De Mitsubishi Space Wagon heeft nu nog meer inhoud. Lois bij Outfit Dorpsfeest a,75 10 voor 15,00 PRESENTEERT P0NPERPAG10 SEPTEMBER HEREN 2UN VANAF 232? WR WELKOM. ENTREE BRADERIE!! Oogstfeest/Braderie Zevenhuizen heel 2 j 50 half 1,25 Tel. 01802-1041 drie bakkerij verbeij per stu 'Kersen of appef Zuidplasweg 12-14 - Zevenhuizen pagina 14 Hart van Holland/2 september 1992 A De Mitsubishi Space Wagon is een auto voor de ruimdenkende automobilist. Er is plaats motors voor maar liefst zeven personen. Ideaal om met een uitgebreid gezelschap op pad te gaan. Naast ruimte heeft de Space Wagon ook comfort in overvloed. Zo heeft hij standaard stuurbekrachtiging, centrale deurvergrendeling en elektrische raambedie ning. Maar we hebben de Space Wagon nog meer inhoud gegeven. Vanaf nu is de Space Wagon namelijk leverbaar met een 2 liter 16 kleppen motor. Hierdoor rijdt hij nog vlotter, is hij nog geruislozer en neemt hij moeiteloos de zwaarste lasten mee. Zo biedt de Mitsubishi Space Wagon optimaal rijplezier en geeft hij het autorijden nog meer inhoud. Kom snel 'ns langs vooreen proefrit. Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. AUTOMOBIELBEDRIJF Noordkade 18 Waddinxveen Telefoon 01828-19285 JAAR MULT1 GARANTIE! MET De metLois promotieteam(zie artikel) f7 Onze kraam met vele stuntaanbiedingen 1 j/Oifyr\ Onze winkel met een hele nieuwe najaarscollectie. Dorpsstraat 111b- ZEVENHUIZEN - Tel. 01802-1303 weer- MITSUBISHI t pyjivv De Mitsubishi Space Wagon 2 liter is leverbaar vanaf 48.995.-. Prijs is incl. BTW, excl. kosten rijklaar maken, af Sassenheim. Elke Mitsubishi-personenauto wordt afgeleverd met driejaar Multigarantie/lnter-Euro Service. Prijs- en modelwijzigingen voorbehouden. Mitsubishi dealer voor Gouda Waddinxveen e.o. MITSUBISHI MOTOR De stier buldert van energie en zal zich op 5 september a.s duidelijk in Zevenhuizen vertonen. Op deze dag wordt een aktie gehouden, waarmee de konsu- ment grote voordelen kan behalen. Er zijn gratis broeken, kortingen van /50,= en nog vele andere prijzen te winnen! Het Lois promotieteam zal voor Fa. Outfit, Dorpsstraat 11 lb de kaarten uitdien. Om mee te doen, hoef je alleen maar het Lois team in de gaten te houden. Zorg dat je een kaart krijgt, en achter de vlakjes vind je een combinatie die recht geeft op een prijs In de jeans kollektie is er een ruime keuze aan diverse wassingen en pasvormen, waarbij de jeans in diverse leng tematen te verkrijgen zijn. The bull is back!! Vrijdagavond 4 september barst het dorpsfeest in alle hevigheid los als de optocht gepasseerd is. Die optocht is veelbelovend. Schoolkinderen voorop., vanaf garage Schmidt, aan het begin van de Dorpsstraat, met versierde fiets of step, erachter de Harmonievereniging "De Kleine Trompetter", op de voet gevolgd door een stoet oude vehikels: schitterende autootjes, van de Fiat-club en stoom- en dieselmotorige tractors en landbouwwerktui gen. Het belooft een leuke happening te worden, die door deskundigen, onder aanvoering van burgemeester A.W. Lips, gejureerd wordt. Er zijn diverse categorieën. De Zevenhuizense scholieren hebben inmiddels een op roep gekregen om deel te nemen aan de optocht. Deze gaat om 19.00 uur van start. Opstellen vanaf 18.40 uur. Inwoners die deze optocht willen zien, dienen om 19.00 uur naar het 'hart' van Zevenhuizen te komen. Terras Een gigantische paraplu overdekt het terras op het Raad huisplein, waar ook een groot podium staat. Dat podium is bedoeld voor diverse artiesten die op vrijdagavond en zaterdag op zullen treden. Big Billy en de baby's, belooft iets speciaals te worden, net als Claudia Streza. Gezellig elkaar ontmoeten bij een hapje en een drankje, vanaf 19.00 uur tot middernacht... dorpsfeest