Waddinxveen tAfilf Politieberichten Boskoop Politieberichten voor zowel proffesionals als hobbyisten Kerkdiensten Kerkdiensten Nieuw: Australiën Bodycare produkten nu ook in Nederland Indianen in Mexico Zevenhuizen - Moerkapelle Tourclub Zevenhuizen'80 Het begon met Eva Samenzang in de Kruis kerk te Waddinxveen Gigantenfestival Waddinxveen-Boskoop Paddestoel-programma Aquariumvereniging "De Gouwe Vis" Koppelklaveijassen Nancy Works on payday in de Tunnel Carnaval bij de Waddewokkels Expositie Muziek beluisteren Open dag Concordia zoekt nieuwe leden De bouwhof voor al UW ijzerwaren en gereedschappen Bleiswijkseweg 11- Zoetermeer - Tel. 079-310700 Hart van Hoüand/3 februari 1S93 Regionaal bibliotheek-project bibliotheek Boskoop CNV-avond Waddinxveen 24-uurs bereikbaarheid HOBBY-ELEKTRODEN 2 mm, pak a 75 stuks ƒ11,95 2,5 mm, pak a 55 stuks ƒ11,95 3,25 mm, pak a 35 stuks ƒ11,95 COz BESCHERMGAS IDEM MET MENGGAS LASDRAAD OP KLEINE ROLLEN SERVICETEST 0,6 MM. VOOR MINIMIG. SERVICESET 0,8 MM. BRANDERKOPJE BINZEL MB-15/24 GEVULDE LASDRAAD 0,8 MM CO2 LASDRAAD OP ROL 0,6 mm, 5 kg. 45,00 0,6 mm, 15 kg. ƒ115,00 0,8 mm, 5 kg 0,8 mm, 15 kg. 1,0 mm, 15 kg. 30,00 79,50 72,50 BESCHERMGAS IN WEGWERPVULLING LASELECTRODEN pagina ii !~>k Waddinxveen - Schoonheidssalon La- vande heeft een nieuwe antiseptische verzorgingslijn op basis van Tea Tree oil. Tea tree oil, is puur natuur. Het wordt gewonnen uit de bladeren van een zeldzame boom, de Melaleuca Al- ternifolia, die in een klein gedeelte van Oost-Australië voorkomt. De waarde volle eigenschappen zijn al duizenden jaren bekend bij de Bundjalung. Deze Aboriginalstam woonde in 'het land van de genezende bomen'. Ze ontdek ten dat wonden, insectenbeten, ontste kingen e.d. sneller genazen als ze een blad namen in een door Melaleuca-bo- men omringd meer. Jaar na jaar vielen de bladeren in het 'magische' meer en zo werd het één groot antiseptische bad. In de Australische gezondheids-en verzorgingswereld van ziekenhuizen, bejaardeninstellingen, tandartspraktij ken e.d. pedicure en schoonheidssa lons, worden de 'tea tree' produkten veel gebruikt, omdat ze hun veelzijdige werking hebben bewezen. Ze zijn niet alleen uitermate bacteriedodend, maar ook diepreinigend en vochtbalans-her- stellend. Deze natuurlijke produkten zijn een oplossing voor vele huid- en haarproblemen. Om er enkele te noe men: acné, geïrriteerde huid/hoofd huid, roos, droge huiden, zonnebrand, ontstoken haarzakjes, ingegroeide ha ren, gekloofde handen/hielen en ande re voorkomende huidproblemen. "Au straliën Bodycare" omvat in totaal ze ven produkten die na o.a. in de Scan dinavische landen, Azie, Amerika, Ca nada en Engeland nu ook in Nederland te verkrijgen zijn. Voor meer informatie of afspraken voor behandeling: Lavan- de, tel. 01828-17375: praktijk voor na tuurlijke huidverzorging. Waddinxveen - zondag 7 februari Herv.Immanuëlkerk: 10.00 uur ds. L.R. Krol Amersfoort 17.00 uur ds. C.B. Portumus-Meijer Bunnik Geref.Vrijgem. 9.30 uur leesdienst 14.30 uur ds. H. Hidding Bunscho ten Waddinxveen - Vrijdag 5 februari wordt in het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad 1de jaarlijkse toneel-en ledenavond van het CNV afd. Waddinx veen gehouden, aanvang 19.30 uur. Na de opening en inleiding door de afde lingsvoorzitter, de heer M.P. Oosterom en een toespraak van de heer H. Brü- ning, algemeen secretaris van de CFO, vindt de uitreiking van gouden insignes aan trouwe leden plaats. In de pauze is er o.l.v. de heer P. Grootendorst een grote verloting, waarna het blijspel "Het begon met Eva" opgevoerd wordt. Dit belooft een aantrekkelijk schouw spel te worden. Inl. 01828-13366; 18790. Waddinxveen - Onder het motto 'kom ga met ons en doe als wij' is er een 'samenzangavond' in de Kruiskerk in Waddinxveen, Passage, georganiseerd door de Gereformeerde kerk vrijge maakt. Door middel van zangbundels of anderszins wordt er voor gezorgd dat de aanwezigen de teksten mee kun nen zingen. De eerste bijeenkomst vindt