Xc.MNBüKRWï; *ét Sproeten komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten bedrijfs- werkmansgoederen 1 bl. SpercieboonenIto 1 bl. Snjjboonen 32 1 bL Doperwten 32 1 bl Appelmoes 32 1.26 DEZE VIER BLIKKEN VOOR 1.15 DE GROENTEN zijn duur en schaars rechtzaken. Goedkoope aanbieding HERO Blikgroenten Intrede van twee stadgenooten als predikant. $PAARDERSBAD: I voor elke beurs la •-I :J U i! i, ij; Speciale aanbieding 4 bl. Hero Spercieboonen ƒ1.06 ï'REDIKBEURTEN. Groenendaal 13 - Tel. 2012, goudbrak. Advertenties. betrouwd W. HOGERVORST en M. SCHOTEL, die mede namens de wederzijdsohe ouders hartelijk dank zeggen voor de vele belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. GOUDA, 9 Maart 1940. Verloofd JOS. VAN DER VEER P. ROND Jr. Ontvangdag 10 Maart 79 uur. Zeekant 49, Scheveningen. GEVRAAGD: KANTOORBEDIENDE m. of vr. Br. onder No. 984 bur. Goudsche Courant, Markt 31. Je adres voor eigengemaakte ook naar maat „De Kleins Winst" Gouda De meeste voorraden reeds san FoWen oi winkeliers verstrekt. Naar wij vernemen zullen spoedig weer bruine boonen verkrijgbaar zijn. De win keliers hebben hun toewijzingen reeds thuis gekregen en velen hebben zelfs de boonen al in huis, al mogen ze nog niet verkoopen. Ovgrigens wacht dc toestem ming tot verkoopen er' nog op, dat alle grossiers in staat zullen zijn hun afne mers de gevraagde boonen te leveren; zij allen hebben nl. nog niet hun voorraden van de regeering ontvangen. Verloting voor Finland, De heer W. Backer, Gouwe 101, is voor nemens een stofzuiger te verloten en de opbrengst van deze verloting, waarvoor B. en W. bereids toestemming verleenden, ge heel voor Finland te bestemmen. Rijwielen bij aanrijdingen beschadigd. Rijwielen zijn gisteren beschadigd bij aan. rydingen op de Nieuwe Gouwe met een vrachtauto, die achteruit reed zonder dat de bestuurder 'zich overtuigd had dat de weg vry was, op de Korte Vest met een motorcarrier, doordat de wielrijder geen Nróorrang verleende en op de Heerenstraat met een paard en wagen, waarvan de be stuurder van richting veranderde zonder daartoe een teeken te geven. Bouw nieuw werkplaatsengebouw Gemeente-Lichtfabrieken. B. en W. zullen op Dinsdag 19 dezer aan besteden het maken van een werkplaatsen gebouw met schaftlokalen, bergruimten en een schuilkelder ten behoeve van de Ge meente-Lichtfabrieken. Jubileum bij het Roode Kruis. De heer V. de Jong hoopt Dinsdag 12 Maart a.s. zijn 25-jarig jubileum te her denken als lid van de transportcolonne van de afdeeling Gouda van het Roode Kruis. De laatste jaren is de heer De Jong ploeg- commandant. Georganiseerde Guldenscollecte. Voor de Georganiseerde Guldenscollecte is in hot afgeloopen jaar hier ingezameld 531.47%. The young musicai Boys- De jeugdmuziekclub „The young musical Boys" geeft op Zaterdag 6 April in „Het Schaakbord" een feestavond. Overplaatsing bij de belastingen. De heer B. Begeer, ryksklerk bij de di recte belastingen, ïatmet ingang van 1 April a.s. overgeplaatst naar Amsterdam. Opbrengst bloempjesverkoop Samosir-zendlng. De vorige week Zaterdag gehouden bloempjesverkoop voor de Samosir-zendlng heeft 117.50 opgebracht. Jaarlijksche feestavond Voetbalvereeniging Gouda. De jaarliiksche feestavond, georganiseerd door de clubavondencommissi-' van de V.V. Gouda, zal dit jaar plaats hebben op Zater dag 30 Maart in Kunstmin. Een groot ge zelschap uit 13 personen bestaande, zal een belangrijk deel van den avond vullen. Voorts wordt ook, als gewoonlijk, het rad van avontuur gedraaid, terwijl een bal het feest zal besluiten. Ver. van Huisvrouwen nfd. Gouda. Bridge.drive. Het bestuur van de