eekbank lit Blad NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR GOUDA EN OMSTREKEN 98 1 flOO. RANGING BOSKOOP, COUDERA'K, HAASTRECHT, MOORDRECHT, MOERCAPELLE, B Gl| age ontlasting, gal. tsigheid, maag- of geen eetlust, slech- leering, enz. neetn slboer'e Krulden Iboer’s Pillen en edig weer hersteld ir 60 ct. bij Apo- Drogisten. 3047r20 - Hoest - Asthnti ig en genezing door hier an uit plantenextracten id attest: BERGAMBACHT, BERKENWOUDE, BODEGRAVEN, 1 NIEUWERKERK, OUDERKERK, OUDEWATER, REEUWIJK, SCHOONHOVEN, STOLWIJK, WADDINXVEEN, ZEVENHUIZEN, enz. Dit blad verschijnt dagelijks behalve op Zon- en Feestdagen De arbeidstijd in de keienmijnen. FEUILLETON, De slavin van het zwijgen. 6««uthori»eerde vertaling uit het Engelseh Ufancf^J bitten lAL PÏJNLOOZB 1ANDELING desgewenscht In delifkache termijnen Ziekenfondzleden. I ffllïï B M - I I— I pi jSl^PEllA 11 Den Haag. 80 pct. tegemoet tusschen zijn vrouw ei HOOFDSTUK XXVIII. Een verbijsterend document. Zoebkoff heeft medeg deeld, dat do fami lie van wijlen zijn echt enoote prinses Vic toria als afkoopsom vo r de publicatie der hem gevoerde cor respondentie door midd I van een advocaat leeft laten betalen. 1 thans om de door hem in Luxemburg gemaakte schulden regeld is met een en in het huwelijk dat Duilsohland [ijfsvergunning zal ram- t aangeboden. Het de meubelen en de Schaumburg tot looien of dat zij sten huis. Uit de i schriftelijke aan- i heer Mr. A. A. J. 20 He: HOORWEG. in rug of de Lendenen, en' by uwe tegen- met de Sanguinose, niemand te leur stelde. 12 fl. 21*—. ÜOIDMHE (OIRAXT Generaal Berenguer heeft een boodschap tot de generaals van het Spaansche leger gericht, waarin hjj zegt, dat het zijn drin gende wensch is aan het leger mede te dee- len dat de nieuwe regeering beslist op de trouw van het leger rekent, evenals op zijn tucht en zijn vaderlandsliefde. De Spaan sche regeering zal alles in het werk stellen om den binnenlandschen vrede te handha ven. Ook is zij bereid de normale consti- tutioneele toestanden te herstellen, waarbij men zich echter voor overdrijvingen moet wachten. ir vermoeid van Uw ADVERTENTIEPRIJS: Uit Gouda en omstreken (behoorende tot den bezorgkring) 15 regels ƒ1.80, elke regel meer ƒ0.25. Van buiten Gouda en de bezorgkring: 1—5 regels 1.55, elke regel meer 0.80. Advertentiën in het Zaterdagnummer 20 ct bijslag op den prijs. Liefdadigheids-advertentiën de helft van den prijs. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN: 1—4 regels 2.25, elke regel meer ƒ0.59. O> de voorpagina 50 hooger. Gewone advertentiën en ingezonden mededeelingen bfj contract tot zeer geredueeérden >r{js. Groote letters en randen worden berekend naar plaatsruimte. Advertentiën kunnen worden ingezonden door tusschenkomst van soiled» Boek handelaren, Advertentiebureau! en onze agenten en moeten daags vóór de plaatsing aan het Bureau zijn ingekomen, teneinde van opname verzekerd te zijn. D., te Ser&ing (België)" ire met bewijzen aan geneesmiddelen zelf, den icijnen G. DAMMAN, m* SNABILIé (afd. P letterdam. E ZIEKTE DUIDELIJK 4, want er is esa specWd re ziekte. Student vermoordt de vrouw van zijn professor. De daad door zelfmoord gevolgd? Te Brussel heeft een student die voor zijn examen wae gezakt, devrouw van één zijner professoren vermoordt. De student was oor spronkelijk onderofficier geweest en stu deerde thans in de koloniale wetenschap pen, daar hij zich voor een koloniale loop baan wilde voorbereiden. Voor den moord schreef hij een brief, waarin hij van “in voornemen kennis gaf, en ook mededeelde dat hij na het plegen van zijn daad zichzelf het leven zou benemen. Het ia de politie tot nu toe niet gelukt den moordenaar te vinden ,zoodat men aanneemt, dat hij zijn voornemen ten uitvoer heeft gebracht. hawi