ijst 31 st 31 )<H1 98$ 100— ekbank mond ara NtEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR GOUDA EN OMSTREKEN BERKENWOUDE, BODEGRAVEN, BOSKOOP, GOUDERAK, HAASTRECHT, MOORDRECHT, MOERCAPELLE, en* 68" Jaargang BERGAMBACHT, NIEUWERKERK, OUDERKERK, OUDEWATER, RÉEUWUK, SCHOONHOVEN, STOLWIJK, WADDINXVEEN, ZEVENHUIZEN. Dit blad verschijnt dagelijks behalve op Zon- en Feestdagen Je FEUILLETON. mede. EEN ara r ad van Berlijn vrijheid zijn. E8H :UM sterk, Merk. NOODLOTTIG SCHOT. Dinsdag 25 Juni 1828 60UDSCHE COURANT. No. 17104 I**-***’-"***»-*"**'-'** TT w I»V171AIlkA T JLU1, DUöllUvr, UTWJL/luIVJVIXj LLAAO1 IkUvUl, LTAV7v7*VA> 1VJOV/JLX A ATA V/lU_*VV>ZVt om (Wordt vervolgd.) ig van groote tgaven t in de valiteit ;lk ver- ng met ik, dat »cht te g met t van de denzelfden of Li er van ELLA- ertroon, het in- ^PPEN, r. ZEIL- EN Naar het Engelsch van FLORENCE WARDEN. (Nadruk verboden). e HOORWEG. toen de bezoekster vertrokken was tig aan. Zooiets hadden we kunnen verwaèhten, dat geklets den kop in ITALIË. De Paus tot een bezoek aan Barcelona uitgenoodigd. Naar de Romeinse? e bladen melden heeft de Paua de eerste uitnoodigmg ontvangen om een bezoek aan het bonenland te bren gen en wel van markies de Pouiouda, oen koninklijken commissaris van de tentoon stelling te Barcelona om de inwijding bij te wonen van het Paleis der Zending, dat in September op die tentoonstelling geopend zal worden. —r kwartaal 2.90, ranco per post per Abonnementen bjj onze Onze I iotterdamn i.n, Br.ukb.ndi" llicourant gratli- 't Gaat in de wereld als in den tuin. Er hebben niet alleen ro,zen en wijnstok ken recht op bestaan, ook aardappelen en kooien zijn er noodig. ABONNEMENTSPRIJS: per kwartaal 2.25, per week 17 cent, met Zondagblad per kwartaal 2.90, per week 22 cent, overal waar de bezorging per looper geschiedt. Franco per post per kwartaal j 8.15, met Zondagsblad 8 80. T„1 worden dagelijks aangenomen aan ons Bureau: MARKT 31, GOUDA, agenten en loopers, den boekhandel en de postkantoren. bureaux zijn dagelijks geopend van 9—6 uur. Administratie Telef. Interc. 82: Redactie Telef. 83. Postrekening 48400. stemming. Een verantwoordelijkheid voor een poli tieke beslissing op den grondslag van het huidige deskundigenrapport kan tegenover de generaties, welke door de daarin voor ziene annuïteiten worden belast, onder geen omstandigheden worden aanvaard, wanneer zich daarbij niet de vaste wil doet gelden om in Duitschland zelf de eerste voor waarden eener gezonde financieele politiek recht te doen wedervaren. Een eendracht:^ samenwerken aller partijen en economisch klassen met dit doel, is op het huidige tijd stip, hetwelk alle Duitschers zich van hun economische belangengemeenschap opnieuw bewust doet zijn, een besliste noodzakelijK heid. De belanghebbenden bij het bankbe drijf staan daarom op het standpunt, dat wettige maatregelen, of althans interne po litieke bepalingeni, welke het bereiken van dit doel verzekeren, met diè wette, ij ke be palingen, welke de kern der buitenlandsche verplichtingen vormen, een ondeelbaar ge heel moeten zijn. Ongeluk of misdaad? Bij de spoorbaan van Guben naar Amtitz is in den nacht van Zondag op Maandag len dat Morecambe zich verhuurd heeft ah chauffeur bij een familie in het Zuiden, leg de Pamela uit. Dus ik wil liever niefe los laten zoolang zijn onschuld niet vast staat. Mevrouw Herrick zuchte. Vroeger was het altijd haar liefste wensch geweest dat haar dochter eens met Sir Morecambe zou trou wen, maar nu hij het middelpunt van een publiek schandaal was. speet het haar hevig dat zij hem ooit als haar aanstaande schoon zoon had beschouwd. Het zal nooit gelukken zijn onschuld te bewijzen zei ze