Aanzienlijk mooier... voor elk huis TEL. 010 - 455 53 80 allerlei Kruisgebouw weer in gebruik Wandeling Koornmolengat Onderscheidin Brandweervereniging "Kordaat" ging uit RIJNLAND Patiënten-informatie Vakantie-Recreatiekrant een week later Linde geplant door Lynde Kom naar onze showroom Bel voor vrijblijvende voor een kompleet ander prijsopgave, gezicht in wooncomfort. Hart van Holland/1 juli 1992 pagina 11 WM WIE MILIEUBEWUST IS, HEEFT EEN SPAARDOUCHE! ROLLUIKEN til KOZIJNEN «■■I SCHUIFPUIEN wsammmtmmwmm DUBBELGLAS ZONNESCHERMEN LAMELGORDIJNEN JALOEZIEEN SERRE S en VERANDA'S <?ett PMfer VVOLLEFOPPENWEG 57C IN OUD VERLAAT NABIJ DE ZEVENHUIZERPLAS Moerkapelle - Jan van de Vendel ontving van FIATAGRI dit jaar een oorkonde vanwege z'n verdienste als praktijk-adviseur en verkoper bij ZHE in Maasdam, de dealer van Fiatagri, dealer van o.a. maaidor sers en grootpakpersen. Van de Vendel is in Nederland verant woordelijk voor de verkoop van de honderd maaidorsers en hon derd grootpakpersen. Hij heeft de nodige praktijkervaring, immers van z'n 15e tot z'n 50ste ging hij met maaidorsers om en deed hij de nodige ervaring op met groot pakpersen. Die praktijkervaring slaat bij de klanten goed aan. De nu 56-jarige V.d. Vendel vindt dat het in deze branche belangrijk is dat een verkoper praktijkerva ring heeft, o.a. ten aanzien van de afstelling, het juiste toerental enz. Vermeldenswaard is het feit dat V.d. Vendel als eerste heeft deel genomen aan de praktijkopleiding voor de berijders van maaidor sers en persen. De animo is in middels bijzonder groot voor deze cursus. Verkoper Jan van de Vendel van ZHE Maasdam, toont de oorkonde die Fiatragi aan hem toekende vanwege z 'n verdienste voor het Fiatragi concern. Directeur J. H. Overmans houdt het beeldje vast met de slogan 'samen een stap voorwaarts', dat de oorkonde vergezelde.(foto fox fotografie) Ingezonden Moerkapelle - Nadat iedereen de gelegen heid had gehad om koffie te drinken, vertrok vorige week woensdag om ca. 7.00 uur de bus richting het Noorder Dierenpark in Emmen met de leden van brandweervereni ging "Kordaat", al dan niet vergezeld van hun partner. In het plaatsje Elburg werd koffie met gebak gedronken. Er was helaas geen tijd om deze plaats te bewonderen. Omstreeks 11.00 uur zijn we in het dieren park aangekomen. Na wat problemen met de rondleiding die in het Duits geschreven was en de foto die gemaakt moest worden, werd een ieder in de gelegenheid gesteld, de dieren te gaan bezoeken. Ook voor de in wendige mens werd gezorgd, zodat we na de lunch weer met frisse moed terug kon den naar het Dierenpark of de stad Emmen beter konden gaan bekijken. Het was echt de moeite waard om het dierenpark te be zichtigen. De jonge olifant werd daags na ons bezoek nog vermeld in de landelijke dagbladen. Nadat de bavianen en hun on dernemingen uitgebreid waren bewonderd, werd de terugtocht naar de bus aanvaard. Onze volgende stop zou zijn bij een benzi nepomp voor een verfrissing inde vorm van een ijsje en voor een enkeling een hoognodi ge sanitaire stop. Restaurant "De Tol" in Vleuten was ge boekt om ons te laten genieten van hun kookkunsten. Ook de burgemeester en echtgenoot plus een brandweerman met echtgenote die de dag niet mee waren ge weest, werden hier ontvangen. Nadat de dorst flink was gelést, wijn we aan tafel gegaan. Het viergangen-menu was prima verzorgd en niemand kwam te kort. Verschillende mannen hadden in het voor bijgaande jaar nog flink hun best gedaan en kregen hun welverdiende diploma. Tevens werd de heer Verbeek gehuldigd en gefeliciteerd met z'n 25-jarig jubileum, de onderscheiding die hij verkreeg werd op gespeld door burgemeester Lips, die ook de diploma's uitreikte. Voor de laatste maal deze dag werd er in de bus gestapt. Deze bracht ons onder het genot van Hol- landstalige muziek, wat enig rumoer uit lokte, terug in Moerkapelle. Deze dag was uit de kunst en zal er mede voor zorgen dat 'onze mannen' de rest van het jaar paraat kunnen staan en dan zonodig 'kordaat' op zullen treden. Een meereizende schaduw. Waddinxveen - Maandag 29 juni is het kruisgebouw aan de Stationsstraat in Waddinxveen weer in gebruik geno men na een grondige renovatie. De boxenkamer in het consultatiebureau is vergroot, het dak van het gebouw is vernieuwd en er is dubbele beglazing aangebracht. Verder is het uitleenma gazijn verplaatst, de vloerafwerking vernieuwd en al het houtwerk heeft een schilderbeurt gehad. Met de verbouwing en herinrichting is ruim f 110.000,gemoeid, het vernieuwde gebouw wordt op 29 juni weer in gebruik genomen. Tijdens de verbouwing vond het kruiswerk voor de consultatiebureaus en de zwangerschapsgymnastiek on derdak in de Ontmoetingskerk. Ook de yogagroep heeft enkele weken van deze kerk gebruik gemaakt. De overige werk zaamheden in het kruisgebouw konden met enig behelpen doorgang vinden