HET STENENWE AANGEBROKEN BROUWER DE KONING p Rentokil-ZVH onderuit tegen SC De Portugal uit Lissabon! Tabé kampioen??? mm GouweDames uit bekerwedstrijd ZTTC Ouderengym UITVAARTVERZORGING BSC'68 kansloos tegen de nog ongeslagen koploper Te Werve Klaveijassen BSC'68 Jeu de Boules Zomaar een zater dagmiddag.... Hart van Holland/7 oktober 1992 pagina 9 Grote kollektie kamerplanten le divisie volleybal in sporthal Swanla! Rentokil-ZVH 2 heren behaalt eerste overwinning Zonder Robert Beenes v Winstkansen In Benthuizen Junioren Tabé Gelijk op Sterke derde periode Alliance Competitie k IJJLLLÜ Bel nu 01892 - 15656 voor onze gratis, 92 pagina dikke katalogu Zevenhuizen - Het seizoen begon voor Rentokil zaterdag met de eerste wed strijd in Zevenhuizen in het kader van de Europa Cup I. Tegenstander SC de Portugal uit Lissabon werkte vorig sei zoen Rentokil uit het Europa Cup II toernooi en was een vervaarlijke tegen stander. Rentokil kwam goed uit de startblok ken en wist een 8-2 voorsprong op te bouwen, door sterk te blokkeren en aan te vallen. In de servicebeurt van de Braziliaan Nilson Leao konden de Por tugese gasten hun achterstand weg werken en zelfs een 8-9 voorsprong nemen. Deze voorsprong werd door snel aanvalsspel steeds verder uitge- I bouwd naar 8-13, voordat Rentokil weer wat terug kon doen. Langzaam kwam Rentokil met Brecht Rodenburg inde aanval terug tot 12-13 echter de Zevenhuizense heren waren niet bij machte om dit door te zetten en met 12- 15 ging de eerste set naar SC de Portu gal. Ook in de tweede set wist Rentokil in de beginfase voor te komen (10-5). Sporting Club ging daarna weer sneller spelen en wist de aanvallen van Rento- kilverdedigend goed te verwerken. Het Portugese blok was voor Rentokil te sterk en met 13-15 ging ook deze set over in handen van de gasten. In de derde set werd Rentokil verder onder druk gezet door de sprongservices van SC de Portugal. Deze ploeg nam direct afstand en wist met 8-15 de set te win nen. Rentokil achterlatend met een for se kater. Coach Toon van der Burgt kon achter af slechts concluderen dat nog meer gedaan moet worden om op Europees niveau mee te kunnen spelen. De ploeg heeft in de aanloop naar het seizoen vele trainingsuren en dagen gemaakt, rond de nieuwe spel-verdeler Arnold van Ree, en zal nog vele uren moeten maken om volledig op elkaar inge speeld te raken. Aanstaande zaterdag spelen de Ze venhuizense heren in de catacomben van het voetbalstadion tegen SC de Por tugal in Lissabon. De wedstrijd begint om 19.00 uur Nederlandse tijd en zal rechtsstreeks verslagen worden op Radio Rijnmond (FM 93.4) Benthuizen - Het eerste team van tafel tennisvereniging Tabé is hard op weg hampioen van hun afdelingspoule te worden. Na drie gespeelde wedstrijden tekent zich al duidelijk voorsprong voor de Benthuizenaren af. Afgelopen week versloegen Jef, Remco en Frank in Leiden met 7-3 het op de tweede plaats staande Pecos. Daar de scoringpunten de ranglijst bepalen staat Tabé nu reeds ver voor. De zeven in Leiden ver overde punten werden door Remco Visser en Jef Jakobs vergaard: zij won nen bieden drie partijen en samen ook hetdubbel. ook Frank van Waay is dicht Dij een punt geweest: hij kwam wel tot scoren in drie sets, maar wist geen en kele te winnen. Team 2 ontving in Benthuizen Spinmill mt Aarlanderveen en verloor met 7-3. 