Zevenhuizen Moerkapelle Marianne Heij 121/2 jaar bij Rabobank Sport in de regio Tafeltennis Voetbal programma BSC'68 Schaken Volleybal Eindklassement surfen Volleybal Turnen Tafeltennis Sjoelen Gratis kleintje plaatsen? vul de bon in! V Ad van Heijningen ZTTC-clubkampioen! Van de Werff nadert top Rentokil Tropical Plants sponsort Rentokil/ZVH2 Zevenhuizenaar clubkam pioen surfen in Delft Rentokil-ZVH teams gaan weer aan de slag! wedstrijdprogramma in sporthal Swanla 12 1/2 jaar trouw beloond Bedrijfsvoering O.S.S.-turnsters presteren goed tijdens Velocitas-cup Uitslagen Sjoelavond Jolanda Paardekam sport vrouw van 1991! Sport in de regio op de hoogte via hart van holland! Vuurwerk Hart van Hoiland/8 januari 1Ö92 Zevenhuizen - Afgelopen vrijdag 3 ja nuari werd in dorpshuis Swanla het jaarlijkse ZTTC-clubkampioenschap gehouden. Dit toernooi vormde voor ZTTC de afsluiting van het tafelten- nisseizoen 1991 en tegelijk het inlui den van het nieuwe jaar. Na afwezig heid van 1 jaar is de felbevochten titel weer terecht gekomen bij Mister ZTTC': Ad van Heijningen. Vorig jaar speelde van Heijningen geen rol van betekenis, waarna Vincent Bultena met de eer ging strijken. Bultena en van Heijningen stonden nu in een zeer spannende finale tegenover el kaar met van Heijningen als uiteinde lijke winnaar. Ad van Heijningen speelde tijdens de eerste poule-wedstrijden wat slor dig. Tegen Erwin te Paske werd in drie games maar net gewonnen, ter wijl van Guus van Amerongen zelfs werd verloren. Vincent Bultena werd net als Ad van Heijningen tweede in zijn poule door een verrassende ne derlaag tegen de sterk spelende Ro bert Beenes. Door middel van kruisfi nales kwamen Beenes en van Heijnin gen tegen elkaar uit, wat weer resul teerde in een zeer goede partij van Beenes, maar van Heijningen speelde in de derde game iets constanter en won deze partij. In de andere kruisfi nale werd gestreden tussen Guus van Amerongen en Vincent Bultena. De eerste game ging zeer duidelijk naar Bultena, maar tijdens de tweede game bood van Amerongen duidelijk meer tegenstand wat resulteerde in een gelijk opgaande strijd partij met weer Bultena als winnaar. De finale werd, zoals verwacht, een echte de monstratie-partij van hoog niveau. Ad van Heijningen was er zeer op gebrand om die troffee weer op zijn schoorsteen te kunnen zetten, terwijl Vincent Bultena technisch iets hoger ingeschat mag worden. Bultena startte met zeer veel overtuiging te gen de iets nerveuze van Heijningen, waardoor de eerste game met 21-16 gewonnen werd. Met 22-20 won van Heijningen de tweede game en men maakte zich op voor een knallende beslissende derde game, die tot het eind ongekend spannend en kwalita tief hoogstaand verliep. Ad van Heij ningen was het best bestand tegen die spanning en won ook die derde game met 21-19, waardoor de Zeven- huizenaar zich weer een jaar lang clubkampioen van ZTTC mag noe men. In groep 2 ging de finale tussen Leo pold Verhoef en Mark Bloem, met als uiteindelijke winnaar Mark Bloem. In groep 3 ging de finale tussen twee teamgenoten van het vijfde team, Ruud Polak en Ron Arts. Ruud Polak zegevierde. Bij de junioren ging de titel naar Jo- han Vis, die in een uitstekende finale team-genoot Raymond van de Ende de baas bleef met twee keer 21-18. De twee jonge talenten van ZTTC maak te er een mooie show van met Johan Vis als terechte winnaar. Benthuizen -Na drie voetballoze za terdagen hoopt BSC'68 a.s. zaterdag 11 januari weertekunnen voetballen. Op het programma staat de uitwed strijd tegen DVC in Delft. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Moerkapelle-Vrijdagavond kwamen de leden van de Moerkapelse schaak vereniging voor het eerst in het nieuwe jaar bijeen om de interne competitie voort te zetten. Traditie getrouw hebben velen thuis weer de theorieboekje ter hand genomen, om juist op deze avond hun slag te kun nen slaan. Met wisselend succes. W. Stange moest zich met zwart taai ver dedigen tegen een gterk aanvallende A. van de Werff. In de tijdnoodfase moest zwart een kwaliteit geven om niet mat te gaan. Na de tijdcontrole werd de partij afgebroken, maar wit heeft de beste kansen. W. Vroegin- deweij speelde tegen huisgenoot M. Vroegindeweij. Deze kwam minder te staan, maar uiteindelijk werd het toch remise. Een wildwestpartij