerman t H. van der Voet Stolwijk G. Timmerman E.F. Timmerman - Brugman Zevenhuizen W. Timmerman D.J. Timmerman - Spreij Zevenhuizen M. Timmerman J.G. Timmerman - Groenendijk Holten J. Drogt Kleinkinderen en achterkleinkinderen en verdere familie 24 september 1991. Correspondentie-adres: W. Timmerman, Asterstraat 36, 2761 GR Zevenhuizen Z.H. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 28 september tussen 10.30 en 11.00 uur in het rouwcentrum, Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. Aansluitend zal er D.V. om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Moerkapelle - Wim Stange zijn koppositie verstevigd een moeizame overwinning o Matla. Bas verkocht zijn huid want hij stond de gehele a zeer goed. De ervaring van St gaf uiteindelijk de doorslag. Hoogduijn kon zijn huzarenst van vorige week niet herh Adrie van der Werff bleek maatje te groot. Marius van en had een benauwde avond, ge tijd zag het er naar uit dat Segaar de winst ging pakken, de aanval sloeg net niet door. Bac speelde zijn nieuwe ope Pc3 weer: het bezorgde veel problemen, maar deze toch goed door de opening, toen hij dacht de probleme boven te zijn, sloeg Bac met venijnig zetje toe. Ben van G gaf nieuwkomer Hans Blok, schaaklesje. Henk den Ha kende geen pardon met Ma van Vuuren. De langste strijd de avond hadden Gerrit van teren en Ton van Delden. Het j erop dat Ton voordeel gingt len. Uiteindelijk werd re overeengekomen. Gerard van meren had iets goed te m: hiervan was Gert-Jan Freekej slachtoffer. Sjaak de Lange geen medelijden met Johan R Aad de Groot liet aan Wim Fr zien dat hij meer ervaring Koos van der Spek heeft f kantie nog steeds in zijn hoofd] Blok pakte het éne na het an stuk. Zware strijd werd er gele door Ton Sevenhoven en Doornhein. Steeds wisselde kansen. De laatste fout werd Henk gemaakt. Volgende week breekt het RS weid weer los. Het eerste tea het derde team gaan dan vans Zevenhuizen- Op 4 oktober i een verkoping van handwerk' fancy fair door de Hervormd ganisatie Helpende Handen zich inzet voor een Kindertehu Roemenië. De liefdadigheidsverkoping tevens de gelegenheid om m doen aan diverse verlotingen vens is er een terras om koffie iets lekkers te genieten. De verkoping van Helpende j den wordt in het Hervormd trum gehouden. Zevenhuizen - De Kinderkleding- en Speelgoedbeurs ten bate van Unicef, heeft vorige week in Zevenhuizen maar liefst f 1.075,opgebracht. Iedereen, die op welke wijze dan ook, meehielp dit mooi resultaat te bereiken wordt door de organisatie hartelijk bedankt. De resterende kleding is bestemd voor Polen en Roemenië. Er wordt nog steeds veel tropisch hout, aluminium en PVC gebruikt voor duurzame toepassingen. Wist u dat in een vergelijkend onderzoek van kozijnen, gemaakt van tropisch hout, aluminium, kunststof, naaldhout met verdunbare acrylaatverf en naaldhout dat met boriumzout en natuurverf is bewerkt, de laatste op alle fronten als het beste kozijn uit de bus kwam? Het onderzoek is uitgevoerd door een paar milieudeskundigen. Ze hebben gekeken naar de financiële-, milieu- en gezondheidsaspecten. Zullen we alvast maar wat bomen gaan planten? Inlichtingen Postbus 101, Milieuvereniging Zevenhuizen Nieuwerkerk a.d. Ussel - In de Open-Deur-dienst van 29 septem ber a.s. om 17.00 uur in het Ont moetingscentrum aan de Bospol derstraat, zal de gospelgroep "Ha- tikwah" muzikale medewerking verlenen. Deze groep bestaat uit vier enthousiaste mensen die Ne derlandstalige liederen brengen. De bezetting is als volgt: Marianne Kapteijn: zang en gitaar; Henk Kapteijn: zang, gitaar, fluit, bongo's; Heieen v.d. Velde: zang, mandoline, fluit; Loek Anceaux: keyboard. Deze bezetting zorgt voor een heel eigen geluid. Het is muziek die veel mensen aan spreekt. Voorganger is ds. M.C. v.d. Meer. Het thema van de dienst is: "Je zou wel gek zijn!". Zevenhuizen - Er wordt weer een klaverjas- en jokermogelijkheid geboden bij vogelvereniging Zang en Kleur. De eerste keer van het nieuwe seizoen wordt vrijdaga vond 27 september in het clubge bouw aan de Zuidplasweg gehou den, aanvang 20.00 uur. ledereen is .welkom.. uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden een vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: DORPSKF1ANT - Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a-2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen kleintjes voor maandagmorgen binnen... woensdag in de krant! De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in dc Dorpskrant te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Envelop niet dichtplakken a.u.b.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 4