Hart - van - Holland - allerlei Politieberichten Politieberichten Politieberichten Nieuwbouw Voets bijna klaar! ZTTC speelde zesde wedstrijd Woningbouwvereniging Waddinxveen Theaterweekend op 21 en 22 november Rob Favier in de Schuilplaats Meeting in Souburgh Sjoelen in Waddinxveen gratis kleintje plaatse»? vul de bon in! Reflector bij De Schutse Sint Nicolaas in Hazerswoude-dorp Hengelsport Hart van Holland/11 november 1992 pagina 13 Officiële oplevering 38 woningen Eenacters op zaterdag en zondag levende poppenkast 22 november Zevenhuizen-Moerkapelle Illegale rijles: Bij controle van een per sonenauto bleek de bestuurder niet in het bezit van een rijbewijs. Als excuus werd opgegeven dat hij onder toezicht de auto bestuurde. De "instructeur" was ook niet in het bezit was van een vereist instructeursbewijs. Derhalve kunnen beiden een boete tegemoet zien. Aanrijding met gewonde: Bij de we- gomleiding bij de in aanbouw zijnde rotonde, ramde een personenauto een daar langs de weg staande boom. De bestuurder werd met onbekende ver wondingen afgevoerd naar het Bleu- landziekenhuis. Lichtmast omvergereden: Op de hoek Nrd. Dwarsweg- Knibbelweg werd een omvergereden lantaarnpaal aangetrof fen. E.e.a moet zijn veroorzaakt door de bestuurder van een blauwe vrachtau to. Wie heeft er iets gezien Geen voorrang: Vond een aanrijding plaats op de hoek Middelweg-Zuidein de. De aanrijding ontstond doordat de bestuurder rijdende over het Zuidein de geen voorrang verleende. Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd. Er waren geen gewonden. Diefstal geld: In de kleedkamer van het zwembad werd uit kleding geld ont vreemd. Naar de dader wordt een on derzoek ingesteld door de politie. Poging inbraak vrachtauto: Van een op de Ambachtstraat te Moerkapelle geparkeerde vrachtauto had men het portierraam ingeslagen. Er wordt niets vermist. Inbraak personenauto: Vanuit een op de Eendrachtsdijk geparkeerde auto werd de autotelefoon ontvreemd. Kluis ontvreemd!: In een pand aan de Dorpsstraat werd ingebroken waarbij de gehele kluis werd ontvreemd. Men kwam binnen door de voordeur te for ceren. Aanrijdingen: Op het Noordeinde reed een personenauto tegen een van de A12 komende auto die hem geen voorrang verleende. Het bleef bij materiële scha de. Verloren: zw.e damesportemmonnaie; gouden trouwring met inscriptie; 4 sleutels aan hanger; semafoon; bl. in terpolis agenda; leesbril met goudkl. montuur Gevonden: etui met 7 sleutels. Voorkoming misdrijven: Helaas wor den in toenemende mate geld en ande re kostbaarheden uit achtergelaten kle ding in kleedkamers van zwembaden en sportverenigingen ontvreemd. Als sporter moet U er rekening mee houden, dat kwaadwillenden meestal ongehinderd en ongezien de kleedka mers in kunnen. Laat derhalve dan ook geen kostbaar heden in uw kleding achter, maar neem deze bijvoorbeeld mee in uw sporttas de hal in of leg ze in de daarvoor be stemde "kluisjes".(mits deze natuurlijk aanwezig zijn). PAS OP 'T IS ZO WEG Zevenhuizen - Afgelopen vrijdag speel de het eerste team van de Zevenhuizen- se tafeltennisvereniging ZTTC, de zes de wedstrijd in de le klasse promotie van de Goudse tafeltenniscompetitie tegen het tweede team van TTVN uit Nieuwkoop. ZTTC liep deze avond te gen de vierde nederlaag op en verloor dus met de zeer duidelijke cijfers 2-8. Robert Beenes besloot de avond zon der ook maar 1 winstpartij. Zijn twee eerste partijen speelde de ZTT-er op een zeer laag niveau en verloor deze met zeer ruime cijfers. Alleen zijn laat ste partij had enigszins het idee van een wedstrijd, die maar net met 19-21 in de derde game verloren ging. Guus van Amerongen startte goed met een winstpartij, verloor