'cder teamlid wist één wedstrijd te win- Grote potchrysanten en cyclamen. BLOEMBOLLEN (ook in kado-verpakking!) Narcissen en Krokussen -10% korting Korte vroege tulpen in 20 soorten. Fruitbomen, Winterharde violen, Erica winterbloei MESTSTOFFEN - turfmolm, tuinaarde: 4 zakken voor 10,- Witlofwortelen - droog haardhout. KWEK GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg hoek Zuidelijke Dwarsweg. Tel. 01802-2430 Aanstaande zaterdag begint voor de dames van Rentokil-ZVH de competitie met de wedstrijd tegen Henzo/Oikos, aanvang om 15.00 uur. Het tweede he renteam krijgt op dezelfde tijd het team van WC op bezoek. Door de EC I wedstrijd van Rentokil moest het 2e herenteam hun geplande wedstrijd verzetten. Afgelopen don derdag werd in Swanla de competitie wedstrijd tegen Rijnmond gespeeld. Zevenhuizen - Afgelopen vrijdag 2 okt. speelde het le team van de Zevenhui- ';n?e tafeltennisvereniging ZTTC de 2e •wedstrijd in de le klasse degradatie an de Goudse afdeling tegen het le :?m van Flamingo's uit Gouda. Deze nuiswedstrijd' werd weer in Nieuwer- I e|k a.s. IJssel afgewerkt aangezien er i wJiteeds geen gebruik gemaakt kan ii to Vandorpshuis Swanla. Slechts r»n if man moesten de Zevenhuizena- t»wel vo"edige team uit Gouda l ïi '!1 wat resulteerde in een afge- -Rende nederlaag van 2-8. I mtl dc'jningen en Guus v Amerongen I ?n het ste'len zonder Robert Bee- 12etp" "den geen beroep doen op het I vri. ,m' at ook de wei in moest tegen I van nschaar. Ondanks de handicap I er<» man minder, gingen de ZTTC- I er JT §oede moed tegenaan en had I ten v in§ezeten dan die 2 pun- snnH or s 'aSen er bijv. duidelijk I De 7I Wln,st(cansen tegen A. v Lokum. I «venhuizenaar won de le game Landen fa.2n2vdn2e^ame de pa[tij "il I !eophI De 3e 2ame werkte hij «aast af en moest deze afstaan. »eer^d iagen er te8en F- Kalmeijer nige winstkansen. Hij verloor de le game dan wel ruim met 11-21 maar kwam in de 2e game zeer goed terug met 21-14. in de 3e game bleek de sluwe Kalmeijer te gehaaid voor de met te weinig geduld spelende Ad. De dubbel- partij kende zo'n beetje hetzelfde ver haal. Amerongen/v. Heijningen boden zeer goed tegenstand tegen Kalmeijer/ Bruin en weer moest er een 3e game aan te pas komen om de partij te beslissen. Met een beetje geluk en iets beter in vorm verkerende ZTTC-spelers had er misschien een puntendeling ingezeten op deze avond. De volgende wedstrijd voor het team van ZTTC is gepland op donderdag 8 oktober in Bodegraven tegen het eerste team van BOK. Moerkapelle - De ouderengym in Moer- kapelle is weer begonnen, elke maan dagmiddag van 14.30 tot 15.15 uur kan men hieraan deelnemen. De oude rengym wordt gehouden in het vereni gingsgebouw De Rank naast de Her vormde kerk, Dorpsstraat 15. De gym staat onder deskundige leiding van fy siotherapeute mevrouw Jeltes. Men hoeft zich niet van tevoren aan te mel den. De kosten bedragen slechts f 2,5-0 per maand. Inl. mevrouw Broer, tel. (01793) 2813 of mevrouw Tuitel tel. 2305. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking, r. Gespecialiseerd in thuisopbaring. en nachl bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Het team van Rentokil met de nieuwe trainer/coach Bert Frank wist op hun routine met 3-0 van Rijnmond te win nen. De setstanden waren 15-5, 15-5 en 15-10. In de tweede set maakte de nieu we speler Ed Bontrop (ex-Zovoc) zijn opwachting in het team. En liet duide lijk een goede indruk achter, met zijn krachtige smashes. Voor Rentokil staat dinsdag de eerste krachtmeting in het nationale beker toernooi op het programma. Tegen stander is dan Deltalloyd/AMVJ uit Amstelveen. De wedstrijd wordt in de sporthal De Hil in Benthuizen gespeeld. Aanvang 19.30 uur. nen. Team 3 trok naar gemeentegenoot Schokbeton in Koudekerk en kwam met een 7-03 nederlaag thuis. Vermeld mag worden dat Mario van Dorp in zijn twee de wedstrijd tot het eerste punt kwam. Proificiat! Zaterdag 3 oktober jl. speelden drie jeugdteams van Tabé een competitie wedstrijd. Team 1 speelde thuis tegen Rijnsoever 3 uit Katwijk aan de Rijn. Het behaalde voor de vierde keer op rij een gelijk spel (5-5). Punten werden ge maakt door Andy van Dorp driemaal en Arjen v.d. Wel eenmaal plus het door beide spelers gespeelde dubbelspel. Team 2, eveneens thuisspelend, ver sloeg met 6-4 het uit Roelofarendsveen afkomstige Treffers 2., Chris van Dorp scoorde driemaal, Martijn