Zevenhuizen Moerkapelle tfott ttm foatit Hkmt'ie Familieberichten Om "bii" te blijven Foto's in het HOLLAND Zevenhuizense IJsclub Algemene Ledenvergadering Begrotingsdebatten op t.v. Oud papier Nessevliet Aangifte verhuizing Aanleg provinciaal fietspad ter hoogte van Julianastraat/Oostdijk/ Onderweg te Moerkapelle BIJSTANDSMAATSCHAPPELIJK WERKER (MA/) Clementine Commissaris-Houtman Johanna Catharina Dekker V pagina 4 Hart van Holland/9 december 1992 uitsluitend voor particulieren max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle T3 ADT VAM lliVJEl JL w «li stellen kan ook: na betaling van tot ning). Foto's zijn af te halen vanaf van Hart van Holland. Agenda van kerkelijke, maat schappelijke en culturele activi teiten Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente Het einde van het jaar nadert snel. Dat betekent voor de sektie Burgerzaken van de gemeente dat er voor gezorgd moet worden dat op 1 januari 1993 de persoonsregistratie zo volledig mogelijk is bijgewerkt. Het is namelijk van groot belang dat personen die in onze gemeente wonen op die datum ook daadwerkelijk in het persoonsregister zijn opgenomen. Het is echter niet alleen voor de gemeente, maar ook voor U belangrijk. In het kader van de heffing van de gemeentelijke belastingen is het vooral in het belang van uw eigen portemonnee om een verhuizing direkt doorte geven. Bij het opleggen van de aanslagen onroerend-goedbelasting, rioolrecht, afvalstoffenheffing en hondenbelasting wordt uitgegaan van de situatie zoals die op 1 januari van het belastingjaar in de bevolkingsadministratie bekend is. Dit betekent dat als U bijvoorbeeld op 5 januari naar een plaats buiten de gemeente verhuist en dit pas eind april doorgeeft aan de sektie Burgerza ken, U een aanslag zult ontvangen voor een periode van 4 maanden. Vermindering van deze aanslag is niet mogelijk. Na het uitdraaien van een zogenaamde leegstandlijst van woningen in de beide woonkernen is gebleken dat een aantal woningen ten onrechte als leegstaand is geregistreerd. Gezien de toenemende drukte van werkzaamheden tegen het einde van het jaar verzoeken wij U dringend uw vestiging in de gemeente, uw vertrek uit de gemeente of uw verhuizing binnen de gemeente zo snel mogelijk persoonlijk en/of schriftelijk doorte geven aan de sêktie Burgerzaken. De sektie is elke werkdag geopend van 08.30 tot 12.00 uur. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf donderdag 10 december 1992, gedurende veertien dagen, ter gemeentese cretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt de aanvraag om een aanlegvergunning van: - de provincie Zuid-Holland voor de aanleg van een fietspad langs de Julianastraat/Oostdijk/Onderweg te Moerkapelle. Het plan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Dit houdt in, dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is ver klaard, dat voor het betreffende perceel een herziening in voorbereiding is van dit bestemmingsplan, overweegt het college nu op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van detervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling bezwaar aan te tekenen bij het waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle. Zevenhuizen, 3 december 1992, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Hijdra Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79-Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude-Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, Vanaf 25 januari 1993 is op de afdeling Zorg, sectie sociale zaken van de gemeentesecretarie een tijdelijke vakature voor 4 maanden voor de functie van voor 38 uur per week. Functie-informatie: rapportage en advisering, die voortvloeien uit de aan de gemeente ter uitvoering opgedragen uitkeringsregelingen; het verrichten van heronderzoeken; het bieden van dienstverlening aan cliënten; het zo nodig verrichten van andere op de sectie sociale zaken voor komende werkzaamheden; Functie-eisen: opleiding MBO-SD; redelijk recente ervaring met vermelde werkzaamheden; direct inzetbaar en in staat zelfstandig te werken. Salaris: - afhankelijk van ervaring, opleiding en kwaliteiten zal aanstelling plaatsvinden op nivo 6 of 7 (tussen 2.596,- en 4.019,- bruto per maand; bedragen gelden vanaf 1 januari 1993). Inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij het Hoofd van de afdeling Zorg, de heer J.J.M. de Bakker, tel. 01802-1644. Degenen, die belangstelling voor deze functie hebben worden nadruk kelijk uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties dienen binnen 2 weken te worden gericht aan het college van Burgemeester en Wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, Post bus 30, 2760 AA Zevenhuizen. t.k. Puch ATB-fiets i.z.g.st. nieuwprijs 1350,- vr.pr. 750,- tel. na 18 uur 01802-1268 t.k. ingrid bergmeubel (wenge/wit) 250 breed 182 hoog diepte 60 cm t.e.a.b. tel. tussen 18.00-19.00 uur: 01802-2162 t.k. kopieerapp. Canon 550,- 01828-12887 Tot ons groot verdriet geven wij kennis, dat na een kortstondige ziekte, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn vrouw en onze moeder op de leeftijd van 44 jaar. 1 december 1992 De Lepelaar 1 2751 CW Moerkapelle Ton Commissaris Leona Ton De crematieplechtigheid heeft op 5 december 1992 plaatsgevonden in het crematorium Eikelenburg te Rijswijk. geweigerd!! van 70 centj. In dankbare herinnering wat zij voor ons allen is geweest, na een werkzaam leven, is uit ons midden weggenomen onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Weduwe van P. Verschoor in de leeftijd van 84 jaar. J. Verschoor P. Verschoor J. Verschoor-Verheul T.W. Verweij-Verschoor C. Verweij K. Verschoor J. Verschoor-Seijn Klein- en achterkleinkinderen 4 december 1992 Julianastraat 1 2751 GC Moerkapelle De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. t.k. lage noren merk Viking mt. 36 75,- De Lente 50, Zevenhuizen Lucie Reekers zondag 1 jaar veel liefs en kusjes pappa mamma en pieter t.k. gevr. parkietenkooi en fietsenschuurtje in goede staat na 17 uur: 01828-11454 Zevenhuizen: Vrijdag 11 december Vanaf 19.00 uur: Postduivententoon- stelling, Zuidplasweg 8. Om 20.00 uur start 24 uurs "spelmara- thon" koffiebar 't Praathuis in Herv. Centrum voor Open Doors. Woensdag 16 december: ANBO 14.00 uur dorpshuis Swanla Kerstviering met m.m.v bejaardenkoor en toneelgroep uit Boskoop. Als afslui ting een gezamenlijke "kerst"-brood- maaltijd. Omdat men graag wil weten op hoeveel personen er gerekend kan worden dient men zich voor 12 decem ber aan te melden tel. 01802-1400. Donderdag 17 december: Kerstviering Plattelandsvrouwen Ho tel Vos 20.00 uur. Woensdag 20 januari: In het kader van de "Week van gebed voor de eenheid" een oecumenische dienst om 20.00 uur in gebouw Ver. Vrijz.Hervormden Dorpsstraat 139 Ze venhuizen. Moerkapelle: 18 december: kerstzangavond Asaf, De Avondster, Nethanja en Asarela in kerk Geref.Gem. 19.45 uur. 19 december: Rolschaatsshow in dorpshuis Op Moer Moerkapelle 15.00 uur. Wie activiteiten te melden heeft voor deze agenda kan ze doorgeven aan mevrouw G. Beunder tel. 01802-1733. Zevenhuizen- Tijdens de jaarvergade ring werden de notulen van de jaarver gadering 1991 en het jaarverslag door de leden goedgekeurd. Evenals het ver slag van de penningmeester. Bij de be stuursverkiezing werden de heren A. Veerman, R. v.d. Steenhoven, Y. van Dorp en W. v.d. Kraan herkozen. Er waren geen tegenkandidaten. De heer A. Eikelenboom j.r. neemt het secreta riaat over van de heer K. Verwey. Het dagelijks bestuur bestaat nu uit: de he ren A. Veerman, R. v.d. Steenhoven en A. Eikelenboom. De heer Jacob Visser die met z'n vrouw aanwezig was, hield een kleine toespraak en bood alle aan wezigen een drankje aan. Bij de tradi tionele verloting waren de winnaars. Hoog: 1. Johan Ottevanger, 2. Jaap Eindhoven, 3. Cor v. Leeuwe, 4. Bert Hertog. Laag: 1. W. v.d. Kraan, 2. W- Dogterom, 3. Jacob Visser, 4. r Ringlestein. Hierna werd de vergade ring gesloten met de wens dat het een goede schaatswinter wordt. Rotterdam - Wie in Zevenhuizen geinte resseerd is in de Rotterdamse politiek, kan meegenieten van de gemeente raadsdebatten over de Gemeenten^ groting 1993. Gisteren vond de eerste behandeling plaats, maar op 10 decem ber is het vervolg. De debatten begin nen om 10.00 uur. c„ In overleg met Stads TV en het ut Rotterdam/CIA bedrijf is gekozen vo» het benutten van het kanaal van RTBF. Zevenhuizen-Oud Verlaat - De chr sisschool "De Nessevliet" houdt opv'j dag 11 en zaterdag 12 december w een oud-papieractie. De cont®' staat op het parkeerterrein bij geb(1 "De Vierkap".

Hart van Holland | 1992 | | pagina 4