Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle fym doch tfb&tif HUiktie Kerkdiensten 10.000 oliebollen Vergunning Hinderwet Kinderkleding/ speelgoedbeurs Unicef Westnederland peilt belangstelling Vergunning Hinderwet "De Weistaar" pagina 4 Hart van Holland/18 maart 1992 Verkoop Sneldienst naar Den Haag vanuit Nieuwerkerk a.d. IJssel, via Zevenhui zen-Moerkapelle? Zevenhuizen zondag 22 maart Moerkapelle Cor en Antje van Hoven JACOBA BERTHA MIJNHEER-VERHOOG uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter o f leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op dinsdag 10 maart 1992 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aan vraag van Hercules B.V., om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een tankstation voor motorvoertui gen met shop en autowasserette aan de Swanlaweg te Zevenhuizen. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Ze venhuizen, ter inzage en wel van donderdag 19 maart 1992 tot dinsdag 21 april 1992, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygië ne staat tot dinsdag 21 april 1992 beroep open bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, voor; ade aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Postbus 20019,2500 AE 's-Gravenha- ge- Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Zevenhuizen, 10 maart 1992. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, A. Visser A.W. Lips Zevenhuizen -Morgen is het dus weer zover: dan kunnen kleertjes worden in geleverd voor de Kinderkleding - en speelgoedbeurs die in de Gereformeer de kerk (Dorpsstraat) gehouden wordt. De opbrengst komt ten goede aan Uni cef. Nette gedragen kinderkleding kan donderdag 19 maart van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur worden ingeleverd, alsmede speelgoed. Maximaal 42 stuks inleveren tegen uitbetaling van 2/3. Wanneer men meer dan 42 stuks inle vert, b.v. 60 stuks, dan worden er 18 stuks verkocht met de opbrengst voor Unicef. Op donderdagavond 19 maart van 20.00 tot 21.00 uur en vrijdagmorgen 20 maart van 9.00 tot 11.00 uur vindt de verkoping plaats. Men bepaalt- even tueel in overleg-zelf de verkoopprijs. 1/3 is voor Unicef; 2/3 voor degene die kleding of speelgoed te koop aanbiedt. Inlichtingen tel. 10802 -2252 of 2043. Vorig jaar bracht de Dorpskrant dit al onder de aandacht, toen deze krant in Nieuwerkerk verscheen, mede met het oog op de verkeersintensiviteit op de Burgemeester Kiinkhamerweg. Een particulier, de heer Harry de Groot, was zo vriendelijk al een beetje te lob by-en, maar, omdat het alleen nog maar balletje-opwerpen was, kreeg hij weinig respons Zevenhuizen -Westnederland is van plan om begin volgend jaar te starten met een spits-sneldienst tussen Nieu werkerk aan den IJssel/Zevenhuizen en Den Haag, speciaal voor mensen die in Nieuwerkerk of Zevenhuizen wonen en in Den Haag werken of naar school gaan. Soortgelijke sneldiensten van Alphen a.d. Rijn, Boskoop en Waddinx- veen, naar Den Haag zijn inmiddels al zeer succesvol gebleken. Westneder land wil graag weten of mensen uit Nieuwerkerk aan den IJssel en Zeven huizen interesse hebben voor deze sneldienst en aan welke route en ver trektijden zij de voorkeur geven. Daar om verspreidt Westnederland dezer dagen onder alle huishoudens van deze twee plaatsen een enquête. Er is alvast een voorlopige route met halteplaat sen uitgestippeld, evenals een concept dienstregeling. Op basis van de en quête-resultaten kan Westnederland de meest gewenste route en dienstre geling samenstellen. Op dit moment is er sprake van een aantal knelpunten in de route. Westnederland werkt er ech ter hard aan om deze knelpunten op te lossen en de reizigers zo snel mogelijk een file-vrije busroute te bieden (met vrije busbanen). Hiertoe worden be sprekingen gehouden met de betrok ken gemeenten en met Rijkswaterstaat. De enquête-resultaten kunnen als basis dienen voor deze besprekingen. Westnederland is van plan de nieuwe sneldienst te gaan rijden met comforta bele spitsbussen. Reizigers kunnen dan ontspannen van Nieuwerkerk a.d. IJs sel of Zevenhuizen, naar Den Haag rei zen. Voor de nieuwe sneldienst zal men gebruik kunnen maken van strippen kaarten of abonnementen, natuurlijk zullen OV-jaarkaarten ook geldig zijn. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op dinsdag 10 maart 1992 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aan vraag van C. van der Knaap Zn., voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een verkooppunt van vloeibare motorbrandstoffen, een wasplaats en spuitplaats aan het adres Groeneweg 3 te Zevenhuizen. