EDRUKT EXTRA! Gratis Fuji Kleurenfilm! Bovendien: Fijne vakantie gehad, leuke foto's gemaakt? TEXTIEL - KONFEKTIE - WONING- EN PROJEKTINRICHTING Wij komen vrijblijvend opmeten om de prijs te L bepalen! Kom eens langs voor meer informatie...! Qpr"- TESTOORDEEL CONSUMENTEN GIDS JUL11992: GOED! Zorg dan dat ze ook goed worden afgewerkt! Wat dat betreft bent u bij ons aan het goede adres! Al ons fotowerk wordt vakkundig bij Agfa afgewerkt! In een vergelijkend onderzoek, tussen "ontwikkelcentrales" en "1-uur servicebedrijven" -in de consumentengids van juli'92- kreeg Agfa het predikaat 'GÓED'! En dat is een voordeeltje voor u, want uw foto's verdienen niet alleen de beste, maar ook een vakkundige behandeling! - Fotosnelservice: Vandaag gebracht, morgen klaar. - Altijd in GRATIS Topfoto-album. - Technisch mislukte foto's geeft u gewoon terug. - Vanaf 20 geslaagde opnamen: Foto's om te hebben én om weg te geven: wij drukken uw hele filmrolletje 2x af op for maat 10 x 15 cm (mat of glanzend) voor maar 5 gulden extra. Deze Agfa dubbelprint-aktie geldt tot en met 12 september a.s. voor elke volle kleinbeeldfilm die u bij ons laat ontwikkelen en afdrukken. Dorpsstraat 1 - MOERKAPELLE - Tel. 01793-1421/2358 Dorpsstraat 145 - ZEVENHUIZEN Tol. 01802-1238 Fotosnelservice Vandaag gebracht Morgen klaar! Gratis Fuji-film bij ontwikkelen en afdrukken! Altijd in gratis Agfa Topfotoalbum! In onze showroom ziet u de grootste keus in kleu ren en dessins! Rolgordijnen met gemakkelijke be diening door de nylon kogelketting. Verkrijgbaar in verschillende kwaliteiten, ook verduisterend. In precisie-maatwerk en nog goedkoper de kompleet gemonteerde voordeelpakketten voor zelfmontage Kom snel kijken in onze showroom en profiteer' De nieuwste 25 mm-jaloezieën van Degalux in een speciaal voordeelpakket. Sierlijk, ruimtegevend en praktisch onverwoestbaar. In onze showroom vindt u een keur aan kleuren. En de prijzen? Goedkoper dan bij ons kunt u nergens terecht. Want u bespaart veel geld met de kompleet ge monteerde pakketten voor zelfmontage. Rail en lamellen kunt u makkelijk zelf op maat maken. En voor 15,- leveren wij er een speciale lamelschaar bij! Nu in onze showroom, de nieuwe kollektie van Degalux! De beste terrasschermen van Europa. In geel/grijs, blauw/grijs of bruin/beige streepdessin. Het doek is rot- en schimmelvrij. Door de knikar men is het scherm in elke stand instelbaar. De terrasschermen zijn verkrijgbaar in precisie-maat werk en in extra goedkope, kompleet gemonteer de voordeelpakketten voor zelfmontage. Wilt u meer weten? Wij geven u graag alle informatie. De prijswinner van Degalux! Sterke en duurzame aluminium konstruktie. Leverbaar met rood of oranje draion doek. En uitgevoerd met praktische bandopwinder rechtsbuiten. Verkrijgbaar in precisie-maatwerk en extra voordt lige kompleet gemonteerde standaardpakketten voor zelfmontage. Eenvoudig aan te brengen met bijgesloten handleiding en montagemateriaal. En is van Degalux, uw garantie voor vele jaren pro bleemloos gebruik! Steeds meer mensen kiezen voor de rolluiken van Degalux. Logisch, ze zijn praktisch, oersterk en verreweg het voordeligste. Rolluiken zijn hitte- en zonwerend in de zomer, stookkosten besparend in de winter. En het hele jaar door een prima be scherming tegen inbrekers. De Degalux-rolluiken zijn er in vele maten, in duurzaam aluminium en onverwoestbaar PVC. U krijgt niet voor niets 3 jaar komplete garantie! Lamelgordijnen van Degalux. Een spel van ruimte en kleur. Prachtige zware kwaliteit in vele kleuren. Verkrijgbaar in 5 lengtematen. En omdat Degalux de grootste is. is de prijs het laagst. Ook van de extra smalle 89-mm lamellen! Natuurlijk leveren wij precisie-maatwerk. En met de kompleet gemonteerde voordeelpakketten voor zelfmontage bespaart u veel geld. Met rail, verzwa ringsplaatjes en nylon kogelkettingen En u kunt alles gemakkelijk zelf op maat maken Kom nu in onze showroom de hele kollektie bewonderen' Zevi gust cifie van hebl een stra lndi schi pani ovei Brat hun ther Van koes Na 1 fysic hun vent als 'i Hoe1 afscl een fond beid Om wore ren dele: Een lust voor het oog en voor uw portemonnee IJzersterk uitgevoerd met een aluminium profiel- konstruktie met extra verzwaarde voorlijst en zwaar gegoten zijsteunen. Door de sterke knik armen is het scherm op iedere hoogte instelbaar. Natuurlijk met schimmel- en rotvrij doek in vele kleuren en dessins. Ook verkrijgbaar met draagbuis. Beter is er niet' Verkrijgbaar in precisie-maatwerk en - nog goed koper' - kompleet gemonteerde voordeel pakket ten voor zelfmontage Van Degalux, dus een lust voor het oog en ijzer- sterk! Uitgevoerd met een in solide armen inge bouwde veer die het doek altijd strak houdt. Klap peren wordt dus tot een minimum beperkt Uitge voerd met een sterke slingerstang-konstruktie. Verkijgbaar in vele kleuren en dessins. In precisie- maatwerk en in nog goedkopere kompleet gemon teerde voordeelpakketten voor zelfmontage, met duidelijke handleiding en montagemateriaal. In onze showroom ziet u alle mogelijkheden van Degalux! pagina 12 Hart van Holland/29 juli 1992 boetiek DORPSSTRAAT 47, MOORDRECHT TEL.01827-4330 MOERDIJKSTR. 39, MOERKAPELLE TEL.01793-1762

Hart van Holland | 1992 | | pagina 12