'bÏNNENLAIvID. Laatste Berichten. ADVERTENTIÉN. TWEEDE VERGADERING TONEELVOORSTELLING De Vergelding. Ret Spreekuur van deu Dokter. WOERDENSCHE VERLOTING. en ttë Vergadering van deu Gemeenteraad. Burgerlijke Stand. 'Openbare Verkooping Aanvang 7 ure. Uitslag van de trekking dor le Serie op 12 MAART ji. oncUr *en sptoUal toeïiölit gesteld. Kinderen beneden d« 10 jaren mogen daarin niet te werk worden ge steld; kinderen beneden de 14 jaren mogen niet langer dan 6l/s uur daags arbeiden, niet vóór 's och- tens <5 of na 's avonds 9 uren, met een rusttijd van een half uur. Jongelieden van beide geslachten van 14 tot 18 jaren oud, mogeu 12 uren daags arbeiden, tasseheji 5 uren 's ochtends eu 9 uren 's avonds, met een tijd voor het middagmaal van een uur en twee halve uren voor ontbijt en avondeten. Voorts mogen kindereu ouder de 14 jaar des Zondags niet werken. Een amendement, strekkende om jongelingen tus- schen de 14 en 18 jaren het werken gedurende den nacht toe te staan, met bepaling dat elk werkuur na 's avonds 9 uur voor twee uren zou tellen, werd verworpen na door de Regeering bestreden te zijn, als de deur openzettende voor het nachtelijk werken als regel. Een ander amendement, waarbij verboden werd gehuwde vrouwen Zaterdagsnaraiddags eu Zon dags te doen arbeiden,werd verworpen, omdat men van oordeel was dat het, al viel het groote nut eener dergelijke bepaling niet te betwijfelen, een te «roote inbreuk maakte op de persoonlijke vrijheid. Verder worden in de wet bepalingen gemaakt in het belang van de gezondheid der fabriekarbeiders en van het geregeld onderwijs «Ier in fabrieken en werk plaatsen arbeidende kindereu. Gouda, 15 Maart. Schaakwedstrijd. KAMPEN GOUDA (wit) (zwart) lld« Zet. 11 5 nt C 6. I ld« Zet. B 7 nt C 6. liet concert Donderdag-avond door den heer Joh. VY. Weusiuk gegeven heeft aller verwachting overtref fen en het is buiten twijfel dat het publiek hetwelk zeer talrijk was opgekomen, opgetogen huiswaarts is gekeerd. Wij hopen voor Gouda dat het dezen nieuweo stadsmuziekmeester die zich als een meester heeft doen kennen en als solist zoowel voor piano, zang als viool ons aller toejuiching heelt afgedwon gen gelukken zal de .sedert vele jaren sluimerende geest waarin het muziekale Gouda gedompeld was te doen herleven. Het deed ons daarom genoegen kennis te maken met de nieuwe Orcliest-Vereeniging dour hem opgericht. Moge de spreuk «Per aspera ad usira" door haar gekozen geen ijdele klank voor haar zijn en de woorden van onzen stadgenoot M. H. Klu.tman «Zua was dan ook 't doel van dat streven ffMet hulpe van boven bereikt „O Gouda J Uw wapen waar 't preikt «kau door ziju spreuk bezieliug geven, later door haar beu aarheid worden. Mej. M. die welwillend de piano-begeleiding had op zioh genouaau kweet zich op een voortreffelijke wijze van haar voor dilettanten niet dagelijksche taak. Goudsche pijpen zullen ook op de VVeener wereld tentoonstelling uiet ontbreken Wij waren in de gc- legeuheid de keurig geëxposeerde verzameling te zien, welke de lieer P. Goedewaagen heden daarheen ver zendt. In 11 nette kistjes zijn de meer dan 200 sogrten uitgestald, welke zijn fabriek in den «handel brengt, terwijl twee draaiende schijven op voetstuk gelegenheid geven de microscopische photogrnphiën, in soinmig# kleinere soorten aangebracht, tegen het licht te zien. Het geheel zal op de wereldtentoonstelling een goqd denkbeeld geven van de hoogte, waarop deze tak van Goudsche industrie staat, en doet den heer Goedewaagen alle eer aan. Donderdag stonden voor de Arrondissementsrecht bank te Rotterdam o. a. terecht: P. de J., oud 50 jaar, woonachtig te Gouda, besch van op den 27 Februari 1873 des morgens ten 6 ure, voor het hu s van een slager te hebben weg