Zevenhuizen Moerkapelle 1}oH (/ook facdti Kkktje Foto's in het HART VAN HOLLAND Kopy van... voor Hart van Holland Wijziging telefoonnummers politie Kerkdiensten Informatie-avonden Bentwoud Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplan nen Aanvraag hinderwetvergunning Melding/aanvraag bouwvergunningen Bereikbaarheid politie Ingebruikname Collecte CAMA Koffiebar informatie jaarvergadering Informatieavonden "Bentwoud" pagina 4 Hart van Holland/27 januari 1993 uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Ze venhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na verschij ning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschij ning van Hart van Holland. Zevenhuizen-Moerkapelle zondag 31 januari Medische weekeinddienst Gemeente De Stuurgroep Bentwoud houdt in zes gemeenten informatie-avonden over het toekomstige bos Bentwoud. Het bos van circa 2100 hectare komt te liggen ten oosten van Zoetermeer. Het Bentwoud is een belangrijk onderdeel van de Randstadgroenstructuur. Recreatie-mogelijkheden gericht op de natuur zullen er sterk door toene men. Schetsen Op de avonden worden drie schetsen voor het Bentwoud gepresenteerd en besproken. De schetsen geven de globale ligging en de inrichting van het bos aan. De informatie-avonden vinden plaats op: 25 januari in de gemeente Waddinxveen, gemeentehuis. Raadhuisplein 1 in Waddinxveen; 28 januari in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle in het Dorpshuis, Raadhuisstraat 40 in Moerkapelle; 2 februari in de gemeente Rijnwoude, in het Dorpshuis, Pieter de Hooghstraat 3 in Hazerswoude-Dorp; 3 februari in de gemeente Bleiswijk, gemeentehuis, Dorpsstraat 3 in Bleiswijk; 10 februari in de gemeente Zoeterwoude, gemeentehuis, Noordbuurtseweg 27, Zoeterwoude; 11 februari in de gemeente Zoetermeer, stadhuis/bedrijfsrestaurant, ingang Frankrijklaan 6 in Zoetermeer. Alle avonden beginnen om 20.00 uur, behalve de avond in Waddinxveen, die begint om 19.30 uur. De formele inspraakprocedure start in het najaar van 1993. In de periode van 19 t/m 25 januari 1993 is door burgemeester en wethou ders vergunning/beschikking afgegeven aan: B.J. Hofman te Moerkapelle, voor de bouw van een berging, plaatselijk bekend Prins Willemstraat 9 te Moerkapelle; P.J.T. Smal te Honselersdijk, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Zaaipad te Zevenhuizen; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/ beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad ingevolge de Wet Arob een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende deze termijn ter ge meentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inza ge. Wij wijzen U er opdat het indienen van een bezwaarschrift geen schorsende werking heeft. Indien gewenst kunt U naast het bezwaarschrift een verzoek om schorsing van de verleende vergunning/beschikking indienen bij de Afdeling Recht spraak van de Raad van State. Kneuterdijk 22, 2514 EN Den Haag. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken ingevolge de artikelen 12 en 29, eerste lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op dinsdag 22 december 1992 bij hen een aanvraag is ingekomen van Hogerwerf Van Laviere B.V. om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden of wijzigen van een inrichting voorde vervaardiging van snel bouwsysteem loodsen en units met een opslagloods voor isolatiemateriaal e.d., gelegen aan het adres Nijver heidstraat 3-5 te Moerkapelle. Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bu reau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 28 januari 1993 tot maandag 1 maart 1993, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovenge noemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Na afloop van deze termijn liggen de terzake zijnde stukken elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur in het gemeentehuis ter inzage, zulks tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Besloten is geen openbare zitting te houden. Voor het indienen van mondelinge bezwaren kan tot maandag 1 maart 1993 telefonisch een afspraak worden gemaakt (01802-1644, toestel 31). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot maandag 1 maart 1993 schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-vergun- ning in te dienen. Zevenhuizen, 25 januari 1993 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris, De burgemeester, A. Visser A.W. Lips Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende meldingen/aanvragen om bouwvergunningen zijn binnengekomen: - de bouw van een hoogspanningsstation aan de Van Hasseltweg 2 te Moerkapelle; - de bouw van een garage aan de Oranjestraat 15 te Moerkapelle; - de bouw van een woning/garage en stal aan de Bierhoogtweg te Zevenhuizen; - de bouw van een dakkapel en serre aan de Rottekade 22b te Zeven huizen; te koop gevraagd: bergschoenen maat 36/37 