L NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR GOUDA EN OMSTREKEN N«. 18710 Vrijdag 21 September 1934 73” Jaargang BOSKOOP, GOUDERAK, NJEUWERKERK, OUDERKERK, OUDEWATER, REEUW1JK, SCHOONHOVEN, STOLWIJK, WADD1NXVEEN, ZEVENHUIZEN, Dit blad verschijnt dagelijks, behalve Zon- en Feestdagen De Volkenbond. len Economische tas- en Spaargelden, aarbankg ""feuilleton? BERGAMBACHT, BERKENWOUUE, BODEGRAVEN, BOSKOOP, GOUDERAK, HAASTRECHT, MOORDRECHT, MOERCAPELLE, enz. De uitgewischte schuld. gaatjes, 6 Droste bon- M<-***'-"* uil, DUOIkVvr, VI\7*J ULIVAIÏ, IlnrlöIIilJLri 1, 1T1 V7\_7lvl71Kl_jV?xi a invuivvx»» tplanten bons, 4 Hag. ra Dank voor Uw schen- ia: Ook Uw bijdrage l: 888 punten is 111 897 punten is 112 i: 255 punten is 32 HOOFDSTUK XIII. daaraan (Wordt vervolgd). Het debat over de minderheden. Mr. Patijn bepleit afzonderlijke regeling. Het Poolsche voorstel. aan de ge- kenbondsverdrag op het tusschen Bolivia en Paraguay bestaande Chaco-geschil. De regeerlng van Paraguay had er op gewezen, dat hier niet langer sprake is van een dreigende breuk tusschen de beide landen, zooals artikel vijftien van het Volkenbondsverdrag omschrijft, aan gezien reeds officieel de oorlogstoestand tusschen Bolivia en Paraguay bestaat. De Juristen van de eerste commissie waren gelukkig eenstemmig in de ver werping van de juistheid van deze nieu we uitstel-manoeuvre van de zijde van Paraguay. De .gedelegeerden van Enge land. Roemenie, Frankrijk, Zwitserland, en Chili waren het allen eens met het in het begin van deze week reeds door den Hille’s bonnen, erkade bons. 100 Verkade bons, a: 65 Lux bons. Gouda: 25 v. Nelle’s eek niet groot; vol beter! Hoe meer in- wjj kunnen ruilen. r RUILBUREAU. et Uw opgaaf gaan gelijk helpen wjj U. t de verantwoording m. bons gevraagd; in- thebbenden zyn dfe ten, b.v. Noord-Hol- ze wel helpen. ■eel oudere Verkade- tyn er daar nog lief- lank ■net j paste 5 Oei. AAKT IS GOED” mi. De daar op.- ;ten moeten min- 100.000.000 dol en dan ook dag i goed-gewapen- ct. Het paleis is Kit park, waarin gebouwd zijn, ideren met hun 2r staan voor U nog Wij hebben die nog tegoed. ida: U staat nog te- bonnen. Wy hebben dnig. Jw zending van Nov. U inderdaad nog 778 ook nog wat geduld hebben wel andere U. hebben U genoteerd Noord-Holland” kan men? j in dank ontvangen: 617 punten, is 12.3 v. schappelijke èn technische boeken, die in de Hongaarsche taal zijn gedrukt De Hongaarsche gedelegeerde diende hierom trent een resolutie in. die echter aller heftigst door den gedelegeerde van Tsje- cho-Slowakije, Osusky* en ook door de gedelegeerden van Ropmenlë en Zuid- Slavië werd bestreden, waarbij Osusky op een gegeven oogenblik zelfs ook de onpartijdigheid van dén voorzitter der commissie, de Madariaga, in twijfel trol. Ten slotte gelukte 1 toch de gedelegeerde! invloed zal hebben De discussies liepen echter voorname lijk over een dezer dagen geulte klacht van Hongarije over het verbieden in de I landen der Kleine Entente van weten- gedelegeerde van Hongarije en met den directeur van het Pgrijsche Volken- te trachten een resolutie te ontwerpen, die voor allen aanvaardbaar zal zijn. i: Zoodra U J. S.v.p. nog wat i: Als voren. I hadt nóg 40 Hille ly Uw aanvraag mis- r kosten. voor Uw schenking. mogelyk aan de agjsegels. ouda: 32 Droste bon- bonnen, óf 73 Hille’s 10 Sunlight bons, nt het verzenden van zoover voorradig, in n waarop de aanvra- By niet-accoordbevin- ericht. De politieke commissie heeft een aan vang gemaakt met de bespreking van het Poolsche voorstel tot generallseering der bepalingen betreffende de bescher ming der mihderheden. Fotitsj verklaar de namens Zuid-Slavië. dat hij