afd. Gouda van de Vereeniging van Huisvrouwen organiseert een Bridge-drive voor de leden op Dinsdag 12 Maart te 2 uur in Hotel „De Zalm". Ned. Chr. Vrouwenbond. Dinsdag 12 Maart- des avonds halE acht hoopt in het Blauwe Kruis voor de fad. Gouda van den Ned. Chr. Vrouwenbond te spreken mej. A. van Loon uit Rotterdam, over het werk van de Bpbel-Kioskvereeni- RT'ng. Burgerlijke Stand. GEBOREN; 7 Maart: Pieter, z. van P. van Es en A. Groenendijk', Komynstecg 9. Neeltje Catharirea, d. vna G. Stolk en E. van Weizen, Turfmarkt 56. Maria Jo hanna, d. van Ui. J. Schenk en N. Vleg- geert, Mullenpoort ft. ONDERTROUWD: 7 Maart; D. van Wil ligen en L. Kooy. A. C. Oudshoorn en O. Braun?'L. de Wit en A. Stolk. Tl. de Jong en M. Janknegt. OVERLEDEN: 7 Maart: Clarina Schaap, wed. van M. van de Rotte, 80 j. Geneeskundige dienst op Zondag. Vanaf Zaterdagmiddag 8 uur tot Zondag. avoaO 12 uur vervoege men zich bij afwe. righold van den huisarts bij de doktoren: A. J. Kettler, Gouwe 166, Telef. 3358. E. D. Meeter, Fluweelensingel 59, Telef. 3003. '■*V7 «wos.' -f l'.'.'rC-* Apotheek. Van Zaterdag tot en met volgende week V'HJftsg aal da avond-, nacht- en Zondag» dftnaet worden waargenomen door apotheek P. Weyer; Gouwe 186. Thatia-Theater. „Goodbye, Mr. Chipa". Een prachtfilm brengt hot Thelia-Thee ter, diep ontroerend en tegelijkertijd van een verzoenendehbumor. Het ia de eenvou dige, innig-menschelyke levensgeschiedenis van den braven mr. Chips, van het oogen- blik, dat hy als verlegen jonge man zijn leeraareloppbaan met allerlei moeilijkheden begint aan de Brookfield-scnbol tot hy »1b stok-oude man de oogen sluit. Wjj zien hoe hy meer en meer samengroeit met- de def tige school met haar oude gebouwen oh oude tradities maar haar altijd jonge leerlingen, jongens, die elkaar van jaar tot jaar steeds; opvolgeh, In geslachten zelfs opvolgen, en aan wio mr. Chips steeds mear zyn hart verpandt, zooals hij 't hunne door zijn goed heid en levenswijzen humor verovert. Zijn laatste gedachten zijn voor zijn Jonde ren", de duizenden kinderen, die hij in zijn leven heeft gehad „en allemaal jongens". Een film vol men3chelyAgAtheid en menschelyk leed, rijk aan ar^Biing en mooie en interessante beelden ^^^ret ver bluffend goed, ontroerend spel van Robert Donat als mr. "Ohipg in de verschillende stadia van diens leven. - Met veel schroom en grootp toederheid legt Donat hier het hart bloot van een mensch die ons met al zyn kleine zwakhe- ilen, met zyn verlegenheid, zyn eenzaam heid, maar toch met zyn eigen g' ootheid, van den aanvang af dierbaar en onvergete lijk wordt Hoewel dit voor alles een film van Robert Donat is geworden, toont Sam Wood zich toch in de wijze waarop hy de film om zijn hoofdrolspeler heeft opgebouwd en het'ver- hhai vertelt, een regisseur van beteokenis. Venmelding verdient naast Donat in elk geval nog Greet Garson voor haar buiten gewoon fijne creatie van Katherine, Chips' Dit is em film die niemand moet over slaan. Thalia was gisteravond uitverkocht. Eer: aantrekkelijk programma gaat voor af. In de hal van Thalia is een zeer goed geslaagde portretteekening van Robert Donat, als mr. Chips op labsren leeftijd, op gehangen. Réimie-Bioscoop. 