NAAMKAARTJES 7IS0H- en FRUITWINKEL Mïiiwi im Zeer Nette Gesteendrukte Openbare Verkooping Buitenlandse!! Overzicht. PETROLEUM-NOTEERINGEN APVERTENTKËN. A.v. OS Az., Kleiweg E 73 en73a. A. BRINKMAN en Zn. Cantzlaar Schalkwijk, te Rotterdam van dee Kemp. worden GELEVERD door te GOUDA glUgtn tijn» waaneer zij weder hun plaats innamen onder hen, die op huntgd ook moeten gehoorzamen aan hooger gezag. De schout-bij-nacht Kruys heeft zich op het goede standpunt geplaatst, door in te zien dat hg, ook na tgn ministerschap, eren nuttig werkzaam kan sgn in dezelfde betrekking, welke hij roor zijn optreden bekleedde, en aqne waardigheid er volstrekt niet onder ljjdt dat hg, nommer een geweest zijnde, weder nommer twee wordt. Gisterennacht te 3 uren heeft een portier van een Café-Chantant in de Nes met een ander een wed denschap aangegaan, om een halve kan jenever, wie het eerst het Rokin zou overzwemmen. De man zonk in de diepte weg, en hoewel betrekkelijk spoedig opgevischt, was hg reeds overleden voordat het Gasthuis, waarheen men hem vervderde, bereikt In de vorigo week werden te Amsterdam op ver zoek der politie een aantal vermiste effecten (meest loten) gesignaleerd. Omtrent de aanleiding daartoe lezen wg nu bet volgende in de «Amst. Ct," Op den Binnen-Amstel woonde op gemeubeleerde kamers de makelaar A. H. Perel. Op zekeren avond een familie bezoekende, werd hij daar plotseling ziek, en wel in zoo ergo mate, dat hg 't niet raadzaam achtte, naar zijn eigen kamer te vertrekken. Zijn familie werd gewaarschuwdeen zgner broeders, die te Rotterdam voor zaken was, werd getelegrafeerd en deze keerde daarom den volgenden morgen naar Amsterdam terug. Hij begaf zich onmiddellijk naar de kamer van den zieke, die natuurlijk niet aan wezig was. Van de hospita vernam hij, dat twee heeren, zeer goede vrienden van den heer Perel, op de kamer waren geweest, de brandkast hadden ge opend en daaruit geld hadden genomen. Tevens verhaalde zij, dat een gsfceim kastje in den schoor steen was verborgen, waarin zij den beer Perel wel eens waarden hadden zien bergen. Van den zieke vernam deze broer, dat hij deze heeren volkomen vertrouwde on zij op zijn verzoek, en met den sleutel die hij hun had gegeven, de brandkast hadden ge opend. Öp zekeren morgen terugkomende op de kamer, vond de broer eene werkster bezig, 't geheime kastje in den schoorsteen schoon te maken. Het kastje was geopend en bevatte niets. De makelaar Perel stierfalles word verzegeld, de brandkast zoowel als 't geheime kastje. Het testament, dagteekeneiide van een jaar 4, 5 geleden, werd geopend. Aan de familie was vermaakt l/7 »an 't geheele vermogende executeur-testamentair was niet vergeten, evenmin als een ftreduwe mot kinderen, een drietal weeshuizen, en een vriend, terwijl bevolen werd, dat in de synagoge ten eeuwigen dage licht moest branden voor den erflater, diens vader en diens moeder wat nog al geld kost. Alles duidde dus aan, dat de overledene iemand was, die niet onbemiddeld was De brandkast werd ontzegeld zij was leeg. Slechts eenig kapitaal van den patroon van den overledene was aanwezig, maar niets dat den makelaar Perel zelf toekwam. Het geheime kastje was ook ledig en daarmee was verdwenen een ouderwetsche horlogeketting, die de overledene steeds als een reliek had bewaard, omdat zg van zijn vader was. Zelfs tweo schuldbekente nissen, een van duizend gulden en één van zeshon derd, waren verdwenen, ofschoon de schuldeuaars eerlijk erkenden, de schuld niet te hebben betaald. Dat de overledene den spot met familie, vrienden, weduwen en weeshuizen, zelfs met zjjn ouders en z$n godsdienst, zoover zou drgven, dat hg in een testament iets vermaakte wat niet bestond, was niet aan te nemen. Op inlichtingen van een effecten handelaar worden daarom nu de stukken gezocht, die deze