uoob (ftetU Mektie Foto's in het HART VAN Camping Zevenhuizen Het hoogseizoen is nu werkelijk losgebarsten Zwembad "De Koornmolen" verwelkomt 50.000ste bezoeker K Kerkdiensten HULL AIM D VJ pagina 4 Hart van Holland/29 juli 1992 uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Hele goede zomer Winterprogramma Een maatje meer-groep Naam:, Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND - Drukkerij Elgersma Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode - Dorpsstraat 1 - Moerkapelle Hijdra - Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen - Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. - Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 - Waddinxveen Fotoboetiek Dorpsstraat 47Moordrecht Zevenhuizen-Moerkaelle zondag 2 augustus Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabe stellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na ver-schij- ning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Holland. Elly en Annemieke name afscheid van Zevenhuizen IREC Zevenhuizen - "Is dit iets met de verborgen camera of zo?" vroeg Greta Eikelenboom uit Ze venhuizen, toen ze donderdagmiddag om klokke twee de kassa van zwembad "De Koornmolen" passeerde en een gejuich hoorde. Erg veel snapte ze er op dat moment niet van. Ze hoorde cassière Cobi Rovers zeggen dat ze de vijftigdui zendste bezoeker was, zag ineens me vrouw F. V.d. Bosch, zwembad-cheffin uit het kantoortje komen met een boe ket bloemen en bleef heel verbouwe reerd staan "Geen verborgen camera, gewoon een foto voor de krant", lachte de zwem bad-cheffin. Dat het echt was ontdekte ze door de bloemen die ze van mevrouw V.d. Bosch, cheffin van zwembad "De Koornmolen" kreeg aangeboden, als mede een tienbadenkaart. Greta was in het gezelschap van de jongere broer van haar man, Willy Ei kelenboom die bofte en ook deze mid dag geen entreegeld hoefde te betalen. "Omdat het een mooi voorjaar en een goed begin van de zomer is, liggen we twee maanden voor op vorig jaar, toen we pas aan het eind van de zomer de 50.000 passeerden. Toen kwam de zo mer laat op gang. Vorig jaar hebben we ongeveer 90.000 bezoekers gehad. Dit jaar zullen we ruim de 100.000 passe ren", lacht mevrouw V.d. Bosch. Ze vertelt dat ze zondag toen ze wat controlewerkzaamheden verrichtte, ontdekte ze niet ver van de 50.000ste bezoeker af waren. "Vanaf dat moment zijn we intensief gaan tellen. "Vooral dit laatste uurtje was span nend". Een kwartier hebben we ervan mee gemaakt, omdat er een ontzettend goede timing was gemaakt, van het tijdstip waarop dit aantal volgemaakt zou worden, reeds een dag van tevo ren red.) "Zoals altijd na de middag was er een enorme toeloop. En was cassière Cobi aan het turven.... ...Direct na het moment waarop be kend werd dat de 50.000ste bezoeker 'binnen' was, maakte mevrouw V.d. Bosch dit via de luidspreker bekend. Hierop werd enthousiast vanaf de zonneweide, de perrons en vanuit het water door de vele bezoekers geap plaudisseerd Mevrouw V.d. Bosch zegt het leuk te vinden dat degene die de 50.000 vol maakte geen abonnement had, maar gewoon een kaartje nam. "Als het een kind was geweest, had het een t-shirtgekregen en bloemen". Ze wijst erop dat het Zevenhuizense zwembad aantrekkingskracht uit de regio heeft vanwege de grote zonne weide en de leuke speeltuigen. "Je vindt haast nergens bij buitenba den zulke grote zonneweiden meer... Die van Zevenhuizen hebben overi gens nog een functie en dat is als overnachtingsplaats van campers en caravans....red. "Uiteraard zijn er ook veel camping- gasten die dagelijks komen zwemmen. Een zwembadkaartje is namelijk bij het staangeld voor de camping inbegre pen. Topdagen zijn over het algemeen de zondagen, al was dit afgelopen zon dag niet het geval. Hadden we er zon dag 'rnSar' zo'n 600 in 'huis maanda, passeerden er zeker zo'n 1200 de kas sa Enthousiast als ze is waar het zwembad betreft, wil cheffin V.d. graag wat kwijt over het aanstaar,; winterprogramma. Liefst nu al