FAMILIEBERICHTEN Abonnement raads- en commissiestukken Verkeersmaatregel kern Moerkapelle Vergaderschema Collecteschema Verklaring geen bezwaar methylbromide Teunis Drost bon voor GRATIS KLEINTJE Kinderboekenwee 1991; van 2 t/m 1! oktober Mede namens mijn kinderen wil ik iedereen bedanken die in allerlei vorm hun medeleven hebben getoond tijdens mijn verblijf in het Bleulandziekenhuis en verpleeghuis "De Riethoek". Het is mij tot grote steun te weten dat er zoveel mensen met je meeleven. kinderboeken^1" pagina 4 Dorpskrant 429/2 oktober 1991 Gemeente Moerhuizen 1 n Bij besluit van de raad van 28 mei 1991 is een wijziging van de Le gesverordening vastgesteld met betrekking tot de leges voor het afsluiten van een abonnement op de raads- en commissiestukken. Het is mogelijk de navolgende abonnementen af te sluiten: een abonnement op de raads- en commissiestukken inclusief verslagen voor een bedrag van f 84, een abonnement op de raads- en commissiestukken exclusief verslagen voor een bedrag van f 73,50; een abonnement op de raads- en commissiestukken inclusief verslagen waarbij de abonnementhouder de stukken zelf dient af te halen op de gemeentesecretarie te Zevenhuizen of bij het gemeentelijk loket in het bankgebouw aan de Dorpsstraat te Moerkapelle voor een bedrag zan f 45,—; een abonnement op de raads- en commissiestukken exclusief verslagen waarbij de abonnementhouder de stukken zelf dient af te halen op de gemeentesecretarie te Zevenhuizen of bij het gemeentelijk loket in het bankgebouw aan de Dorpsstraat te Moerkapelle voor een bedrag van f 30,—. i Voor het afsluiten van een abonnement kan kontakt worden opgenomen met de Sektie Interne Zaken, telefoon 01802 - 1644, toestel 35. De burgemeester van Moerhuizen maakt bekend, dat de raad in zijn vergadering van 10 september 1991 heeft besloten tot het nemen van de volgende verkeersmaatregel: Krachtens artikel 132, lid 1sub c, van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens tot het instellen van een voetgangersoversteekplaats in de Dorpsstraat nabij de kruising met de Raadhuisstraat te Moerkapelle d.m.v. het plaatsen van bord 96 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens. Het besluit met de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 3 oktober 1991 gedurende dertig dagen voor een ieder ter inzage bij de gemeente Moerhuizen, afdeling gemeentewerken, bedrijfsbureau, Dorps straat 89 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door het besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan op grond van het bepaalde in artikel 135 van het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens tijdens de termijn van de terinzagelegging beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA Den Haag. de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. 10 oktober 1991Vergadering gemeenteraad te 19.30 uur; Bovengenoemde openbarë vergadering wordt in het gemeentehuis gehouden. 6 t/m 12 oktober 1991Nat. Kollekte Geestelijk Gehandicapten. De Hoofdingenieur-Directeur voor de bedrijfsontwikkeling in de provincie Zuid-Holland heeft ingevolge de "Beschikking vrijstelling methylbromide" verklaring van geen bezwaar voor het gebruik van methylbromide afge geven aan: - J. van der Knaap, Knibbelweg 11 te Zevenhuizen. Bovengenoemde beschikking ligt gedurende drie maanden voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage. Maar (blij vooruitzicht, dat mij streelt!) Ik zal. ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, Verzadigd met Uw Godd'lijk beeld Psalm 17: 8 In dankbare herinnering wat hij voor ons allen is geweest, delen wij U mede dat na een arbeidzaam leven van onze zijde is weggenomen, onze lieve zorgzame vader.schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Maria van Ruitenburg drager van de eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in brons op de leeftijd van 89 jaar. Waddinxveen P. Drost H. Drost-Snoek Zevenhuizen M. Markus-Drost C. Markus T. Zijderhand-Drost F. Zijderhand Nootdorp C. Drost klein- en achterkleinkinderen 28 september 1991. Julianaweg 4, 2761 BT Zevenhuizen Z.H. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 2 oktober tussen 19.00 en 20.00 uur, aan het woonhuis, Julianaweg 4 te Zevenhuizen. D.V. donderdag 3 oktober zal er om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in gebouw "De Rank" naast de Herv. kerk te Moerkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats "Moerhage" te Moerkapelle. Geen bloemen A. Doornhein Wilde Veenen 105-2751 EJ Moerkapelle Inmiddels verhuisd naar Bejaardentehuis "De Zevenster" Leliestraat 3, kamer 320 2761 HD Zevenhuizen (Z.H.) uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden een vakje open laten! Naam: Adres Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: DORPSKRANT - Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a-2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen kleintjes voor maandagmorgen binnen, woensdag in de krant! De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in de Dorpskrant te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Envelop niet dichtplakken a.u.b. Activiteiten in de bibliothej Zevenhuizen: Nieuw: wekelijks voorleesh) uurtje op woensdagmiddag ij peuters en kleuters! Dit jaar staat de Kinderbol week in het teken van huizen! thema is "Huizen in hnpF/n Het is opvallend in hoeveel bo een huis of een bijzondere w een rol speelt. Altijd is er wel] woning op de achtergrond a zig. in kinderboeken vind je avonturenverhalen rond z bouwde hutten, grotten, ver gen of verlaten kastelen, geh eilanden enzovoort, maar oo gewone straat of flat speelt een grote rol. Een zeer goed gekozen thema4 de Kinderboekenweek 1991 df De activiteiten van de bibliot Zevenhuizen zijn dit jaar v1 gericht op het thema "Hui; Wonen", en in nauwe samen king met de scholen is een g aantal klassebezoeken geplan Koos Meinderts Speciaal voor groep 7 een bij der kiassebezoek: de bek" jeugdboekenschrijver en zanger Koos Meinderts brengtf bezoek aan de bibliotheek metj uur-durend programma, groepen 7 van de drie Zeve zense basisscholen zijn daa uitgenodigd! Koos Meindert een en ander vertellen over boeken, over het beroep 'sc ver' en natuurlijk stilstaan bijl 'huizeri-thema'.Speciaalvoor kinderboekenweek zal hij nieuw verhaal voorlezen een meur voor groep 7). Koos Meinderts schreef o.a.J club ban lelijke kinderen". Nachtvlinder", "Spin in de gen", "Mooi meegenomen", raadsel van de rode draad", bekend werd hij in de popgr, "Het Klein Orkest", waarin 1 men met Harrie Jekkers het! roemde nummer "Over de Mil schreef en zong. Gedurende de hele Kinderboe week zullen alle bekroonde derboeken tentoongesteld den (de Gouden Griffel ging dit naar de bijzondere gedichten' del "Als je goed om je heen kij je dat alles gekleurd is") in de van de bibliotheek. Die bekroo boeken mogen tijdens de kin boekenweek niet geleend wor maar kunnen wel vast ger" veerd worden voor en na 12 9, ber. Kinderboekenweekpro bibliotheek Zevenhuizen Woensdag 2 oktober: 's morgens kleuters van "De dragt" op bezoek. 's Middags voorlezen vooiË en kleuters (Het begin van li een lange traditie): van 15.00 - 15.30 uur: halfuurtje in de bieb! Donderdag 3 oktober: 's morgens kleuters van gerbos" op bezoek. Vrijdag 4 oktober: KOOS MEINDERTS van 10.00 tot 11.00 uur en ll_w 12.00 uur: groep 7 van "'t Kei bos" 7 van 13.00 tot 14.00 uur: groep Eendragt" 7 van 14.00- 15.00 uur: groep' "De Nessevliet". Woensdag 9 oktober 's middags 15 00 - 15.30_üiiD leeshalf-niirtie vooUgUlS-* kleuters Donderdag 10 oktober 's morgens groep 4 van dragt" op bezoek. Vrijdag 11 oktober: 's morgens groep 4 van bos op bezoek. Tijdens de Kinderboeken* zullen diverse materialen s uitgedeeld worden aan J bibliotheekbezoekers. z° t voorraad strekt!. Ook op zijn al kleurplaten enL, uitgedeeld, die ingek eur j. plakt, hopelijk de bibliotheex len gaan opfleuren.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 4