Sport in de regio Toppers uit horlogeland DE VGDY<§ BROUWER DE KONING Volleybal Sportweek Waddinxveen Hengelsport Jeu de Boules Zomerschaak- competitie P Voor de 10e keer Tennisclub Zevenhui zen Open Perdijk makelaardij toernooi Ben van Geffen clubkampioen! Opening vernieuwde springaccomodatie bijA.V. 47 Juweliers (Sinds 1803 UITVAARTVERZORGING OFtGE Organisatie Training met Marcella Mesker Sander Blok snelschaakkampioen Snelschaak De sportontmoetingen Gouwebosloop Schoolzwemmen Programma geanimeerde kampioens receptie Rentokil-ZVH PERKPLANTEN, ENORME KEUZE Opening JBV Waddinxveen 8 promoveert! schutters boulen en boulers schieten Koppeltoernooi Omega, Bouchard, Longines, Rado, Seiko en Pulsar. Markt 8 - Telefoon 01820-13214 - GOUDA Hart van Holland/3 juni 1992 pagina 9 Oe wedstrijdcommissie nan Het Open Perdijk Makelaardij Toernooi van Tennisclub lerenhuizen gezamenlijk met de hoofdsponsor van het toernooi: Gerard Perdijk en :ijn zoon Nico (foto van TC Zevenhuizen) Zevenhuizen - Tennisclub Zevenhuizen organiseert dit jaar voor de 10e keer zijn in de regio een zekere faam genie tende 'open toernooi'. Het toernooi, dat sinds 1990 de naam van de hoofs- ponsor: Perdijk Makelaardij Toernooi, draagt, wordt gehouden van zaterdag 13 juni t/m zondag 21 juni. Aan het toernooi nemen spelers uit de catego rieën Cl. C2, Dl (senioren) en D2 (25+) deel in de onderdelen enkel, dubbel of gemengd dubbel spel. De wedstrijdcommissie bestaande uit Ben Verbakei. Marc van Leeuwen, Alan Gout en Suzan Ingelse, verwacht weer vele speelsters en spelers uit Zeven huizen en de regio te mogen begroeten. Ook wordt er weer op gerekend dat grote aantallen toeschouwers de ver richtingen van de spelers zullen gaan bewonderen. Tennisclub zevenhuizen heeft er alles aan gedaan om het voor de spelers en deelnemers zo aangenaam mogelijk te maken op het tennispark. Zo is er voor de vele voetballiefhebbers een grootbeeld kleurentelevisie be schikbaar, waarop het EK voetbal kan worden gevolgd. Op 19 juni komt Mar cella Mesker 's middags om 16.00 uur training geven aan de jeugd van Ze venhuizen en Moordrecht en op 20 juni wordt een gezellige avond georgani seerd met barbecue en levende mu ziek. Op zondag 21 juni zal de hoofdsponsor, Gerard Perdijk, de prijzen uitreiken aan de winnaars van de diverse onderde len. Als het weer een beetje meewerkt mag verwacht worden dat dan kan worden teruggekeken op een geslaagd, gezellig en sportief toernooi. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West-en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821 -1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar Moerkapelle - Schaakvereniging Moer- kapelle heeft het seizoen afgesloten met het jaarlijkse snelschaakkam pioenschap. Op deze laatste avond werden twee nieuwe leden verwel komd: Sander en Michiel Blok. Door een verhuizing konden zij niet meer bij hun oude club 'prmomotie' in Zoeter- meer blijven spelen. Deze twee broers zijn een versterking voor Moerkapelle. Clubkampioen is Ben van Geffen ge worden. Hij had een vol punt voor sprong op nummer 2: Dick Bac. Laatstgenoemde moet nu na twee jaar afstand doen van de titel. Gerard van Ommeren had tot de laatste ronde nog kans op het kampioenschap. Hij moest dus Ben van Geffen verslaan, maar Ben onderstreepte zijn goede vorm en Ge rard werd zodoende derde. In groep 2 waren de bloemen voor Wouter Vroegindeweij. Op