het on- wenschelijk achtte, dat aan enkele sta ten in dit verband speciale verplichtin gen zijn opgelegd De Neclerlandsche gedelegeerde /nr J. A. N. Patijn, verklaarde, dat hij er zich van bewust was. dat het algemeen rege len van de minderhedenkwestie onge twijfeld groote moeilijkheden m§t zich mede brengt Ook bestaat er een zeker gevaar, dat bij generallseering de min derheden van eenlge staten verkleind worden. Desniettemin stemt hij toe in generallseering in den zin van het Pool sche voorstel, indien die generallseering tot Europa beperkt blijft Tegelijkertijd sloot de Nederlandsche gedelegerde zich aan bij het protest van Frankrijk, Enge land en Italië tegen de verklaring van den Poolschen minister van buttenland- sche zaken, waarin Polen zich onder be paalde voorwaarden van medewerking aan het minderheden verdrag bevrijd heeft. De Zwitsersche bondsraad Motta ver klaarde zich accoord met het principe der generallseering Siechts den weg der procedure, namelijk het bijeenroepen van een Internationale conferentie, zoo als Polen dat voorgesteld heeft, acht hij niet gelukkig Een dergelijke conferentie zou waarschijnlijk tot een mislukking leiden, en gevaarlijk zijn voor den Vol kenbond Ook hij legde er den nadruk op. dat het niet aangaat, bestaande ver dragen op te zeggen, wanneer de toepas sing daarvan den een of anderen staat niet meer convenieert. De Zweedsche gedelegeerde verklaarde zich voor een doelmatige minderheden bescherming. doch het Poolsche voorstel achtte hij vérstrekkend. Nadat de vertegenwoordigers van Ca nada en Albanië nog gesproken hadden, werd het debat verdaagd tot hedenmor gen. eten gege-en aan wie ook, die in de uniform van een gewapende organisatie zou worden aangetroffen, zelfs wanneer hy duidelyk te kennen zou geven zich te willen onderwer pen. Ten huize van den socialistischen ex-af- gevaardigde Moron is een laboratorium ont dekt voor het vervaardigen van ontplofbare stoffen, waar omstreeks 60 k.g. dynamiet lag opgesiagen. Moron is in arrest gesteld. Een tegelijkertijd gevangen genomen stu dent, Ordonez genaamd, verklaarde dat de in beslag genomen wapenen en ontplofbare stóffen bestemd waren voor de uitvoering van het socialistische revolutionnaire plan. Het Volkshuis te Madrid is op bevel der justitie gesloten in verband met het ont dekken aldaar van wapenvoorra^en. De po litie gelooft dat zich in dit huis verborgen onderaardache bergplaatsen bevinden, waar nog voorraden wapenen zouden zyn opge slagen. Met betrekking tot de arrestatie der Por- tugeesche politieke personen, kan nog na der worden gemeld dat dezen aan de Spaan- sche revolutionnairen groote hoeveelheden wapenen hebben verkocht, die oorspronke lijk bestemd geweest waren voor een op standige beweging in Portugal, welke twee jaar geleden zou hebben moeten uitbreken, doch die toen niet is doorgegaan. VEREEN1GDE STATEN. Licht in Lindbergh-drama? Een arrestatie te New-York. Een Duitecher wordt ervan verdacht de dader te zyn. Volgens een bericht in de Journal of Yer- sej is Donderdag te New-York een buiten lander gearresteerd, die verdacht wordt, be trokken te zyn by de ontvoering van baby Lindbergh. De politie heeft op den man, die geen paspoort bezat, en die woonde in de wyk Bronks, een bedrag van 35.000 dollar gevonden. De arrestatie is geschied, nadat in deze omgeving tal van dollarbiljetten werden ontdekt, die de nummers droegen van de biljetten .welke Lindbergh indertyd afhandig zyn gemaakt. Nader wordt gemeld, dat de man ge naamd is Richard Hauptmahn. Een groote menigte verdringt zich voor het politiebu reau, in afwachting van nadere berichten. Ook de vrouw van Hauptmann is in ar