gemelijk. De menschen beginnen hoe langer hoe vaster te gelooven dat hij die vrouw vermoord heeft en al is dat niet zoo terugkomen kan hij niet of hij wordt opgehangen. Meneer Herrick die wist hoeveel verdriet zijn dochter had als er op deze manier over de zaak gepraat werd sprak vriendelijk over den afwezige. Ik ben het niet met je eens, zei hij tegen zijn vrouw, op het oogenblik weten de menschen over niets anders te praten, maar dat bedaart wel en het is best moge lijk dat er nog wel iemand komt opdagen, die ten gunste van Sir Morecambe getuigen zal. Pamela keek haar vader dankbaar aan. Dat zal eerder gebeuren dan de men schen denken, zei ze, daarvan ben ik over tuigd. Ik ga vandaag weer naar Blackton, naar dat meisje. Ik geloof dat ze begint te wankelen en als ik haar nu maar van dien man kan wegkrijgen, denk ik wel dat ik haar kan bewegen om de waarheid te zeggen Hoe was je van plan te gaan? Ik dacht met de auto. ADVERTENTIEPRIJS: Uit Gouda en omstroken (behooronde tot den bezorgkring) t 16 regels 1.80, elke regel meer 0.25. Van buiten Gouda en den bezorgkringi 15 regels 1.55, elke regel meer 0.80. Advertentiën in het Zaterdagnummer 20 bjjsiag op den prjjs. Liefdadigheida-advertentifin de helft van den prijs. INGEZONDEN MEDEDEEL1NGEN: 1—4 regels 2.25, elke regel meer 0.50. Op de voorpagina 50 booger. Gewone advertentiën en ingezonden mededeelingen bij contract tot zeer gereduceerden prijs. Groote letters en randen worden berekend naar plaatsruimte. Advertentiën kunnen worden ingezonden door tusschenkomst van «oliede Boekhande laren, Advertentiebureau* en onze agenten en moeten daags vóór de plaatsing aan bet Bureau zijn ingekomen, teneinde van opname verzekerd te zijn. OOSTENRIJK. Bondskanselier al» machinist. Niets nieuws voor hem. Ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan van den Semmering-spoorweg hebben giste ren op den Semmering feestelijkheden plaats gehad, waarheen de bondspresident Miklas, de bondskanselier Streeuwiiz en de minister van handel dr. Sehürff zich per extra-trein hadden begeven. In GLoggwitz hield de trein voor het eerst stil om aan de verschillende corporaties gelegenheid geven den bondspresident te begroeten. Toen de trein stilhield, besteeg de bonds kanselier de locomotief, stak zich in een blauwen werkkiel en nam het werk van den machinist over. Terwijl op de volgende sta tions de overige passagiers den trein ver lieten om de redevoeringen aan te hooren, sloeg Streeuwitz van de machine af de plechtigheid gade. Alleen in Mürzzuschlag kwam hij, na zijn kiel te hebben uitgetrok ken, in het stationsgebouw om de aldaar ondergebrachte historische spoorweggen- toonstelling te bezichtigen. Daarna nam hij zijn plaats op de locomotief weer in en bracht hy den trein veilig in Semmering. Naar hy verklaarde is het op de machine veel mooier dan in den spoorwagon. Overi gens is het niets nieuws voor hem, daar hy ai sinds drie jaren dit werk dóet. SPANJE. Het vermiste Spaansche Oceaanvliegtuig. Uit Madrid wordt gemeld dat de Spaan- sche regeering de Engelsche regeering heeft verzocht, een vliegtuig moederschip beschikbaar te wilden stellen om in de om geving van de Azoren een onderzoek in te stellen, naar ’t vermiste Spaansche Oceaan vliegtuig, waarvan men niets meer ge hoord heeft, zoodat men de hoop moet op geven dat de bemannig in veiligheid is. Ik geloof dat het beter zou zijn als je een poosje niet in de auto uitging en ver der was het misschien verstandiger te wach ten tot de opwinding over het onderzoek wat Voorbij ismisschien is dat meisje dan ook toeschietelijker. Maar ze kon is weggaan. Des te beter. Het zal wel niet moei lijk zijn uit te vinden waar ze heengaat. Pamela