Het krooinprinselijk echtpaar te Turijn. De betuigingen van aanhankelijkheid aan hen prins van Piemont en zijn gemalin hebben gieren te Turijn nog voort geduurd. Een groote menigte verdrong zich telkens op het plein voor het koninklijk pa leis en dwong het jonge echtpaar op het balcon te verschijnen. In tegenwoordigheid van alle prinsen uit het Huis van Savoie, die te Turijn gevestigd zijn, is in de kathe- kaat dat Violet Decde hem gaf «n die in een straat in Lincoln Inn Field bleek te wonen. Toen hij den naam van den rechtsgeleer de hoorde, constateerde de inspecteur on middellijk dat Sir Charles er de laatste ja- ren een niet in elk opzicht eerste rangs raadsman op na had gehouden, wat hem, gezien de levenswijze van den edelman, niet zoo heel erg verwonderde. Hij nam zich voor zoo gauw het hem mogelijk was een bezoek aan het kantoor van Mr. George Fleming te brenge.n Hij drukte zijn char mante gastvrouw op het hart het diepste stilzwijgen over hun onderhoud te bewa ren. We staan op het punt buitengewoon belangrijke ontdekkingen te doen en eén ondoordacht woord van u zou alles kunnen bederven, zei hij. Violet Decie verklaarde dat ze zijn waar schuwing volkomen begreep. Misschien zal Sartoris nog eens moeite doen om u te spreken, vervolgde Field. Maar u mag hem zelfs niet antwoorden als hij schrijft. Ik ben overtuigd dat ik op u vertrouwen kan. U kunt mij onvoorwaardelijk vertrou wen, zei het meisje gretig. Als het om dien man gaat Ze maakte den zin niet af, maar Field begreep volkomen wat er in haar omging. Allerminst ontevreden over de verkregen resultaten, wandelde hij naar Lincoln’» Inn Fields. Toen hij op het kantoor van Mr. Georgè Fleming kwam, hoorde hij dat de advokaat wel aanwezig, maar juist in conferentie. Field besloot te wachten. Hij zocht afleiding in de lectuur van de Daily Telegraph, tot er een deur, waarop BUITENLANDSCH NIEUWS. DUITSCHLAND. Groote brouwerij een prooi der vlammen. Maandagavond is te München brand uft- gebroken jn de brouwerij der Baryische Löwenbrauerei Stockbauer A. G. te Pas&au- Iimstadt. Het vuur breidde zich zeer snel uit, zoodat spoedig verschillende gebouwen les Darryll en de verdwijning van diens lijk? Dat zullen we nog wel in finesses hoo ien! In elk geval wilde Sartoris inlichtin gen van u hebben, het adres van een ad vokaat, niet waar. U wist het u gisteravond niet t« herinneren, maar zooals u zegt hebt u het inmiddels gevonden, nietwaar? Ja, in oude brieven van Sir Charles aan mijn vader. En was u van plan hei aan Sartoris mee te deelen? Het kwaad is al geschied, stamelde het meisje bedremmeld. Ik heb den brief waar in ik het hem opgaf vanmorgen vroeg op de bus laten doen. Sir Arthur Conan Doyle ernstig ziek. De bekende schryver van de Sherlock Holmes-vemalen en sedert de laatste jaren propagandist voor het spiritisme, sir Ar thur bonan Doyle, is lydende aan een ern stige hartkwaal. Zyn toestand is op het o ogen buk zoodanig, dat hy met in staat is zyn kamer te verlaten. VER. STATEN. Onderzeeboot aan den grond geraakt en later gelicht. Naar uit New-Hampstaff» wordt gemeld da Amerikaansche onderzeeëer O 3 nabij het lichtschip Mhaoeback aan den grond geloopen en gezonken. Verscheidene schepen zijn onmiddsilgk ter assistentie uitgezonden. Nader wordt gemeld dat men er reeds spoedig in slaagde de plaats terug te vin den waar de duikboot onder water lag. Aangezien de onderzeeër aan den grond was geloopen op eenig ondiepe plek, lag sij niet ver onder de oppervlakte en kon spoe dig te worden gelicht. De duikboot bleek slechte licht bescha digd te zyn. Het land der miUionair. Hun aantal neemt in Amerika toe. Uit de te Washington openbaar gemaak te cijfers inzake de ontvangsten der inkom stenbelasting voor het jaar 1928 blijkt oen