of naar een ander tijdstip worden ver plaatst. Districtsmanager Bert Meijer: "Er was veel achterstallig onderhoud aan het veertig jaar oude gebouw; alles was dringend aan een grote onder houdsbeurt toe. Verder was de verde ling van de ruimte niet erg efficiënt en het werk op het consultatiebureau on dervond veel hinder van verkeersla waai. Vooral bij de gehooronderzoeken speelde dit een rol. Na de verbouwing zijn al deze proble men opgelost. Alleen de werkruimte voor de wijkverpleging op de eerste verdieping blijft krap, maar verder zijn we erg tevreden met het vernieuwde gebouw. De toegang tot het uitleenma gazijn ligt nu ook veel gunstiger voor onze cliënten". Het werk werd uitgevoerd door Bouw- groep Ouwe Gouwe te Alphen a.d. Rijn. Regio- A.s. vrijdag 3 juli is er weer de avondwandeling in en om het Koorn molengat. Deze wandeling wordt elke vrijdagavond gehouden tot en met de eerste vrijdag in september (4 septem ber). NV Energie- en Watervoorziening Rijnland (EWR) levert vanuit vier districten in het noordetijk deel van Zuid-Holland elektriciteit, gas en water en plaatselijk ook warmte, stoom en CAI. Het verzorgings gebied omvat 25 gemeenten met ruim 200.000 gecombineerde aansluitingen. EWR stimuleert doelmatig energie- en water verbruik, het gebruik var alterna tieve energiebronnen en geeft bij zondere aandacht aan de milieu effecten van haar activiteiten. EWR telt ongeveer 950 perso neelsleden. N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland biedt u een spaardouche aan waarmee u energie, water en dus geld kunt besparen. Voor slechts 19,95 kunt u in het bezit komen van de Best Saver spaardouche kop, die momenteel een adviesprijs heeft van 35,-. Deze spaardouche levert een besparing van 30 tot 40% op het warm- watergebruik, zonder dat dit ten koste gaat van het douchecomfort! Met de Best Saver bespaart u al snel 40,- tot 80,- per jaar op uw energie- en watergebruik (afhankelijk van uw warmwatertoestel). Besparen op het warmwater betekent besparen op energie en dat is goed voor het milieu. Tientallen installatiebedrijven doen mee aan deze actie en verkopen de Best Saver spaardouche voor de speciale actieprijs van 19,95. Deze installatiebedrijven kunt u herkennen aan de speciale raamposten U kunt de Best Saver spaardouche ook per post bestellen. Dat is makkelijk als er toevallig geen installatiebedrijf bij u in de buurt is. Maak dan 19,95 over op giro nummer 228215 te Den Haag, onder ver melding van "spaardouche". De Best Saver wordt u dan zo snel mogelijk per post toegezonden. U kunt de Best Saver rustig thuis probe ren. Mocht hij u niet bevallen, dan kunt u de spaardouche binnen acht dagen terugsturen of terugbrengen. U krijgt dan uw geld retour. Voor meer informatie over deze actie kunt u tijdens kantooruren bellen met onze speciale actietelefoon: (070) 384 41 41 Let op, deze actie loopt tot 19 juli a.s.! Zoetermeer- regio -'t Lange Land ziekenhuis aan de To neellaan 1 in Zoetermeer is in het bezit van een patiën teninformatie-ruimte. Op bepaalde dagen in de maand wordt deze informatieruimte bemand door mensen van een patiëntenvereniging of contactgroep. Ook de Crohn en Colitus Ulcerosa Vereniging Nederland is vertegen woordigd. Elke eerste dinsdagmiddag van de maand, tussen 13.30 en 16.30 uur kan men terecht voor informatie over de ziekte van Crohn en Colitus Ulcerosa. De Vakantie-Recreatiekrant komt een week later uit. namelijk8 juli. Thuisblijvers kunnen genieten en zij die op vakantie gaan kunnen bij thuiskomst kennisnemen van de mogelijkheden op recreatief gebied die er in de regio te beleven zijn. Vaak is dichtbij huis zoveel te beleven. Ook vakantiegangers op campings in Zeven huizen en regio kunnen genieten van de inhoud van de aanstaande krant. Adverteren in deze RecreatiekranF? Bel 01802-2289. Moordrecht - Een sport die regionaal de schijnwerpers op zich gericht weet en waarin het bedrijfsleven in de regio geïnteresseerd is, is golf en met name de Golfclub "IJs- selweide" Midden-Holland te Moordrecht. De 'groene' gedeputeerde van Zuid-Holland, mevrouw Lynde Blok plantte afgelopen zaterdag een linde op dit golfpark. Dit was voorlopig de laatste boom van de ruini 1500 bomen en struiken die als eerste fase de grond in zijn gegaan: In het najaar zullen de bomen van de tweede fase de grond in gaan, die ten gevolge van de aanleg van de baan en het seizoen nu niet geplant kunnen worden. De Golfclub iJsseiweide telt momenteel ruim 400 leden en wordt in belangrijke mate door het bedrijfsleven van Midden-Holland gesponsord. De Golfclub IJsseiweide maakt gebruik van de golfbaan die op initiatief van de zakenman Wim de Meijer is aangelegd, het dagelijks beheer van de golfbaan is in handen van zijn zoon Michel de Meijer, de directeur van de Golfbaan Exploitatie Maatschappij.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 11