genomen, een koperen ketel en op den middag van dianzelfden dag te hebben outvreemd, een bijl en die voorwerpen te hebben verkocht aan een uitdra ger. Eisch 8 maanden gev. eenzaam. P. de V. oud 39 jaar geboren te Zwijndrecht, woon achtig te Gouda, keukenmeid, besch. van in de laatste dagen van Februari 1873, bij den bleeker F. H. P., waar zij in dienst was, te hebben ontvreemd 20 doe ken ter waarde van 14.en die te hebben verkocht voor 1. Eisch 2 maanden eenzaam. In deze twee zaken heden over 8 dagen uitspraak. Donderdag had in Haastrecht de laatste der nuts- lezingen plaats voor dit seizoen. Ais spreker trad ditmaal dfe heer H° Snellen uit Gouda op, die een keurig gestileerde, zeer boeiende novelle voordroeg. (Feestcantate 1872 Gouda stichting) Hij gaf beelden uit het werkelijke leven weer, schetste toestanden en schilderde karakters, zooals die in de maatschappij worden gevonden, en dit nlles op een wijze, die blijkbaar aan het publiek zeer voldeed. Na de pauze traden de hh. Mackenstein, Snellen en van IJzeren op en verhoogden het genot vaneen avond door het leveren van bijdragen. Daarna herinnerde d9. Mackenstein er aan, dat dit de laatste lezing was voor dezen winter en riep zijue medeleden een hartelijk «tot weerziens" toe. Op Donderdag 13 Maart werd de reeks der volks voorlezingen te Berkenwoude gesloten door eene le zing van den beer P. Blok, van Berg-ambacht, die op eeue verdienstelijke wijze de novelle de koffievrouw, van den heer J. J. Cremer voordroeg. Zijne lezing genoot algemeene bijval. Ook de talrijke bijdragen van spreker en eenige andere heereu verschaften veel genot. Den 13n Maart werd er te Bcrg-ambacht eene vergadering gehouden van den Nederlnndschen Pro testantenbond, Afdeeliug Berg-ambacht. Ds. Terwogt van Ammerstol hield eene rede over «de opstauding van Jezus," die door de talrijk op- gekomeu leden met de meeste belangstelling werd aangehoord. Naar men met zekerheid verneemt, is de hoofdprijs in de op Woensdag te Woerden gehouden verloting van vee, ertz. bestaande in 3 paarden, 10 koeien en 10 schapen, ten deel gevallen aan eeu boeren- dieustbode. Onder het presidium va» de» generaal-majoor N. Mao-Leod, inspecteur van liet wapen der Infanterie, wordt heden het examen afgenomen van onderofficie ren voor deu rang van 2den luitenant der infanterie, in het lokaal der normaal-schietschool in den Haag. de onderofficieren, die het lichter examen afleggen, nemen daaraan het earst deel. In de afdeelingen van de Tweede Kamer heeft Don derdag hot onderzoek plaats gehad van, 1°. het ont werp van wet tot wijziging in de wettelijke bepalingen omtrent het pandrecht 2°. het wetsvoorstel van den heer Mr. S. van Houten, strekkende om overmati- gen arbeid en verwaarloozing van kinderen tegen te gaan; 3°. het wetsontwerp tot wijziging der wet be trekkelijk de nationale militie eu 4°. dat tot ontei gening ten behoeve van het afsluiten en droogmaken van plassen in den llasker-veenpoldcr in de gemeente Haskerland. De katholieke kirsvereeniging te Leiden Recht voor allen heeft, tot yfcandidoat voor het lidmaatschap der tweede kamer gcsielddeu heer Dr. W. J. F. Nnyéns. (Maatb.) Naar men van goederhand verneemt zal de staats commissie, belast met het onderzoek "van het vraag stuk der munt, eerstdaags eene nadere bijeenkomst houden. Volgens het Vaderland heeft die commissie a.inlei- diug gsvonden, om een nader rapport den koning aan te bieden en ook voor ons de invoering van een enkelen gouden standaird aan to raden. Het is waarschijnlijk dat dit geschieden zal, maar op dit oogenblik is nog geen rapport daaromtrent den ko ning aangeboden. Men bericht aan het U. D) i,Naar men met zekerheid verneemt, 200 Zaterdag 11. door den generaal-Mnjoor Dr. J. J. Sas, inspec