rest gesteld.. Bij haar arrestatie toonde de menigte zich zeer verbolgen en riep: Hang haar op. Hauptmann is 35 jaar oud, het is een oud- frontsoldaat van het Duitsche leger. Hy heeft bekend twee 10 en 20 dollarbiljetten te hebben uitgegeven die behoord hebben tot het losgeld dat Lindbergh heeft betaald. De man heeft bekend als timmerman ge werkt te hebben in de buurt van de villa van Lindbergh. Hauptmann heeft in Duitschland gevangenisstraf ondergaan. Hij is toen na verloop van tyd op eerewoord in vrijheid gesteld. Als blinde passagier is na een oogenblik. Ik moet zeker tot dien tijd bij lady Shaldon blijven. Als je niemand anders weet. Het spijt me, dat je haar niet aardig vindt. Hij bracht haar vroeg naar huis en daar Hurst er was konden ze niet veel met elkaar praten. Om tien uur stond hij op om weg te gaan Ik ga zoover met je mee, kondigde Hurst aan. Blair was niets op zijn gezelschap ge steld. maar hij kon niet goed weigeren en dus slenterden ze samen naar het hotel, -waar Geoffrey whiskey-soda be stelde. Geoff, ik ben met. opzet met je mee gegaan. Ik wou eens met je praten. Denk eens aan vroeger. Vanaf den eer sten dag In Cheltenham zijn we vrienden geweest Ook in Oxford en daarna wa ren we altijd samen. We hebben wel eens gekibbeld, maar in die tien jaar hebben we die vriendschap nooit afgebroken tót zes maanden geleden. Wat heb ik je gedaan? o-, Stortings-) Oph»»ldi»Mt) 2i4! 5 I - GOUDA. ABONNEMENTSPRIJS: per kwartaal ƒ2.24, per week 17 cent, met Zondagsblad ver kwartaal ƒ2.90, per week 22 cent, overal waar óq bezorging per looper geschiedt. Franco per post per kwartaal ƒ3.15, met Zondagsblad ƒ3.80. Abonnementen worden dagelijks aangenomen aan ona Bureau: MARKT 31, GOUDA, by onza agenten en loopers, den boekhandel en de postkantoren. Onze bureaux zijn dagelijks geopend van 9—6 uur. Administratie en Redactie Telef. Interc. 2745. Postrekening 48400. 1 Ruth had lady Shaldon. en Daphne nooit sympathiek gevonden en toen ze i In Londen bij hen inwoonde, kreeg ze j mqer en meer een hekel aan hen. Zij had I niets met hen gemeen zij leefden al leen voor hun genoegen, en Ruth was er zich ten volle van bewust, dat ze haar slechts dulden, omdat ze betaalde Ze had echter geen bepaalde reden tot Ha gen. want lady Shaldon behandelde haar altijd met de grootst mogelijke beleefd heid. De brieven van Geoffrey waren haar eenlge troost en ze wilde in die paar maanden voor haar huwelijk alles wel verdragen. Ofschoon ze Geoffrey weinig zag. merkte ze uit zijn schaarsche bezoeken en zijn brieven duidelijk welk een veran dering er in hem had plaats gegrepen. Vóór den dood van Sir James had ze hem ondanks haar liefde nooit vol komen haar vertrouwen geschonken, maar nu was alles veranderd; ze kon hem met een gerust hart haar leven toe vertrouwen. Reynold Hurst kwam nog steeds bij Twee Coombe Dat ben ik met u eens. Ik zal er altijd dankbaar voor blijven, dat ik mijn Jongen naar u heb gestuurd, Coombe. Ik ben erg tevreden over hem en over den jongen Blair. Ik heb erg gepiekerd over diep zoon van Jim, maar nu ben ik gerust. BUITENLANDSCH NIEUWS. DUITSCHLAND. Wegencongres gesloten. Diplomatencorpe by Göbbels. Het te Berlyn gehouden 7e internatio nale wegencongres is gisteren gesloten. Na de sluiting van het congres begaf het gezelschap, bestaande uit ongeveer 1500 personen, zich naar het park van het Char- lottenburger slot, waar minister Göbbels een thee aanbood. Onder de buitenlandsche gasten kon men opmerken: de ambassa deurs van Engeland/ Sir Eric Phipps, Frankrijk, Francois Pon&t, Italië, Cerruti, Turkye, Hama Bey, en de Ver. Staten, Dodd. Voorts de gezanten van Egypte, Bel