weet dat de heer Terel bij hem kocht en niet verkocht. De politie te Arnhem arresteerde gisteren twee als heeren gekleede Duitschers, sedert Zondag uit Londen teruggekeerd, die een kellner uit het Café «Central1' aldaar hadden opgelicht door den verkoop van valsche diamanten, welke zg hadden voorgegeven voor een zieken vriend van de hand te moeten doen. Het plotseling sterven van een 15-jarigen knaap bracht de bewoners van eene der dwarsstraten in de Jordaan te Amsterdam in rep en roer. De knaap, zoo vertelde men, had muizentarwe ingenomen, in zeer groote hoeveelheid, en daardoor een einde aan zijn leven gemaakt. De behandeling, die bedoelde knaap, aldus luiden de geruchten, van zijn stiefmoeder en eigen vader moest ondervinden, liet heel wat te wenschon over telkens, werd hij door een van beiden geslagen. Nu schijnt bedoeld knaapje niet tot de aller- braafsten behoord te hebben, want van hem "werd verteld, dat hij o. a. een deel van zijn weekloon 7 stuivers er doorgelapt had. Juist doze laatste daad was oorzaak van zgn on- gelukkigen dood, wordt verleid. Dit vrees voor de gevolgen van zijn handeling, durfde de jongen niet thuiskomen en heeft hij zich ten slotte, in een vlaag van wanhoop, vergiftigd. Toen de ongelukkige jongen begraven werd, wil den de buren den vader te lijf, zoodat do politie handelend moest optreden, om hem te beschermen. (Echo). De haagsche correspondent vau het Utr. Dbl. deelt mede hoe de beor Lely, onze nieuwe minister van Waterstaat, is «ontdekt" geworden. De heer Lely zat met den heer Tak van Poort vliet in de commissie voor den «open waterweg" van Amsterdam naar zee zoodat de commanditaire ven noot van den kabinetsformateur gelegenheid had ge had de bekwaamheden en zienswijze van den jongen ingenieur goed te leeren kennen en waardeeren mogen we er genist bijvoegen, want als mr. Tak, die zich-zelvon aan waterstaat zulke hooge eischen stelde, iemand uitkiest voor die taak, dan kan men tamelijk gerust zijn, dat hij er goede, degelijke mo tieven voor heeft. Dezelfde correspondent weet nog het volgende te verhalen 't Heeft weinig gescheeld, of de heer Van Tien hoven was zijn portefeuille alweer kwijt geweest nog vóór de benoeming oflicieel had plaats gehad, of liever, hij is haar zelfs kwijt geweesl, want toen Z. Exc. in 't begin der vorige week op een goeden morgen bier ter stede was aangekomen, miste hij zijn portefeuille, die in een spoorwegwaggon was achtergebleven, en slechts met behulp van de tele graaf was hij een paar uren later weer in het bezit van het kostbare stuk. Een paar dagen geleden was de heer Menke, lid der firma Waar.ders Co., mineraalwaterfabrikanten Oudekerksplein te Amsterdam bezig een ketel met koolzuur te vullen. De manometer bleef staan op 8 atmosfeeren, waaruit de heer Menke meende te mogen opmaken, dat de ketel leeg was. Hij liet maar voortdurend nieuwe koolzuur toestrooraen, met het gevolg, dat eindelgk de ketel met een hevigen slag uiteensproug. De heer M. werd tegen den grond geworpen, doch bekwam verder geen letsel. Ditmaal is dus het ongeval, dat hoogstwaarsohgn- lijk moet worden toegeschreven aan een defect aau den manometer, good afgeloopen, maar kunnen een andermaal geen ernstige ongelukken door een derge lijk geval gebeuren Zou het daarom niet raadzaam zgn, controle uit te oefenen op die werktuigen, welke tegenwoordig worden'gebruikt door bgna alle bierhuishouders, dikwgls zonder dat zg van bun manometer meer weten dan dat de wgzer op dit. of dat nummer moet staan, om de vereischte spanning aan te duiden P (Écho.) Graaf Loe Tolstoi, die «strgder tegen het kapitaal," kreeg dezer dagen een brief van een jonge dame, waarin zg hem raad vroeg, hoe het best 200,000 roebels, de helft van een haar ten deel gevallen erfenis, ten algemeone nutte to besteden. Tolstoï moet eers