teur van den geneeskundigen dienst der landmacht, peusioen ziju aangevraagd." Van af den 26° dezer zullen de jendige kunste naars, die voor rekening van Z. M. den Koning een muzikale opleiding genieten, gedurende eenige avonden in den hof-schouwburg op Het Loo voor Z. M. proeven afleggen van hun talent en vorderin gen. Reed9 .fe alles op het paleis Het Loo te hunner ontvangst gereed, waar nog vóór het einde der volgende week worden verwacht en de gasten van Z. M. zullen zijn. Vad Naar men verneemt, zal de.Araerikaansche Stoom- vaartvereeniging, tot nogtoe gedreven onder de firma Plate lteuchlin Co., overgaan in een naamlooze vennootschap, de Nedeiiandsch-Amerikaansche Stoom vaartmaatschappijen zullen er 2 groote stoombooten worden bijgebouwd, om met de 2 bestaande stoom booten een geregeiden halfmoandelijkschen dienst te organ iseeren. Den 7den en 8sten Mei e. k., zullen de miliciens der lichting 1873, bij de verschillende regimenten inf. en vestingartillerie, ouder de wapenen worden geroepen om in den wapenhandel te worden ge oefend. Volgens den Standaard heeft men eerstdaags de uitgave te verwachten van «brieven van Thorbecke (uan Groen van Prinsterer), 1830 tot 1832." Een goede tachtig bladzijden groot, bevat de correspon dentie dertig, meerendeeis uitvoerige brieven, van 30 Maart 1830 tot 19 Oct. 1832, eerst door deu Gent- schen, straks door den Leidsehen hoogleeraar, in het heetst der Belgische onlusten aan den invloedrijken academievriend, te 's Gravenhage, gezonden. Ter in leiding strekt een viertal uit de jaren 1824, 1826 en 1829, terwijl een vijftal uit 18374J bet bij uitnemendheid gewichtige bundelke besluit. Men schrijft uit Zeeland aan de N. R. Ct.: Ik mocht onlangs wel van vreemde rertooningen spreken, waardoor onze provincie zich onderscheidt. Ditmaal heb ik u evenwel iets te melden, dat niet in het beruchte Goes is voorgevallen. Op een dorp van Zuid-Beveland, Iloedekenskerke, was een nieuwe Burgemeester benoemd. Nadat de titularis den ge vorderden eed in handen van 's Konings Commissa ris had afgelegd, berichtte hij aan den wethouder, waarnemend Burgemeester, dat hij eene Raadsverga dering wenschte belegd te hebben tot zijne instal latie. Op den bepaalden tijd aaukomende. was er echter geen schijn van eene vergadering en in bet gemeentehuis wist men daarvan niets. Spoedig bleek, dat de wethouder, op advies van den secretaris, geen vergadering had belegd, omdat deze laatste geen lust scheen te gevoelen den nieuwen Burgemeester te erkennen. In allerijl werden nu nog de Raads leden opgeroepen. Het mee rondeel van hen verscheen de installatie had plaats, rnanr de secretaris, zekere heer De Blinde, liet het tot zulk een uiterste ko men, dat hij, als verstoorder der orde, door de po litie buiten moest gezet worden. Welke de ge volgen van een en ander zullen zijn, moet de tijd leeren. De nieuwe titularis (reedt zeker onder gecne aangename omstandigheden op, maar de secretaris zal waarschijnlijk nog wel eens berouw gevoelen, dat hij zoo geheel buiten zijne rol trad en eeue wettige handeling tegenhield. Do Raad, die teu dcele al thans door den secretaris op een dwaalspoor geleid was, heeft zyne dwaling erkcud eu den nieuwen Bur gemeester goed out vangen. Maar zeker is het eene vermakelijke en gansch ongewone historie, dat een gemeente-secretaris eene Raadsvergadering keert, een door den Koning benoemden Burgemeester luidkeels negeert eu gedurende de vergadering van den' Raad eenvoudig de deur uitgezet wordt. Het bestuur vnn de te Leeuwarden bestaande Vrou- wen-verecniging tot bevordering der gezondheidsbe langen te Leeuwarden heeft aan de leden en begun* stigersverslag gedaan van den toestand enz. der Vereeniging gedurende het tweede juar