pu ceren in de krant om de mensen erv kennis te laten nemen. "We starten september met het puppy;zvveimnV1 Kinderen van rond de vier jaar kun deelnemen aan dit zwemmen wa, kleuters wordt geleerd zichzelf alsz - het water terecht komen, te redden.. stimulans krijgen ze na afloop va"1 lessen een certificaat. "We hebben ook nog een nieuwegroep dames en heren die een maatjes meer hebben. Niemand hoeft zich te generen als hij of zij gev/°® omvangrijker is. Aan hen ga ik °P speciaal uur watergymnastiek ge De andere doelgroep die in sept van start gaan naast de ge zwemlessen zijn: a. zwemme'Vandi ouderen; b. zwemmen voor ge capten en zij die op dokters k moeten zwemmen; c. ouder en zwemmen (eventueel kunm1 moeders dan ook zwemmen). de diverse damestrimgroepen o en de twee gemengde trimgroep deeld over twee avonden. Dit is de motorgroep Psalm 23 die evangeliserend het land doortrekt. Zij bezochten zaterdagmiddag rond klokke twee camping Zevenhuizen en luidden daarmee het werk van de IREC in, dat vier weken zal duren Het weekprogramma van het IREC- werk ziet er ongeveer alsvolgt uit elke morgen (ma. t/m vr.) van 10.00 tot 12.00 uur bijbelverhaal, zingen, knutselen in en om het 'hokelke middag een attractie: sport en spel en 's avonds poppenkast of een verhaal. Dinsdagavond is discussieavond en donderdagavond 30 juli komt "De Hoop praten over 'gokverslaving'. Dat belooft een uiterst boeiende avond te worden, omdat dit een zich zeer snel uitbreidende verslaving is De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent) M< Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. E.L. Rui tenberg Rotterdam 19.00 uur ds. H. Gsssbcck Oud Verlaat 10.00 uur ds. H. Gaas- Geref.kerk 9.30 uur en 18.30 uur ds. J.C.W. van 't Hoff Boskoop Moerkapelle Herv. kerk 9.30 uur ds. H..J. Donken 18.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref.Gem.9.30en 18.30 uur dws.D. Rietdijk Zevenhuizen -Elly Verhagen (16) uit Luttelgeest en Annemieke Visch uit Ermelo hebben zich kranig geweerd gedurende hun drie weken durende verblijf op camping Zevenhuizen. Zij hadden daar de leiding over spel en sportactiviteiten via de NCR. Beide meisjes deden dit werk als stage-op- dracht van hun MDGO-opleiding die gericht is op recreatief werk: de SRAW. Voor Zevenhuizen waren ze eerst drie weken op de Roompot in Zeeland, waarheen Elly samen met haar zusje vertrokken is om haar stage af te ma ken. Annemiek is naar huis. Zij gaat niet verder met haar opleiding en hoeft dan ook geen stage-werk meer te doen. (In totaal 9 weken red.) Beiden organiseerden 's morgens in en om het 'hok' spelletjes en hielden 's middags sportieve happenings. Ook 's avonds waren ze vaak in touw, b.v. met volleybalwedstrijden, na eerst de kinde ren een verhaaltje te hebben voorgele zen voor het slapengaan. De slotmor- gens vonden de aanwezige kinderen helemaal te gek. Wat te denken van 'beschuit versieren'? en fietsen versie ren op de laatste morgen, vrijdag? "We hadden het weer niet altijd mee", lacht Annemiek. "Door het warme weer kwam er vaak van het middagprogram ma niets omdat de jeugd dan liever het zwembad indook". Na deze drie weken recreatie-werk is, na het voorstellen zaterdag en zondag, een team van het IREC van start gegaan: de Interkerkelijke Recreatie-en Evangelisa tiecommissie van de plaatselijke Her vormde en Gereformeerde kerk. Nog voordat de vakanties in en om Rotterdam begonnen, jl. vrijdagmiddag 24 juli: erg laat in het seizoen, had camping Zevenhuizen in het weekeinde van 18 juli en vervolgens de hele week, geen enkele staanplaats meer voor nieuwe gasten. Om niemand te hoeven teleurstellen, maar onder voorwaarde dat het maar voor één nacht is, mogen trekkende kampeerders met hun cara van of camper overnachten op de grote zonneweide van zwembad "De Koorn molen". Zoals bekend behoort zwem bad "De Koornmolen" tot de faciliteiten van Recreatieschap "Rottemeren",net als camping Zevenhuizen.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 4