volgde, hoewel ze het er eigenlijk niet mee eens was den zin van haar vader. Er gingen twee weken voorbij en ze hoor den niets omtrent Sir Morecambe. noch van hemzelf, noch van anderen. Ze werd tenslot te zoo ongerust dat haar vader in de auto met haar meeging naar Blackton. die door Morton bestuurd werd en alleen terug ging. Evenals de eerste maal had Pamela een boodschap naar de herberg gestuurd om te om te vragen of juffrouw Barnes bij haar wilde komeu; zij zelf bleef zoolang in de auto op den hoek van de straat wachten. Er was iets in Hatty Barnes blik, toen zij naar de auto kwam, dat niet veel goeds voorspelde. Het pafferige gezicht van het meisje had een norsche zelfvoldane uitdruk king en ze liep met nagemaakte dames ma nieren, heel anders dan de vorige keer, toen ze zoo bedremmeld en onhandig was. Toen ze bij dc auto kwam begroette ze Pamela met een grimmig glimlachje. Wilt U met me mee naar huis gaan juf frouw Barnes, zooals U mij een poosje gele den beloofd hebt’ vroeg Pamela. Hatty stak haar kin in de hoogte en hield haar hoofd aanstellerig scheef. Heb ik dat beloofd? Dat herinner ik j me heusch niet meer. Ik heb aan zooveel dingen te denken gehad sedert ik U het laatste gezien heb. Ja, dat heb je beloofd, zei Pamela, die een geweldigen haat in zich voelde opkomen tegen dat onbenullige vrouwmensch dat meegeholpen had om Morecambe in het on geluk te storten. Het. kostte haar moeite om beleefd te zijn. Ik vroeg je toen of je moe wilde gaan en je stelde het teen uit. Hatty glimlachte hoogmoedig. Ja, maar nu weet ik niet of ik komen kan. Ik moet eerst aan mijn man vragen. - Je man? echode Pamela, die bleek werd. Hatty knikte zelfvoldaan. Ja, ik ben getrouwd. Getrouwd I Ja, ik ben niet langer juffrouy Barnes, ik ben de vrouw van meneer Raggett. Pamela leunde achterover in haar zit plaats en had het gevoel alsof ze lamgesla gen was. Ze wist onmiddellijk wat dit hu welijk beteekende. ze begreep best dat Rag gett dit onaantrekkelijke meisje niet geno men had omdat hij van haar hield, maar omdat hij haar stilzwijgen daarmee moést koopen. Voor ze tijd had tot zichzelf t komen, draaide Hatty zich glimlachend naar iemand toe, die achter haar aankwam. Pamela keek en zag dat Raggett kwam aanslenteren. Er was een triomfantelijke uitdrukking in zijn'gezicht en hij begroette Pamela met een boosaardigen glimlach. Zeker om jou hier gekomen, he Hatty? ,zei hij met een beleedfgenden blik op het jonge meisje. Wil zeker dat je meegaat? Hatty keek hem met een traag glimlach je aan. Mac, Donald’s groots reis uitgesteld. Godsdienstvrede in Mexico. caansche kerken. Hec volgend jaar werd de pauseiyke legaat het land uitgezet, terwy. alle kerkelijke bezittingen tot staatseigen dommen werden verklaard. De s^ryd kreeg een steeds scherper aanzien, en men her innert zich dat de katholieken over de ge- heele wereld -vrijwel eensgezind waren in him protest tegen het schrikbewind van Calles. Deze terreur zou al veel spoediger ver zacht zijn, ware niet de moord op Ubregon gevolgd, waarby de leiders der clericalen van medeplichtigheid werden beticht. Onder den nieuwen president Port eg Gi is aan den verwoestenden kamp, die Mexico voortdurend in onrust h£eld, geluk kig een einde gekomen. Men weet, dat de gezant van de Vereenigde Staten, die be lang hebben bij een rustig zich ontwikke lend Mexico, een belangrijk aandeel heeft gehad in het samenbrengen van de partyen en de voorbereiding der onderhandelingen. Het nieuwe acourd sluit in, dat de kerk de grondwet van 1917 aanvaardt, waarte genover de regeering zich verbonden heeft vry te laten in de rustige uitpefening van hun godsdienstplicnten. De katholieke kerk heeft het recht tot