vun haar be- staan.s Ofschoon nog altijd aan den aanvang Jer taak, die de Yereeuiging zich voorstelt, is toch reeds een feegin gemaakt met de uitvoering van sommige gedeelten van haar programma. De afdeeling «Ver betering van den bakerstaud" is gevestigd, cn reeds heeft men een aanvang kunnen maken met den voor genomen cursus, w Har in alle 14 dagen over 't een of ander punt, vde kraamkamer betreffende, door een deskundige wordt gesproken, terwijl een heelkundige bereidwillig heeft toegezegd, met de beide adviseerende leden de opleiding der bakers op zich te nemen. In eenige bijeenkomsten werden door de adviseerende. leden en een der begunstigers belangwekkende on derwerpen behandeld. De Commissie voor de oplei ding van ziekenverpleegsters was reeds ijverig werk zaam en moet hare bemoeiingen reeds met eenige vrucht beloond zien. Het getal leden bedroeg op het einde des jaars 93, dat der begunstigers 44. Eergisteren stond voor de crimineolc kamer van het provinciale gerechtshoof aldaar terecht Jon Vierber- gen, van beroep machinedraaier, laatstelijk werkzaam in de drukkerij der firma Metzier Basting, te Amster dam beschuldigd van op 15 Jan. jl. des avonds ten 9 ure, zich 8 vel coupon bladen uit voormelde rirukkery arglistig te hebben toegeëigend van een partij vati 2000 vel, welke het administratiekantoor der bh. 8. en D Sapurtns, Maarsseveen en Lefolle en Buis en Kerkhoven aan die firma had toegezonden om daarop coupons vnn 9.90 van certificate^ der N. W. S. van 600 4 pet. te doen drukken. Op het oogen blik der ontvreemding waren de bladen afgedrukt en ontbraken daaraan alleen de nummers, die op het administratie-kantoor moesten worden ingevuld. Van de negen vermiste bladen werden acht aangetroffen in eene chiffonière ten huize van den beschuldigde. Deze erkende dal hij de bladen op gemelden avond naar zijn woning had gebracht, maar ontkende iets te weten van het 9e vel en van óene coupon van een der overige bladen blijkbaar met ruwe hand afgescheurd. Nadat vijf getuigen waren gehoord, requireerde de üdvokaat-gencranl mr. J. Spoor zijn schuldigverkla ring nan diefstal bij nacbt in een bewoond huis, met veroordeeling tot een cellulaire gevangenisstraf van zes maanden. Nadat de ambtshalve toegevoegde verdediger mr. G. 1. Rive nog op eenige verzachtende omstandigheden, zoo als armoede en vroeger gunstig gedrag, had gewezen, veroordeelde het hof den be schuldigde geheel overeenkomstig dien^eisch. Berlijn, 11 Maart. In 'tHuis van afgevaardig den zijn heden, na verdere beraadslaging, nog eenige paragrafen vair 't Wetsontwerp tot regeling van de opleiding en de aanstelling der geestelijken onveran- derd aangenomen. Londen, 14 Maart. Volgens de Fall Mall Gazette zou de heer Disraeli aan de Koningin hebben te ver staan gegeven, dat hij zich met de samenstelling van een nieuw Kabinet niet belasten kan. De Koningin zou daarop besloten hebben, den heer Gladstoue tot 't bewind terug te roepen. De Globe verzekert, dat de heer Disraeli tijd wil hebben om zich te bedenken, en dat hij Lord Derby wil raadplegen, die heden avond in de stad wordt verwacht. Brussel, 14 Maart. Luidens een telegram uit Berlijn aan de lndependance, heeft de Britsche Regee ring confidentieel aan de Mogendheden meegedeeld, dat zij besloten is om, overeenkomstig de tractalen, Portugal te beschermen tegen een eventueeien toeleg Van de zijde van Spanje. Deze mededeeling is door alle Gou «eruementen met voldoening ontvangen. Londen, 14 Maart. De Globe weerspreekt het bericht van de Rail Mall Gazette omtrent de rni- nisteriee'.e crisis en zegt dat alle beweringen omtrent de oplossing dier crisis vooralsnog uit de lucht ge grepen zijn. j:' *j* Getrouwd A. van REE van Reeuw ijk, |jj| E. BREVE. Rotterdam14 Maart 1873. Heden overleed tot onze diepe droefheid ons jongste kind MARIA WILHELMINA, in den ouderdom van ruim een jaar. GoudaW. G. N. iïb KEIZER. 