aanzienlijke toeneming van Amerika'» rijk dom. Het aantal personen, die opgaven meer dan een mil'lioen dollar te bezitten in 496, een stijging van 206 of 40 vergele ken met 1927. Twintig personen hadden jaarlyksche inkomsten van meer dan vijf millioen dollar tegen elf het voorafgaande jaar. De beurswinsten bedroegen 4.786.512.771 dollar tegen 2.894.581.978 in 1927. Het is waarschijnlijk, dat de jongste beursdebacle een belangrijken invloed heeft gehad op de nominale inkomsten der Ame nkanen, maar het blijft waar, dat er nooit te voren in de geschiedenis een opeenhoo- ping van rijkdom was als in de Ver. Staten. 35.000 kleermakers in staking. „Vijf werkdagen en geen stukloon.” Gisteren zyn 35.000 arbeidêrs in de kiee- dingindustrie tot staking overgegaan. Zij eischen invoering van de week van vijf werkdagen en afschaffing van het stukloon. FRANKRIJK. Dijkbreuk bjj Soulac. De vloed vernielde het reddingswerk. Maandag heeft in de nabijheid van Bor deaux een zware dijkbreuk plaats gehad aan de Atlantische kust bij het plaatsje Boulac. Niet voor zoover het u of een van uw cliënten betreft, meneer Fleming, stelde Field hem gerust. De zaak ia dat ik belast ben met het onderzoek naar de verdwijning van het lijk van Sir Charles Darryll; wiens zaken u behartigd hebt. En ik ben over tuigd dat die kreupele man, die daar net weggegaan is, u en mij daarvan meer sou kunnen vertellen ala hij wilde. Ik bedoel meneer Carl Sartoris. De advokaat haalde de wenkbrauwen op» doch zed niets. Ik merk wel dat u niet veel lust hebt om mij te helpen, vervolgde Field stroef. Maar ik hoorde meneer Sartoria iets «eg gen dat mij wegwijs heeft gemaakt. Hij ia daarnet bij u gekomen met een acte, waar in, ala ik mij niet heel erg vergia, Sir Char les Darryll zekere eigendomsrechten over draagt aan meneer Sartori». En die rechten betreffen een robijnenmijn in Burma Tot nog toe ia het juist wat u zegt, aai de advocaat met een gezicht dat geenerlei emotie verried. _»at u door alstublieft. Nu is het uw beurt om de conversatie voort Eetten- antwoordde Field spottend. Maar laat ik u erop wijzen dat Carl Ban torie betrokken in het complot om het lijk van Sir Charles in handen te krijgen. Hij was de kreupele in de auto, waarvan u ongetwijfeld in de dagbladen gelezen hebt. Ik ben in zijn huis binnengedrongen en als ik mij niet heel hard vergis heb ik het lijk van Sir Charles met mijn eigen oogen g* zien. breed zou wijken. Een der voordeelen vaa uitstel *ou echter zijn, dat man zijn ge dachte kon richten op een verdere ontle ding der voorstellen en zyn beet ,ou ktin- nen doen om overeenstemming met het li berale standpunt te bereiken. De ccnsexatieven verzetten zich tegen da te volgen procedure, dl» echter aangano man werd. Oostenrijk verleende ondersteuning, over handigde hy aan Mussolini de gouden ster van verdienste der Oostenrijksche Repu bliek alsmede het eerste exemplaar van het door de Oostenrijksche Bondsdrukkerij gedrukte en verzorgde gebedenboek van Galeario Maria Sfrisa. In den loop van het onderhoud werd besloten om op 6 Febr. een vriendschap^- en arbitrageverdrag tusschen Italië en Oostenrijk te onderteekenen. In Frankrijk zyn voor de uitvoering van de grensversterkingen twee commissies ge vormd, een technische, bestaande uit mili tairen, ambtenaren en vertegenwoordigers van het economische leven, welke een advi- seerend orgaan zal zijn. De tweede commis sie zal rich in hoofdzaak met het commer- cieele gedeelte bezighouden, n.l. den aan koop van Me benoodigde terreinen, bouw materialen enz. By ds beraadslagingen over de lucht- vaart-begrooting heeft de linksch radicale afgevaardigde Delesalle krachtig aange drongen op een verbetering van de lucht verdediging. Hij wees er op, dat in geval van een oorlog met