het ï>enoemen van geestelijken, die in over- eensttinming met de bepalingen der Mexi- caansche grondwet hun namen moeten doen legistreeren. Het geven van gods- dieni tvnderwys in scholen is krachtens de grondwet niet toegc-laten, doch voortaan mag zulk onderwijs in de kerken worden verstrekt. De kerken z” de geestelijkheid gesteld uAND. he banken op het mg. uuta-commibsie va.. /an het Duitsche 1 zyn gister byeen leeung in onevangs- a van dr. Kail ivie - 1 der raiywcne u.s kundigencommiasie ter definitieve rege ling van het scnauievjrgoeuingsvraagstuK. By de beraadslaging wette op a..e fe.tv- ly’ke punten der nieuw» rege.ing bei/reaking had, weid rekening gehouden met het fei dat de deskundigencommissie haar taak niet slechts ais een économische, doch m zekeren zin ook als eeh politieke heeft be schouwd. Ondanks de teiughouaendhtid, weike het Verbond zich onder ueze omstan digheden als beroepsorganisatie van he bankbedryf by hét bepaien van zijn stand punt tegenover de resultaten van dte be sprekingen der deskundigen dient op te leggen, achtte men het toch noodzateiijk op het volgende den nftdruk te leggen: De Duitsche deskundigen hebben het op zich nemen eener onvporwaardeiyke ver antwoordelijke verantwoordelijkheid voor het nakomen der verplichtingen, weike wel licht buiten de grenzen van het Duitsche prestatievermogen liggen, afgewezen. De bedenkingen, welke het Duitsche bankbedryf vyf jaar geleden ten opzichte van de aanneming van het plan-Dawes tlitden geiden, betroffen het ondergeschik. maken van de belangrijkste gebieden van het Duitsche geldwezen aan buitenlandsche controle-organen. Hefc bankbeuryf begroet. nemen Liggende op- met levendige in- Juffrouw Herrick wil dat ik met haar meega, Bill. Maar ik heb haar gezegd, dat ik het jou zou vragen. Bill Raggett trad uitdagend en onbe schaamd op. Spijt me juffrouw, zei hij, maar ik wil niet dat mijn vrouw ergens komt waar ik niet word geduld. Pamela verwaardigde zich niet om hem te antwoordden of hem.aan te kijken. Wilt u mij het adres geven van uw nieuwe woning, juffrouw Raggett5 vroeg ze. Hatty weifelde; toen keek ze Raggett aan. Het spijt me juffrouw, maar daar heb ik ook bezwaren tegen. Maar Hatty kon niet hebben dat haar echtgenoot de dame zoo beleedigde; ze had toch betere manieren dan haar wederhelft. Daarom wendde ze zich tot Pamela en zei beleefd: Ik weet nog niet wat mijn adres zal zijn, juffrouw Herrick. ik wacht hier nog een paar weken tot meneer Raggett een huisje gevonden heeft ergens in het Zui den Ze had den naam van haar toekom stige woonplaats willen noemen, maar een blik van Raggett deed haar den zin anders afmaken dan ze van plan was geweest. Pamela had echter genoeg gehoord zich weer wat hoopvoller te voelen. Dus voorloopig blijft u nog hier? Hatty knikte. Raggett die gevaar voorzag als die twee elkander gedurende zijn afwe zigheid zouden ontmoeten, voelde zich niet op zijn gemak en fronste de wenkbrauwen. Blijft u voorloopig in de Roode Leeuw? vroeg Pamela. 23 Maar keek hij zijn vrouw en dochter ernstig zei hij, en hoe we d-L 2;.. -- kunnen drukken is mij voorloopig een raad sel. Om te beginnen zullen wij Morton zijn ontslag moeten geven, zei mevrouw Her rick snel. Neen, zei Pamela gedecideerd. Dat moe ten we in geen geval doen. Dat zou juist het tegendeel uitwerken en daarbij, als hij niet meer in onzen dienst is, zou hij ook wel eens kunnen gaan kletsen en iets zeg gen waardoor Morecambe verraden zou kun nen worden. Meneer Herrick knikte instemmend. Het is jammer, dat jij je met die ont vluchting bemoeid hebt, zei hij, en ik zie niet in waarom ja langer verbergen zou dat je dien avond met Morecambe samen was; hij is nu toch al een