Zevenhiilzen - Moerkapelle IJsclub Moerkapelle weer naar De Uithof IjoH vooi* fratif /ttektfe Om "bij" te blijven Hondepoep niet op de stoep Familieberichten Morgenzon gaf rondjes weg vanwege opening Rotonde Kerkdiensten Foto's in het HART VAN HOLLAND De morgenzon gaat op in het oosten Kwekerij nu weer goed bereikbaar Historie Vrijzinnig Hervormde kerk beschreven Avondje Imax theater Collecte SKR Uitslag grote verloting postduivenvereniging Skymasters-puzzelrit Filmavond Stichting Kinderhulp Roemenië Bastiaan Nieuwland Hart van Holland/16 december 1992 pagina 13 Jaarvergadering uitsluitend voor particulieren max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres:. Plaats: Zevenhuizen-Moerkapelle zondag 20 december Medische weekeinddiensten Agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabe stellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na verschij ning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Holland. Nieuwerkerk a.d. IJssel/Zevenhui zen - De blijdschap van het echt paar Van Oosten van kwekerij De Morgenzon, met de officiële opening van de rotonde op de kruising 1 e Tocht- weg/Zuidplasweg, uitte zich in het weg geven van 'rondjes'. Degene die nieuwsgierig was, wat die in de adver tentie in Hart van Holland aangekondig de 'rondjes' betekenden, begaf zich vervolgens naar deze kwekerij en kreeg daar, bij aankoop van plant, kerstver siering, een kerstboom of bloemen, 2 rondjes oasis cadeau. "Een bijzonder leuke geste", was de algemene reactie. De heer en mevrouw Van Oosten op hun beurt, zijn reuze blij dat donderdag de rotonde op het verkeersonveilige kruispunt, door gedeputeerde T. Jan sen, in samenwerking met de burge meesters van Zevenhuizen-Moerkapel- le en Nieuwerkerk a.d. IJssel, kon wor den geopend. "We hopen dat het hier nu veiliger wordt. Er rijdt zo ontzettend veel ver keer dagelijks langs en voorheen met zulke hoge snelheden, dat je je hart weieens vasthield. Er zijn hier al diver se ernstige ongevallen gebeurd, zelfs met dodelijke afloop. Het is goed dat het verkeer nu moet afremmen en de chauffeurs goed moeten opletten als ze de rotonde oprijden", concludeert Van Oosten. Mevrouw Van Oosten:"We zijn ook blij dat onze zaak weer toegankelij ker wordt. We merkten het best dat we Moerkapelle - De IJsclub Moerkapelle gaat op woensdag 30 december schaat sen op de kunstijsbaan De Uithof in Den Haag. De bus vertrekt dit keer i.v.m. het vroeger open gaan van de baan om 18.00 uur vanaf het erf van C. Brouwer, Herenweg 33 in Moerkapelle. Baan open 19.00 uur. Op maandag 21 december houdt IJsclub Moerkapelle de algemene le- denvergadering in dorpshuis Op Moer. Aanvang 19.45 uur. Bij de bestuursverkiezing zijn aftre dend en herkiesbaar voorzitter Joop Koster en secretaris Bert Hertog. Tevens wordt gesproken over de vie ring van het 75-jarig bestaan van de ijsclub in 1994. Voorts doet de secreta ris mededeling van hetgeen is bespro ken tijdens de gewestelijke jaarverga dering in Ammerstol. De IJsclub Moer kapelle is lid van het gewest Zuid-Hol land van de KNSB, welke volgend jaar op De Uithof het 100-jarig bestaan viert. De vergadering in het dorpshuis Op Moer wordt besloten met een gratis verloting. Zevenhuizen-Moerkapelle - Binnenkort komt nummer 31 van het Verleden Tijd schrift van de Stichting Oud-Zevenhui- zen/Moerkapelle uit. Het overgrote deel van dit 44 pagina's tellende 'boekwerk' zal bestaan uit ge schiedenis en historie van de Vrijzinnig Hervormde Gemeente in Zevenhuizen. Voorts wordt er uitvoerig aandacht besteed aan de duizendste donateur en een terugblik gegeven op de jaarlijk excursie. Voor inlichtingen en enige proefnum mers van het Verleden Tijdschrift kan men terecht bij de donateursadmini stratie: J. Ottevanger tel. 01802-1485. Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Bijdra Pr. Willem Alex, plein Benthuizen van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp a-A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Bolland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude Rijndijk J peda kt ie behoudt zich het recht voor tetntjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. pi2?ÏÏÏlaa' ^en bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! S^NVELOPNIETD1CHTPLAKKEN A.IJ.B. (dan voldoet een postzegel van 70 centjj ZevenhuizenHerv. kerk 10.00 uur ds. H. Gaasbeek 19.00 uur ds. D.H. Bosma 's Gravenhage Oud verlaat 10.00 uur ds. A. kool 19.00 uur ds. H. Gaasbeek, gem. ca techese Geref.kerk 9.30 uur ds. W. Davidse 18.30 uur ds. P.R. van Commenee Bergambacht Moerkapelle Herv. kerk 9.30 en 18.30 uur drs.J.W. van Estrik Geref.Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk zaterdag 19 december dokter W.J. van Bruggen, de Wiele waal 20, Zevenhuizen tel. 01802- 1783; zondag 20 december dokter R.L. Warnaar Dorpsstraat 12 Bleiswijk tel. 01892-12500. Zevenhuizen: Woensdag 16 december: ANBO 14.00 uur dorpshuis Swanla Kerstviering met m.m.v bejaarden koor en toneelgroep uit Boskoop. Als afsluiting een gezamenlijke "kerst"- broodmaaltijd. Donderdag 17 december: Kerstviering Plattelandsvrouwen Ho tel Vos 20.00 uur. Vrijdag 18 december: Kerstzangdienst Vox Jubilans en Ned. Herv.kerkkoor met soliste Margje v.d. Wal. Ned.Herv.kerk 20.00 uur. 1993: Woensdag 20 januari: In het kader van de "Week van gebed voor de eenheid" een oecumenische dienst om 20.00 uur in gebouw Ver. Vrijz.Hervormden Dorpsstraat 139 Zevenhuizen. Zondag 31 januari: Ontmoeting over drempels heen. Geref.kerk 17.00 uur Zaterdag 13 februari: De amateur-muziekavond van de Ze ven Muzen, dorpshuis Swanla Zeven huizen 20.00 uur. Moerkapelle: 18 december: Kerstzangavond Asaf, De Avondster, Nethanja en Asarela in kerk Geref.Gem. 19.45 uur. 19 december: Rolschaatsshow in dorpshuis Op Moer Moerkapelle 15.00 uur. Wie activiteiten te melden heeft voor deze agenda kan ze doorgeven aan mevrouw G. Beunder tel. 01802-1733. Het melden van deze activiteiten kan doublures voorkomen. De heer en mevrouw Van Oosten van kwekerij Morgenzon en hun part-time assistent Roderick minder klanten kregen. Vanaf de Zuid- plasweg vanuit Zevenhuizen, waren we niet bereikbaar. Wel vanaf het Zuidein de en vanaf de Parallelweg van de Eer ste Tochtweg. De aanleg van de roton de is wat vertraagd door het slechte weer, maar gelukkig net op tijd, voor de gestelde datum, gereedgekomen". Van Oosten lachend: "We hebben gemeend onze blijdschap te moeten uiten door het cadeau geven van de 'rondjes'". Inmiddels zijn er weer een paar dagen verstreken en komen zowel vaste klan ten als passanten, aan voor de aankoop van een kerstboom, kerstgroen, versie ringen, kerststukjes, planten, bloemen en alles om het binnen en buiten gezellig te maken Moerkapelle - Regelmatig bereiken onze redactie berichten over honde poep. Kinderen die in dergelijke uit werpselen trappen en met hun schoen tjes de vloerbedekking thuis bevuilen of die van openbare gebouwen. Het blijkt met name rond het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente nogal voor te komen, dat er uitwerpse- Zevenhuizen - A.s. vrijdag organiseert koffiebar 't Praathuis een avondje uit naar het Imaxtheater in Rotterdam. De jeugd vanaf 15 jaar die meewil, verza melt om 19.30 uur in het Hervormd Centrum te Zevenhuizen. Zevenhuizen-Moerkapelle - Deze week wordt de collecte van de Stichting Kin derhulp Roemenië in Zevenhuizen en Moerkapelle gehouden. Zevenhuizen - De uitslag van de grote verloting van de Zevenhuizense post duivenvereniging "De Stormvliegers", t.g.v. de tentoonstelling gehouden, is als volgt: In de volgorde van belangrijk heid worden de nummers vermeld: 1.wasdroger nr. 003749; stofzuiger: 000246; radio 003529; mixapparaat 002681; ventilatorkachel: 001385; kerststukjes: 001020; 002868; 004409; 000894; 003241; kerstster: 004913; 002550; 001562; 001041. De prijzen zijn af te halen bij M. Strijdhorst, de Lente 12 Zevenhuizen tel. 01802-1127. Nieuwerkerk a.d. IJssel - Op vrijdag 18 december a.s. organiseert A.M.C. "The Skymasters" te Nieuwerkerk a.d. IJssel de 'boutrit'. Het is een gezelligheidsrit van ca. 30 km. Na afloop is er een Rad van Avontuur met aantrekkelijke prij zen. Inl. 01803 12200/20361. len op de trottoirs en toegangspaden liggen. Velen beseffen niet eens dat ze ergens in getrapt hebben met alle gevolgen vandien. Hondebezitters: het is een kleine moei te om uw hond in de goot of in de graskanten buiten de bebouwde kom z'n behoefte te laten doen. Wilt u uw hond goed opvoeden?! Moerkapelle - A.s. zaterdag 19 decem ber geeft de Stichting Kinderhulp Roe menië een filmvoorstelling van het af gelopen transport. De avond wordt voorafgegaan door een lezing van Tho mas Mattheij, auteur van het boek: "Brieven uit Boekarest". Deze avond is in principe voor donateurs van de Stichting. Waarschijnlijk zal er nog een aantal plaatsen overblijven. Diegenen die deze avond ook willen bijwonen, kunnen vanaf vrijdag 18 december (kosteloos) maximaal twee plaatsbe wijzen afhalen bij de Fotoboetiek in Moerkapelle. Uiteraard zolang de voor raad strekt. Na een liefdevolle verzorging in bejaardentehuis "De Zevenster" is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Elizabeth van der Wiel in de leeftijd van 76 jaar. Maarten en Hennie Adrie en Pleun Dikkie Alt en Hans Nel en Mat Kleinkinderen en achterkleinkind Zevenhuizen. 10 december 1992. Bejaardentehuis "De Zevenster", kamer 214. Correspondentie-adres: M. Nieuwland. Burg. Boerstraat 14. 2761 VP Zevenhuizen. De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 14 december op de Algemene Begraafplaats van Zevenhuizen.

Hart van Holland | 1992 | | pagina 13