5,95 1,99 1,69 kees de nobel bloemsierkunst slagerij I3uii< Benthuizen Regionieuws BSC'68 verloor 444 44-444444^4 VOLUMEMARKT VERHEUL Alles voor een sfeervol Kerstfeest 7T 4» 4» Het Jeugd Rode kruis bezorgt bejaarden een Kerstgroet Sportinstuif Kerstdeclamatorium 01a Viennetta ijsstam 2 stuks Roomboter per pakje Fancy Pink zalm blik 220 gram Maandag 23 december EXTRA KOOPAVOND Volumemarkt Verheul I 7 V I J Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar mmm Dorpsstraat 69 Benthuizen 079-313940 1 Volkoren met geplette tarwe (800 grams van 2,69 voor 2,30 4 Roomboter Croissants van 4,40 voor 4,00 1 Suikerbrood van 3,40 voor 3,00 4 Amandelbroodjes van 7,00 voor 6,00 4 gesorteerde slagroomgebakjes van 9,00 voor 8,00 Koekje van de week 250 gram slagroomsoesjes van 5,90 voor 5,00 Deze aanbiedingen kunt u ook bij Jan Bijsierbosch, de rijdende bakker in Zevenhuizen verkrijgen!!!!! kerstarrangementen bloeiende planten *div. materialen om kerststukjes te maken Bouwbedrijf Gebr. Schellingerhout SINDS 1916 IN BENTHUIZEN toegewenst door Dorpsstraat 76 - Benthuizen tel. 079-313773 ^ongenus BAKKER Dorpsstraat 67, Zoetermeer, tel. 079-16 30 73 Petuniatuin 3, Zoetermeer, tel. 079-41 47 93 Winkelcentrum 'de Vlieger', Groenblauwlaan 101, Zoetermeer, tel. 079-61 06 08 Dorpsstraat 36, Benthuizen, tel. 079-31 37 83 Stadshart Passage, Zoetermeer Pr. W. Alexanderplein 10 - Benthuizen Tel. 079-31 34 37 Nieuwbouw Verbouw Onderhoudswerk Alle bouwmaterialen Dorpsstraat 109 Telefoon 079-313968 f^ERKÏNirs« 5. NVOe BIDRMF 4 8otrwf>\s J Auizen - In een rommelige strijd, op een keihard veld, ?or BSC'68 in de laatste minuut %wijk. edstrijd begon een kwartier te °mdat BSC'68 de legitimatie- 'les had vergeten. uw was het duidelijk dat de "ijkers revanche wilden ne- voor de nederlaag die zij in buizen hadden geleden (5-1). Peelden veel sneller en feller, -hadden ook minder moeite iet harde veld. t begin van de wedstrijd kre- oe Benthuizenaren enkele "e kansen. de aftrap schoot Wijnand ■rakelings naast en 1 minuut "eeg André v.d. Meer een maar de bal ging via de over de lat. Jjswijk kwam het meeste ge- van de linksbuiten, de kleine Jen handige Roy Post, die zijn "standers steeds te snel af *nomzetting in de Benthuizer moede werd het gevaar min- h André v.d. Meer de bal uit orner van Wijnand Pelle gelijk 'n slof nam en gestopt zag, Rijswijk bijna op voor- 8- Uit een voorzet van rechts emidvoor Robert Birdja 1-0. rsimjten later was het weer mj een groen-witte aanval ti, der Foorste de Rijswij- I ^Taubezoin'tnauwdat e|gen keeper passeerde 1-1 '0niinuut rekende iedereen ooelpuntvan Rijswijk, Frits oack ging alleen op John ,0rst af, maar met een schit- safe hield hij de bal uit het J' 'al sprong voor de voeten meegelopen Robert Birdja eer dook Windhorst de bal met een katachtige sprong buiten de palen. In de 2e helft hetzelfde spelbeeld. over en weer kansen maar door het goede keeperswerk van vooral John Windhorst geen doelpunten. In de 10e minuut ging André v.d. Meer langs twee man en schoof de bal voor de voeten van Peter ter Luun, die hard uithaalde maar ook de Rijswijkse keeper stond goed te keepen. In de 11 e minuut kwam mark Swiebel voor het eerst dit seizoen in het veld, na een opgelopen en kelbreuk in het voorseizoen. Hij verving Paui Voorduin, die het moeilijk had op gladde en harde grasmat. In de 26e min. kreeg Wij nand Pelle een goede kans na een aanval van de hele voorhoede, maar via een handsbal van een verdediger ging de bal 'corner'. De stemming werd er intussen niet beter op in het veld, mede door de vreemde beslissingen van de scheidsrechter, mevrouw I.H. Steinz. In de 30e minuut liet zij een vrije trap overnemen wat nog al deining veroorzaakte. Ook haar scheidsrechtersballetjes vielen niet in goede aarde. In de 34e minuut kwam Arthur v. Weizen in het veld, ook voor het eerst dit seizoen na een hardnekkige bles sure. Hij verving Wijnand Pelle. In de 43e minuut kreeg André v.d. Meer de beste kans van de wed strijd. Vanaf de middellijn ging hij op het Rijswijkse doel af, maar zijn inzet kwam via een Rijswijkspeler in de handen van de keeper te recht. In de allerlaatste minuut ging