't Sal waerachtig wel gaen. De Nederlandscihe film ,,'t j?al waerachtig wel gaen", die van onze Indische marine is gemaakt, toont de paraatheid van onze vloot iij ons belangrijk overzaesche gebied. Daar op en bij de basis Soerabaja liggen de schepen en vliegtuigen, die de bescherming van ons koloniaal gebied ten doel hebben. Wat die vloot omvat, hoe zy' gereed is haar defensieve taak te vervullen, laat de film, die Manus Franken vervaardigde, zien in opnamen <*p de yjoofcbasis en in beelaen tij dens igevechtsoefeningen, waarbij' het veel zijdig aippgraat van verkenners, jagers, on derzeeërs en vliegtuigen in actie komt. Men duikt en daalt aan boord van een onder, zoeër, ziet het leyen in de productieve ruim te met zyn ingenieuze handles en meters en volgt van naby al hetgeen er by het op treden van de schepen te pas komt, van de eerste maatregelen tot het afvuren van -de torpedo's, die In snelle vaart de bellenhaan naar het doel maken. Voorts is men getui ge van het doen en laten op de andere vlootdeelen, van de werking van het afweer geschut, zoowel van het bominenwexpen uit de vliegtuigen, waarby' doelsehjjven de hanteering en uitwerking van de gevaariy. ke projectielen verduidelijken. Hetwerken met dieptebommen, het trekken van rook gordijnen, het is alles in dit filmwerk te zien, dat met zyn.veelomvattend beeld irv de eerste plaats wel dezen indruk geeft, dat onze vloot haar taak verstaat, dat zij over een goed geoutilleerd apparaat beschikt en dat de bediening in handen la van toegewij de mannen, frissche Hollandsche zeellelen en trouwe vaderlanders. ,,'t Sal waerachtig wel gaen" liep gister avond in Réunie voor een uitverkocht huls première in Gouda.. Tal van autoriteiten met hun dames woonden de voorstelling hy, onder wie burgemeester Jr. K. F. O. James, de wethouders C.j H,. Koemang, E. A. Polet en mr. H. P. C. M. de Witt Wijnen, de com mandant van het wielrydersdepot, majoor H. A. M. E. Janssen en onze stadgenoot, luitenant-kolonel dr. mr. J. Smit, die met verlof hier vertoefde. Aan mevr. James bood de directeur van Réunie-Bioscoop, de heer T. J. v. A Tqoren, als vriendelijke at tentie bloemen aan. Burgemeester James heeft voor de ver tooning van de film het woord gevoerd. M-t voldoening constateerde hy het feit, dat hot wenk direct na de groote steden te dezer plaatse wordt gebracht en al zyn de Gou wenaars landrotten, de burgemeester sprak de. hoop uit, dat de film zal leiden tot een verhooging van het nationaal besef, tot waardeering van onze vloot en sympathie voor degenen, die het vaderland dienen en tot een vertrouwen in de kracht van onffle marine. Moge, besloot de burgemeester, dan de algemeene indruk naar het bemoedigend woord zyn: 't Sal waerachtig wel gaen. Een zeer uitgebreid en gevarieerd pro gramma gaat vooraf. Na het journaal, vol- gjan een vrooiyke gekleurde teekenfilm, een jazz- en swing musical, een frissche film over watersport, dan komt de bekende ko miek Buster Keaton na lang weer op het witte doek in de aardige kkicjit j#a een- mansJbrandweer", om plaats te een mooie orgel-musical, waarna ten slotte als een passende inleiding op het hoofd nummer volgt de vlotte Nederlandsche één- acter „De jongens van onze mar ine", waar in met conférence van Daan Hooykaas, de Vocal Kings en het accordeon-duo The Hodlars het lied van de zee zingen en spe len. In de Zondagochtendvooi-stelling wordt vertoond „Don Bosco". Schouwburg- Biosooop. Doodloopende straat. Naar Sidney Kingsley's bekende roman „Dè doodloopende straat" is een gelyknami- ge en minstens even aangrijpende en boeien- '8e film gemaakt. Stellig zal de rolprent nog beter de bedoeling van dan schryv^r doen begrijpen, omdat deze in levende beelden Iaat zletv wat het boek slechts tracht in de verbeelding op te roepen. Het is de ge sel, iedenis vsm de bewoners van een vim New-York's mèsst sombere achterbuurten, die deeia door het milieu, waarin zy leven, deels doordat de zgi beteren der sam n- lcving hen als uitgestootenen 'beschouwen en niet willen accepteeren; gedoemd