daarna zijn tweede partij met dik verschil en ein digde met een spannende drie-gamer, die helaas voor hen verloren ging. Ad van Heijningen kan op dit moment niet echt het team op sleeptouw ne men. Vorig seizoen was mr. ZTTC me nigmaal de man die ZTTC naar een winst sleepte, maar dat lijkt dit seizoen maar zelden te lukken. Ook hij moest genoegen nemen met 1 winstpartij, waardoor de eer nog enigszins werd gered. De dubbel bleek achteraf nog de meest interessante partij. Beenes en Van Amerongen werden dit keer de wei in gestuurd om met 19-21 en 21-23 ook deze partij te verliezen, waardoor uit eindelijk de 2-8 tot stand werd ge bracht. Benthuizen - De bekende zanger en en tertainer Rob Favier komt naar Bent huizen op zaterdagavond 14 november op uitnodiging van koffiebar "De Schuil plaats". Rob zingt, weet op een cabare- teske-manier feiten en zaken met be trekking tot het christenleven voor het voetlicht te brengen en houdt er een enorm hoog tempo op na. De rode draad die door het programma loopt, is, dat geloven alles met het gewone, dagelijkse leven te maken moet hebben en anders zinloos is. Wie van goede Nederlandse teksten houdt wordt ze ker verwacht. Vrienden en vriendinnen mogen meekomen: graag zelfs! Jonge ren vanaf ca. 14 jaar zjn hartelijk wel kom vanaf 20.00 uur in gebouw "De Bron" achter de Hervormde dorpskerk. Waddinxveen - Het interkerkelijk koor "Meeting" verzorgt op woensdagavond 18 november een zangavond in huize Souburgh. Het is de eerste keer dat een gospelkoor in Souburgh optreedt. Op zaterdag 14 november neemt "Meet ing" deel aan een gospelkorenfestival in Alphen a.d. Rijn waaraan ook Dacapo, Be Glad, Sound of Celebration en His Revelation aan deel zullen nemen in de Salvatorikerk, aanvang 19.30 uur. Degenen die graag mee willen zingen in het interkerkelijke koor "Meeting" zijn op de repetitieavond: woensdag, harte lijk welkom in de Kruiskerk aan de Pas sage om 20.00 uur. Inlichtingen kan men tevens verkrijgen bij Anita Dijkhui zen tel. 10090; Janneke Driessen tel. 30997 of bij Paul Wildeboer tel. 16331. Waddinxveen - Liefhebbers van sjoelen kunnen vanavond hun krachten weer meten (11 november). De wekelijkse sjoelavond wordt weer in het gebouw van de Schuttersvereniging aan de Alb. Thijmlaan gehouden. Aanvang 19.00 Rijneveld (Ben thu izen-Hazerswoude) Ben inwoonster van Hazerswoude- aorp verleende op 17 oktober geen voorrang aan een inwoner uit Hazers woude die op de Gemeneweg reed. Een aanrijding was het gevolg. Zonder li chamelijk letsel, maar met flinke mate riele schade aan auto's en een licht mast en een verkeerslicht, werd één en ander geregeld. iets terecht: Dankzij de in de fiets ge- f ava®rde postcode is een Batavusfiets an 20 jaar oud die op 8 september van 'erechten8We^ W3S 'weSgehaald' weer Geen storm: Het liep niet echt storm J, d.s de 'Oetsenkijkdag' van de politie an Kijneveld in Hazerswoude-Rijndijk. r kwam een tiental mensen kijken, aarvan er slechts één haar fiets mee "aar huis kon nemen. n! k a' auto: 'n Benthuizen is in de triK Van donderdag op vrijdag 30 ok- oer een Volkswagen Transporter /vreemd. De wagen is rood met een UZf,?ierstrook er> voorzien van kente- Ken VJ-19-KY. Slip: Een bestuurder uit Zoetermeer is op 24 oktober tegen een boom gereden op de Provinciale weg te Benthuizen. De bestuurder raakte bij een omleiding over diverse betonnen platen in een slip. Inbraak: Vrijdag op zaterdagnacht 31 oktober is er ingebroken bij een benzi nestation aan de Gemeneweg. Sigaret ten en wat wisselgeld waren de buit. Hoofdletsel: Met ernstig hoofdletsel is een jongeman uit Hazerswoude-dorp vorige week zondag, na een val per fiets, naar het AZL in Leiden vervoerd. Vechtpartij: Zondagnacht 1 november is er gevochten in de Dorpsstraat in Hazerswoude-dorp door enkele jonge lui. Toen het de omstanders niet lukte om de vechtende partijen uit elkaar te halen, moest de politie eraan te pas komen. Een inwoner uit Benthuizen moest met een gebroken pink naar het Rijnoordziekenhuis in Alphen ad. Rijn. Van de verdachten zijn de ouders in kennis gesteld en enkele vechtersba zen 'mochten' logeren op het politiebu- Waddinxveen Diefstal bromfiets: Op 3 nov. werd aan gifte gedaan van diefstal van een blauw- metalic-kleurige bromfiets, Puch Maxi. De bromfiets heeft witte sterwielen. Gestolen vrachtauto gevonden: Op 3 nov. werd op de iJsermanweg een vrachtauto aangetroffen, welke kort daarvoor in Scherpenzeel was ont vreemd. De laadruimte was half leeg. Onder invloed: In de nacht van 3 op 4 nov. werd een 52-jarige inwoner van Waddinxveen onder invloed van alco hol achter het stuur aangetroffen. Er werd hem een transactie van vierhon derd gulden aangeboden en hij kreeg een rijverbod opgelegd. Greep in kassa: Op 4 nov. werd duit de kassa van een zaak in het winkelcen trum Groensvoorde ca. f 690,ont vreemd. In een onbewaakt ogenblik heeft de zgn. klant van de gelegenheid gebruik gemaakt een greep in de kassa lade te doen. Diefstal uit kelderbox: Uit een kelder box van de Busken Huetlaan werden koffers, een fiets, regenjas en wat kle ding ontvreemd. Vermoedelijk is er ge bruik gemaakt van een valse sleutel, inbraak meubelzaak: In de nacht van 6 op 7 nov. werd ingebroken in een meu belzaak aan de Mercuriusweg. ont vreemd werd een partij dekbedden, dekbedovertrekken en kussens. Aanrijding Noordkade: Op 5 nov. vond op deNoordkade een aanrijding plaats, waarbij twee personenauto's waren betrokken. Bij het oprijden van een in rit werd een auto aan de achterzijde aangereden. Fietster aangereden: Op vrijdag 6 nov. om ca. 18./00 uur werd op de kruising Chopinlaan/Kerkweg-west/Esdoorn- laan een 18-jarige Engelse fietster aan gereden door een personenauto, toen zij vanaf de Kerkweg-West de kruising overstak. Zij is per ambulance naar het Groene Hartziekenhuis overgebracht, waar een hersenschudding werd ge constateerd. Geen voorrang: Op zaterdag 7 nov. vond op de Tweede Bloksweg een aan rijding plaats. Een uit een uitrit komende bestuurder merkte te laat een naderende perso nenauto op. Deze bestuurder week hierbij uit naar rechts en kwam tegen een in de berm staande lantaarnpaal tot stilstand. De lantaarnpaal brak hier bij. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor., Meisjes aangereden: Op de kruising Nesse-Oranjelaan werd een overste kend meisje (9 jaar) aangereden door een personenauto. Zij werd met hoofd en beenletsel naar het Bleulandzieken- huis overgebracht, het ongeval vond plaats op donderdag 5 nov. Vangkooien inbeslaggenomen: Op vrijdag 6 nov. nam de politie op een tuin nabij de Staringlaan, twee vangkooien met daarin twee vogels, putters (distel vinken) in beslag. De putters waren vermoedelijk geplaatst als lokkers. De eigenaar van het tuinhuisje wist van niets., waarna de vogels de vrijheid weer teruggegeven, l.v.m. overtreding van de Vogelwet is proces-verbaal op gemaakt. Videobanden, vuurwerk en nephorlo- ges inbeslaggenomen: Op zaterdag 7 nov. werden door de rijkspolitie en de BUMA-SATEMRA op de vlooienmarkt (veilingterrein) na controle drie stand houders aangehouden in verband met diverse overtredingen. Ruim 300 ille gaal gekopieerde videobanden werden inbeslaggenomen. I.v.m. overtreding van de Auteurswet is tegen een 42-jari- ge Rotterdammer proces-verbaal opge maakt. Bij hem werden 45 video-ban den inbeslaggenomen Een 27-jarige Hagenaar werd voor het zelfde feit bekeurd, bij