den raad gegeven hebben, de effecten te verbanden maar baar later de adressen hebben gezonden van eenige dames te Moskou, die zich met werken van liefdadigheid bezig houden. In De Avondpont komt hot volgende ingezonden stuk voor, geteekend door zekeren A. S. Bion; «Uw blad gelezen hebbende, ben ik verplicht u te melden dat bij Sequah zeer groot bedrog heerscht. U kunt desverkiezeude de onderstaande regelen iu uw veelgelezen blad opnemen. «De ondergeteekende, reeds oen jaar hevig lijdende aan rheumatiek en met stokken moetende loopen, ging naar Rotterdam en dacht het geluk te hebben, zonder stokkeu thuis te komen, maar grooter bedrog zag ik nooit. Toen ik bij Sequah kwam, moest ik eerst een kaart nemen voor een gulden. En daar van kwam ik nog goed af, om reden er menschen zgn geweest, die tweo gulden moesten geven bij dokter Hommers, Sequah's gediplomeerden handlanger; die lieden waren gekleed als rijke boeren. Wij moesten wachten, onder godrang van menschen, en toen bet eindelijk miju beurt was, kwam ik bij den kwak zalver. Deze keek mij aan, schreef een briefje en wees mij een andere kamer. Toen ik er binnenkwam, stonden daar een paar zeer ordinaire lieden en zeiden tegen mij: «Tien fleschjes 12.BO, en als die ge bruikt zijn, beu je beter". Do rijke boerin en haar man moesten acht-eu-dertig fleschjes nemen, maar om reden ik in geen jaar een cent heb verdiend, kon ik zulks niet doen en nam twee fleschjes, maar de boer aebt-en-dertig, en zoo konden zij afraarcheereu. «De fleschjes zijn van nul en geenor waarde, en nu zij een ieder gewaarschuwd, ora niet zoo bedrogen te worden, zooals rag gebeurde. Miju laatste vgf gulden, welke ik nog van mijn pensioen overhad, waren weg gesmeten. Ik dacht mijn gezondheid terug te krijgen en moet hot nu mijn kinderen minder geven. Dus, Hollanders, woest op uwe hoede en koopt niet do «medicijn" van Sequah". handen die verklaring wordt toevertrouwd. Laat dit aan mij over geef mij het requestik zal er dan voor zorgen, dat het in de rechte handen komt. En zoo gij het wenscht, stel ik het zelf opge be hoeft het dan slechts te ouderteekeneu. Gij zijt al te vriendelijk. Kom, mij veroorzaakt dit niet de minste moeite integendeel, het zal eene aangename bezigheid zijn, waaraan ik bovendien behoefte heb. Ik schrijf dan nog particulier aan mijn vriend, om hem te verzoe ken, de zaak met allen ijver ter harte te nemen. Men kan er eene aanwijzing bijvoegen, zeide Romberg; bepaal slechts de hoogte der som. Dat zou moeten geschieden in een vorm, die niets kwetsends heeft, antwoordde de baron, in ge dachten verdiept. Welnu, ge zult dien vorm wel inden. Zeker, ge kunt mij dit toevertrouwen. Mijnheer do graaf Von Hohenhausen kondigde de bediende aan, en op hetzelfde oogenblik trad de graaf reeds binnen. Mot een diepe buiging stond de bankier van zijn plaats op. Welkom in uwe woonplaats, mijnheer de graaf zeide hij, tot defchooge gestalte opziende; ik zou het mij tot een oef gerekend hebben, a in uw kasteel te begroeten, indien mijne dochter mij niet gezegd bad, dat gij mij deze eer zoudt bewijzen. Ik weet niet, of de heeren elkander kennen, mijnheer de graaf Vou Hohenhausen, mijnheer de baron Von Adlerberg, mijn zoon Theodöor. Ik had bg mijn aankomst hot genoegen, uw zoon aan het station te leeren kennen, antwoordde de graafden jongeling vriendelijk toeknikkende. Zeer aangenaam, baron! ik hoop nog nader met u in kennis te komeu. Ik was met uw vader zeer bevriend, zeide do baron, vooral in deu laatsten tijd. Dan vertrouw ik, dat u deze vriendschap ook op den zoon zult overdragen? Gij bewijst mij te voel eer. Beschik geheel over mij, wanneer ik u op eon of andere wijze een dienst kan bewijzen. Gij hebt familie? Neen, antwoordde do baron, terwijl hij lang zaam zijn handschoenen aantrok, ik sta alleen, geen boeien