Hart-vaii-llolland-allcrlci.^ Ruim 400 deelnemers aan Kring/Rottemerenloop Opening vestiging Windhorst Transport BV ITC-terrein Hazerswoude Diplomazwemmen Gouwebad "De Sniep" Afsluiting tennisseizoen 1992 Love'70 Geboren! drukkerij elgersma Eremedaille in goud Hart van Holland/14 oktober 1992 pagina 21 Zaterdagmiddag 10 oktober was het ook voor de familie Windhorst een (zonovergoten) feestelijke middag omdat het nieuwe bedrijfspand op het ITC- terrein officieel door Rijneveld's burgemeester, mr. M.J.J.M. Boelen werd geopend. Hij deed dat door het luiden van een bel waardoor een electronische roldeur omhoog ging en één van de nieuwste vorkhef trucks met oplegger de met bloemen versierde hal binnenreed. De heer Boelen zei met zeer veel genoegen gevolg te hebben gegeven aan de uitnodiging om de nieuwe vestiging van het transportbedrijf te openen. "Met deze nieuwe vestiging sluit u eigenlijk een periode van groei in de transportwereld af. Deze nieuwe vestiging is het bewijs van de soliditeit van Windhorst B.V. Aan de komst van Windhorst B.V. naar het ITC-terrein zit, zoals dat overigens voor alle bedrijven op dit terrein geldt, een bijzondere voorwaarde, nl. dat het bedrijf dienstbaar moet zijn aan de sierteelt. Immers het ITC-terrein is opgezet als een centrum voor de handel in sierteeltprodukten. Die handel in sierteelt- produkten brengt natuurlijk ook andere bedrijven met zich mee en transport bedrijven is als branche er één van". Pleidooi voor beurs naar ITC-terreinl "k Hoop van harte, dat het ITC-terrein met de vestiging van eén koelhuis, een bedrijf in toeleveringsprodukten en een bedrijf in sierteeltbenodigd heden, langzaam maar zeker aan zijn doel gaat beantwoorden. Een zeer belangrijk onderdeel daarbij is de komst van de beurs uit Boskoop naar het ITC-terrein. Immers met de komst van de beurs is één van de belangrijkste trekkers van de sierteeltwereld op het ITC-terrein gekomen. In de beurs komen de transacties tot stand tussen kwekers/handelaren en kopers. Hoe belangrijke is het dan, dat er bedrijven, zoals Windhorst zijn, die de gekochte goederen bij de kwekers gaan halen middels kleine vrachtauto's en dan de goederen als distributie in grote auto's vervoeren naar alle landen van Europa. Ik neem dan ook de vrijheid om bij deze gelegenheid een indringend be roep op het beursbestuur te doen om gevolg te geven aan de bemiddelings pogingen van collega Spros en mij, ten einde zo niet alleen de Beurs, maar ook Plantarium voor dit terrein te behouden en zo ook voor de regio wellicht belangstelling te wekken bij b.v. de veiling om ook naar het ITC te komen. Op deze manier slaan we eigenlijk twee vliegen in één klap: Boskoop en Rijneveld worden ontlast van zwaar vrachtverkeer, de kwekers hebben alles wat zij nodig hebben dichtbij en samengepakt op een terrein en de handel kan een nog hogere vlucht nemen. Naar mijn mening kan de sier teelt alleen op deze wijze de concur rentie uit het zuiden van nederland het hoofd bieden. Het zou toch van de gekke zijn als de bakermat van de sierteelt: de regio Boskoop, in de toe komst het loodje zou moeten leggen tegen de genoemde concurrentie. Middels het ITC krijgt de regio Bos koop een extra uitstraling in de sier- teeltwerdeld" Windhorst Na zijn pleidooi voor vestiging van de Beurs op het ITC-terrein en de veiling richtte spreker zich met een hartelijk woord tot de firma Windhorst en con cludeerde dat Windhorst nu en in de toekomst een belangrijke bijdrage zal kunnen leveren aan het vervoer van sierteeltprodukten naar alle lan den van de wereld. Hij bood de firmanten zijn welge meende felictaties aan namens het gemeentebestuur van Rijneveld. Moerkapelle - Zoals het met eenmaal ingesteld tradities moet gaan, zo werd ook ditmaal weer het eind van het (zomer)tennisseizoen van Love '70 uitgeluid met een vrijblijvend slottoernooi, voorafgegaan door een zeer geslaagde Mosselavond op za terdag 4 oktober jl. Het fraaie clubhuis in sfeerverlich ting vormde een goede entourage 'nor