zijir, in den modder van hun buurt, in armoe en misdaad, onder te gaan. Ais een felle aan. klacht teekent de film dleze riiisstanden ,-an een wereldstad, waarbij mert om de situatie nog scherper te doen uitkomen, een schrille tegenstelling in het verhaal gemaakt heeft, door aan do krotten der doodloopende straat, de luxueiuse flats te doen grenzen. Er rijn er onder die bewoners, op schrijnend suggestieve wijze toöht dé film hen, die reeds van jongsaf door hun omgeving be ïnvloed zyn en voorbestemd om reddeloos onder to gaan, maar er .rijn ook0 beteren, die trachten zich aan hun milieu te ont- worstelen. Dat blijkt echter een haast on. mogelyke taak; zelfs een, die zich met be wonderenswaardig» energie heeft opge werkt tot architect, doch dasondanks om zijn afkomst geweerd wordt en geen emplooi kan vindeif, slaagt daarin niet, totdat het, na een spannend revolvergevecht, dooden van een beroepsmoordenaar, op wiens hoofd een belangrijke pry's was gezet, hem de middelen verschafte zyn buurt te verlatm, doch die toen dat geld gebruikte om den in moeilijkheden giraakten broer, van het meisje, dat hy liefhad, rechtskundigen by stand te verzekeren. Echt menschelyk en zonder overdrijving spelen de hoofdfiguren hun rol; zy doen den toeschouwer dit aan doenlijke verhaal met aanhoudend gespan nen aandacht mee doorleven. Een aantrekkelijk programma gaat voor- Hf. Dit brengt naast de gebruikelijke jour naals een leuke teekenfilm waarin Mickey Mouse op de spokenjacht gaat en een uiterst komische film getiteld „Wie is er nu gek". Morgen hopen twee stadgenooten hun in trede als predikant te doen. De heer A. v. d. End zal zijn intrede doen by de Ned. Hervormd,' gemeente te Melissant na bevestig*! te zyn door dr. D •Jacobs te Boskoop. De heer J. van Rossom doet zyn intrede by de Ned. Hervormde gemeente'te Warddr. Bevestiger is zb'n broer, ds. J. van Rossum, voorganger der Vereeniging van Vrijzinnig Hcrvorn-.flen te Amersfoort. Centrale voor Werkloozenzorg. Werkkamp voor jongens en internu.it voor meisjes. t Het comité Gouda vap de Centrale voor Werkloozenzorg deelt méde, dit de gelegen heid weder is opengesteld vo'ór jongens van 1624 jaar in het werkkamp „De Schaaps kooi" te Rockanje. Zy die hiervoor in aanmerking wenschen te komen, kunnen zich aanmelden bij den secretaris van het comité, den hem F. Boerma, Raam 199, vestigt de Centrale de aandacht op ■ten, waar werkloaze meisjes van jaar gratis een 3-maandelykschen voor opleiding hulp in de huishou- kunnen volgen, lichtingen hierover verstrekken de heer 'oerma, Raaim 199, mej. J. Laleber, gt ■phstraat 98, mej. Roelink, Kor e Nood- raat 6 en mej. Verstoep, Kamemelk- 18. De verslagen betreffende Herscholing vap arbeiders «n Chr. Jonge Boerén en Tuinders. in ons Mad vair gisteren is een klein ge deelte van het zetsel op een verkeerde plaats terechtgekomen. De laatste alinea van he* verslag van de byeenkomst in De Réunie over de herscholing van aibeiders, in welke alinea staat, dat de goedé vergadering met dankgebed werd gesloten, behoorde, zooals men zal hebben begrepen, te staan onder het verslag van de vergadering van Jo Chr. 