Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Klaveijassen bij voetbal vereniging Groeneweg Progamma gemeentedag 19 september Afgegeven bouwvergunningen Lokale interessante bebouwing onderwerp op de Open Monumentendag Aanvraag ontgrondingsvergunning pagina 4 Hart van Holland/9 september 1992 Moer V sp - Iee VEILIGHEID Pa m Zevenhuizen - Op donderdag 10 en vrijdag 11 september a.s. start bij voetbalvereniging "Groeneweg" het competitie klaverjassen. Voor de donderdagmiddag is dit voor de mensen die in de AOW zijn, van de VUT-regeling gebruikmaken en anderen die van klaverjassen hou den, mannen en vrouwen. Er worden twee competities gehouden. De eer ste start op 10 september tot 31 de cember 1992 en de tweede loopt van 1 januari tot 30 april. Men hoeft geen lid van de voeltba reniging te zijn; er wordt zelfs g contributie gevraagd en een min niet komen, betekent geen pun verlies. (De aanvangstijd werd n doorgegeven Inl. L.C. Segaar, A straat 7, Zevenhuizen) Klaveijasvrijdagavontlen Op vrijdagavond begint het Kia jassen - eenmaal per veertien a g om 20.00 uur. Hiervoor dient men wel een insc geld te betalen. GEMEJNTEDAG Aktiviteiten in het gemeentehuis: 1.Rampenbestrijden/Brandweer (10.00-16.00 uur) - Rampenplan - Rampenbestrijding - Video-presentatie - Brandblus- en reddingsmiddelen 2.Rode Kruis (10.00-16.00 uur) - Reanimatie - Rampbestrijdingsmateriaal - Verband- en hulpmiddelen - Video-presentatie 3.Veilig Verkeer Nederland/Politie (10.00-16.00 uur) - Panelenset "woonwijken" - Ogentest-apparaat - Video-presentaties - Adem-analyse - Blaastest 4. Milieudienst Midden Holland (10.00-16.00 uur) - Panelenset milieu - Milieu-quiz - Info watervervuiling 5.Politiek-koffie-café (10.00-12.00 en 14.00-16.00 uur) In de raadzaal van het gemeentehuis wordt een zogenaamd politiek-koffie-café gehouden. De inwoners kunnen in een ongedwongen sfeer met de bestuurders van gedachten wisselen. Aktiviteiten buiten het gemeentehuis: 1.Brandweer Zevenhuizen-Moerkapelle (10.00-16.00 uur; voorplein) De voertuigen van de korpsen Zevenhuizen en Moerkapelle staan opgesteld ter bezichtiging en demonstratie. Om 14.00 uur is er een demonstratie van een ongeval met medewerking van Politie, Rode Kruis en Lotus-slachtoffers. 2.Verkeersgroep Rijkspolitie (10.00-16.00 uur; voorplein) De verkeersgroep Rijkspolitie Driebergen komt met een Porche naar Zevenhuizen. Demonstratie en bezichtiging. 3. Jeugdbrandweer Moerkapelle (10.00-16.00 uur; achter gemeentehuis) Door de jeugdbrandweer Moerkapelle wordt achter het gemeentehuis een "oefenbaan" opgesteld. De jeugd van de gemeente kan hier spuitoefeningen doen. Prijsvraag: In het kader van het thema "veiligheid" is onderstaande rebus opgesteld. Uit de goede oplossingen wordt een 3-tal prijzen getrokken op 19 september a.s. te 16.00 uur in het gemeentehuis door burgemeester A.W. Lips. De rebus dient vóór 19 september a.s. in de brievenbus van het gemeentehuis te Zevenhuizen te worden gedeponeerd. x ie Oplossing: Naam: Adres: Woonplaats: Voor 19 september a.s. in de brievenbus van het gemeentehuis te Zevenhuizen deponeren.) In de periode van 2 t/m 8 september 1992 is door burgemeester en wethouders vergunning afgegeven aan: de heer A. van Leer te Zevenhuizen, voor de bouw van een tennishal, plaatselijk bekend Strandweg 23 te Zevenhuizen; de heer C.A. Manteau te Moerkapelle, voor de verbouw van de woningen, plaatselijk bekend Westland 23 en 25 te Moerkapelle; de heer P.J.T. Smal te Honselersdijk, voor de bouw van een kas, plaatselijk bekend Zaaipad te Zevenhuizen; de heer A. Verduijn te Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de woning, plaatselijk bekend Onderweg 6 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergun ningen) in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad ingevolge de Wet Arob een gemotiveerd be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De vergunning(en) liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Wij wijzen U er op dat het indienen van een bezwaarschrift geen schorsende werking heeft. Indien gewenst kunt U naast het bezwaarschrift een verzoek om schorsing van de verleende vergunning indienen bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Kneuterdijk 22, 2514 EN Den Haag. Op zaterdag 12 september 1992 zal weer de jaarlijkse en landelijke Open Monumentendag gehouden worden. In Zevenhuizen en Moerkapelle zal het comité Open Monumentendag diaseries vertonen van een groot aantal panden binnen de gemeente die historisch interessant, karakteristiek of beeldbepalend zijn evenals de panden die op de monumentenlijst staan. De diaserie is samengesteld uit materiaal van de Stichting Oud Zevenhuizen Moerkapelle en van onafhan kelijke deskundigen van de vereniging Dorp, Stad en Land. Deze vereniging verzorgd de welstandsadviezen voorde gemeente. De serie geeft een goed beeld van de grote hoeveelheid interessante en historische bouwkunst in Zevenhuizen en Moerkapelle die het bekijken waard is. 's-Morgens om 10 uur en om 11 uur zal in het dorpshuis Op Moer de serie van alle panden in Moerkapelle ten noorden van de Rijksweg A 12 vertoond worden. 's-Middags om 2 uur en om 3 uur zijn in Zevenhuizen alle objecten ten zuiden van deze Rijksweg te zien. In Zevenhuizen vinden de voorstellingen plaats in het gebouw van de Vrijzinnig Hervormde Kerk in de Dorpsstraat 139 (tegenover de nieuwbouw van de NMS). Alle inwoners van Moerkapelle en Zevenhuizen en andere belangstellen den zijn op de voorstellingen van harte welkom en in het bijzonder alle eigenaren en bewoners van karakteristieke en oude panden in de gemeen te. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend dat bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek is ingediend van: Van der Waal Partners te Naaldwijk, waarbij vergunning wordt gevraagd op grond van de Ontgrondingenwet voor het graven van een waterpartij op een perceel grond gelegen langs de noordzijde van de A12 ten westen van de Noordelijke Dwarsweg, kada straal bekend gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sektie F., nummer 285 (voorheen 77). De aanvraag en de bijlagen liggen vanaf 10 september 1992 tot en met 9 oktober 1992 vooreen iederter gemeentesecretarie ter inzage (Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, afdeling Algemene Zaken, sektie A.J.B.Z.). Gedurende bovengenoemde termijn van tervisielegging kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen de inwilliging van de aanvrage bij Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland indienen. Zevenhuizen, 9 september 1992, Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, A. Visser. A.W. Lips.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 4