het jaarlijks terugkerende eet festijn, waarbij een groot aantal le den op perfecte wijze de dis verzorg de. Enige specialisten op het gebied 'an mosselbereiding leefden zich uit in het op vele manieren klaarmaken 'an dit zeebanket, terwijl ook de lief hebbers van gourmetten niet werden ü'addinxveen - In het Gouwebad "De Sniep" is dinsdag 6 oktober weer diploma (igezwommen., dit maandelij ks terugkerende gebeuren staat onder toezicht van de Nationale Zwem raad, die deze keer de heer Melis had afgevaardigd. Be beoordelingscommissie bestond dit keer uit de heren R. Hogerbrugge en C. Slagter. Be 35 geslaagde kandidaatjes zijn: Angela Drenth, Stijnie de Koning, Mike de Bil, Ariiout Oudijk, Rob Thuis, Richard Houtsma, Maartje v.d. Pijl, Onne v.d. Zwalm, Jein-Kees van Hoff, Nico W'alhout, Dominique Verhagen, Martine Philippo, Jan-Jaap Bakker, Marijn Gijzemijter, Martijn Boevé, Titia v.d. Zijden, Célesta v.d. Ende, Krystel Ter- morshuizen, Dion van Diermen, Wendy Voorwinden, Manon Lagerweij, Joan ne Teilegen, Diedeke van der Meulen, Jasper Vlaardingerbroek, Paulien Meurs, Michal Glaser, Maartje ten Barge, Laura Diepeveen, Sharan Kreeft, Yvanka Happel, Mark Hofman, Lisa de Bas, AnneRiemke Prins, Sanne Pety van Vliet en Rémon Snel. vergeten. De tennisbelevenissen van het afgelopen seizoen werden nog eens onder de loep genomen en de afspraken voor de winter opnieuw aangescherpt. Want al is het officiële tennisseizoen achter de rug: in Moer kapelle kan er ook inde winter buiten worden gespeeld, dankzij de speciale matecobanen, die ook onder winter se omstandigheden bespeelbaar blij ven. Het slottoernooi tenslotte trok behoorlijk veel belangstelling al was het opmerkelijk, dat veel deelnemers aan de mosselavond verstek lieten gaan. Teveel gegeten, te laat naar bed of te lang geslapen. Wie het weet mag het zeggen. Tennisvereniging Love'70. Hazerswoiule-Rijncvekl - Burgemeester M.J.J.M. Boelen reikte jl. zaterdag een Konink lijke Onderscheiding uit aan de heer (1. Maas kant. bedrijfsleider van Windhorst Transport B.V. te Hazerswoude. Burgemeester Boelen reikte hem de ere medaille in goud. verhon den aan de Orde van Oranje Nassau uit. De decoratie werd de heer Maaskant toegekend vanwege de beëindiging van zijn 50 jarig dienstverband hij de firma Windhorst. De heer Boelen roemde de heer Gerbrand Maaskant die als 'self-made-man' opgeklom men is op de maatschappelijke ladder naai de top van de wetenschap en meehielp Windhorst tot een onderneming te maken met een omzet van ruim 3 miljoen gulden per jaar. "Naast alle energie die de heer Maaskant in het bedrijf heeft gestoken, vond hij in zijn spaarzame vrije tijd toch nog gelegenheid om actief lid te zijn van de Gereformeerde kerk en de I.ionsclub". Bleiswijk-Ruim 400 atleten hebben zaterdag 10 oktober deelgenomen aan de Mng/Rottemerenloop. m de helft van hen koos voor de 10 kilometerloop, bij de halve marathon Waren bijna 150 deelnemers en aan de twee kilometerloop voor scholieren ',erc' deelgenomen door ruim 50 kinderen. De halve marathon werd gewon- "en door Michel de Maat, één van Nederlands sterkste atleten. Bij de vrouwen Thea van den Berg de snelste, innaars bij de 10 kilometer waren Fred van Zoest en Gerda de Jong. e organisatie van de Kring/Rottemerenloop was in handen van atletiekver eniging "De Kieviten" en de Stichting "Kring Promotie". Beide hadden niet gekend op zo'n groot aantal deelnemers en zien de opkomst als een goed ertrekpunt om volgend jaar opnieuw het evenement te organiseren. De 'enting Kring Promotie ziet het atletiek-evenement als een goede geiegen- u om de naamsbekendheid van gebied De kring (regio Rotterdam-Den «aag-Gouda) te vergroten. fj V '\/sS ^4 1 ^21? ïi --a'--}-* HH (%>M "■■■»- f PP» <■'- ^®1 HI m llllPIl IPi? f% - :--:-.,■-■■■■■ Dit is slechts één voorbeeld uit de nieuwe geboortekollektie van Intercard, die voor alle a.s. vaders en moeders klaarligt bij: dorpsstraat 62a - zevenhuizen - telefoon 01 802-2289

Hart van Holland | 1992 | | pagina 21