2,98 7,98 1,79 1,79 Breaking the silence SUZUKI-LIMO Hijdra NAS-volleybal SUZUKI HANS KOELHUIS voor Wijziging ophaaldagen huisvuil i.v.m. feestdagen Nieuwjaarsontmoeting voor de inwoners van Rijneveld Broccoli 500 gram Kalkoenfilet 500 gram Stokbrood groot per stuk Roombrie 100 gram Zelf kerstliedjes spelen, dat kunt U eerder dan U denkt!! Met een Casio-keyboard. U kunt nu nog profiteren van 2 speciale aanbiedingen. SA 1 van 129,= voor 89,95 met 4 gratis leerboekjes of de grotere SA-21 met nog meer mogelijkheden nu van 179,= voor 139,= Wist u dat wij ook ruim gesorteerd zijn in Filigraan en Origami papier Pergamano en Fymoklei. Allemaal leuke hobby's voor lange winteravonden en feestdagen. Wij wensen U Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar winkelcentrum "de Korf" Benthuizen 079 - 313443 Meerzichtlaan 21,Zoetermeer (wijk 15) Telefoon 079-2137 91 liilij Weekexl PRIJSVOORDEEL Pr. Wilem Alexanderplein 7 Benthuizen - Tel. 079-314882 Prijswijzigingen en/of uitverkocht voorbehouden. De stilte doorbreken Expositie maskers en aquarellen Rijneveld - Onder het motto "Brac king the silence", wordt er een ex positie van maskers en aquarellen van Katheryn Trenshaw uit Kala mazoo (Michigan) U.S.A. gehou den resp. in "De Driehof" te Hazer- swoude-dorp en gebouw "Het An ker" aan de Chopinlaan te Hazers- woude-Rijndijk. Het initiatief hier voor is genomen-door de Culturele Raad Hazerswoude. Van 16 decem ber tot en met 17 januari kan ie dereen de tentoonstelling gaan bekijken die een taboe doorbreekt op het gebied van sexueel mis bruik van kinderen. Zij doet dat door het publiek te confronteren met de gevoelens die een mis bruikt kind kan hebben. Via enkele aangrijpende maskers, gemaakt van Raku-aardewerk en aquarel len, maakt zij de bezoeker deelge noot van een traumatische erva ring en het verwerkingsproces daarvan. Het is de laatste jaren duidelijk geworden dat er zeer veel sexueel misbruikte mensen zijn. iedere van hen probeert op haar of zijn eigen wijze de problemen te verwerken. Zij zullen zeker veel van hun eigen gevoelens herken nen bij het zien van de maskers en aquarellen en daarbij merken dat zij niet alleen staan met hun erva ringen. Zij die de zwijgende getui gen waren, zullen zich ook kunnen herkennen. Anderen zijn bij het zien van deze kunst vermoedelijk ook zeer onder de indruk. De ten toonstelling is maandagavond jl. geopend. Openingstijden: Het Anker: Maandag tot en met zaterdag van 20.00 tot 23.00 uur. Zondag gesloten. In Huize "Drie hof" kan men de maskers bekijken: dagelijks van 10.00 tot 21.00 uur (Dorpsstraat 27 Hazerswoude- dorp) en de aquarellen in gebouw Het Anker. Heren 1 NAS- volleybal kampioen Benthuizen -Na een spannende competitie is het heren-l-team van NAS-volleybal, kampioen gewor den in haar poule. Ondanks het feit dat er door o.a. blessures regel matig spelers niet beschikbaar waren, is het de NAS-l-heren toch nog gelukt door veel inzet als num mer 1, uit de strijd te komen. De tweede helft van de competitie zal in januari a.s. van start gaan en belooft nog spannender te worden dan de eerste. Dit vanwege ster kere tegenstanders die de heren nu tegenover zich krijgen. Hen Veel succes' gewenst. *//*- Kern Hazerswoude-dorp dinsdag woensdag donderdag vrijdag woensdag donderdag vrijdag 24 december 25 december 26 december 27 december 1 januari 2 januari 3 januari Kern Hazerswoude-Rijndijk maandag 23 december maandag 30 december dinsdag 31 december woensdag 1 januari Kern Benthuizen maandag 23 december dinsdag 31 december Kern Koudekerk ongewijzigd. -woensdagroute -le Kerstdag - 2e Kerstdag - donderdagroute - Nieuwjaarsdag - woensdagroute - donderdagroute maandag- +dinsdagrouK J normale route normale route Nieuwjaarsdag i.p.v. dinsdag 24 decenibj ongewijzigd hartej Rijn^l neten I Maandag 6 januari aanstaande bent U tussen 20.00 en 21.30 uur welkom bij de nieuwjaarsontmoeting in het gemeentehuis van Frcdcrik van Ecdenplcin 4, Hazerswoude-Rijndijk. Wij zouden het bijzonder op prijs stellen velen van U te mogen ontnv onder het uitwisselen van wensen het nieuwe jaar samen te beginnen- Burgemeester en wethouders van Rijneveld. de secretaris, de burgemeester. H.J.M. Blom Mr. M.J.J.M. Boelen-

Dorpskrant | 1991 | | pagina 8