Gemeente Zevenhuizen fffit Moerkapelle EERSTE MEDEWERK(ST)ER BOUWKUNDE De Ijsbeer %0I* uo öi« faatU tl hmtle Kerkdiensten K Vakature Verleende hinderwetvergunning Wijziging gemeentenaam Jacoba Versloot-Qualm Co Versloot-Qualm Johanna Helena Kadiks-Krijgsman uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats:. i fTif.n pagina 4 Hart van Holland/5 februari 1992 Bij de sectie Bouwkunde van de afdeling Gemeentewerken is de vacature ontstaan van: voor 38 uur per week. Functie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal onder meer belast worden met: - toetsing aanvragen voor een bijdrage voor woningverbetering; - mede toetsen van bouwplannen c.q. bouwaanvragen en berekeningen; - brandpreventie, milieu-aspecten en monumentenzorg; - beheer en onderhoud van gemeentelijke gebouwen en woningen; - vervangt de sectiechef bij diens afwezigheid. Functie-eisen: - bezit van het diploma MTS-bouwkunde applicatie bouwtoezicht of daarmee gelijk te stellen opleiding; - HBO denk- en werkniveau; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - ervaring in bovenvermelde werkzaamheden; - zelfstandig kunnen werken; - in bezit van rijbewijs B-E; - kennis van automatisering. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats in schaal 7 (tussen 2.835,- en 3.836,-) of schaal 8 (tussen 3.259,- en ƒ4.402,-). Opmerking: Ten gevolge van het afstoten van het woningbedrijf is t.z.t. een taakverandering mogelijk. Inlichtingen: Naderen inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Gemeentewerken, Ing. L.N. v.d. Torre, of de chef van de sectie Bouwkunde, Ing. M.L.J. Duineveld, tel. 01802-1644. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op dinsdag 28 januari 1992 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van de heer J. Stofberg, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een melkvee houderij aan het adres Rottekade 49 te Zevenhuizen. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 6 februari 1992 tot don derdag 5 maart 1992, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen mi lieuhygiëne staat tot donderdag 5 maart 1992 beroep open bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne be zwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. Met ingang van 1 februari j.l. is de naam van de gemeente Moerhui- zen gewijzigd in "Zevenhuizen- Moerkapelle". Na de gemeentelijke herindeling heeft de gemeenteraad hiertoe een besluit genomen. Het betreft hier de bestuurlijke naam van de gemeente. De inwoners zullen van deze naams wijziging weinig merken. De drie kernen Zevenhuizen, Moer kapelle en Oud Verlaat blijven hun naam behouden en maken onder deel uit van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle. Inmiddels zijn de plaatsnaambor den aan de nieuwe situatie aange past. Adressering van brieven e.d. dient vanaf heden als volgt te geschieden: Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Dorpsstraat 89, 2761 AA Zevenhuizen De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij Collecteschema voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. 10t/m 15februari 1992: Vereniging Dierenambulance Gouda. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Zevenhuizen, 5 februari 1992, Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, A. Visser. A.W. Lips. Poppenspel voor kinderen vanaf 4 jaar Zevenhuizen - Onder auspiciën van de Stichting "De Zeven Muzen" wordt op zaterdag 8 februari in dorpshuis "Swanla" het poppenspel "De IJsbeer" opgevoerd. De voor stelling begint om 14.00 uur en is bedoeld voor kinderen vanaf 4 jaar. Noordpool De voorstelling speelt zich af in het winterse landschap van de Noord pool en de bonte wereld van de Tro pen. Er staat een iglo op het toneel. Daarnaast zit Manok, een oude eski movrouw. Op haar schoot zit een ijsbeer. "Toe Manok, zullen wij weer het verhaal spelen van mijn spannen de reis naar de Tropen?" Manok is oud en moe, maar samen spelen ze nog één keer het avontuur. Hoe de ijsbeer voor het eerst sneeuw ziet, door een storm op zee in een ver vreemd land terechtkomt, andere dieren ontmoet en planten met onbe kende kleuren.... dat kunnen de kin deren zelf zien. De ijsbeer is angstig, raakt in verwar ring. wordt nieuwsgierig en maakt tenslotte vrienden. Door "De Zeven Muzen" wordt gead viseerd om te reserveren: tel. 01802- 3371. Toegangsprijs vijf gulden. Vrienden van "De Zeven Muzen" betalen een gulden minder. k Zevenhuizen Moerkapelle zondag 9 februari Hervormde kerk: 10.00 uur ds. D.H. Bosma 's Gravenhage 19.00 uur ds. R. Holwerda Pijnacker Oud Verlaat: 10.00 uur ds. T.D. van Soest Rotterdam Geref.kerk: 9.30 uur ds. W. David- se 18.30 uur mw. drs. S.T. Bergs- ma Bergambacht Moerkapelle Hervormde kerk: 9.30 en 18.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref.Gemeente: 9.30 en 18.00 uur ds. J. Boer Met droefheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw en mijn moeder op de leeftijd van 59 jaar. W. Versloot Sjaak 1 februari 1992 Raadhuisstraat 34 2751 AV Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen op donderdag 6 februari in de aula van de begraafplaats "Westhage", Akkerweg te Moerkapelle van 11.30 tot 12.10 uur. Aansluitend zal er een rouwdienst worden gehouden worden in voornoemde aula om 12.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur. Met diepe verslagenheid hebben wij vernomen dat een goede vriendin van ons is heengegaan. Wij wensen Wim en z'n zoon Sjaak veel sterkte toe. De vrienden club. Moerkapelle. 1 februari 1992 Tot ons groot verdriet is geheel onverwacht overleden onze lieve moeder en zorgzame oma Draagster van de ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 75 jaar. G.W. van Tiel-Kadiks J. van Tiel J.M. Kadiks A. Kadiks-Breedijk Joan Charlie 3 februari 1992 Hollevoeterlaan 40 2751 DT Moerkapelle Correspondentie-adres: J.M. Kadiks Julianastraat 9 2751 GC Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen op donderdag 6 februari in de aula van de begraafplaats "Westhage", Akkerweg te Moerkapelle van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 7 februari op de begraafplaats "Moerhage", Beatrixlaan te Moerkapelle om 14.30 uur. 1 t M Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND - Drukkerij Elgersma Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode - Dorpsstraat 1 Moerkapelle Hijdra Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen - Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 - Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Moordrecht De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in de Dorpskrant te weigeren. Maximaal één bon per gezin! ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A. U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent)

Hart van Holland | 1992 | | pagina 4