Duitschland aan de Noordelijke en Oostelyke grens een eerste inval met vliegtuigen te verwachten is, zoo dat een voldoende hoeveelheid bombardeer- vliegtuigen aan de Noordelijke en Ooste lijke grens gereed moet staan. De lucht- vaart-minieter Laurwri Eynac ’verklaarde daarop, dat de maatregelen tot het afweren van luchtaanvallen wel niet tot zijn ressort behooren, doch dat hij van het ministerie van oorlog een crediet van 400 millioen francs heeft gekregen om de luchtverdedi ging grondig te reorganiseeren. Uw behandeling sedert I en, ik hoest minder, h»l zoel my krachtiger. Tod nstig aangetast- want ep op last van 3 gem» opgeven. De minste bef verboden, doch in die tJI jen geheel ander mewd Field begreep dat er niet de minste aan leiding was om het meisje een verwijt van haar handelwijze te maken, Nu, dan is er niets meer aan te doen, zei hij gelaten. Het geeft den vijand een goeden voorsprong. Maar er ia mij veel aan gelegen dat u mij het adres ook geeft. Natuurlijk, riep Violet Decie, die blij was dat ze een deel van de schade die ze had aangericht, kon herstellen. Mijn brief zal tegen twaalven al wel in Wandsworth bezorgd zijn, maar misschien gaat Sartoria er wel niet direct op af. Field had daar een minder optimistische meening over. Hij was er van overtuigd dat Sartori» er geen gras over zou laten groei- ne. Hij noteerde hei adres vaa den »dvo- ABONNEMENTSPRIJS: per kwartaal ƒ2.25, per week 17 cent, met Zondagsblad per kwartaal ƒ2.90, per week 22 cent, overal waar de bezorging per looper geschiedt. Franco per post per kwartaal ƒ8.15, met Zondagsblad ƒ8.80. Abonnementen worden dagelijks aangenomen aan ona Bureau: MARKT 81, GOUDA, btf onze agenten en loopers, den boekhandel en de postkantoren. Onze bureaux ztfn dagelijks geopend van 9—6 uur. Administratie Telef. Interc 82: Redactie Telef. 88. Postrekening 48400. draal een plechtige dankdienst gehouden voor het huwelijk van prins Humbert en prinses Marie. De prins heeftintusschen het commando over zijn regiment, het 92e infanterie, weer op zich genomen. Pauselijke gratie. De Paus heeft gratip geschonken aan Paolis, den eersten veroordeelde in de Vati- caansche Stad, die zich schuldig gemaakt had aan dlefsctal van üre uit een offer blok in den St. Pieter. Minister Bianchi, f De minister van openbare werken, Bian chi, is gisteravond te Rome overleden. ENGELAND. Wilde jacht op autodieven. Londensche rechercheurs, die Maandag ochtend een beschrijving hadden gekregen van een in Leeds gestolen luxe-auto, zagen gistermiddag den betrokken auto reeds in de wijk Hammersmith in het Zuid-Wee ten van Londen. Zij volgden den wagen en de inaittenden, die later bleken drie in getal te zijn, zagen spoedig, dat zii gevolgd werden en begonnen als razenden door do drukke straten te rijden. De rechercheurs, dis aan vankelijk te voet waren geweest en een passeerenden luxe-auto gerequireerd had- den,, hadden een grooten achterstand in te halen, die er niet op verminderde. Hun bleek, dat de dieven op geen enkel stop signaal letten en hun vaart steeds ver grootten. Daardoor namen echter andere wagens ten slotte aan de vervolging deel en eindelijk gelukte het op Notting Hill ten Noorden van Hyde Park den gestolen wa gen van drie kanten te blokkeeren en tot stilstand te nopen. De drie mannen werden opgesloten en de politie denk^ een goede vangst te hebben gedaan. De behandeling der Kolenwet» Overeenstemming met de liberalen. De regeering is het eens geworden met de liberale partij, waarbij zij er in heeft toege stemd de beschouwingen over het eerste deel van de wet op de kolenmijnen uit te stellen, totdat de andere gedeelten van deze wet ter beschiking staan. Het deel der wet, betrekking hebbend op den afzet, zal nu behandeld worden nadat de