Zevenhuizen: een ontmoetingsidee voor iedereen, zo na de vakantie. UW WARME BAKKER dorpsstraat 163 tel. 01802-1335 zevenhuizen Appelbeignets fruitioafets mnwtm i DAMES- EN HERENMODE DRY-CLEANING EJfe Zevenhuizen - Het jaarlijkse oogstfeest in Zevenhuizen, dat aanstaande zaterdag 5 september gehouden wordt, is een happening die duizenden mensen op de been brengt. Getuige de buiten de bebouwde kom geparkeerde auto's, bezoeken ook velen van buitenaf dit oogstfeest, met daaraan gekoppeld een braderie. Oude voertuigen Bij een oogstfeest ontbreken de landbouwwerktuigen en voer tuigen niet. Liefhebbers van oude tractoren, dorsmachines en andere landbouwmachines, kunnen hun hart ophalen aan het einde van de Dorpsstraat, op de hoek van de Tweemanspolder. Uiteraard vinden er ook demonstraties plaats, terwijl de oude ambachten niet ontbreken. Auto's Hoewel rijdende auto's a.s. zaterdag in de Dorpsstraat ge weerd worden, zullen er wel auto's het bekijken waard zijn, vooral die met een nostalgisch tintje, zoals de oude Fiatjes van de Fiatclub... Radiografisch bestuurde auto's rijden af en aan in de Burge meester Boerstraat, waar een dergelijk schouwspel een grote publiekstrekker belooft te zijn. Kleefwand Vooral de jeugd zal haar hart op kunnen halen bij de imposante kleefwand die opgesteld staat achter de bibliotheek Gehuld in een 'klittenband-pak' kan men een poging wagen de grote muur te bedwingen en al 'klevend' de top proberen te bereiken, waarna men vervolgens deze hindernisbaan verlaat via een 22 meter lange glijbaan. De kleefwand is 4 meter hoog en 4 meter breed. Degene die de snelste tijd van de dag haalt, is kampioen 'muurbeklimmer' van het Zevenhuizense oogstfeest. Diaaimolen-springkussen en bokkekar Een andere attractie, met name voor de kinderen, is de draai molen. Het springkussen zal eveneens een trekker zijn, terwijl de bokkekar voor de allerjongsten zeker uitnodigt voor een ritje. Kraampjes Zoals gebruikelijk zijn er weer de kraampjes met allerhande artikelen, variërend van etenswaar, tot kunstnijverheid, kle ding, snuisterijen, byoux e.d. Ook verenigingen zullen zien presenteren met een aantal attracties, terwijl de bekende volleybalvereniging Rentokil-ZVH weer het grote 'rad van avontuur'bemand. Er is dan ook voor elk wat wils en stuntaanbiedingen zul en voor de nodige deining zorgen. Koopjesjagers kunnen hun slag slaan, want aanbiedingen zijn niet van de lucht. Terras Een groot 'overdekt' terras-er wordt een 'reuzenparasol uitge vouwen-bevindt zich op het Raadhuisplein. Hier klopt het na van Zevenhuizen, is het genieten geblazen van muziek en siee met uitzicht op het podium en is men niet afhankelijk van ne Op dit terras worden niet alleen dorstlessende drankjes g schonken, maar ontbreken ook de hartige warme barbecu hapjes niet... Podium Op het grote podium zullen diverse bekende en minderbeK de bands optreden. De braderie-oogstfeestcommisie van Zevenhuizense middenstand, prijst zich gelukkig de heken band "The Thunderbirds" te hebben kunnen contracte voor enkele middagoptredens. Deze band, met leden uit regio, speelt nummers van Roy Orbison, Elvis Presley. Richard en andere bekende 'gouwe ouwe'-nummers uit zestiger/zeventiger jaren. Rock-and-roll van de bovenste plank. De band "The Amazing Stroopwafels" wordt ook nog in z.e huizen verwacht. Via de geluidsinstallatie zullen de tienduizenden bezoek die zeker ook naar Zevenhuizen komen voor de grootse n melmarkt voor de Hervormde dorpskerk, op de hoogte den gehouden van de manifestaties die op het dorpsp plaats zullen vinden. De presentatie van de dag is in handen van een tweetal sp vaardige' Zevenhuizenaren.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 14