PLUKT U AL DE VRUCHTEN VAN HET PREMIE VOORDEEL PLAN? Univé Onderlinge Nieuwerkerk ADVERTORIAL Univé heeft een uniek bespaarsysteem: het Premie Voordeel Plan. Daar kunt ook de vruchten van plukken. Hoe? Door al uw verze keringen te bundelen bij Univé. Niet alleen profiteert u dan van de toch al lage premies (Univé werkt zonder winstoogmerk!). U krijgt ook pre mie korting. Hoe meer verzekeringen u bij Univé heeft, des te hoger die korting. Tot wel 15%! Hoe het plan werkt? Heel eenvoudig. Voor vrijwel elke verzeke ring die u bij Univé afsluit krijgt u één kortingspunt. Hoe meer kortings- punten u heeft, hoe meer u bespaart. Bij 2 kortingspunten krijgt u 3% korting, bij 3 kortingspunten 6%, bij 4 punten 9% etc. De korting geldt voor het totale premiebedrag*, tot maximaal f 2000,- per jaar. U kunt dus maar liefst f 300,- per jaar op uw premies besparen. Meer weten? Kom eens langs of bel ons eens. We zijn er voor U! VERZEKERINGEN Groeneweg 14-2761 DD Zevenhuizen Tel.: 01802-1899 - Fax: 01802 -3963 Informatiekaart Ik wil graag meer weten over de volgende Univé-verzekeringen. O Neem telefonisch contact met mij op voor een vrijblijvende afspraak O Stuur mij een brochure en nadere gegeven. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer: O Personenauto O Bestelauto O Kampeerauto O Vrachtauto O Bromfiets/snorfiets O Motor/scooter O Caravan, bagage- en aanhangwagen O Pleziervaartuig O Zeilplank O Fiets O Woonhuis O Inboedel/brand O Aansprakelijkheid voor particu lieren O Kostbaarheden O Elektronica O Glas O Combipakket voor studerenden O Reis O Annulering O Landbouwwerktuig O Tractor O Rechtsbijstand voor agrariërs O Aansprakelijkheid voor agra rische bedrijven O Milieu-aansprakelijkheid voor agrarische bedrijven O Rundvee O Ziektekosten O Tandarts O Rechtsbijstand O Arbeidsongeschiktheid O Persoonlijke ongevallen O Gezinsongevallen O Lijfrente O Overlijdensrisico O Ongevallen inzittenden O Bedrijfsverzekeringen O O O O O Insturen naar: Antwoordnummer 13100 - 2740 WE Zevenhuizen pagina 20 Hart van Holland/14 oktober 1992 "Mensen die aan hun eigen beurs denken, komen vanzelf naar Univé." "Als ik hier soms om me heen kijk en ik zie iedereen keihard aart het werk voor onze verzekerden, dan denk ik wel eens terug aan vijftien jaar geleden, toen ik hier nog in mijn eentje zat", aldus de heer J.G. van Vliet, administrateur ('Nee ik ben geen directeur') van Univé Onderlinge Nieuwerkerk in Zevenhuizen over zijn inmiddels fors uitgegroeide verze keringsmaatschappij. Nostalgie? "Nee hoor, absoluut niet", haast de heer Van Vliet zich te zeggen. "Eerder een beetje trots, al moet ik dat misschien niet hardop zo zeggen Trots mag de heer Van Vliet gerust zijn. Want het gaat goed met Univé. En het gaat zelfs zeer goed met Univé Onderlinge Nieuwerkerk. Vorig jaar werd de grens van 300 miljoen verze kerd kapitaal gepasseerd en inmid dels is het aantal medewerkers naar vijf gestegen. De heer Van Vliet: "En nummer zes start binnenkort Dat had de heer Van Vliet niet kunnen voorzien toen hij het beheer van de Onderlinge na lang nadenken over nam in de jaren zeventig. Strijdlustig: "en we zijn er nog maar net begonnen met Univé!" Bovenaan in consumentenonderzoeken Univé is zeer sterk in opmars in verze- keringsland. Niet op basis