Smit en Den nis v.d. Bosch ieder eenmaal plus het dubbel, gespeeld door Martijn en Chris. Team 5 vertrok naar Delft voor hun ontmoeting met DHC 10. Ondanks dat in vier partijen een derde en beslissende game gespeeld moest worden, verloren de Benthuizense da mes met 6-4. Agneta Tuijl scoorde twee maal en Adrie Roos eenmaal plus het door deze twee gespeelde dubbelspel. Waddinxveen - Afgelopen zondag speelde het eerste damesteam van De Gouwe een bekerwedstrijd tegen Alli ance uit Zaandam. De Gouwedames konden de eerste serieuze confrontatie met een team uit de hoofdklasse water polo nog niet aan en werden met 8-2 huiswaarts gestuurd. In het Zaanse bad 'De Slag' nam Alliance in de eerste periode met 1-0 een voor sprong. De Gouwe kreeg wel kansen, doch wist deze niet in doelpunten om te zetten, ook in de tweede periode ging de strijd nog aardig gelijk op. Alliance bracht eerst de stand op 2-0 en Angela Faber scoorde in een heftige scrimma ge voor het doel de aansluitende 2-1. In de derde periode werd het team van de nieuwe trainer/coach Jan Midden dorp uitermate verrast door een fel aanvallend Alliance. De zöneverdedi- ging van De Gouwe werd zwaar op de proef gesteld met afstandschoten. Dit resulteerde in een bijna uitzichtloze 6- 1 achterstand. In de vierde periode vochten de Gouwedames voor wat ze waard waren. Dat nam niet weg, dat Angela Faber pas na 7-1 de score op 7-2 kon brengen. Alliance scoorde nog een maal en bracht de eindstand op 8-2. Over twee weken, op zaterdag 17 okto ber, begint de competitie. Het toeval wil, dat dan ook tegen Alliance ge speeld wordt, alleen vindt dit dan plaats in zwembad "De Sniep". Vanaf 17.00 uur spelen achtereenvolgens de hoogste teams van de Gouwe, te weten: dames 2, heten 2, dames 1 en heren 1 hun wedstrijden. Iedereen is dan ook weer van harte welkom in het sfeervol le Gouwebad "De Sniep". Uw tuin. In veel gevallen verlenging van uw huiskame Net als in die kamer speelt persoonlijke smaak een grote rol bij de inrichting van uw j tuin. Gelukkig heeft u tegenwoordig een ruime plantenkeus. En wat misschien'! nog wel belangrijker is.... Albert van 't Hartweg 2 Bleiswijk 01892- 15656 1 km van de A-12, schuin tegenover veilingen, 2 km van de ...ook met tuinmaterialen kunt u alle kanten op. Neem nou het tegel-& sierstenen-assortiment van Snoei. Niet alleen kwaliteit M voor gunstige prijzen, maar alle verschillende soorten zijn ook nog 'ns speciaal op elkaar afgestemd. Daarmee krijgt elke tuin een stevige ondergrond. -NIEUW IN 1992- 3000 m2 BUITENEXPOSITIE met 8 MODELTUINEN, waarin 50 modellen, TUINHUISJES. SERRE'S r &RAf.ES. KASSEN. ETC. Benthuizen - Met vervangers voor de vaste basisspelers Peter ter Luun, Ger- rit Pos en Wijnand Pelle keek de thuisclub al in de derde minuut tegen een achterstand aan. Voor er 1 minuut gespeeld was, moest Sander Foortse al behandeld worden voor een blessure. Hij werd onderuit geschopt. In de 2e minuut ontsnapte BSC'68 aan een ach terstand. Martin van Blitterswijk schoot rakelings langs naast. Het was echter uitstek van executie, want nog geen minuut later wat het wel raak. Hans Eversteijn mocht, duidelijk bui tenspel staande, doorgaan en scoorde 0-1. Protesten van spelers en grens rechter hielpen niets de goal werd goedgekeurd. In de 8e minuut had San- der Foortse de gelijkmaker op zijn schoen maar hij schoot van dichtbij hoog over na een voorzet van Ben Bui- kema. Over en weer kregen beide ploe gen kansen om te scoren, maar de bui tenspelregel was te moeilijk voor de scheidsrechter., om beurten mochten de spelers, buiten speistaande, door gaan of werden ten onrechte terugge floten. in de 21e minuut ontsnapte Te Werve aan de gelijkmaker. Sander Foortse kwam vrij voor de keeper, Roel van Santen, maar een van de verdedi gers loste de moeilijkheden via een handbal op. iedereen had het gezien behalve de