een gedeelde twee de plaats eindigden: Adrie van der Werff, Koos Segaar en Jan Blok. In de derde groep zegevierde Marius van Vuuren. Koos van der Spek pakte de beker in groep 4 en in de vijfde groep was Ton van Delden oppermachtig Het snelschaakkampioenschap was deze keer voor nieuwkomer Sander Blok. Ook hier was Dick Bac tweede, gevolgd door Wim Vroegindeweij. In de tweede groep liet Adrie van der Werff zien hoe je dit spelletje moet spelen en in de derde groep won Gerrit van Meeteren door gewoon alles te winnen. Moerkapelle begint weer op de laatste vrijdag in augustus, mensen die ook eens willen kennismaken met deze ge zellige vereniging, waar winnen niet belangrijk is, zijn dan van harte wel kom. Waddinxveen - De sportweek in Waddinxveen zit er bijna op. De bingo 60+, welke in het Anne Frankcentrum gehouden is, is voor de ongeveer 100 deelnemers een gezellige avond geweest. Maandag 1 juni zal voor de 60plussers nog een klaverjas gehouden worden om 14.00 uur in het Anne Frankcentrum. De Prestatiezwemtocht, welke georganiseerd is door de Waddinveense Red dingsbrigade op vrijdag 29 mei, is mede door het stralende weer gehouden in het buitenbad en is goed verlopen. Aan deze tocht over 500 en 1000 meter is deelgenomen door een groot aantal kinderen en volwassenen. De door de Waddinxveense Hengelsportvereniging georganiseerde viswedstrijd op 30 mei langs de Gouwe, is gewonnen door de heer de Haan. Hij is hierdoor Hengelkampioen van Waddinxveen geworden en heeft de wisselbokaal in ont vangst mogen nemen, die de voorzitter van het sportweekcomité hem persoonlijk overhandigde in het clubgebouw van de schuttersvereniging. Helaas is het demonstratie-vliegeren op 30 mei, evenals de voorgaande jaren, door gebrek aan wind niet zo succesvol verlopen. Ondanks alles is het toch gelukt enkele deltavliegers gedurende een uur in de lucht te houden. De stichting sportweekcomité zal desondanks dit onderdeel volgend jaar weer in het pro gramma opnemen en blijven hopen dat er dan voldoende wind staat om een goede show te geven. De fietstocht op 30 mei, georganiseerd door stichting de Gouwebloem, heeft een groot aantal deelnemers getrokken. De tocht via Reeuwijk, Haastrecht en de Krimpenerwaard terug naar Waddinxveen, is mede door het stralende weer goed verlopen. De komende week zullen in het kader van de sportweek nog enige evenementen plaatsvinden. De jaarlijks terugkerende sportontmoetingen hebben als doel dat de sporters uit Je diverse disciplines elkaar ontmoeten in andere omstandigheden. Het gaat hierbij niet alleen om de gezelligheid en de sfeer, maar ook om de punten. De sportontmoetingen beginnen maandag 1 juni en gaan elke avond door tot en met donderdag 4 juni. De onderdelen die plaatsvinden staan vermeld in het pro gramma. Dp donderdag 4 juni vanaf 19.00 uur organiseert de atletiekvereniging Antilope "-re prestatietocht in het Gouwebos. De af te leggen afstanden zijn 2,5, 10 en 15 km. Dit evenement is ook opgenomen in het trimloopboekje van de KNAU. Voor nadere inlichtingen: dhr. J.Droog, tel. 01828-15668. Dp 1 juni om 18.15 uur organiseert de Waddinxveense zwem- en poloclub De jouwe het schoolzwemmen. Erg veel scholen hebben zich hiervoor ingeschreven. Z'orde kinderen die komen, heeft de beheerder van het zwembad De Sniep, de Rehorst, het totale complex opengesteld, zodat een ieder nog vrij kan Remmen op de momenten dat men niet