gië, China, Denemarken, Griekenland, Joe goslavië, Roemenië, Tsjecho-Slowakije, Po len, Hongarye en eenige kleinere staten. Göbbels hield een rede en besloot met te zeggen, dat hy hoopte, dat gasten met goede indrukken van land en volk zou den vertrekken en dat zy, by een later be zoek, Duitschland als een voorbeeldig land zouden terugzien. Rudolf Hess over de betrekkingen met Frankrijk. Het Fransche blad Intransigeant publi ceert een verklaring, die de plaatsvervan ger van den Leider, Rudolf Hess, aan zyn correspondent heeft gegeven op den partij dag te Neurenberg. Rudolf Hess zei: Over eenstemming met Frankrijk is met goeden wil van beide zijden volgens my ongetwij feld mogelyk. De wensch van Hitler naar den vrede is aoor de groote moreele verantwoordelijk heid verzekerd. Ik ken den Leider sedert 1920; ik ben een van de eerste leden der party geweest en heb evenals de Leider in de vesting Landsberg gevangen gezeten. Ik was in goede en kwade dagen aan zijn zijde, lady Shaldon aan huis en was zóó voor- l komend tegen Ruth, dat het maar op één manier uit te leggen viel. Een paar maal sprak Ruth erover tegen lady Shal don en opperde het plan, dat zij Hurst’s bezoeken niet zou aanmoedigen. Maar, beste kind, hij is een oud vriend, protesteerde lady Shaldon. Daph ne vindt hem aardig en ik hoop dat op den een of andere dag zij brak veelbe- teekenend af. Ik dacht, dat u wilde, dat Daphne een rijken man trouwde. Hurst komt goed vooruit. Ik mag hem niet. Ik vertrouw hem niet en ik wil hem niet meer zien. Hij is een goede vriend van Geof frey je aanstaande echtgenoot zei lady Shaldon droog. Hij was een goede vriend van Geof frey, maar Ik geloof niet, dat ze elkaar nu zelfs nog schrijven. Ruth verheugde zich erg op Geoffrey’s bezoek, hij had beloofd een week te blij ven, als hij een half jaar in Ironport had gewerkt. Ten slotte kwam het telegram, dat het uur van zijn aankomst vermeld de. en zij kleedde zich met de grootste zorg. Het was een groote teleurstelling, toen hij niet alleen bleek te zijn, maar haar teleurstelling was verdwenen, toen ze zag. dat het Statham was. Geoffrey had zijn kamers In Londen allang opgezegd en ze gingen naar een hotel en Ruth bleef daar bij hen thee drinken. Statham was van plan met zijn vader te gaan dineeren en Geoffrey had geen Omtrent de verdere besprekingen-, die gisteren zijn gehouden, wordt nog het volgende gemeld: De eerste, de juridische, commissie van de Volkenbondsve;gadering heeft onder voorzltterscnap van mr. Limburg, de be sprekingen- voortgezet en ten einde ge bracht over de door de zesde, de politie ke commissie tot haar gerichte vraag naar de al of niet juistheid van het juri dische bezwaar, dat Paraguay had opge- u2r?en tegen de toepasselijkheid van ar- tikel 15 paragraaf 4 en v.g g van het Vol- E«n kind heeft geen woorden noodig, maarkeen warm begrijpend hart. kan opschieten, lijft hij in Flo- sijn buitenplaats arvan alleen de akte hebben van igeveer 21 H.A. er bezittingen is een werkelijk een schitterend t de Madariaga van de Kleine Entente er toe te bewegen in gemeen schappelijk overleg te treden met deri gaHala<raav*rla van an maf dan Griekenland (Polltls), Ierland, Zweden I directeur van” V™ i bondslnstltuut. Bonnet, ten einde net, uegiu van aeze wees reeas aoor aen »n*wn-nOn Italiaanschen gedelegeerde verdedigde standpunt, dat artikel 15, dat aan de Vol- kenbondsvergaderlng bepaalde verpllch- tingen oplegt in geval van een zoo ern stig geschil, dat een breuk dreigt te ont staan, A fortiori ook van toepassing is, wanneer de vijandelijkheden reeds zijn uitgebroken en de oorlog reeds Is ver klaard. Het kan niet de bedoeling van het Volkenbondsverdrag