ander© deelen der wet afgehandeld zijn. De Britsche draadlooze dienst wijst er op dat de voorstellen inzake den azfet bij do liberalen op verzet stuiten, terwijl er ten aanzien van de andere deelen, betrekking hebbend opden werktijd, den nationalen loonraad en amalgamates een groote mate van overeensteming bestaat tusschen de re geering en de liberalen. De regeering rekent op den steun der liberalen om de conser vatieve oppositie tegen de wet te verslaan. Gisteren, toen het Lagerhuis overging tot de artikelsgewijze behandeling van het wetsontwerp, heeft de minister van handel Kraham mededeeling gedaan van de getrof fen regeling. Hij zeide. dat de regeering het allergrootste gewicht hechtte aan het, des betreffende deel van de wet en ten aanzien van den huiddgen vorm er van geen duim- „privé" stond, openging en een lange man met 8rÜa haar te voorschijn kwam, met een kreupel mannetje aan den arm. Field keek even over do krant heen en dook onmiddellijk weer weg toen hij Carl Sartoris zag. De sluwe duivel scheen haast achter het werk te hebben gezet. Hij zei met zijn krassende stem iets tegen den ad vokaat. Meneer Bartoris, antwoordde de rechts geleerde, u hoeft niet bang te zijn dat de zaak slepende zal houden. Het bestaan van die acte maakt een groot verschil. Ik heb Bir Charles indertijd gezegd dat het een waardevol bezit was, maar hij wou het niet inzien en tenslotte, waar had hij het kapitaal vandaan moeten halen, om de zaak in exploitatie te brengen? Maar hij heeft me nooit verteld dat hij zijn rechten aan u had overgedragen. Waarschijnlijk heeft hij er nooit met iemand over gesproken, lachte Bartoris. Ik wed dat hij in zijn lichtzinnigheid de heele zaak vergeten heeft, arme kerel. Bartoris schuivelde moeilijk het kantoor uit, ondersteund door den advokaat en bui ten Hielp deze hem in een taxi. Een minuut later zat Field in het privé-kantoor tegen over Mr. George Fleming, waar hij zich legitimeerde. Dat is de eerste keer in mijn lange praktijk dat ik d© eer had een inspecteur van Scotland Yard op kantoor te ontvan gen, zei de advokaat, met een licht wenk brauwenfronsen en Field twijfelde of dit wel overeenkomstig de waarheid was. Ik hoop niet dat er iet» niet in orde i»? ging hij voort. Idel van wetenscba|>-| mcnstelllng, dat <f«| en doodt co de hu» I en proefflacon lallll ®en ,l>u1itenSewon® “J.!™» Tan den raad van beheer van het Internationaal arbeidsbureau. Italië en Oosteniyk sluiten een vriendachaps- en arbitra- geverdrag. Een wedloop naar bewapening. 400 millioen voor reoga- nisatie van de Frausche luchtverdediging. De raad van beheer van het internatio naal arbeidsbureau kwam heden in buiten gewone zitting byeen, in de eerste plaats ter behandeling van de belangrijke kwestie betreffende den arbeidstijd in de kolen industrie. Een op verlangen van den Volkenbond belegde voorbereidende zitting van de con ferentie der negen voornaamste kolenpro- duceerende Europeesche landen heeft in Jan. den raad van beheer een voorstel ge daan om als afzonderlijk punt op de agen da van de in dit jaar in Juni a.s. te houden internationale arbeideconferentie te plaat sen een conventie over de regeling van den arbeidstijd in de kolenindustrie, waarin een overeenkomst tusschen de negen meest be langhebbende Europeesche staten begrepen was. Daardoor zou de kwestie van de alge- meene arbeidsvoorwaarden, het arbeids loon en den arbeidstijd in de mijnindustrie op een vo<ge/ido arbeidsconferentie in oe- handeling komen. Onmiddellyk na opening van de huidige zitting van den raad van beheer, protesteer de de werkgeveregroep tegen dit voorstel, aangezien volgens deze groep, een derge lijke poging in strijd zou zyn met de bepa lingen van het verdrag van Versailles. In een lange en scer »cheipe