speelde Wr. Vroegindeweij tegen J. de Lange. Na heftige tegenstand moest de laatste zijn koning omleg gen. G. van Ommeren kreeg gaande weg het betere spel tegen J. Segaar. Toen deze ook nog een stuk weggaf, konden de schaakstukken weer in de doos. G. van Meeteren won fraai van H. den Hartog. Lange tijd stond er een gesloten stelling op het bord. De zwartspeler probeerde een door braak in het midden, maar deze po ging faalde. Van Meeteren kreeg een vrijpion en liet de winst zich niet ontglippen. J. v.d. Spek houdt blijk baar niet van torens, want hij gaf zijn tegenstander W. Westerman er zo maar epn kado. Deze,5 nam dit ge schenk 'dankbaar aan eii won de par tij. A. Hoogduijn gaf in het eindspel ook zomaar een zwarte loper weg. Toch wist hij nog dankzij een pion- nenoverwicht te winnen van B. Mat- la. Nieuwkomer J.M. v. Vuurde gaf op deze avond direct zijn visitekaartje af: Hij won in fraaie stijl van A. vd Spek. Overige uitslagen: H. Blok-F. de Wit: 1- 0; G.J. Freeke-J. Hof: 1/2-1/2; H. Doorn- hein-T. v. Delden: 1/2-1/2; T. Seven- hoven-J. Roest: 1-0; J.D. Blok-M. v. Vuuren: 0-1W. Freeke-A. de Groot: 0- 1. Zevenhuizen/Regio-Zevenhuizenaar Remco v.d. Hoek viel diverse malen in de prijzen bij surfwedstrijden. Er zijn in 1991 vijf Olympische baan- wedstrijden gevaren bij W.S.D. Plané te Delft. Daarbij werd nummer 1. Arthur v.d. Sloot (sen.) en 2. Remco v.d. Hoek, die hiermee le bij de ju nioren werd. Over vijf discipline Ma rathonwedstrijden (2 uurs) werd Remco v.d. Hoek weer le, bij de ju nioren met 8.7 punten. Bij de senio ren werd Ed Molenkamp le met eenzelfde puntentotaal. Met deze twee wedstrijden is Remco met zijn totaal aantal punten clubkampioen geworden. Een hele prestatie voor een jongeman van 17. Tevens heeft hij meegesurfd met de w.k.jeugd voorselectie. Daar is hij helaas 7e van de 12 deelnemers geworden omdat er geen wind was. Echter het jaar 1992 wordt een veelbelovend jaar van de Zevenhuizense surfer, omdat hij het hele jaar deel gaat nemen aan jeugdtoptrainingen. Zevenhuizen -Op zaterdag 21 decem ber zijn de spelers van het tweede herenteam van Rentokil/ZVH in het nieuw gestoken door Rentokil divisie "Tropical Plants". Dit onderdeel is gevestigd in Duiven, Gelderland en verzorgt en levert planten bij bedrij ven. Het tweede herenteam, wat ge- coached wordt door Nico den Hol lander, is zeer blij met de nieuwe tenue's en de trainingspakken en zet te de zegereeks voort door met 3-0 te winnen van-Alcom/Capelle. Zevenhuizen - De Rentokil-ZVH teams gaan a.s. zaterdag weer het veld im om de tweede helft van de competitie te beginnen. De nationaal spelende teams spelen allemaal bui ten Zevenhuizen. De heren spelen een streekderby, in de eredivisie, in Gouda speelt Rentokil-ZVH tegen Metal Bouw/Radius om 19.00 uur in de Mammoet sporthal. Het tweede herenteam geeft acte de presence in Noordwijk tegen Novo en de dames gaan helemaal naar Heerlen om het op nemen tegen de koploper VCH. 12.30 uur: dames asp. B3-Sille/Jupiter B3; dames jun. Al-CVB/Be Fair Al; heren jun. Al-RHN/VSTS Al; 13.30 uur: dames asp. Bl-Super/ Spanning BI; 14.00 uur: heren 8-Dosko 3; 14.30 uur: dames 3-Sille/Jupiter 2; heren asp. Cl-RHN/VSTS Cl; 15.30 uur: heren 7-MVC3; heren 9-Su- per/Spanning 2; 16.00 uur: dames 5-Sille/Jupiter 5. A l tl.' pagina 9 Zevenhuizen-Dat er in 12 l/2jaarveel kan veranderen bij een bank als de Rabobank Zevenhuizen/Moerkapel- le, kan de 29-jarige Marianne Heij beamen. Niet alleen vonden er di rectiewisselingen plaats, ook op ad ministratief gebied onderging de bank, met diverse aanpassingen na een ingrijpende verbouwing een me tamorfose. Onder andere middels verregaande automatisering en uit breiding van de dienstverlening. Marianne Heij heeft het reuze naar haar zin. Lachend zegt ze, als we haar naar haar werkzaamheden vragen en of het niet saai is om zo lang dezelfde betrekking te hebben, dat het juist afwisselend is om bij een bank te werken, zeker op een afdeling waar de medewerkers wisselen Welke afdeling dat is, welke opleiding ze volgde en wat haar werkzaamhe den zijn valt in dit artikel te lezen... Na haar MAVO en secretaresse-oplei ding kwam Marianne Heij op 1 juli 1979 in dienst van de Rabobank van haar woonplaats. Marianne was destijds, na zich de kneepjes van het bankieren eigen te