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Ze venhuizen, ter inzage en wel van donderdag 19 maart 1992 tot dinsdag 21 april 1992. elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygië ne staat tot dinsdag 21 april 1992 beroep open bij de Raad van State, afdeling I voor de geschillen van bestuur, voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019,2500 AE 's-Gravenha- ge. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Zevenhuizen, 10 maart 1992. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, A. Visser A.W. Lips Hervormde kerk 10.00 uur ds. J. Klein 19.00 uur ds. H. Gaasbeek; leerdienst Oud Verlaat 10.00 uur ds. H. Gaas beek Geref.kerk 9.30 uur mw.drs. M J. v.d. Veen -Schenkeveld 18.30 uur ds. J.W. van der Linden Zoetermeer Hervormde kerk 9.30 uur H A. en 18.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref.Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk Dankbetuiging Hiermee willen wij iedereen bedanken die het 50-iarig huwelijksfeest van onze ouders en grootouders tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Aart en Reinie van Hoven Yvonne en André Elly en Henk Gouweleeuw Marco, Annette en Jessica Adrie en Reinder Manusiwa Numeria I Al die mooie beloften De grazige weiden, de stille wateren. I ik heb ze gezocht en inderdaad j gevonden, ze waren nog mooier dan mij was beloofd. prachtig. En in dit liefelijk landschap de zoon van de makeraan een boom genageld, maar geen spoor van geweld of verzet, alleen maar vrede, rust. Zijn lege ogen kijken het landschap in, om zijn mond spelen eeuwige vragen, waarom dan, wie ben je, waar was je, e.d. Zonder verwijt, hij moet hebben geweten wat er zou gaan gebeuren. Ik heb geen antwoord. Ruiger Kopland Onze lieve, dappere Co is gestorven, nog geen twee jaar na haar man Boy. t 30 mei 1990. 26 april 1934 t 15 maart 1992 haar broers, zus en schoonzusjes: Henk en Gezien Verhoog-Schuring Riet Kelfkens-Verhoog Joop en Willie Verhoog-Hendriksen Oostereng haar schoonmoeder: A. Mijnheer-van Dijk haar schoonzusjes en zwagers: Carla en Anton Smit-Mijnheer Marjo en Jan Crum-Mijnheer Saskia en Lex Veldhuis-Mijnheer haar neven en nichten: Han. Henk. Paul. Désiree. Jeroen. Geke. Johan. Bastiaan en Maria. Michiel. Anthony. Sylvain. Nijkerk. 15 maart 1992 Correspondentie-adres: J. Verhoog. Julianastraat 11. 3862 CS Nijkerk. Co zal in Hoenderloo (op de Veluwe. waar ook zij zo graag was), bij Boy worden begraven. Wij komen op donderdag 19 maart om 14.00 uur samen in de Heldringkerk om Co te gedenken. Aansluiting aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof te Hoen derloo. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in restaurant Rust een Weinig" te Hoenderloo. De op Er dec public Moerl extra uitsla ter: 3i 28.9; Maar! i Walte Riann Hoey Zouw 30.2; I neke Maric I Schol ingezonden mededeling; Zevenhuizen - Tienduizend oliebollen zijn er met steun (materiaal) van de plaatselijke bakkers en particulieren door de gymnastiekvereniging uit Ze venhuizen op jl. 9 maart gebakken. Een groot aantal vrijwilligers, leden en geen leden, zijn vanaf 's morgens 5.15 uur tot 's avonds 22.30 uur in de weer geweest met bakken en verkopen van de oliebollen. Door de inmiddels bekende goede kwaliteit van de oliebollen was het geen probleem om ze alle 10.000 te verkopen. Na aftrek van gemaakte kosten, bleef er nog een aan zienlijk bedrag over. Dit bedrag zal worden aangewend om de, door de gestegen kosten, onvermijdelijke contributieverhoging te beperken. De mensen die de kans gemist hebben om een zakje oliebollen te bemachti gen moeten een jaar wachten, want OSS zet deze traditie jaarlijks voort Zevenhuizen- De afdeling Zevenhuizen van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen houdt op 23 maart weer een bijeen komst in Hotel Vos, aanvang 20.00 uur. Mevrouw Bovenkamp komt met een modeshow van kaasmakerij "De Weistaar". Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND - Drukkerij Elgersma Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 - Moerkapelle Hijdra Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 - Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 - Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Fotoboetiek Dorpsstraat 47 Moordrecht De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. EHVELOPxfET^Dlcf-rrP^AKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent)

Hart van Holland | 1992 | | pagina 4