hem werden 174 videobanden inbeslaggenomen. Een 23-jarige uit 's Gravenhage afkom stige man werd verbaliseerd terzake overtreding van de Auteurswet (illega le videobanden), het wetboek van straf recht (merkvervalsing horloges) en de hinderwet (verkoop en hebben van ver boden vuurwerk), In dit geval werden inbeslaggenomen 75 videobanden, 17 horloges en 13 do zen a 100 strijkers. Gevonden: groene meisjesfiets Poin ter; blauwe herenfiets, Kalkhoff; blau we herenfiets Ontvreemd: roodbruine damesfiets Union; grijze herenfiets Batavus. Waddinxveen - Wethouder J. Neele zal vrijdagmiddag 13 nov. de sleutel uitrei ken aan de huurders van de 38 wonin gen aan de Kastanjelaan die in op dracht van Woningbouwvereniging Waddinxveen gebouwd zijn. Het ont werp van de woningen is van Treffers en Polgar B.V. te Waddinxveen. De wo ningen zijn gebouwd door aannemer EGBO B.V. te Hazerswoude, waarvan de in Waddinxveen woonachtige heer J. Blonk directeur is. Met de bouw werd in december '91 begonnen. De 38 wo ningen in de sociale huursector zijn onderverdeeld in: 12 eengezinswonin gen; 2 eengezinswoningen voor min- der-validen: zgn. 'miva-woningen'; 24 gestapelde woningen, waarvan 12 be nedenwoningen met een tuin en 12 bo venwoningen met balkon. De woningen zijn gebouwd volgens de eisen van de Nationale Woningraad inzake aanpas baar bouwen. Dit betekent, dat er bij de bouw van de woningen rekening is ge houden met de mogelijkheid om de woning, wanneer daartoe aanleiding is, te voorzien van speciale aanpassingen, met als doel dat de bewoner langer zelfstandig kan blijven wonen. De een gezinswoningen en de benedenwonin gen van de gestapelde bouw zijn toe gankelijk voor rolstoelen. De totale stichtingskosten incl. de grondkosten bedragen f 4.520.000,- De huur van de eengezinswoningen bedraagt exclusief bijkomende kosten f 643.00 per maand. De maandelijkse huurkosten excl. bij komende kosten bedragen voor de be nedenwoningen f 572- en voor de bo venwoningen f 529,-. Hazerswoude-dorp - "Reflector", de Boskoopse gospelgroep komt zater- Hazerswoude-dorp-Sint Nicolaas heeft medegedeeld dat hij op 21 november naar Hazerswoude-dorp komt. De Mico heeft hem uitgenodigd en de toneelve reniging "Ontwikkeling en Vreugd" zal hem begeleiden. Ook dit jaar kiest hij voor de boot, omdat Hazerswoude nu eenmaal van oudsher een waterrijk ge bied is en per boot goed bereikbaar.. Z'n boot wordt door behendige Pieten aan de Warnaarkade afgemeerd, waar de muziekvereniging TTH, Sint Nico laas en de ca. 20 zwarte Pieten, een hartelijke serenade hoopt te geven. Per koets zal Sint een rijtoer maken door de kern Hazerswoude. Vervolgens begeeft hij zich naar het dorpshuis. Daar wordt immers 'kindertoneel' gebracht voor de gehele jeugd vanaf 4 jaar. Sint zal in z'n nopjes zijn als hij het nieuwe dorps huis van Hazerswoude binnentreedt. Een jaar geleden zag het er heel anders uit.... "Ontwikkeling en Vreugd" brengt weer een schitterend toneelstuk onder regie van mevrouw Rietje Jacobs- Trouw. De titel is: "Als de grote mensen de zwarte Pieten gaan helpen". Aan vang voorstelling ca. 15.00 uur. Kinde ren vanaf 4 jaar zijn hartelijk welkom. In de pauze is er een verrassing van de winkeliersvereniging Mico. Hazerswoude-dorp - "Reflector", de Boskoopse gospelgroep komt zater dagavond een avondvullend program ma verzorgen bij koffiebar "De Schut se" aan de Breitnerlaan 1. De gospel band heeft twee getalenteerde zange ressen, namelijk Ingrid en Erika. Jacob begeleid hen op de synthesizer en Cees zit achter de knoppen en verzorgt de lichtshow. "Reflector" zingt hoofdzake lijk nederlandstalige liedjes, waarvan enkele zelfgemaakte. Ook speelt de groep wat sketches