hebben gemaakt. overal inzetbaar in de bank. Ze werk te op de begane grond op de afdeling 'algemene zaken', doch baliewerk trok haar niet, dus had zij meer een administratief/boekhoudkundige taak. Haar huidige werkplek, betrokken na de grote verbouwing, op de boven verdieping, bevalt haar uitstekend. Deze afdeling, waarover de heer L.W.G. v.d. Meer de scepter zwaait, heet 'bedrijfsvoering'. Hier werken ook André Janssen en Paula van Leeuwen (telefoniste) en is 's-mor- gens Tiny Scheffers te vinden. Laatst genoemde zorgt voor de verzending van de dagafschriften, terwijl de overigen als taak hebben de huis houding (bedrijfsvoering) van de bank te regelen, als betrof het een zaak. Administratief en boekhoud kundig (tot en met het opstellen van de begroting van de bank) worden hier de uitgaven beheerd en gecon troleerd binnen het besteedbare budget van de bank. Iets wat bij kleinere banken nog steeds door één persoon, doorgaans de directeur, wordt gedaan. Dat Marianne's inzet gewaardeerd wordt bleek wel tijdens de Nieuw- Zevenhuizen - Op donderdag 2 ja nuari jl. hebben vier meisjes van O.S.S. meegedaan aan dezewed strijd, georganiseerd door gymnas tiekvereniging Velocitas te Gouda. Er kon worden ingeschreven op de toestellen balk en/of brug. Erica, Femke, Eefje en Kim deden mee in de E-lijn bij de meisjes t/m 12 jaar, waar in totaal 26 meisjes deelnamen. Femke viel bij de balk net buiten de medailles. Zij behaalde een fraaie 4e plaats, direkt gevolgd door haar zusje Eefje die 5e werd. Uitslagen van de O.S.S. turnsters: Brug: 8. Kim Wa ter 6.55 pnt.; 10/11: Erica Wijnsma en Femke IJsselstein 6.30 pnt.; 12. Eefje Usselstpin 6.20 pnt.; Balk: 4. Femke 7.35 pnt; 5. Eefje 7.30 pnt.; 10. Kim 7.05 pnt. Waddinxveen -De uitslagen van de laatstgehouden sjoelavond zijn: Klasse A: leJan Kersbergen met 1438 punten; B: le Bas Brouwer 1282; C: le Cees van Wijk 1197 punten; D. le WilmaSleeuwenhoek 1054 punten; E: le Rosewelle van Leeuwen 932. Vanavond wordt er weer een sjoela vond gehouden in het gebouw van de Schuttersvereniging aan de Alb. Thijmlaan in Waddinxveen. Deelne men aan het sjoelen kan iedereen die graag sjoelt. Kijken, zomaar eens een avondje meedoen, betalen per avond, kan ook. De eerste avond is voor nieuwe leden gratis. Gouda - Onlangs vond in de kantine van de voetbalvereniging G.S.V. in Gouda, tijdens een rechtstreekse uit zending van radio Gouwestad, de verkiezing plaats van de sportman, sportvrouw en sportploeg van 1991. De sportredaktie van R.T.V. Gouwe stad verkoos Jolanda Paardekam, bekend als lid van ZTTC, maar tevens van de Goudse tafeltennisverenigin gen Ilac en ISV in de categorie sport vrouw van het jaar 1991. Jolanda Paardekam was genomineerd door haar prestatie bij het EK tafeltennis in Salou, waar zij een bronzen en een zilveren medaille behaalde. Totaal verrast nam de Rotterdamse de felicitaties in ontvangst, omdat vele mensen en dus Paardekam ook er van overtuigd waren dat de eer naar Patricia Librechts zou gaan (juist, de dochter van). Librechts is aanvoerder van het vrouwenwater- poloteam van Nederland, dat in 1991 wereldkampioen geworden is in Au stralië. Paardekam zorgde voor een uitstekende prestatie door op het EK in Spanje van zeer gelouterde speel sters te winnen met uiteindelijk een bronzen medaille in de individuele klasse en een zilveren medaille met een team. In haar eigen klasse stuitte Paardekam op haar eeuwige rivaal, de Duitse Ruth Lamsbacvh, en ook met het landenteam werd er in de finale van onze oosterburen verlo ren. jaarsreceptie. Deze had een extra feestelijk tintje vanwege het geden ken van het 12 1/2 jarig dienstver band van de blonde dochter van de dorpssmid. Ze werd niet alleen bedolven onder een bloemenhulde van afdelings collega's, directie, personeelsvereni ging en ouders, ook kreeg ze een kwalitatief goede koptelefoon van de personeelsvereniging alsmede de Rabobank. Slingers en een door haar collega's vervaardigd hulde-op- schrift versierden haar werkplek deze 2e januari, maar dat was nog niet alles. Tijdens de toespraak van directeur A.B.P.M. Lamot werd op het dak een schitterend siervuur werk afgestoken wat de feeststem ming een extra dimensie gaf. Ook hiervoor had de personeelsvereni ging gezorgd.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 9