Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle 3 tAfJlf Kerkdiensten I ANBO-programma ouderen Jeugddienst Zevenhuizen Inzameling landbouwfolie Bouw 2 tunnelkassen Rottekade 11a te Zevenhuizen Bouw schuur Middelweg 16a te Moerkapelle Inzameling klein chemisch afval K Z RN EVENH UIZEN Afgegeven bouwvergunningen pagina 4 Hart van Holland/4 november 1992 GEMEENTE ZEVENHUIZË M0ERKAP jLi 'Epj r>un Zevenhuizen-Moerkapelle zondag 8 november Toneel Spektakel De agrarische bedrijven in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle worden er op geattendeerd dat op 13 november a.s. van 8.30 - 12.00 uur wederom de mogelijkheid wordt geboden landbouwfolie in te leveren bij de werk plaats van de afdeling gemeentewerken, Burgemeester Klinkhamerweg 22 te Zevenhuizen. Ingeleverd kunnen worden: - folies die gebruikt zijn als zogeheten kuilzeilen; - kunstmest c.q. veevoederzakken vervaardigd van folie (geen geweven materiaal); - zogeheten schermfolie van tuinbouwbedrijven. Niet toegestaan is het inleveren van: - folies die zijn gebruikt als tuinbouwplastic (veldgewassen); - folies die bij het ontsmetten van grond zijn gebruikt; - plastic voorwerpen, zoals jerrycans en buismateriaal. Het ingezamelde folie zal via het Gemeenschappelijk Vuilverwerkingsbe- drijf Midden-Holland en Rijnstreek worden afgevoerd naar een recycling bedrijf. Aldaar zal de folie weer geschikt worden gemaakt als grondstof voor de plasticbereiding. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat met ingang van donderdag 5 november 1992, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt de aanvraag van: - Ommoordse Vastgoed voor de bouw van 2 tunnelkassen aan de Rotteka de 11 a te Zevenhuizen. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens om met gebruikmaking van artikel 18 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening een tijdeleijke vergunning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gerichtte worden aan het college van burgemees ter en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 28 oktober 1992, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat met ingang van donderdag 5 november 1992, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt de aanvraag van: - J.D. Reijneveld, voor de bouw van een schuur aan de Middelweg 16a te Moerkapelle. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Dit houdt in, dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is ver klaard, dat voor het betreffende bouwperceel een herziening in voorberei ding is van dit bestemmingsplan, overweegt het college nu op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Het voornemen is daarnaast om met gebruikmaking van artikel 50, lid 8, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 2, van die wet geldende aanhoudingsplicht. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bezwaar aan te tekenen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 30 oktober 1992, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Op de volgende data wordt door de chemocar klein chemisch afval ingezameld: - maandag 23 en dinsdag 24 november 1992 in de kern Zevenhuizen; - woensdag 25 november 1992 in de kern Moerkapelle; - donderdag 26 november 1992 in de kern Oud Verlaat en tevens het buitengebied van de gemeente. Op onderstaande tekening is de indeling weergegeven. Telefonische melding van het klein chemisch afval behoeft niet plaatste vinden voor de bebouwde kom van de kernen Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud Verlaat. Binnen de bebouwde kom stopt de chemocar namelijk in alle straten. Voor het buitengebied ligt dat anders. De chemocar komt in het buitengebied alleen na telefonsiche melding. Telefonische melding van het klein chemisch afval is alleen mogelijk van maandag 16 t/m donderdag 19 november 1992 tussen 09.00 en 12.00 uur bij het bedrijfsbureau van de afdeling Gemeentewerken. Het telefoonnummer is 01802-1644. In februari 1993 zal de volgende inzamelronde worden gehouden. De data zullen van te voren in dit blad kenbaar worden gemaakt. Als U op de inzameldag niet thuis bent, kunt U vragen of bijvoorbeeld uw buren voor U het klein chemisch afval willen inleveren. OPRit 80SL dinsdag 24 november 1992 oöhhU* BEGONIA Pt i IN SPOfi TPARK T VERLAAT RAA0SMUIS MOf K0*l N f PLAN nooroe DE IEP maandag 23 november 1992 0! ESOOOOft LEEUWEft'K K ft A I E«lAAM H W Z I In de periode van 27 oktober t/m 2 november 1992 is door burgemeester en wethouders vergunning afgegeven aan: J. Evers te Moerkapelle, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Van Hasseltweg 9 te Moerkapelle; A. van Leer te Zevenhuizen, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Vlietkade te Zevenhuizen; Fa. J.A. en P.W. Taste Zevenhuizen, voor de bouw van een kas, plaatselijk bekend Knibbelweg 60 te Zevenhuizen; F. van de Wiel te Moerkapelle, voor het wijzigen van de gevel, plaatselijk bekend Zuid piasstraat 5 te Moerkapelle. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad ingevolge de Wet Arob een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Wij wijzen U er op dat het indienen van een bezwaarschrift geen schorsende werking heeft. Indien gewenst kunt U naast het bezwaarschrift een verzoek om schorsing van de verleende vergunning indienen bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State. Kneuterdijk 22, 2514 EN Den Haag. Zevenhuizen Hervormde kerk Hervormde kerk 10.00 uur ds. F.J. Veldman Houten; 19.00 uur ds. H. Gaasbeek Oud Verlaat 10.00 uur ds. H. Gaasbeek Geref.kerk 9.30 en 18.30 uur ds. W. Davidse H.A. Vrijz.hervormd 19.00 uur dr. J. Buit kamp Rotterdam Moerkapelle Hervormde kerk 9.30 uur ds. J. Harte- man Wijk en Aalburg 18.30 uur ds. G. Mulder Nwk. a.d. IJssel Geref.Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk Het thema van de jeugddienst die zon dagavond 8 november in de Hervorm de kerk van Zevenhuizen wordt gehou den is "Per slot van rekening'. Voorgan ger is ds. L. Romein uit Pijnacker. Muzikale medewerking wordt verleend door "Choice" uit Bergschenhoek, ter wijl de organisat tijdens de dienst de heer Adr. Verhoef uit Zevenhuizen is. Zevenhuizen - Elke maandagmiddag, behalve maandag 16 november zijn er spellenmiddagen voor ouderen geor ganiseerd door de ANBO. Op 16 novem ber vertrekt er een bus vanaf de par keerplaats van dorpshuis "Swanla" 13.30 uur die ouderen naar de Kerst show van een tuincentrum in Zoeter- meer brengt. Degenen zie meewillen (gratislO kunnen zich aanmelden bij mevrouw Bouwmans, tel. 2720. 11 november Soosmiddag in Her vormd Centrum; 25 november Soos middag in De Zevenster met verloting en optreden van bejaardenkoor. 2 december Soos in het Hervormd Cen trum en op 16 december vindt de Kerstviering plaats Op zaterdagmiddag 28 november is er een voorstelling door toneelvereniging Spektakel in dorpshuis "Swanla". aan vang 14.00 uur. Deze voorstelling 's speciaal voor ouderen. De toegang is gratis, maar ter bestrijding van de on kosten wordt een verloting gehouden.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 4