over monniken en clowns.Jongeren vanaf ca. 15 jaar zijn welkom vanaf 20.00 uur. De hengelsportvereniging Zevenhui zen-Moerkapelle hield de vierde na jaarswedstrijd in de Heijmanswetering. De eerste vijf werden: 1. E. Breedijk 1880 gr; 2. A. v. Erk 1850 gr.; 3. C. klomp 1490 gr.; 4. L. Schmit 650 gr.; 5. J. Wier- sma 640 gr. Totaalstand na 4 wedstrijden 1. C. Klomp 56 pnt; 2. E. Breedijk 43 pnt; 3. A. Uittenbroek 40 pnt; 4. D. Bazen 39 pnt; 5. A.J. Stubbe 38 pnt. Waddinxveen - De drie Waddinxveense amateur-toneelgroepen Toi Toi, Spin en Maskerade verzorgen gezamenlijk een uniek toneelweekeinde voor jong en oud in Kreater op 21 en 22 november a.s. Op zaterdagavond zullen ze een aantal eenacters voor het voetlicht brengen in een avondvullend program ma ten behoeve van volwassenen, ter wijl op zondagmiddag de kinderen een levende poppenkastvoorstelling en een kinderstuk voorgeschoteld krijgen. De reden waarom dit theaterfestival georganiseerd wordt heeft alles te ma ken met het succes van de vorige, eer ste Waddinxveense éénacter-avond in Kreater met uitverkochte zaal en vele positieve reacties na afloop. Het organisatieteam, bestaande uit: René Roza, Adri Nieuwef en Bert Klijn isn verheugd dat het programma weer volledig is samengesteld uit produkties van de drie Waddinxveense theater groepen. Op zaterdagavond worden de navol gende stukken ten tonele gevoerd: "Dat was de laatste" van Harold Pin ter: een korte, kernachtige éénacter, die diverse malen op deze avond opge voerd wordt met wisselende spelers. "Vuilnis" van Rob Bognar wordt ver tolkt door Toi Toi. "Krapp's laatste band" van Samuel Beckett is een coproduktie van Spin en Toi Toi en werd op 30 oktober beloond met een tweede prijs in de categorie Publieksprijzen tijdens het ATP in Gou da. "Is de heks verliefd?" is het thema van de levende poppenkastvoorstelling van Toi Toi 14.00 uur. Na de pauze worden de kinderen ge trakteerd op "Jip en Janneke ontmoe ten Sint en Piet", van Maskerade. De voorstellingen op zaterdagavond beginnen om 20.00 uur. Inl. tel. 01828- 13417; 14020 of 17634. Voor volwassenen kosten de toegangs kaarten f 7,50. Voor de kindervoorstel ling is de toegangsprijs een rijksdaal der. Ingezonden Hazerswoude-dorp - De nieuwbouw van het mechanisatiebedrijf Voets Tractoren Werktuigen B.V. op het ITC-terrein te Hazerswoude/Boskoop, vordert gestaag, het ziet er naar uit dat de geplande oplevering in december a.s. zal worden gehaald. Vanaf de Hoo- geveenseweg is het markante nieuwe pand goed te zien. Voor de medewer kers van Voets, die uitzien naar hun nieuwe werkplek, betekent het dat er een zeer drukke en spannende periode aanbreekt. Voordat de klanten kunnen profiteren van de optimale service, die vanuit dit nieuwe pand kan worden ver leend, dient er eerst een grote verhui zing plaats te vinden. Om de voorra den, die verhuisd moeten worden, zo laag mogelijk te krijgen, organiseert Voets in het oude pand aan de Dorps straat in hazerswoude van 12 tot en met 14 november, de Voets Verhuis Voor deel Show. Tijdens deze dagen worden tegen de laagst mogelijke prijzen de gehele voorraad gebruikte en overjari ge tractoren, werktuigen, gazon maaiers, kettingzagen, enz. enz. aange boden. Ook van de onderdelen-voor- raad, gebouwen en inventaris, kortom alles wat liever niet meegenomen wordt naar het nieuwe pand gaan in de verkoop. Dit alles is een unieke gelegen heid om voor weinig geld te profiteren van deze aanbiedingen. Vanaf 2 januari hoopt Voets dan vanuit het nieuwe pand, aan de Engelandlaan, op het ITC- terrein te Hazerswoude, 100% klaar te staan voor de vele bestaande en nieu we relaties, zie advertentie

Hart van Holland | 1992 | | pagina 13