Robert Birdja we! heel makke lijk tegen de grond, na een duel met Frank Vis, de bal ging wel op de stop. Frits Schlimback ging achter de bal aan en keihard schoot hij via John Windhorst de bal in het net. Sneu voor de jongens van Rolf Jans, die zeker een gelijkspel ver diend hadden. BSC'68: Windhorst, Kamphuis, Vis, Voorduin (56 Swiebel), E. Pos, Pel le (79 van Weizen) den Boer, Ver meulen, Foorste, ter Luun, V.d. Meer. Zaterdag 21 december en 28 de cember a.s. is er geen voetbal i.v. m. winterstop. Zaterdag 4 januari a.s. is BSC'68 vrij, Klaverjassen BSC'68 Vrijdagavond 20 december a.s. wordt er in de kantine van BSC'68 aan de Sportlaan in Benthuizen de 'Kerstklaverjasdrive" gespeeld. Er zijn weer mooie prijzen te win nen. Let op: iedereen heeft prijs!! ledereen is welkom, ook niet-le- den. het inschrijfgeld bedraagt vijf gul den per persoon: koffie gratis. Er wordt tevens een grote Tom bola gehouden met mooie prijzen. De kosten bedragen een gulden per lot. De kantine is om 19.30 uur open en het kaarten begin om 20.15 uur. Oliebollenactie BSC'68 Ook dit jaar houdt BSC'68 weer een oliebollenactie. Vrijdag 20 december a.s. krijgt ie dereen een bestelformulier in de bus. Dit formulier wordt vrijdag 27 december opgehaald. Ook op maandag 30 december tus sen 9.00 err 12.00 uur kan men oliebollen bestellen tel. 31 34 67. In de loop van maandag 30 december worden de bestelde oliebollen thuisbezorgd. Door mee te doen steunt men de voetbal! Jeugd Rode Kruis afd. Zoeter- meer/Benthuizen/Bleiswijk Benthuizen - In deze drukke dagen voor Kerst zijn velen bezig een Kerstgroet te schrijven aan familie, vrienden en bekenden. Ook de plaatselijke afdeling van het Jeugd Rode Kruis doet hieraan mee. Zij deelt op de basisscholen in Zoetermeer, Benthuizen en Bleiswijk, aan leerlingen van de groepen 7 en 8, speciale kerstkaar ten uit. Deze kaarten worden door de kinderen gebruikt om een kerstgroet te sturen naar bejaarde mensen in hun woonplaats. De kinderen schrijven vaak iets over zichzelf, hun familie, huisdie ren, hobby's enz. Dit alles gaat vergezeld van een tekening (soms zelfs van een pas foto). Nadat de kaarten geschreven en getekend zijn, worden ze uitge deeld: in Zoetermeer in de woon- centra voor bejaarden en in het ziekenhuis. In Benthuizen en Bleiswijk brengen de kinderen zelf hun kaart bij de bejaarde aan huis. De actie is bedoeld om contacten tussen jongeren en ouderen te be vorderen en er mogelijkerwijs," blijvende contacten ontstaan. Hiervan zijn voorbeelden bekend. Voor meer informatie over deze actie of over het jeugd Rode Kruis kan men bellen: mevrouw J. Bos tel. 079- 61 51 50 (na 16.30 uur) Benthuizen -Op vrijdagmiddag 3 januari a.s. houdt de "NAS" voor de jeugd weer een sportinstuif. Alle leeftijden zijn welkom. De jeugd kan gymen, volleyballlen, badminton, aerobic en andere snor- ten beoefenen. De entree is twee gulden per persoon Lokatie: sporthal "De Hilw van 13.00 uur tot 16.00 uur.' Regio -Op 26 december a.s. Twee de kerstdag, zuilen de "Verenigde Koren" o.l.v. Poula de Gier in de Grote of St. Janskerk te Gouda voor de 12e keer een Kerstdeclamato rium uitvoeren. De bijeenkomst begint om 10.30 uur. Kaarten aan de kerk te koop. Er is deze keer een declamatorium samengesteld waarbij koorzang, samenzang en declamatie elkaar afwisselen. Hieraan voorafgaand zal stads- beiaardier Jaap van der Ende, kerstliederen ten gehore brengen op het Menonig carillon uit 1675. Naast de 'Verenigde Koren" wer ken mee: de heer Jan Bonefaas, orgel: ds. G.H. Abma, Schriftlezing: drs; Joh. Vuijk declamatie. De "Verenigde Koren" bestaan uit koren uit de Alblasser- en Hoek- sewaard. het jaarlijkse declamato rium is een hoogtepunt in hun ge zamenlijk optreden. Dit jaar waren er meer van die hoogtepunten, namelijk het tegenbezoek van het Poolse Kamerkoor: Capella Musi- cae Antiqua Orientalis, dat op di verse plaatsen in Zuid-Holland (o.a. het Provinciehuis in Den Haag) een succesvol concert ten gehore bracht. Dit bezoek was liet gevolg van de contacten die zijn gelegd in september 1990 toen de "Verenigde Koren" een con certreis naar Polen hebben ge maakt.

Dorpskrant | 1991 | | pagina 9