15 Maart 1873. M. L de KEIZER— Rutgers. Vrijdag 14 Maart. Tegenwoordig al de leden behalve de hh. I.nyten eu Wet- terbaan. De voorzitter deelt mede dat de h<^r T. van reomingen opgrroi i» u fijpop het raadhoit aanwezig is op uitnoodiging van den voorzitter binnengeleid door den secretaris, legt hij de gevorderde reden af, wordt geluk gcweuscht en ueeuit sitting. De notulen der vorige vergadasing worden geleien en ge arresteerd. Ingekomen: eene missive van hh. Gedeput. Staten houdende goedkeu ring van het raadsbesluit tot verkooping van boomen Notif. eene missive van dezelfde tot goedkeuring van overschrijving van posten en tevens van ouderhaudsche aanbesteding van den bovenbouw von twee bruggeu aan de vennootschap „de Priüs tan Oranje". Nol if. 11. en W. doen in ovcrlog met den districts-schoulopnener en de ondcrw ijzcresse der openb jonge jufvr. school, eeue voordracht tot het benoemen ecucr hulpondcrwijxercsse, waarop geplaatst zijnMejuftr. S. M. Koetsveld van Aiikeren, E. d nrcieh en F. A. M. Per-ters Ter visie en bcnocmiug in eene volgende vergadering. Tevens ingediend eene voordracht ter benoeming van een hulponderwijzer uan do burgeravondschool voor jongens, waarop geplaatst de heer W'. A. dc Hond van Zaandam. Ter visie eu benoeming in eene volgende vergadering. U tn W deilen mede dat de hh. Scheltema en Tebbenhoff anugiboden hebben het archief in orde te brengen in twee jaren tegen 400.— iu het jaar eu stellen dit ter goed keuring voor. Ter visie. De voorzitter deelt mede de uitkomst der verkooping van bomnen, die opgebracht hebben f 438,07'. Aan de orde 1. Een voorstel tot wijziging van het raadsbesluit betref fende de betting van plaatselijke directe belasting. li eu W. dceltn mede, dat het voorstel rust op eene be denking, vnn hh f.tdep Staten, waaraau men om uoodeloos oponthoud tc onlwijkcu toe wil geven. De heer Kranenburg, Kist en Prince hebben bczwnar tegen dit torgeven, maar zullen in bet voorstel berusten, dat wordt aangenomen. 2. Eene missive van den schuttersraad der dd. schutterij dezer gemeente houdeude verzoek tot wijziging van den staat van begrooting der kosten van de dienstdoende schutterij over dc dienstjaren 1872 en 1873. t De hh. Kist en Kranenburg tnaken eenige bedenkingen de voorzitter geeft inlichting, waarna bij stemming a wordt aan genomen met 14 tegen 1 stem, die van den heer Kranenburg, wordt aangcuouicn met 10 tegen i «temmen, dc* bh. Iloo- genboom, van Vrcumiiigen, Kist, Kranenburg cn Sauisom. 8. Het verzoek van G. van Wingerden c s. otn verplaat sing en vermeerdering van het getal lantaarns langs de Kar- nemelksloot dc verlichting van een gedeelte der Voorwillens en het bewaken van hunne aldaar gelegen eigendommen des nachts met de daartoe betrekkelijke advies eu der commissie van fabricage en van deu Burgemeester. Na korte discussie wordt het verzoek van de hand gewezen, behalve de verbetering der kade, waaraan reeds uitvoering wordt gegeven. 4. Een verzoek van Regenten der beide gasthuizen tot af- en overschrijving van posten op de begrooting vau uitgaven dier gestichten over het dienstjaar 1872 wordt eenstemmig goedgekeurd. Eindelijk wordt benoemd: tot tgdelgkeu leeraar in de Nederlandschr taal en de reken kunde aan de voorbereidende klasse der Burgeravondschool, do heer Schriek. Na machtiging ter uitvoering zonder resumtie eindigt de Vergadering. van de NEDERLANDSCHE BOUWVEREË- NIGING, gevestigd te Gouda tot het doen der Rekening op VRIJDAG den 28 MAART e. k. des namiddags fijn 1 uur, in het Koffiehuis „de Romein" bij den jHeer LAFEBER te Gouda. De bekende en