randweer Benthuizen op pad voor randwonden Stichting olschaatsen voor kleuters Hobbyclub De Kinderkaravaan Bruisend Moerkapelle ovens het kaasmekka Laser House-party in Taverna Partycentrum "Concordia" Poppenbeurs SansfiN •••Bruiloften en partijen*** KAASMEKKA-NIEUWS: WD. DE ENIGE LIBERALE PARTIJ VAN NEDERLAND 3 oktober 1991 Verschijnt in: Zevenhuizen, Oud Verlaat Moerkapelle, Moordrecht Nieuwerkerk a.d. IJssel, Benthuizen, Kruisweg, Gouderak, Waddinxveen Centrum, Sniep en Zuidpias. dus bij 19.500 gezinnen! 14e jaargang nummer 432 de Dorpskrant, hartverwarmend.. en grote gapende open kte is op dit moment het wat nu nog rest van t 'vroeger' Jabé was. rige week sloegen de opers toe. Op de foto ziet m de sloop in een ver iorderd stadium. Alleen gedeelte van dé familie tijer staat er nu nog. Op :e vrijgekomen grond at een particulier bin- tl kort een woonhuis uwen. thuizen - In de week van 28 ober tot 2 november houdt de erlandse Brandwonden Stich- haar jaarlijkse collecte. In deze tionale collecteweek zullen o.a. 1 brandweerkorpsen in het ge- je land zich inspannen om zo- 1 mogelijk geld in te zamelen het belangrijke - en niet ge- bsidieerde - werk van de Stich- In Benthuizen zal op maan- avond 28 oktober het voltallige svan de vrijwillige brandweer een brandweerauto het dorp gaan en aanbellen om giften in ontvangst te nemen. De Nederlandse Brandwonden Stichting bestaat 20 jaar. In die 20 jaar heeftzij veel goed werk kunnen doen om brandwonden te voorkó men en beter te genezen. Daarnaast maakt zij wetenschappelijk onder zoek mogelijk naar de behandeling van verbrandingen en zij bevordert de optimale behandeling van pa tiënten met ernstige brandwonden. En zij houdt Europa 's grootste huid- bank in stand en aktueel. In dit jubi leumjaar start zij een speciaal voor- kapelle - Rolschaatsvereni- J '90 uit Moerkapelle wil starten met rolschaatsen 'kleuters. Veel kleuters willen rolschaatsen en kunnen dit n buiten op straat doen, wat te' gepaard gaat met ge ne knieën en veel vallen. De n, die op vrijdagmiddag gege- worden, voor kinderen vanaf eer jaar, zijn te lang en te ®nend voor kleuters. Daarom oiling '90 bij genoeg animo 4 november op de maandag en 15.30 tot 16.15 uur les geven aan de kleintjes. De tie zal 10,- per maand terorogen. Deze lessen heb ben vooral tot doel een goede balans op rolschaatsen te krijgen en om hun evenwichtsgevoel te verbeteren. Dit gebeurt allemaal spelenderwijs en er wordt reke ning gehouden met hun uithou- dings- en concentratievermogen. Er is op maandag 28 oktober van 15.30-16.15 uur een gratis les voor Moerkapelle - Zoals al in deze krant te lezen viel, is de Hobbyclub De Kinderkaravaan weer gestart. De eerstvolgende clubavond is a.s. donderdag 24 oktober op het be kende adres in het gebouw in de Nassaustraat, ingang links van huisnr. 12. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. De club is be doeld voor jongens en meisjes van 7 tot 12 jaar en de clubtijd is van 19.00-20.00 uur. Er worden allerlei aktiviteiten georganiseerd. De kos ten bedragen voor een seizoen van ca. 30 avonden voor het eerste kind 22,50 en de volgende(n) krij gen reduktie. Naast leden is ook aanvulling van de leiding gewenst. Wie meldt zich aan? Voor inlichtin gen kan men terecht op de cluba vonden of bij: de heer de Kramer, Willem Alexanderplantsoen 5, tel. 1290. vindt uLieffering: Zoetermeer - In de Prins Willem-Alexanderhal te Zoetermeer wordt a.s. zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur een poppenbeurs gehouden georgani seerd door Niesje Wolters van Bemmel. ingezonden Voor een dubbeltje op de eerste rij en menigeen is blij, aan 't lopen in ons dorpje waar je nu kunt kopen voor een appel en een ei. Waar actie is en leven in de brouwerij, we staan er zelfs voor in de rij. Dat alles voor en bij de winkel van Bac die zich laat zien en horen naar behoren Elke dag voor elk wat wils in ons dorpje klein, waar we met alle activiteiten ge lukkig zijn. Kraampjes elke dag wat anders scherp geprijsd en bijzonder een bus met boeken om te lenen: die moet blijven en op zaterdag boeken in een bus die zijn te verkrijgen. Echt: Brood waar wat in zit en broodbeleg die kraampjes e.a. denk je niet zomaar in Moerkapelle weg. N.N. (Naam inzender bij redactie bekend) Uw makelaar voor aan- WJ en verkoop van uw huis *vm overdag en 's avonds Leny Hovens - makelaar o.g. Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 tot 250 personen (ruime parkeergelegenheid) BREDEWEG 66 - ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE TELEFOON 01793-1528 (van 9-23 uur) lichtingsprojekt voor senioren, -een risicogroep die veel belangstelling voor dergelijke informatie heeft. Voor (de ouders van) kleuters en peuters en voor kinderen van 10 tot 14 jaar lopen al soortelijke projek- ten. De Nederlandse Brandwonden Stichting wil graag de komende 20 jaar haar werk voortzetten en ver der uitbreiden. Daarom vraagt zij twee minuten van uw tijd. Twee minuten om een paar gulden te geven als de collectant aanbelt! Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Ais het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken. kinderen van 4 tot 7 jaar in dorps huis Op Moer. De kinderen dienen wel hun eigen rollerskates mee te nemen en er mag niet op onderbin ders gerolschaatst worden. Voor meer informatie over rolschaatsen kan men bellen met Marian Kris pijn, tel. 01793-2792. Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 b.g.g.: 01892-17193 Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Wij verzorgen belegde broodjes naar uw keuze. U belt of faxt voor 11.00 uur v.m. en wij hebben uw bestelling gereed om 12 00 uur FAX: 01802-2033 Nieuwerkerk a.d. IJssel - Zaterdag 26 oktober is er weer een 'house-party' in jeugdsociëteit Taverna aan de 's Gravenweg in Nieuwerkerk a.d. IJssel. Dit keer is het de "First Love drive-inshow' die niet alleen de muziek verzorgt, maar Op maandagavond, voorafgaand aan de maandelijkse openbare gemeenteraads vergadering van de gemeente Rijneveld, bespreekt de VVD-fraktie o.a. de raadsagenda. Heeft u hierover vragen en/of opmerkingen, dan nodigt de VVD-fraktie u uit op de e.v. bijeenkomst op MAANDAG 28 oktober a.s. U bent van harte welkom van 20.00-20.30 uur in het raadhuis van Rijneveld 'loop begonnen!! formatie en voorwaarden zie onze advertentie in deze krant! Eieffering in het stadshart Hel Rond 55 Zoetermeer tel.: 079-419875 Ueffering Dorp njelaan 25-27 Zoetermeer tel.: 079-167146 hA makelaardij o.g. AKTIEF et het predikaat delicaat speciaalzaak kaas - noten - wijnen - fijne vleeswaren - kipspecialité - relatiegeschenken Dorpsstraat 168 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1868

Dorpskrant | 1991 | | pagina 1