aan de beurt is. Wenst men nog /''entingen over het schoolzwemmen, dan kan men bellen met: de heer E. Jvendam, tel. 01828-13021. hD/unr sportontmoetingen Badminton, sporthal, 20.00 uur; sportontmoetingen (ju.'e^enschutt. ver., 20.00 uur; do. 4 juni: sportontmoetingen basketbal in 'de Pr '9.00 uur; sportontmoetingen tafeltennis, J.W. Frisoweg, 19.00 uur; ^statieloop, Gouwebos 19.00 uur; Schoolzwemmen, zwembad 18.15 uur. Zevenhuizen - Afgelopen vrijdagavond hield Rentokil-ZVH haar kampioensre ceptie op het sporteiland De Ze vensprong. Deze receptie van lands kampioen Rentokil-ZVH werd bezocht door verschillende Zevenhuizense verenigingen en bestuurders uit vol leybalkringen. Voorzitter Willem Visser liet op deze receptie in zijn toespraak nog even de gebeurtenissen de revue passeren die uiteindelijk leidde tot het kampioen schap. Hierna werden de spelers en hun vrouwen in de bloemetjes gezet. Namens de sponsor sprak de algemeen directeur zijn waardering uit voor het team, dat dit prachtige resultaat wist te boeken, en overhandigde de spelers een envelop met inhoud. Hierna werd afscheid genomen van spelverdeler Laurens Clardeij. die te kennen heeft gegeven zijn actieve vol- leybalcarriere te stoppen. Uit handen van directeur Eeltink kreeg Laurens een prachtige oorkonde voor zijn be wezen diensten. Ook co-sponsor Jan van Meeteren uit Moordrecht liet zich niet onbetuigd en gaf alle spelers en hun vrouwen een presentje. Zevenhuizen-Moerkapelle - Uitslag eerste avondwedstrijd in de Rot te: 1. E. Breedijk: 4560 gr; 2. A. Uiten- broek: 3720 gr.; 3. D. Bazen: 2960 gr.; 4. C. v. Pelt: 2350 gr.; 5. J. Verschoor: 1700 gr.; 6. A. v. Erk: 1110 gr.; 7. A.J. Stubbe: 500 gr.; 8. W. Stubbe: 300 gr.; 9. J. Wiersma: 200 gr.; 10. A. Uitenbroek sr.: 190 gr. Uitslag derde zomerwedstrijd in de Noord-Aa: Groep A: 1. C v. Pelt: 3620 gr.; 2. J. Hordijk: 3470 gr.; 3. A. v. Erk: 2360 gr.; 4. A. Uitenbroek jr.: 2000 gr.; 5. L. de Zwart: 1200 gr.; Groep B: 1. J. Wiersma: 1260 gr.; 2. E. Breedijk: 550 gr.; 3. J. Verschoor: 480 gr.; 4. A.J. Stubbe: 400 gr.; 5. D. Bazen: 210 gr.; Totaalstand: groepA; 1. C v Pelt: 2. A. Uitenbroek jr.; 3. R. Huisman; 4. J. Hordijk; 5. A. v. Erk; Groep B: 1. E. Breedijk; 2. L. Schmidt: 3. J. Wiersma; 4. A.J. Stubbe; 5. D. Bazen. De grootste vis ving Cor van Pelt: een brasem van 53 cm. ALYSUM, wit, paars, rose, 4 voor 1,75 GERANIUMS (vanaf 8 voor 10,-) - STAMFUCHSIA'S FUCHSIA'S 5 voor 10,-) - STAMMARGRIETEN Alles voor de groentetuin: o.a. sap-, vlees- en kerstomaten witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, chrysantenstekken, prei-, koolplanten enz. Kamerplanten - snijbloemen - bloembakken en -haken KWEK GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg hoek Zuidelijke Dwarsweg. Tel. 01802-2430 Boskoop - Afgelopen jaar is bij A.V. '47 een kunststof springaccomodatie ge realiseerd, welke is bekostigd uit geza menlijke bijdragen van de gemeente Boskoop en de atletiekverenigng A.V.' 47. Deze accomodatie zorgt ervoor dat de springnummers te weten: hoog springen, verspringen, hinkstapsprong en polsstokhoogspringen, nu nog beter uit de verf kunnen komen dan voordien al het geval was. Een bijkomend voor deel is, dat het kunststof oppervlak tij dens trainingsoefeningen een ideale ondergrond blijkt te zijn en dus ook veelvuldig in gebruik is. _0p zaterdagmiddag 20 juni a.s. om 14.30 uur wordt de springaccomodatie