f. Grof vuil... "Beregoed" FAMILIEBERICHTEN Bouw bedrijfsruimte Zijde 38 te Moerkapelle Vakature Vrouwenvereniging "De Christenvrouw" Regionale Hervormings- dienst St. Jan Gouda dat wil ik wel kwijt Neeltje Boevee-Brandhorst ms mmmmm uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! TH 1 Naam: Adres: Plaats: pagina 4 Dorpskrant 432/23 oktober 1991 Gemeente t Moerhuizen De burgemeester van Moerhuizen maakt bekend, dat met ingang van donderdag 24 oktober 1991 gedurende veertien dagen, ter gemeentese cretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt: de aanvraag van Van Duijn's Beheermij B.V., voor de bouw van een bedrijfsruimte aan de Zijde 38 te Moerkapelle. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens om de vergunning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burge meester en wethouders van Moerhuizen: Zevenhuizen, 18 oktober 1991 De burgemeester van Moerhuizen, (B. van Yperen, l.b.) Bij de sektie Bouwkunde van de afdeling Gemeentewerken is de vakature ontstaan van voor 38 uur per week. Funktie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal ondermeer worden belast met: - toetsing aanvragen voor een bijdrage voor woningverbetering; - mede toetsen van bouwplannen c.q. bouwaanvragen; - brandpreventie, milieu-aspekten en monumentenzorg; - beheer en onderhoud van gemeentelijke gebouwen en woningen (circa 300); - vervangt de sektiechef bij diens afwezigheid. Funktie-eisen: - bezit van het diploma MTS-bouwkunde applikaties bouwtoezicht en hinderwet of daarmee gelijk te stellen opleiding; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring in bovenvermelde werkzaamheden; - zelfstandig kunnen werken. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats in schaal 7 (tussen f 2.835,en f 3.836, of schaal 8 (tussen f 3.259,en f 4.402, Opmerking: Ten gevolge van het afstoten van het woningbedrijf is te zijner tijd een taakverandering mogelijk. Inlichtingen: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Gemeentewerken, ing. L.N. van der Torre, of de chef van de sektie Bouwkunde, ing. M.L.J. Duineveld, telefoon 01802-1644). Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Moerhuizen, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Moerkapelle -Woensdag 30 okto ber komt ds. Korevaar uit Rotter dam spreken over het onderwerp "Dordt in het kort". Dorpshuis Op Moer 20.00 uur. Leden en belang stellenden zijn van harte welkom. Gouda -De Vereniging Protestants nederland, afdeling Gouda en om streken, belegt op donderdag 31 oktober a.s. een samenkomst ter herdenking van de Kerkhervor ming in de St. Janskerk te Gouda. Sprekers: ds. A. Beens, hervormd pred. te Lunteren, over 'klassiek geloof' en ds. C.J. Meeuwe, pred. der Geref. Gem. te Rotterdam, over 'hoe rooms wij zijn en de noodzaak van doorgaande reformatie'. Muzikale medewerking "Vox Jubi- lans" Herv.gem. zangvereniging Waddinxveen, o.l.v. Pieter Stolk. Organist Teke Bijlsma Aanvang 20.00 uur. Deur open 19.30 uur, toegang vrij. t.k. 2 vouwfietsen z.g.a.n. 3 versn. merk raleigh zien is kopen tel. 01802 - 2804. t.k. Batavus racefiets met 10 versn. 150,00 tel.01828- 12815. te koop postzegels en FDC Buitenland ook FDC Nederland tel. 01828 -17404. T.k. Grote vrieskist ƒ50,01802-2881 Hoera, vrijdag is papa jarig. Kusjes van Kevin Denise Moerhuizen -"M'n wasmachine is stuk. Ik wil een nieuwe. Waar laat ik nou m'n oude? Vroeger zette ik iets dergelijks bij de vuilniszak aan de weg, maar hij past niet in m'n container en grof vuil wordt niet meegenomen". Grof vuil is alles wat normaliger meegenomen wordt met een ver huizing. Van complete wandmeu- bels, bankstellen, bedden, koel kasten en wasmachines. Elke eerste vrijdag van de maand wordt dit grof vuil opgehaald door de gemeente, mits men het vuil gemeld heeft bij de gemeente. De ophaalauto rijdt volgens een op- haalschema en komt niet automa tisch door alle straten en rijdt niet over alle wegen. Men dient dus het grof vuil te melden en aan de weg te zetten op de le vrijdag van de maand. Deze grofvuilophaaldienst is een gratis service van de ge meente Moerhuizen. Ander vuil Wie vuil heeft dat men niet mee neemt met een verhuizing, puin grind, tegels, tuinhout e.d. kan de gemeente eveneens bellen, dan wordt het vuil opgehaald op één der andere vrijdagen van de maand, volgens afspraak. Voor dit afval moet men wel beta len. Banketbakkersbediende Anita de Haan won tweede prijs Zevenhuizen - De 22-jarige Anita de Haan won woensdag 16 oktober de zilveren garde tijdens de Nationale wedstrijd van le banketbakkers bedienden. Anita die als banket bakker werkzaam is bij banket bakkerij V.d. Vrande in Rotterdam- Ommoord, kon aan deze landelijke wedstrijd deelnemen omdat zij op regionaal niveau degene was die met de hoogste cijfers geslaagd is voor het diploma le bediende, aan de opleiding V.B.H. te Rotterdam. Omdat de 15 deelnemers aan de landelijke wedstrijd in Voorhout een thema moesten kiezen, be sloot Anita "Beregoed" te kiezen. Met achtergrond-steun van haar ex-leraar Overvoorde die haar Zalig zijn zij, welker ongerechtigheden vergeven zijn, en welker zonden bedekt :ijn. Romeinen 4:1 Heden nam de HEERE van ons, mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder' en oma in de leeftijd van 60 jaar Moerkapelle Wapserveen Benthuizen Moerkapelle W. Boevee M. Boevee D. Boevee-Reineveld Willert, Rick, Elmer T.J. Boevee F.J. van Reeuwijk Wilco 20 oktober 1991 Emmastraat 9 2751 BN Moerkapelle Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in de aula van 'Beth-San Kerkplein 1 te Moerkapelle. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 24 oktober van 19.30 tot| 20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 25 oktoberom 1 l.OOuur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Kerkstraat 8a ie Moerkapelle, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden] op de begraafplaats "Moerhage", Beatrixlaan 2 te Moerkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Inleveren bij, of opsturen naar: DORPSKRANT - Drukkerij Elgersma Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Kleintjes voor maandagmorgen binnen... ...woensdag in de krant! De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in de Dorpskrant te weigeren. Maximaal één bon per gezin! mrcnll ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A. U.B. (dan voldoet een postzegel van I Banketbakkersbediende Anita de Haan won tweede pnjs ideetjes aan de hand deed en dank zij 'experimenteren' op haar werk, maakte ze een schitterende 'Bere goed' -etalage. Bonbonsbeertjes, bitterkoekjesbeertjes. f°n I marsepeinbeertjes enz., 1 voor het oog en een S'11 I de tong.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 4