heel eind weg. Nu Morton wist me anders te veriel- De Italiaansche marine-attaché te Ma drid heeft aangeboden, den Spaanschen of- ficier-vlieger Navarro op zyn onderzoe- kingsvlucht te begeleiden, weUk aanbod door de Spaansche regeering is aanvaard. Beiden zyn naar Barcelona gevlogen en hebben zich vandaar per watervliegtuig naar Lissabon begeven, waar zij zich aan sloten bij het eskader, dat eveneens aan het onderzoek deelneemt. De Portugeesche kanonneerboot Zaïre heeft gisteren den geheelen dag in een wijden boog gekruist op de plaats waar het wrak van een vliegtuig zou zyn gezien, zonder dat men echter iets ontdekte. l»t. Beide schoon- met de heerlyk kort gebruik een in den dnnrvoor i. Rottende spys- en reuk uit den tube van 35 cent, (zachte borstels), leele rerpakklhf BU1TENLAND8CH NIEUWS. V óéiTscr De critiek der Duitsi plan-Y< Het bestuur en uc V het Centraal Verbond Bank- en bankuersoedn ge Komen om een meoa te nemen en te bespre» chior over de voorsteuH zyn weer ter beschikking van .„-j „.^.4 en het episcopaat de in het ik heeft dftuWOO pnesteis. die uit protest tegen (ïS^ödsdienstwelXen in ballingschap zijn gegaan, opgeroepen weer hun ambt te hervatten. Voor het einde van de maand zullen de diensten echter niet alle hervat kunnen worden. Dat de bevolking deze godsdienstvrede met vreugde heeft begroet, is te begrijpen. Gisteren zyn allerwege k.i- kelijke dankdiensten gehouden. Misschien is het niet voorbarig van dit accoord te zeggen, dat het een nieuwé aëra van het door tweedracht fel verscheurde Mexico inluidt. De laatste presidenten heb ben getoond naast al hun fouten en al te regoureuze karaktereigenschappen, vele kwaliteiten te bezitten, die aan het nieuwe regime rust vermogen te geven de eentge mogelijkheid tut, een grondige verander.ng van de Mexicaanschc koers. Nu de kerkelyke vrede eindelyk is her- l ue Regeering haar aandacht ook andere iactonn kum en cult- Blykens de berichten van de laatste da gen is in Mexico een verzoening tot stand gekomen tusschen Kerk en Staat. Men zal nauwelyks vermoed hebben, dat zij zóó snel haar beslag zou krijgen. Immers: den 12en Juni werden de officieele besprekingen tus schen president Portes Gil en de twee ker kelyke vertegenwoordigers, mgr. Ruig y Flores en mgr. Diaz, bisschop van Tabasco geopend. Vyf dagen later kon al een goede uitslag worden gemeld, en thans is reeds het resultaat door Rome geratificeerd. De volledige tekst van het bereikte accoord is nog niet bekend, maar enkele van de voor naamste bepalingen zyn toch al wel gepu bliceerd. De godsdienstoorlog vond zijn ontstaan in de nieuwe grondwet van 1917, die de scheiding bracht tusschen kerk en staat, alle andere godsdiensten gedoogde, terwijl geen kerkelyk lichaam meer grondeige naar kon z^n. Bovendien moeten aile dienst doende geestelijken geboren Mexica nen wezen. De grondwet richtte zich weliswaar niet tegen de katholieke godsdienst als zoo danig, maar maakte toch op de katholle ken in Mexico en op velen daarbuiten dat effect. President Calles was er vooral op uit den grooten invloed van de kerk als staatkundige factor te breken, waar deze in nauw verband stond met conservatieve machten die het nieuwe regime in Mexico vijandig gezind waren. *Men weet hoe verwoed en hoe bloedig vaak de stryd is geweest, die hieruit is ontstaan. Er ontstond een beweging om zich van Rome af te scheiden en een zelf standige „Mexicaansche Apostolische Kerk'* te stichten. Vier jaar o paratisten en katholieken in felle botsing steld zal -j. -i-aaïi fagtonn kunnen schenken, die betere sociale en cultureele verschieten voor Mexico zullen openen. De paus heeft bisschop Diaz uit dank voor het welslagen der