drukken mij. Dan mag ik u wel verzoeken om de eer van uw bezoek op Hohenhausen, antwoordde de graaf zeer hoffelijk. Gij zult mij daardoor een groot ge noegen verschaffen. De baron maakte een buiging en verliet terstond daarop het kabinetde bankier noodigde den graaf uit, plaats te nemen. Gij staat roods sedert vele jaren met de familie Von Hohenhausen in verbinding, ving do graaf bet gesprek aan het zou mij aangenaam zijn, zoo gij geneigd waart, ook voortaan u met mijne geldelijke aangelegenheden te belasten. Ik zal het mij tot een eer rekenen. Zooals ik uit de boeken van mijn vader ont waar, hebt gij stoeds de inkomsten mijner bezitting in ontvangst genomen en evenzoo de voor het beheer vercischlo gelden aan den rentmeester uitbetaald; de overschotten werden deels in hypotheken en geldswaardige papieren belegd, deels bleven zij in uwe handen. Juist, zeide do bankier. Ik heb reeds een uittreksel uit uwe rekeuing-courant in mijne boeken doen gereedmaken, en verzoek u, dit met uwe aan- teekeningen te vergelijken. Js uit uittreksel, zooals ik geen oogenblik betwijfel, juist, dan ben ik u op dit oogenblik ruim 28000 gulden schuldig die op elk uur aan de kas tot uw beschikking ziju. De graaf nam het papier >n ontvangst en legde het, zonder het door te zien, in eene portefeuille. Ik zal het thuis ondorzoeken, antwoordde hij vriendelijk, maar ook ik twijfel niet aan de juist heid* De oogst van dit jaar is nog niet verkocht een hier ter stede gevestigd handelshuis heeft mij reeds gisteren zijn vertegenwoordiger gezonden, om de overeenkomst met mij af te sluiten maar ik wensch inij daarmee niet te overhaasten. Gg kent waarschijnlijk de Gebroeders Vogel F De naam wekte bij den bankier oeno onaangename herinnering op. Dit huis heeft in de laatste jaren den oogst der heerlijkheid Hohenhausen ontvangen, zeide hij. (Wordt vervolgd.) Dit Zermatt wordt geschreven Sinds de vorige week bevindt zich de bekende Zwitsersche Alpinist-ingenieur Imfelil, uit Zermatt, op den top van den Montblanc. Hij wordt verge zeld door een arts, dr. Egli Sinclair, uit Zürioh, den natuurvorscher Gugliel Minetti, uit Brieg, en een aantal werklieden, om aldaar in do hoogte toe zicht te houden op den bouw van een wetenschap pelijk observatorium, dat wel do hoogst gelegene van al dergelijke inrichtingen zal zijn, althans wanneer die moeilijke onderneming gelukt. Do bouw wordt ten uitvoer gebracht naar het plaa van prof. Jansen te Pargs, die zich ten vorigen jare naar don top van den Montblanc heeft laten drogeu. Op dit oogen blik vertoeft de heer Jansen, met den beroemden Eiffel, aan den voet van don Montblanc in Chamounix en wordt door Imfeld zooveel mogelijk dagelijks door een bodendienst omtrent den voortgang van het werk onderricht. In de eerste plaats word er beproefd, in de giet- scher8 bg den top eon grooten tunnel aan te leggen dio zoowel tot eene voorraadplaats als tot een toe vluchtsoord zal dienen. Uit de berichten van Imfeld aan zgne familie blgkt, dat hij met odgehoordo moeielgkheden heeft te kampen, waarbij hij en do overige personen zeer veel hebben te lijden van de koude en van die krach troovende bergziekte, waar door op zulk eene hoogte bij langdurig verblijf zelfs de sterkste Alpenbeklimmer wordt aangedaan. Nu heeft Imfeld het reeds zeven dagen op den top uit gehouden, terwijl slechts één zijner voorgangers vroeger het hoogstens tot vijf dagen heeft kunnen brengen. Wel is waar, de werklieden verlangen dringend gaar huis, maar or bestaat hoop dat Imfeld door ziju groote geestkracht er in zal slagen, die gewichtige onderneming der moderne wetenschap althans voorloopig tot stand te brengen, indien hij maar niet te doen krijgt met veel erger weder. Nader wordt gemeld (lat de oxpeditie, tengevolge van koude en bergziekte, zwaar heeft te lijden. Wij