rede zette de voorzitter van he’. Franscne vakverbond b* standpunt van" de arbeidersgroep hief tegenover uiteen en eischte, dat de volgen de international arbeidsconferentie een conventie voor de arbeidstijden in de mij nen zou uitwerken. De regeeringsvertegenwoordigers in den raad van beheer toonden zich tydens de discussie tamelijk terughoudend. In den loop der discussies verscherpten da tegenstellingen tusschen de arbei der»- en werkgeversafgievaardigden neg meer, zoodat men er reeds na den eersten ochtend op rekent, dat de besprekingen ver scheidene dagen in beslag zullen nemep. Op voorstel van den voorzitter van den raad van beheer, den Franschman Fontaine, zal men zich thans voorloopig beperken tot de vraag, of een eventueele conventie slechts zou moeten gelden voor alle kolen produceerende landen van Europa of voor alle leden van de Internationale organisa tie van den arbeid. Omtrent het onderhoud dat de Oosteni’ijk- »che bondskanselier Schober gisteren met Mussolini heeft gehad, is het volgende communiqué uitgegeven. Nadat de bondskanselier de Italiaansche regeering zijn hartelijken dank had betuigd voor de ter Haagsche conferentie aan Het geluk is een lachend oogenblik; het bewustzijn goed gehandeld le hebben een tevreden eeuwigheid. van FRED. M. WHITE. Nadruk verboden. Mijn lieve jongedame, het spijt mij als :k u aan het schrikken maak, maar het is zoo. Sartoria wist of dacht dat u hem be- pa^de inlichtingen kon verschaffen, waar hem veel aan gelegen is. Daarom wilde hij u spreken. D« naam Bartoris zou u niets wggen, maar u had hem kunnen herken nen en daarom vermomde hij rich. Ik zag hoe hij dat deed voordat u den wintertuin binnenkwam. E’n lang voor u weg was, was het al tot me doorgedrongen wat het motief was voor het onderhoud met u en van den moord op Bi» Charles. Maar u kunt me ge rust gelooven dat u gisteravond een onder houd met Carl Grey hebt gehad. i Het meisje rilde en. bedekte het gezicht i met de handen en ze bloosde tot aan haar haarwortel» bij de gedachte dat ze den man aan wien ze alleen met afschuw en minach- mg denken kon, een ku» had gegeven. Als ik dat had kunnen vermoeden, had geen macht ter wereld me over den drem- M van dat hui» gekregen, zei ze. Die man ciüjnt nog net zoo sluw en wreed te zijn Maar waarom Mu hij iets te I «aten hebben met d®» piooM pp j Tandheelkundige lands - Verzekering. DEWAARD, ieusdestr. 13b FOON 30013 4. 15, 16 en 17 I van 9-4 en 7-9 uur entschappen uwcelentlngtl 103. Gouda oordkade 179. Waddinoa- der brouwery in vlammen stonden. Om hall 12 werd de toestand zeer,ernstig, daar toen cok een gebouw werd bedreigd, waar ette- lyke duizenden K.G. benzine opgeslagen waren. Tot in de vroege .ochtenduren duur de de brand, waarvan da oorzaak nog on bekend is, nog voort. Zoebkoff wil weer trouwen. Met een barhoudster in Keulen. In het faillissement-toebkoff zal dezer dagen «en crediteufenvéMadering worden gehouden, waarin rappOTt zal worden uit gebracht over de door het overlijden van mevrouw Zoebkoff veranderde situatie, als mede over het vergelijke dat de „Hofki mer” te Buckeburg heeft betreft hier de vraag of d< inrichting van het paleis Schaumburg tot een faillieten boedel behooren of dat zij eigendom zijn van het vorstenhuis. Uit d® netto-opbrengst van de verkooping, die on geveer 300.000 Mark heetft opgebracht, biedt het hofbureau 100.000 Mkrk aan ten genoege van de schuldeischers. Aan de eischen van de leveranciers te Boni ia door den „Hof- kammer” reeds voor 6 gekomen. te Bonn 15.000 Mark Zoebkoff gebruikt dit .geld af te betalen. Hij schijf voornemens te zijn wanneer dit eenmaal -1J dame uif, een bar te K te treden. Men neemt hem niet langer een v weigereju. -%» (Wordt vsrvolfd).

Goudsche Courant | 1930 | | pagina 1