formeel in gebruik genomen. Dit wordt op een sportieve en ludieke wijze ge daan met een kleine meerkamp voor alle groeperingen die hebben meege werkt aan de totstandkoming van de accomodatie. Uitnodigingen zijn o.a. verzonden aan: college van B. en W.; politieke partijen in de raad, bureau Welzijn en Maatschap, Bureau Groen voorziening en Onderhoud Groen voorziening; Nederlandse Heidemij, Floreant en een paar afvaardigingen van A.V.'47 zelf. De meerkamp zal be staan uit hoogspringen, verspringen en 1500 meter hardlopen. Het zal voor velen een kennismaking kunnen zijn met de accomodatie, met de atle- tieksport en de wereldrecords in vier verschillende disciplines. Naast dit evenement zal er een demonstratie polsstokhoogspringen worden gege ven door de beste springers van A.V. '47. Aanvang demonstratie 16.00 uur. Na de wedstrijden is er een evaluatie om 16.30 uur. Die dag wordt tevens stilgestaan bij het 45-jarig bestaan van de vereniging het 9e "lustrum". Wa'ddinxveen - Het team Schifferling/v. Leeuwen/v. Leeuwen van de Jeu De Boulesvereniging Waddinxveen is rechtstreeks gepromoveerd naar de derde klasse van de NJBB. Het team vd Made/ Springer Springer behaalde de tweede plaats in de derde klasse en doen mee aan de promotie-wedstrijden voor de tweede klasse. Het Team Tab ben Tabben Tabben behaalde een derde plaats in de vierde klasse en speelt nog voor een promotieplaats naar de derde klasse. Voor de tweede keer hebben de Schiet vereniging Waddinxveen en de Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen een onderling toernooi gehouden waarbij een schutter aan een bouler werd ge koppeld en omgekeerd. Norbert Schif- ferling en Jan vd Neut wonnen, met een resultaat van 756. De tweede plaats was voor Kees de Lange en Werner v Loe- nen met 715 punten. Hans vd Lis en Ruud Metten legden beslag op de derde plaats met 642 punten. De poeldelprijs was voor Luc v Krieken en Joop vd Dol met 392 punten. Aan het jaarlijkse koppeltoernooi van de Jeu de Boulesvereniging deden 56 personen mee. 28 leden en 28 niet-le- den streden 23 mei om de eer. Elly Nieuwland en Wiebe Stam werden eer ste met vijf gewonnen wedstrijden en een ongekend hoog puntensaldo van 51. Tweede werden Nel de Lange en Jaap Oudijk met vijf gewonnen wed strijden en 41. De derde plaats was voor Ron en Ben v Dijken. Woensdag doen 6 teams van Waddinx veen mee aan een toernooi in Pijnacker. Zaterdag begint om zes uur het Luilak- toernooi en Pinkstermaandag wordt het sportparktoernooi gehouden. Waddinxveen - De stichting Wijkwerk De Zuidpias gaat i.s.m. de Waddinx veense schaakvereniging W.S.V., ook dit jaar de zomerschaakcompetitie or ganiseren in het wijkgebouw Het Zuid- honk, gelegen aan de Zuidplaslaan 552 te Waddinxveen (naast sporthal De Duikelaar). Vanaf 18 juni t/m 13 augustus kan er iedere donderdagavond worden ge schaakt vanaf 20.00 uur. Elke deelne mer speelt twee partijen per avond. De organisatie, indeling en puntenbelo- ning wordt dusdanig opgezet, dat het competitie-element interessant blijft, ook al men door b.v. vakantie een of meerdere malen afmelden. Alle schakers uit Waddinxveen en om geving kunnen meedoen. Toeschou wers zijn van harte welkom. Inschrij ven of informatie bij de wedstrijdlei ding: Piet de Niet, Zuidplaslaan 404, tel. 01828-19528 of Hans v. Woudenberg, Tollenslaan 107, tel. 01828-13423.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 9