hebben, schrijft Imfeld, een ontzettenden sneeuwstorm gehad, waartegen wij 24 uren achtereen in onze gletschertunnel achter een opgestuwden sneeuwrauur moesten schuilen. Die sneeuwstorm is eensklaps tijdens het schoonste weder uitgebroken. Eene Montblanc- oxpeditie van twee vreemdelingen met hunne gidsen is er door overvallen. Van de vreemdelingen lager een in onmacht en werd door de gidsen naar hier gedragen. Die reizigers zijn van een schijnbaar zeke ren dood gered en gebracht in de met hout beklee- de gletschertunnel, alwaar, niettegenstaande de krach tigste pogingen ter verwarming door stoken, de temperatuur niet boven hot vriespunt stijgt, terwijl iedere droppel water verkregen moet worden door smelting uit eene sneeuwmassa van 10 graden koude. De voet van een der werklieden is bevroren." Te Utrecht heerscht ongerustheid over het lot van den lieer A. Stok, directeur der Utreclitsche Land- bouwbank. Op 8 Augustus jl. heeft hij de gemeente verlaten, met hot voornemen een week op reis te gaau, en sinds dien dag is niets meer van hem ver nomen. Do directie heeft zich overtuigd, dat hij zijn zaken, de Bank betreffende, in de beste orde heeft ach torgelaten. Men heeft grond om te veronderstel len, dat hij omgekomen is bij de groote spoorweg ramp bij Brienne. Door den raad van commissarissen der Bank i?, in afwachting van een nader besluit, mr. D. Bastert, adv. te Breukelen, uitgenoodigd tijdelijk als direc teur der Bank op te treden. (Avondpost). l)e door den keizer te Merseburg gehouden rede, waarin hij o. a. zeide: «Wij allen hopen dat de vrede zal behouden worden, doch mocht 't anders zijn, dan is het niet onze schuld", wordt door de dagbladen zeer kalm besproken. In goed onderrichte kringen is men van gevoelen, dat in den tegen woord igen toestand van Europa geen grond tot verontrusting bestaat, en dat men, wat meer in het bijzonder de verhouding van Frankrijk tot Rusland betreft, ook thans niet aan eenigerlei afspraak tusscheu deze beide mogendheden gelooft. Alleen wordt nauwletteud het oog gevestigd op de houding der Fransche patriotten, wier verwachtingen zijn gestegen door het bezoek der Fransche vloot in de Russische wateren en de ontvangst welke haar ten deel viel. Nog ontbreken nadere berichten over de gevechten tusschen de troepen van president Balmaceda en de Congres-junta bij Valparaiso. Waarschijnlijk zal trou wens de strijd niet zoo spoedig beslist worden, daar de strijdkrachten van beide partijen vrij wel gelijk staan. Er komen gunstige berichten over de onderhande lingen tusschen de Duitsche, Üostenrijksoho en Ita- liaansche regeeringen over het handelstractaat. De onderhandelingen, welke te Miinchen gevoord worden, beloven binnenkort een goeden uitslag. Men hoopt, dat daar de besprekingen met Zwitserland spoedig hervat kunnen worden. Het feest te Mondivo in Piemont ter onthulling van het standbeeld voor Karei Emmaneul I is zeer groot geweest. Na de onthulling hield de afgevaar digde Delvechio een rede, waarin hg zeide, dat Koning Karei Emmaneul de grondvester was geweest van Italië's eenheid, en dat hij steeds het oog naar En geland hield gericht en de grondslagen heeft gelogd voor de vriendschappelijke betrekkingen tusschen Italië en Groot-Britannie, welke dezer dagen door de har telijke ontvangst van den Prins van Napels in laatst genoemd land waren bevestigd. De rede werd zeer toegejuicht. Volgens den Times-correspondent te Petersburg zal in den herfst een nieuw voorstel aan deu Raad van State worden voorgelegd, volgens hetwelk het voortaan aan vreemdelingen vei boden zal zijn onroe rende goedereu in Rusland in eigendom te hebben. Zejfs zou in verscheiden provinciën die maatregel vau terugwerkende' kracht worden verklaard, en zou den de eigendommen van vreemdelingen te zijner tijd onteigend worden. Vplgens