'onge Boeren en Tuinders. De Lijdensmeditatie in .de Turfmarktkerk. Door ds. J. P. C. ten Brink wordt Woens dagavond a.a. iir de kéék op de Turfmarkt weder een lijdensmeditatie gehouden. Voor by zonderheden verwijzen wy naar de in dit nummer voorkomende advertentie. Rechtbank te Rotterdam. Dood door schuld. De 27-jarige uitvoerder G. j. L. uit Gouda, heeft terechtgestaan terzake van dood door schuld. Op 6 December zou verdachte te Waddinxveen op den Hene- gouwerweg hoogst roekeloos en onacht zaam hebben gereden met de door hem bestuurde vrachtauto, waardoor deze in botsing is gekomen met den motorrijder P. C. Jonge) an uit Gouda, tengevolge waarvan deze verwondingen aan het linkeronderbeen, een fractuur van het kuitbeen en verbrijzeling van de spieren had bekomen, van welke verwondingen infectie met gasvormende bacteriën is uitgegaan, welke zich door het lichaam hebben verspreid en die op 8 December den dood van Jongejan hebben veroor zaakt. Dé. J. P. L. Hulst, die de sectic verricht heeft acht het mogelijk, dat het letsel is veroorzaakt, doordat de bumper van ver- dachte's auto in het been van Jongejan is gedrongen. De infectie is waarschijn lijk het gevolg van het binnendringen van straatvuil in de wonde. Verdachte zegt reeds eenigen tijd bezig te zijn geweest met het vervoeren van zand, dat aangevoerd per schuit, aan den Henegouwerweg gestort wordt In een trechter. De auto, die voor het verdere transport .zorgt, moet nu onjder dien trechter gereden worden. Deze manoeu vre kan niet in één keer worden uitge voerd en het is dus noodig„ dat de auto wordt gerangeerd om juist onder den trechter te kamen. Op 6 beccmber had verdachte dif ook willen doen. Hij had toen bij het weer vooruitrijden nioctcn wachten op twee auto's, die zoowel uit de richting Waddinxveen oris Gouda kwamen. Daarna was de weg veilig, maar na nauwelijks twee meter gereden te hebben was (je motorrijder te voorschijn gekomen, die tegen verdachte's auto was gereden, hoewel er nog ruimte voldoende was om er voor langs te rijden De toezichthouder op het rijkswerk H. Raats, die naast verdachte in de cabine zat, verklaarde, dat de arbeider v. d. Heuvel, die belast is met het openen en sluiten van de schuif van den zand- trechter, op den weg stond ter regeling van het verkeer, toen verdachte zijn ma noeuvre uitvoerde. Deze heeft aan dc beide auto's, die uit tegenovergestelde richting kwamen, seinen gegeven, dat zij zouden stoppen. Deze auto's hebben daaraan gevolg gegeven en zijn later voorbijgereden, voordat verdachte zijn wagen weer vooruit bracht. Getuige had den motorrijder, die zoo plotseling te voorschijn was gekomen, nadat de auto uit de richting Gouda voorbij gereden was, niet gezien. De arbeider L. v. d. Heuvel verklaarde niet van verdachte, in wiens dienst hij is, opdracht te hebben gekregen het aan komende' verkeer te waarschuwen, maar hij deed dit toch regejmatig. De beide auto's, die gepasseerd zijn had getuige gezien, doch de motorrijder niet. De boomkweeker C. Grociendortit uit Boskoop, die per auto uit de richting Waddinxveen was gekomen, had de q,uto van verdachte gedeeltelijk op den weg, gedeeltelijk op den berm zién slaan. Van den Heuvel stond ter hoogte van de voor wielen en gaf met beide armen seinen aan het aankomend verkeèTvGetuige had gestopt, waarna v. d. HeuvetSiqh naar den anderen kant van den wegfegaf. Nadat de auto uit Gouda gepasseerd was, had getuige plotseling een motorrijder gezien, die uit' dezelfde richting kwam en die nog voor de auto van verdachte wilde voorbijrijden. De brigadier van de Rotterdamsche verkeerspolitie, A. Oswald, die een re construct van het ongpval heeft bijge woond, meende, dat het een ernstige fout van verdachte is geweest, dat hij v. d. Heuvel niet de opdracht heeft gegeven voor de regeling van het verkeer zorg te dragen. Voorts meent getuige, dat, waar het uitzicht uit de cabine goed was, ver dachte in staat geweest moet zijn den motorrijder tijdig genoeg op te merken. Nadat eenige getuigen décharge, ge hoord zijn heeft de vertegenwoordiger van het O. M. requisitoir genomen, -flcaöblj hij een