zijn, dat de Volkenbondsvergadering in geval van een oorlog niet het recht en den plicht zou hebben te trachten een einde aan den strijd te maken, was het algemeene oordeel. De voorzitter, mr. Limburg, kon aan het einde van de discussie dan ook vast stellen. dat Iedereen het er over eens is, dat artikel vijftien in zijn geheel van toepassing is. Niet Rechts paragraaf 3, dat de Volkenbondsvergadering verzoe ningspogingen oplegt en over welker toepasselijkheid de juridische commissie reeds eergisteren een bevestigend ant woord had gegeven, do$h ook paragraaf 4 en volgende van artikel 15, die aan de Volkenbondsvergadering de verplichting opleggen In geval van een mislukking der verzoeningspogingen een rapport op te stellen met eigen aanbevelingen voor de oplossing van het geschil zijn in deze toepasselijk. De juridische commissie zal in een der volgende bijeenkomsten zich bezig hou den met het door* Bolivia opgeworpen juridische bezwaar tegen het verbod van wapenleverlngen aan beide oorlogvoe- rende partijen. De zesde commissie eindigde gister- r middag de discussies over de intellectu- eele samenwerking Verschillende gedele geerden spraken hun instemming uit met het ontwerp-conVentle van het Pa- rijsche Volkenbondsinstituut voor de in- tellectueele samenwerking welk ontwerp ten doel heeft te verhoeden, dat de radio een de volkeren tegen elkaar ophitsende flinke kerels, zei meneer Hij sprak openhartig en hield dijn oogen op Geoffrey gericht. Na mijn -vader’s dood is alles zoo anders geworden. Je bedoelt, dat jij zelf verandert bent. Daar zal het wel op neerkomen, gaf Geoffrey toe. GOllkSIJlE COURANT. ik weet, dat hy voor Duitschland groote plannen en groote plichten heeft, die in zyn oogen belangryker zyn dan successen, die hy met de wapens zou kunnen boeken. Hy heeft voor zyn volk en voor de heele we reld groote dingen gepresteerd en de resul taten, die hij ten aanzien van de werkloos heid heeft bereikt en daarby gaat het om een vreedzamen dienst zyn de hoog ste verwezenlijkingen van het nat. socialis me, zy vinden uitdrukking in den bouw van wegen en groote vernieuwingen. Het Duitsche volk wenscht goede ver standhouding met Frankrykg Het is ken schetsend, dat geen punt uit de redevoerin gen van den Leider zooveel instemming by de toehoorders heeft verwekt als die ver klaring over zyn wensch naar toenadering tot Frankrijk Hitler is in zyn redevoerin gen de spreektrompet van het Duitsche volk. Ik weet heel goed, dat de meerderheid van het Fransche volk ook goede buur schap wenscht. Ik zou echter wenschen, dat ook de Fransche regeering zich even duide lijk en spoedig als de Duitsche voor toe nadering uitsprak, om een practische ver- wezenlyking daarvan mogelyk te maken. SPANJE. Dreigende revolutie. De „proletarische staat'* der revolutionnairen Hun complot tijdig ontdekt. In verband met de ontdekking van het feit, dat groote troepen socialisten en ex tremisten op oorlogspeil gewapend zyn, zyn buitengewone maatregelen genomen, ten einde het hoofd te bieden aan de thans, naar men meent, dreigende revolutie. Gis teravond verklaarde Samper, dat de regee ring alle reden had om te gelooven, dat de revolutie ieder oogenblik kon uitbreken en dat men de hand had gelegd op plannen om alle regeeringsgebouwen te vernielen. Tot laat in den avond heeft de premier met president Zamorra beraadslaagd. Naar ver luidt, beschikt de regeering over bewijzen, dat de socialisten zwaar bewapend zyn met geweren, revolvers, machinegeweren, vlam menwerpers, gasbommen en groote hoeveel heden munitie, welke in de afgeloopen maanden by verschillende gelegenheden het land zjjn binnengesmokkeld. Het