van flitsen de televisiereclames, maar gewoon vanwege de verzekeringen die wor den geboden. Het éne na het andere consumentenonderzoek plaatst de Univé-verzekeringen bovenaan als het gaat om prijs en kwaliteit. Dit jaar deed de Consumentenbond bijvoor beeld onderzoeken naar auto-, ziekte kosten - en rechtsbijstandverzekerin gen. In alle onderzoeken scoorde Uni vé zeer hoog, vrijwel altijd als beste. "Geen wonder", volgens Van Vliet, "in tegenstelling tot de commerciële maatschappijen streeft Univé niet naar winst. Onze doelstelling is even simpel als succesvol: een zo goed mogelijke verzekering voor een zo lang mogelijke premie. De consumen tenonderzoeken bewijzen dat we daarin zijn geslaagd". Wat gebeurt er als er wel winst wordt gemaakt? Van Vliet "Dan wordt dat ten gunste van de verzekerden aangewend, al tijd. Mensen die bij ons tegen brand zijn verzekerd, krijgen bijvoorbeeld een gedeelte van de premie terug". Zo laag mogelijke premie Dat deze aanpak op prijs wordt ge steld, blijkt wel uit de snelle groei van Univé. In heel Zuid-Holland zijn bij voorbeeld al 22 kantoren van Univé- Onderlingen. Maar ook in Nieuwer kerk, Capelle en Zevenhuizen zit de groei er sterk in. Zo sterk dat er mo menteel wordt gedacht aan een extra kantoor. De heer Van Vliet:"Van oudsher staan wij letterlijk zeer dicht bij onze verze kerden. Daar komt ook de term 'On derlinge' vandaan. Vroeger kon de kleine man moeilijk bij de commer ciële maatschappijen terecht. Het was vaak te duur. Dus losten de men sen dat 'onderling' op. Op basis van 'onderlinge' solidariteit. Zo is in 1929 ook onze maatschappij ontstaan Gratis veiligheidsadviezen Nog steeds staan de Onderlinge-prin- cipes hoog in het vaandel van de Uni- vé-Onderlingen. Ook nu Univé inmid dels één van de acht grootste maat schappijen van Nederland is. Het 'geen-winst'-principe geldt nog volop. De heer Van Vliet: "We vinden het ook heel belangrijk om de tijd te nemen voor onze verzekerden. Voor advie zen, raad, noem maar op. Willen ze *De heer Van Vliet van Univé Onderlinge Nieuwerkerk bijvoorbeeld brand-of inbraakveili- ger maken, dan geven wij gewoon gratis advies. Of we zorgen voor een brandblusser. Tegen inkoopsprijs. Zaken die er gewoon bijhorenvindt Van Vliet. Zelf de beste kiezen Is het geen nadeel om in Zevenhuizen te zitten met het kantoor? iemand uit Alexander of Capelle zal niet even naar Zevenhuizen rijden om zich te verzekeren "Hoeft ook niet", zegt de heer Van Vliet. "Als ze even bellen, dan komen wij gewoon langs. Of we sturen een informatiepakket. Al is iedereen hier natuurlijk altijd van harte welkom". Van Vliet gelooft zeer sterk in de Uni- vé-aanpak. "Wij moedigen de mensen aan om zelf te vergelijken en dan de beste verze kering te kiezen. We sturen elke week heel wat offertes de deur uit. Als de eigen verzekering beter of goedkoper is, moeten de mensen zeker niet over stappen naar ons. Maar daarvoor moet je wèl eerst nuchter vergelijken. Niet geschoten is altijd mis". Om er vervolgens droog aan toe te voegen: "Ik zeg maar zo, mensen die aan hun eigen beurs denken, komen vanzelf naar Univé. Die slogan Univé, daar plukt de vruchten van! staat er niet voor niets".. m.u.v. de premie voor de ziektekostenverzekering

Hart van Holland | 1992 | | pagina 20