onbekende Schuldeischers in het faillissement van CORNELIS P1ETER KERPER, Pottendraaier, wonende te Gouda, worden, krachtens beschikking van den Edel- Achtbaren Heer Reehter-Commissaris in genoemd faillissement opgeroepen om op ZATERDAG den 22"*" MAART e. k. des voormiddags ten half 12 ure tc verschijnen in het Gerechtsge bouw aan het Haagsche Veer te Rotterdamtot het doen verifieëren hunner schuldvorderingen. De Curator, Mr. VV. J. FORTUL1N DROOGLEEVER. Gouda, 15 Maart 1873. te GOUDA. Op MAANDAG 17 MAART 1873, des aa» middags te half een ure, in ljet lokaal der Sociëteit V re uk best", aan de markt van: Een HUIS ingerigt tot 3 WONINGEN met groote, onlangs geheel nieuw gebouwde, SOHUUR, verdere getimmerten, ERVEN en GROND daarachter, aan den Kattensingel te Gouda op den hoek van den Winterdijk, groot te zamen 4 Ares en 22 Centiares. In de panden (onmiddeljjk aan het Water gelegen) wordt thans de Kuiperij 'uitgeoefend, zijnde ook bijzonder geschikt voof eene Blee- kerij of Fabrijk. In drie perceelen, afzonderlijk en gecom bineerd. Te aanvaarden 1 MEI 1873Breeder bij billetten. Inlichtingen geeft de Notaris MON- TIJN te Gouda. Lokaal „Nut en Vermaak" op de Oosthaven. op DONDERDAG 20' MAART a. s. te geven door EENIGE JONGELIEDEN. Tooueelspel jn 4 Bedrgven door P. F. Brunings. GEVOLGD DOOR: Kluchtspel iu 1 Bedrijf door Servaa. de Broiji. NB. Plaatsen kunnen besproken worden bij den Kastelein der Sociëteit op den dag der voor stelling van 103 uur. Geboren14 Maart. Piet, ouders D van den Berg en E. Tiggers. Johanna, ouders A. Schiedon eu A. Hogcudijk. Overleden: 13 Maart. P. \V. A. Gusui, 5 w. 14. G. van JËijk, 1 d. rijk, 1 De HOOFDPRIJS N°. 1 is gevallen op N°. 1660. De prjjzen N°. 2 tot en met 9, zijnde elk EEN PAARD, gevallen op de N°'. 4772, 5806, 7512, 7998, 8040, 8426, 8962, 11263. J De prijzen N°. 10 tot en met 13, zijnd/elk EENE KOE, gevallen op de N°*. 2387, 6175, 7426, 9996. De prijzen N®. 14 tot en met 19, zjjifde tslk EEN SCHAAP, gevallen op dè N°*. 3323 7788, 10032, 10711, 12146^129 De overige prjjzen zijn gevallen op de navolgende N0'. 3 39 131 224 249 272 286 331 366 375 460 573 578 670 689 775 810 843 845 970 1095 1131 1281 1390 1452 1539 1623 1637 1809 1822 1834 1839 2017 2092 2111 2120 2144 2223 2282 2343 2432 2604 2689 2740 2807 2845 2929 2968 '2998 3003 3049 3078 3079 3108 3238 3344 3417 3425 3485 3492 3513 3530 3583 3598 3617 3622 3636 3729 3736 3773 3782 3786 3790 3800 3883 3897 3970 4003 4100 4140 4201 4313 4376 4401 4548 4583 4603 4685 4686 4735 4749 4834 4875 4922 5003 5011 5101 5167 5276 5316 5416 5425 5454 5480 5484 5487 5508 5543 5597 5008 5600 5684 5693 5707 5782 5788 5795 5853 6003 6135 6136 6191 6218 0268 6270 6312 6374 6334 6402 6440 6449 6463 0470 6477 6578 6598 6605 6632 0677 6748 6761 6812 6825 0889 0934 0903 6982 7028 7147 7189 7216 7229 7350 7372 7377 7416 7422 7584 7585 7720 7766 7918 7961 8004 8081 8095 8111 8174 8275 8288 8384 8393 8411 8501 8509 8675 8679 8714 8825 8861 88S6 8C45 8973 8988 9028 9169 9219 9223 9229 9296 9375 9485 9546 9589 9592 9599 9605 9631 9633 9707 9725 9738 9744 9876 9911 9954 9992 9998 10064 10178 10182 10205 10232 10260 10373 10394 10511 10537 10507 10622 10639 10709 107:19 0 10839 k. LOTEN De TREKKING der 2» Serie heeft plaats op 16 APRIL CommifWÖe verkrijgbaar. Namens de Commissie, J. BRËDIUS, Voorzitter. J. de VRIES ROBBÉ, Secretarie. 10931 10946 11024 11035 11043 11062 11112 11165 11176 11256 11366 11377 11379 11399 11417 11480 11539 11560 11635 11649 11654 11729 11730 11737 11769 11835 11840 11922 zjjn nog bij de 11972 12004 12010 12027 12044 12130 12138 12163 12184 12209 12273 12344 12337 12409 12447 12464 12483 12511 12515 12608 12691 12808 12862 12865

Goudsche Courant | 1873 | | pagina 2