verluidt dat te Madrid -en staats greep had moeten worden verricht, „met behulp van de moderne techniek zooals gevonden documenten zeggen. De actie zou om twaalf of vier uur 's middags op een vaStgestelden datum heb ben moeten beginnen met het stichten van brand in de verschillende ministeries en het in de wai sturen van het verkeer, 's Nachts zouden de brandstichtingen in openbare ge bouwen worden voortgezet en den dag daar op zou de „proletarische staat” worden uit geroepen, terwijl terzelfdertijd de revolu- tionnaire rechtbanken haaf werkzaamheden zouden aanvangen; geen kwartier zou wor- zin naar het huls van lady Shaldon te gaan, dus gingen ze naar een rustig res- taurant. Zij hadden natuurlijk veel met j 1 elkander te bespreken en Ruth luisterde met groot genoegen naar alles, wat Coombe over zijn werk had gezegd en de daarop volgende ontmoeting met Sir John boezemde haar groot belang in. Wat eenig! Zou dat je vader geen groot genoegen hebben gedaan! riep ze. Sir John zei. dat vader trotsch op me zou geweest zijn. Maar, lieveling, het leven is daar erg eenzaam Ik weet niet, wat ik zonder Gerald zou moeten begin nen. Er zijn nog maar zes maanden om het is zoo’n tijd om te wachten. Wil je niet gauw met me trouwen? smeekte hij. Ik wil wel graag, maar ze dacht eenlge oogenbllkken na en de verleiding om toe te stemmen was groot. Maar ze bedacht, dat het voor Geoffrey’s bestwil was. als ze nog wachtten. Neen liefste,, laten we flink zijn. We hebben besloten te doen, wat het beste scheen, en er Is geen reden daaraan verandering te brengen. Toen had je reden aan me te twij felen Dat was toch niet de reden, waarom ik een jaar wilde wachten Ik dacht aan vader Je hebt altijd gelijk. Ik zal geduldig wachten. Ik zou graag van Granham Court trouwen. Sir James zou dat prettig heb ben gevonden Zullen we een datum vaststellen? Nu, laten we zeggen 15 Juli, zei ze ADVERTENTIEPRIJS: Uit Gouda en omstreken (behoorende tot den bezorgkring): 15 regaals ƒ1.30, elke regel meer ƒ0.25. Van buiten Gouda en den bezorgkring 15 regels 1.55, elke regel meer 0.30. Advertentiën in het Zaterdagnummer 25 byslag op den prijs. Liefdadigheids-advertentiën de helft van den prys. INGEZONDEN MEDEDEELINGEN1—4 regels ƒ2.25 elke regel meer ƒ0.50. Op de voorpagina 50 hooger. Gewone advertentiën en ingezonden mededeelingen by contract tot zeei gereduceerden prys- Groote letters en r.nden worden berekend naar plaatsruimte. Advertentiën kunnen worden ingezonden dpor tvsschenkomst van sollede Boek handelaren, Advertentiebureaux en onze agenten en moeten daags vóór de plaatsing aan het_Burcau zyn ingekomen, teneinde van opname verzekerd te zijn. Naar het Engelsch van PAUL TRENT 2^ Nadruk verboden. Wat beteekent dat? vroeg Sir John Ik veronderstel, dat ik meneer Coombe wel volmacht kan geven. Hij Is mijn vertegenwoordiger. Zooals Ik al zel- oe, ben Ik geheel in zijn handen en ik oen heel tevreden. Dank u, zei meneer Coombe, ietwat aangedaan. Ik. zou het nooit voorgesteld nebben, maar ik geloof wel, dat het juiste oogenblik voor samenwerking gekomen s Meneer Blair, ik ben bereid, te doen, zooals u wenscht. Maar toch zou het me genoegen doen, als Ik u onderwijl nog eens mag raadplegen. Niet met de ge- een deel van de verantwoorde- Ukheld op uw schouders te schuiven, maar omdat ik uw opinie zeer op prijs Sir John, u kent me. Het Is niet mijn gewoonte complimentjes uit te deelen. Ik meen, wat ik zeg heb veel menschenkennis. Me- eer Blair heeft een goed verstand. Dank u allebei hartelijk. Nu ben ik mir af en Mordaunt gaat aan het werk. Kom, Gerald. De twee oudere heeren keken hen na.

Goudsche Courant | 1934 | | pagina 1