besprekingen, tot aartsbisschop var. de stad Mexico verheven, als opvolger van den overleden aart sbis schop Del Rio. Reuter verneemt van bevoegde zijue, otat ten aanzien van het bezoek van MacDona d aan Washington nog geen besmLen zijn ge nomen. liet is op het oogenblix nog met mogelyK den datum dér reis te voorspelen, maar ze^ zal wellicht langer worden uitge steld .dan men in vele kringen schijnt aan te nemen. De Londensche correspondent van de Manchester Guardian meidt, dat aan het be zoek een omvangrijke gedachte nwissedng moet voorafgaan; daarom wordt aange nomen dat het niet voor het begin van het volgende jaar zal plaats vinden. De Wasiungtonsche correspondent New-York Times laat zich in der geest uit. het verminkte lijk gevonden van den te Berlijn woonachtigen fmancieelen agent dr. Pinkus. Het staat nog ndet vast of hier aan zelfmoord of misdryf, dan wel aan een ongeluk moet worden gedacht. Critiek op het werk van de Duitsche delegatie naar de commissie van deskundigen. In de Duitsche Ryksdag hééft Minister Stresemann naar aanleiding van door ver schillende afgevaardigden uitgesproken cri tiek op het werk van de delegatie naar Ma drid en naar de commissie van deskundigen met groote beslistheid verklaard, dat voor de Duitsche regeering de aanvaarding van eenigerlei soort vergoeding, na de ontrui ming, of een organisatie, die in de plaat., van de bezetting zou treden, en die in tegenspraak zou zyn met den geest van het verdrag van Locarno buiten iedere moge lijkheid van discussie zal blijven. Het Duitsch-nationale voorstel om de leugen van Duitschlande uitsluitende schulu aan het uitbreken van den oorlog als eerste punt op de agenda der besprekingen L plaatsen is, zoo zei hij, een paradepaardje, waarmee niets anders beoogd' wordt dan reeds openstaande deuren in te trappen Geen afgevaardigde in het Engelsche of Fransche parlement zou deze leugen kun nen herhalen!, of hy zou onmiddellyk door de groote meerderheid zyner eigen mede leden en volksgenooten gewraakt worden. Met nadruk wees de Minister erop dat de regeering geen commissie van toezicht in het Rijnland zal dulden. Ten slotte deed hy een beroep op allen om den strijd voor de bevrydlng van het Duitsche vok uitsluitend met moreele mid delen te voeren. ENGELAND. De bcgrahrfo van Bramwell Booth. De begrafenisplechtigheid van generaal Booth, den vroegeren opperbevelhebber van het Leger des ii€-i:£, bood gistermorgen een indrukwekkend schouwspel. Duizenden toetchouwers hadden zich in een dichte haag lar.gs den geheelen weg, welken de stoet zou volgen, opgesteld. In den stoet liepen honderden faniare-corpsm riee. Daar alle heilsoldaten breede witte ban den om den arm droegen en de banieren met witte linten waren omhangen, leek de stoet geheel wit te zyn. Men zag vlaggen van bijna alle landen, waarvan de vertegen- wooidigers de laatste hulde brachten aan hun overleden chef. GRIEKENLAND. Een protest tegen het plan-Young. Naar uit Athene gemeld wordt zal Grie kenland protesteeren tegen zijn behande ling in het plan-Young, aangezien het vol gens dit plan een geringer bedrag zal ont vangen dan het zelf aan Frankrijk, Groot- Brittonië en Amerika moet betalen. Vol gens het plan-Young ontvangt Griekenlam in 59 jaar ty'ds 489 millioen, tegen 508 mil- lioen volgens het plan-Dawes. geleden kwamen se- jken Zélfs werd in de stad Mexico een kerk bezet en een priester verdreven, waarop presi dent Calles de kerk voor den eeredienst sloot en de katholieke geloovigen kwalifi ceerde als opstandelingen. Hij kwam tot strenge doorvoering van de grondwettely- ke bepalingen en verbood aan alle buiten- landsche priesters het prediken in Mexi-

Goudsche Courant | 1929 | | pagina 1