een bericht uit Konstantinopel aan de Times is nu ook een Zweedach schip, van Amster dam naar Odessa vertrokken, in de Dardanellen door do Turkscho autoriteiten aangehouden, daar hot een lading ledige kisten, voor de Russiche Regeering besterad, aan boord had. van de Makelaars De markt was hoden onveranderd. Loco Tankfust 7.50. Geïmporteerdfnst/7.60. Januari-, Februari-, Maart-leveriug 7.50. Septem ber-, levering 7-45. October-, November- en December-levering f 7.50. Heden ontvingen wij hot treurige be richt dat onze geliefde Broeder en Behuwd- broeder de Heer J. C. de VOOGT to Renkum, in den ouderdom van 34 jaar plotseling is overleden. H. J. de VOOGT. H. de VOOGT— Gouda, 25 Aug. 1891. Eenige kennisgeving. *i* De Heer en Mevrouw KESPER— Harmens betuigen hun hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstelling, bij gele genheid van hun Huwelijk ondervonden. Voor de vele bewjjzen van hartelijke belangstelling, bij gelegenbeid van ons GOU DEN HUWELIJKSFEEST, zoo van bier als van elders ontvangen, brengen wjj, ook namens onze kinderen en bebuwdkinderen, innigen dank. G. B. LALLEMAN M. F. LALLEMAN—Vrokg. Amsterdam, 25 Aug 1891. GROOTE SORTEERING op MAANDAG, 7 SEPTEMBER 1891, 's vóórm. 11 nar, in de Sociëteit «Ons Genoegen» aan de Boelekade. A. ten overstaan van de Notarissen P. M. MONTIJN te Gouda en Mr. I. MOLENAAR te Waddinxveen, van Perc. 1. De van ouds gerenommeerde, sedert onhengeljjke jaren bestaande aan de Gonwe, wjjk C. No. 247 te Gouda, be staande in een dubbel pand, met groote win kelruimte, verschillende boven- en beneden vertrekken, kelders, overdekte en open plaats, en schuur of werkplaats daarachter, voorzien van gas- en waterleiding en verdere gemakken kad. Sectie D. No. 2002 groot 1 A. 42 c.A. Perc. 2 en 3. TWEE naast elkander ge legen WOONHUIZEN en ERVEN, in de Lange Dwarsstraat, wjjk H. Nos. 126 en 126a te Gouda, kad. Sectie B. Nos. 1449 groot 35 c.A- en 1448 groot 34 c.A. Verhuurd ieder voor 1.40 per week. Perc. 4 en 5. TWEE naast elkander ge legen WOONHUIZEN en ERVEN aan den Korten Raam. wjjk O. Nos. 95 en 96 te Gouda, kad. Sectie D. Nos. 1678 en 1679 elk groot 27 c.A. Verhuurd voor 1.20 en 1.35 per week. Perc. O, 7 en 8. DRIE WOONHUIZEN en ERVEN op het Jonkershof aan den Raam te Gouda, wjjk O. Nos. 440, 430 en 424 (No. 436 met een daarvoor gelegen stukje open grond) kad. Sectie D. Nos. 1207,1211 en 1223, allen groot 18 c.A. en No. 1886 erf groot 11 c.A. Verhuurd resp. voor 0.70,0.80 en 0.70 per week. Perc. 9. EEN WOONHUIS en ERF, staande en gelegen in een poortje aan den Raam te Gouda, wjjk O. No. 292, kad. Sectie D. No. 1451 groot 20 c.A. Verhuurd voor 0.80 per week. B. ten overstaan van den Notaris P. M. MONTIJN te Gouda, van Perc. 10. EEN WOONHUIS en ERF, aan de Westzjjde van de Boomgaardstraat wjjk RR. No. 38 te Gouda, kad. Sectie A. No. 3186 groot 64 c.A. Verhuurd voor f 1.35 per week. Perc. 11-14. VIER WOONHUIZEN en ERVEN aan de Oostzjjde van de Boomgaard straat, wjjk RR. Nos. 7275 te Gouda, kad. Sectie A. Nos. 31533156, resp. groot 54, 52, 52 en 53 c.A. Verhuurd ieder voor 1.40 per week. Perc. 13. EEN WOONHUIS en ERF aldaar, wijk RR No. .76, kad. Sectie A. No. 3157, groot 54 c.A. In eigen gebrnik. Perc. 16. E^yW'HUlS en ERF op bet Jonkershdtf'ïSn deu Raam te Gouda, wjjk O. No. 439. D. No. 1208. groot 18 c.A. VerhttMofeVoor 0.75 per wce|f, De perceelen 2, 3 en 10 lot en met 15 zjjn alle voorzien van waterleiding. Aanvaarding en Betaling der Kooppennin gen 1 OCTOBER 1891. Te bezichtigen op de drie laatste werkdagen vóór den verkoop van 912 en van 2—4 uur en op deu dag van verkooping perceel 1 echter op lederen werkdag (behalve des Zaterdags) mits vooraf belet worde gevraagd. Nadere information geven voornoemde No tarissen. Breeder bjj biljetten. t

Goudsche Courant | 1891 | | pagina 2