01793-2262 llona, gefeliciteerd met je b-diploma de hele familie Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Hijdra Pr. Willem Alex, plein - Benthuizen Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, Vkleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent Kopy voor Hart van Holland dient inge leverd te worden aan de drukkerij (brievenbus aan de drukkerij) Dorps straat 62a, of per post verzonden te worden aan Postbus 85,2760 AB Zeven huizen. Per fax kan ook: 01802-3503. Men gelieve geen kopij te zenden naar Noordeinde 17 of in de groene brieven bus aan het Noordeinde 17 Zevenhui zen te deponeren. Dit omdat dit een privé-brievenbus betreft, waar kopy, zoek kan raken tussen reklamedruk- werk en kranten. Bij voorbaat dank. Redactie. De Nederlandse politie is op dit moment druk bezig met reorganisatie. Dat geldt ook voor de politie in de gemeenten Nieuwerkerk ad IJssel, Zevenhuizen-Moerka pelle, Moordrecht, Waddinxveen en Boskoop. De politie in deze gemeenten maken als district IJssel en Gouwe deel uit van het politiecorps Hollands-Midden. Dit nieuwe politiecorps begint nu vorm te krijgen. Dat blijkt o.a. uit het feit dat de nieuwe centrale meldkamer in leiderdorp, vanaf 25 januari jl., regiobreed functio neert. De bestaande meldkamers van de gemeentepolitiecorpsen en van de rijkspolitie worden dan tot een meldkamer samengevoegd. Nagenoeg alle telefo nische meldingen die men doet, zullen voortaan binnenkomen en behandeld worden op die meldkamer. De politie is dan voor iedereen die politiehulp nodig heeft op drie manieren te bereiken: 1. Het politie-informatienummer: voor algemene politie-informatie van lokale aard. 2. het politie-alarmnummer: voor 'niet' spoedeisende politie-assistentie. 3. Alarmnummer 06-11: alleen voor spoedeisende hulp; als 'elke seconde telt'. Naast het 'normale' telefoonsysteem heeft het politiecorps Hollands-Midden ook de beschikking over een teksttelefoonsysteem. Dit systeem is speciaal bedoeld voor mensen die doof of slechthorend zijn en voor mensen die niet kunnen praten. Met behulp van een 'modem' kunnen deze mensen verbinding krijgen met de politie en wel op het telefoonnummer 01720-84699. Vanaf 25 januari is er een begin gemaakt met de ingebruikname van de nieuwe centrale meldkamer, te weten voor de volgen de plaatsen: Waddinxveen informatienummer: 01828-13688alarmnummer: 01828-13000. Boskoop informatienummer 01727 16441: alarmnummer 01727-14545. Moerkapelle informatienummer 01793-2586alarmnummer 01793-1333. Zevenhuizen informatienummer 01802-1943alarmnummer 01802-1200. Via deze telefoonnummers blijft de politie 24 uur per dag bereikbaar. De politie voertuigen, die eveneens 24 uur per dag in deze gemeenten surveilleren, kunnen dan naar aanleiding van de meldingen worden ingezet. Op uiterlijk 1 mei a.s. moet de centrale meldkamer regiobreed functioneren. Dit betekent dan dat alle inwo ners van het politiecorps Hollands-Midden, van de Bollenstreek tot en met de Krimpenerwaard, contact kunnen krijgen met deze meldkamer. Zevenhuizen - De collecte voor de CAMA zending in Burkina Faso gehou den in de Oecumenische dienst van 20 januari jl. te Zevenhuizen, heeft een bedrag van 335,— opgebracht. Ieder een die meehielp dit bedrag te bereiken wordt hartelijk bedankt. Zevenhuizen - Koffiebar 't Praathuis houdt vrijdagavond 29 januari een alge mene (leden)vergadering waar bezoe kers van de koffiebar geïnformeerd worden over het reilen en zeilen van 't Praathuis in 't Hervormd Centrum. Tips, opmerkingen en suggesties zijn van harte welkom. Bovendien is er op deze avond nog een samen 'nadenken' over een thema. De koffiebar is om 20.00 uur open. Om 20.30 uur is de aan vang van het programma. Iedere jonge re vanaf ca. 15 jaar is hartelijk welkom. Op donderdagavond 28 januari wordt in het dorpshuis te Moerkapelle een in formatie-avond voor inwoners van Ze venhuizen-Moerkapelle, over het "Bentwoud" gehouden, aanvang 20.00 uur. Op 2 februari vindt een informatie avond plaats in de gemeente Rijnwou de, in het Dorpshuis aan de Pieter de Hooghstraat 3 te Hazerswoude-dorp eveneens 20.00 uur. De eerste avond vond plaats in Waddinxveen op maan dagavond jl. 3 februari wordt een der gelijke avond in Bleiswijk gehouden, 10 februari in Zoeterwoude en 11 februa- ris in Zoetermeer. ZevenhuizenHerv. kerk 10.00 uur en 19.00 uur ds. H. Gaasbeek Oud Verlaat 10.00 uur ds. E. Bouman Geref.kerk 9.30 uur ds. W. v.d. Zwan 17.00 uur Ontmoeting over drempels (zie artikel) Vrijz.Hervormden 10.30 uur ds. J. van Rossum Moerkapelle: Herv. kerk 9.30 en 18.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref.Gemeente 9.30 en 18.30 uur leesdienst 30januari:dokter R.P. Renssen Ceder hof 3 Bleiswijk tel. 01892-14085 31 januari dokter W. Voorthuyzen Lijsterlaan 2 b Bleiswijk tel. 01892- 12500.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4