scheidsrechter. Na een half uur spelen kwam de 0-2 op het scorebord. Bert van Driel scoorde, na een vloeiende aanval van Te Werve. in de 36e minuut kreeg André v.d. Meer de kans om wat aan de achterstand te doen, maar zijn harde schot werd mooi in de hoek gepakt door Van Santen, in de 40e minuut werd Sander Foortse, die veel last had van zijn blessure, vervan gen door Rein Kamphuis. De laatste kans in de eerste helft was voor BSC'68. Frank Vis mocht in de 43e minuut een corner nemen, de bal werd achtereen volgens gemist door Arthur Snoek en Rob Schotpoort, voor André v.d. Meer rakelings over de lat schoot. De tweede helft begon wel heel ongelukkig voor de Nabuurs-boys. In de zesde minuut sloeg Rein Kamp huis, in een reflex, de bal uit het doel. Voor dit vergrijp kreeg hij de rode kaart gepresenteerd en kon gaan douchen. Martin van Blitterswijk schoot de toe gekende strafschop in 0-3. ook met 10 man bleven de pupillen van Rolf Jans dapper knokken voor een beter resul taat. In de 12e minuut zette Rob Schot poort de bal goed voor het doel, maar het schot van André v.d. Meer werd gekeerd, in de 17e minuut snelde Frank Vis langs de lijn en André v.d. meer nam uit de voorzet gelijk op zijn slof maar schoot hoog over. in de slotminuten scoorde Jan Blok na een goed genomen corner 0-4. Hans Eversteijn maakte ver in blessuretijd nog een doelpunt voor Te Werve, dat nu met 9 punten uit vijf wedstrijden aan kop staat van de le klasse A van de HVB. BSC'68 spelers: Voets, De Gunst, J. Pos, Vis, Priem, Snoek, Buikema, Vermeu len, Schotpoort (67 Pijl), Foortse (40 Kamphuis), v.d. meer. Zaterdag 10 oktober a.s. speelt BSC'68 de uitwedstrijd tegen Ariston'80 in Delft. Aanvang 14.00 uur. Benthuizen - Vrijdagavond 2 oktober jl. is de klaverjacompetitie weer begon nen. De eerste winnaar werd Wim Hoo- gendorp met 5566 punten. Op de twee de plaats eindigde Nel v.,d. Hut met 5247 punten en derde werd Jan Sluiter met 5112 punten. De tweede ronde wordt vrijdagavond 30 oktober .a.s ge speeld. Iedereen is welkom: aanvang 20.15 uur. Waddinxveense jeugd sterk op lustrumtoernooi NJBB Waddinxveen - Onderdeel van de vie ring van het 20-jarig bestaan van de nederlandse Jeu de Boules Bond was een groots opgezet lustrumtoernooi. in het Julianapark Utrecht. Op dit sterk bezette jeugdtoernooi was Waddinx veen met 2 jeugdteams aanwezig. Team 1: Stephan Tabben, Krishnan de Jong en Mischa Lupgens. Team 2: Frenky v.d. Vlugt, Marco Janssen en Erik-Jan Hoo- gendoorn. Door een ongelukkige loting voor de 3e wedstrijd moesten team 1 en team 2 tegen elkaar spelen. Dat bete kende in ieder geval 1 verliespartij voor 1 van de teams. Na een zeer spannende partij bleek team 1 te beschikken over stalen zenuwen, resultaat team 1 wint met minimaal verschil. Door deze over winning bleef team 1 in de race voor de le prijs. Team 2 zette alle zeilen bij en wist zich bij de top zes te spelen. Met de maximale winst op zak begon team 1 de laatste partij. Op papier een zwakke tegenstander. Een aantal 'mazzelballen en luckies' zoals het bij de jeugd heet, leidde tot een niet verwacht resultaat. Een bittere pil en even slikken. Derde, dat is balen voor de ambitieuze spelers. Derde is echter een uitstekend resul taat op een zo sterk bezet toernooi. De broek van een jeugdtrainer kan wei eens tot de enkels dalen. Niet vanwege de prestaties van zijn elftal, maar van wege de tegenstander. Voetballen te gen een café-elftal kan leuk zijn. Voet ballen tegen een café-elftal kan gezellig zijn, maar wat zaterdag gebeurde, nee.... dit sloeg nergens op. Met bier in het lijf en een krat in de düg-out een wedstrijd beginnen, voor tegenstan der- en omstanders een belachelijke vertoning. Jongens, ik ben blij dat we ze naar huis hebbben gestuurd met 9-2, dat was de enigste lol die ik eraan heb obergehouden. "Arie-cho Sacchi".

Hart van Holland | 1992 | | pagina 9