woord van deernis sprak tot de nagelaten betrekkingen van het slachtoffer. Het bewijs van verdachlte's schuld wbrdt In hoofdzaak gedragen door het rapport van den deskundige Oswald, waarin aangetoond wordt dat het niet aangaat te beweren den motorrijder niet te hebben gezien, omdat het uitzicht In de cabine ruim voldoende was. Spreker elscht 100 boete subs. 10 dagen hechte nis, benevens 14 dagen hechtenis doch voorwaardelijk met,een proeftijd van één Jaar. De verdediger, mr. T. Folkers, pleitte vrijspraak. Ultsnraak 15 Maart. B Veroordeeld. In da zaak van D. A. v. d. B., 26 jaar, transportarbeider te Gouda, appellant von een vonnis van den kantonrechter te Gouda, waarbij hy, wegens eenige overtredingen van het Motor- en Rywlelreglement hy had niet geheel rechts van den weg gereder zonder dat zyn auto voorzien was van licht, hy had niet gestopt, toen hem daartoe door den veldwachter het teeken was gegeven en ten slotte zou hy zich onder drankinvloed hebben bevonden heeft de Rotterdamsche rechtbank het vonnis ten aanzien van de eerste drie feiten bevestigd en ten aanzien van het vierde feit vernietigd en opnieuw rechtdoende verdachte veroordeeld tot 14 dagen hechtenis en ontzegging van de be voegdheid om motorrytuigen te besturen "voor, den tyd van 1 jaar. In de zaak van C. W., 34 jaar, yzerwer- ker te Gouda, appellant van een vonnis van den kantonrechter aldaar, waarby hy we gens een overtreding van de Visscherywe} hy was in het bezit aangetroffen van ondermaatsche paling was veroordeeld tot 10 boete subs. 4 dagen hechtenis, heeft de rechtbank het vonnis bevestigd. Zondag 10 Maart, GOUDA. Remonstr. Keric, 10% u. v.tn. Ds. F. Kleyi van Scheveningen. Kleine Kerk, Peperstraat 128, Ver. v Vri|z. Herv., 16% u. v.m. Ds. C. P. Thomsen. I uthersche Kéék, 10 u. v.m. Ds. J. J. Simt." 7 u. njn. Ds. C. F. Nol to uit Middelburg, jeugddienst. Onderwerp: Dobbelende sol. daten. '''H Oud-Katholieke Kerk, 10% u. v.m. en 6 u. n.m. Pastoor G. P. Giskee. Sac. Dp Réunie, Logos-verband, A.s. Woen*. dag geen diénst. Geref. Kerk, Turfmarkt, 10 u. v.m. en S.50 u. n.m. Ds. A. Krabbe van Hiliegom. Donderdag 14 Maart 8.15 uur n.m. Ds. J P. C. ten Brink, biduur voor het gewas Geref. Gemeente, Stationslq^dÊi; 10 u.> v.nt en 5% u. n.m. De heer C. v. d. Woesteine Chr. Geref. Gemeente, Gouwe 10 u. v.m. en 6 u. n.m. Ds. A. Dubois. Oud-Geref. Gemeente, 10 u. v.m., 3 u. en 5% u. n.m. Ds. Joh. Weizen. Eiken Woensdag 7% u. n.m. Ds. Joh. vtr. Welaen. Vrye Evangelische Gemeente, 10 u. v.m. en 6 u. n.m. ds. H. G. Leep. Ver. Calvijn, Turfmarkt, 5-30 u. a.m. IF. J. Slok van. Wyk (NJB.). Woensdag 13 Maart 7.30 u. n.m. 1p. Zandt van Delft, bidstond voor het gowa,. Leger des Heils, Turfmarkt 111, 10 u. v.m Heiligingssamenkomst met altaardienst, 12% u. njn. Zondagsschool, 3% u. nj« Openluchtmeeting by de Sluis, 8 u. n.m. Verlossingssamenkomst. Al ueze diensten geleid door Envoy Chr. Kappers van den Haag. Donderdag 8 u. n.m. Bijbellezing Ned. Herv. Kerk, 9.30 u. v.m. De heer C Mouw. 2 u. njn. Ds. J. B. Th. Hugenholtz van Ammeretól. j 6% u. n.m. De heer G. Mouw. HAASTRECHT. Ned. Herv. Keric, 10 u. v.m. Ds. W. d» Voogd v. d. Straaten. Geref. Keric, 9% u. v.m. en 6% u. n.m. IH J. F. W. Brdmaan. MOORDRECHT. Ned. Herv. Kerk, 10 u. v.m. Dr. M. C. var Mourik Broekman. STOLWIJK. Ned. Herv. Kerk, 10 u. van. Ds.68. J. Kanis. Evangelisatie, 9% u. vjb. en 6% n. n.iu. De heier Vroegindewei te Middetharnis. BOSKOOP. Ned. Herv. Keric, 9.30 u. v.m. en 6 u. n.ir. Ds. J. de Bruin van Rotterdam. Rem. Kerk, 10 u. vjn. Ds. W. F. Zuurdeeg, bevestiging nieuwe leden.

Goudsche Courant | 1940 | | pagina 6