plaats op zondag 7 februari a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. Boskoop - Op 13 februari en 13 maart wordt in jongerencentrum De Tunnel in Boskoop het Gigantenfestival 1993 gehouden,i.s.m. de Stichting Muzikan ten Collectief Waddinxveen. Waddinxveen - Donderdag 4 februari is er voor zowel dames-als heren een 'dartavond' in gebouw "De Paddestoel" Vrijdagavond 5 februari is er een bingo voor volwassenen waar tijdens tevens een verloting wordt gehouden. Zater dag 6 februari is er om 14.00 uur een 'ruilbeurs'. Waddinxveen - Op maandag 8 februari zal de heer H. Alblas uit Hoogvliet een lezing houden met de titel 'De tuinvij- ver'. De avond, georganiseerd door aquariumvereniging De Gouwe Vis wordt gehouden in het clubhuis van de speeltuinvereniging "Oranjewijk", J.W. Frisoweg te Waddinxveen. Zaterdag 13 februari organiseert buurt vereniging 't Zuiden koppelklaverjas- sen en jokere'. Aanvang 13.30 uur in "Ons Jeugdhuis" Julianastraat 50 te Boskoop. Inkl. 01727-14665. Boskoop - Zaterdag 6 februari speelt de band Nancy works on payday in De Tunnel en zal het publiek vanaf der eerste tonen in zijn greep hebben tot op het laatst toe. De groep speelt blues, gospel, soul en rock met het pophart op de juiste plaats. Zaal open 21.00 uur. Boskoop - zondag 7 februari Herv. kerk 9.30 uur ds. K.J. Jansen 18.30 uur idem, De Stek 9.30 uur ds. J.H. Langelaar Geref. kerk 9.30 uur ds. J.A. van Hooijdonk 17.00 uur ds. W. Davidse Zevenhuizen Chr. Geref. 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. H. v.d. Steege papend- recht Vrijz.Prot. Geloofsgem. 10.00 uur ds. J.A. Broström-Bruin Roelo- farendsveen Waddinxveen - In zaal Concordia aan de Bredeweg 66 Zevenhuizen-Moerkapel- le wordt op zaterdag 6 februari het carnavalsfeest van De Waddewokkels gevierd. De muziek wordt verzorgd door drive-in-show Atletico uit Gouda, terwijl een boerenkapel hekkesluiter zal zijn. Er zullen gastverengingen uit diverse delen van Nederland de avond komen opluisteren. Zij en alle andere belangstellenden die gratis toegang hebben tot de zaal, worden door prin ses Lenie en adjudant Jos, hartelijk ont vangers Boskoop- "Indianen in Mexico" is het motto van een foto-tentoonstelling in de bibliotheek van Boskoop, die zater dag 6 februari geopend wordt door drs. J.W. vd Sluijs, voorzitter van het be stuur van de Prov.Bibliotheekcentrale voor Zuid-Holland en professor dr. K. Pool, gedeputeerde van de Provincie Zuid-Holland. De tentoonstelling geeft een duidelijk beeld van het leven van de Azteken en de Maya's en een boekje geeft aanvulling op deze tentoonstel ling. De NOVIB heeft diverse materialen beschikbaar gesteld voor deze ten toonstelling, die regionaal gehouden wordt in diverse bibliotheken. Eind mei 1994 zal de tentoonstelling in Gouda eindigen. De tentoonstelling in de bibli otheek in Boskoop wordt plaatselijk aangevuld met materiaal van de werk groep van Amnesty International en de Solidariteitswinkel uit Boskoop, t/m 25 februari. In de maand maart is de ten toonstelling in de bibliotheek van Reeu- wijk te bezichtigen. Waddinxveen - Hennie van Diest expo seert gemengde techniek/olieverfschil derijen in de raadzaal van het Waddinx- veense gemeentehuis van 30 januari t/ m 19 februari. Openingstijden: maan dag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur en donderdagavond van 19.00- 20.30 uur. Waddinxveen - Bij Kreater in Waddinx veen gaat binnenkort de cursus 'mu ziek beluisteren' van start. Criminaliteit.: Op de avond van 26 jan. hoorde een bewoner van de Julianastr. de achterdeur open gaan. Het bleek een persoon te zijn die niet in de woning mocht zijn. Hij kon echter door de mel der niet achterhaald worden. Diversen: Door een gaslek ontstond er een buitenbrandje achter het gemeen tehuis. De brandweer bluste de zaak. Het gaslek werd veroorzaakt door graafwerkzaamheden. Op 29 jan. werd er gas geroken in de Reigerlaan. Het energiebedrijf werd ge waarschuwd en de brandweer was uit voorzorg aanwezig. Het gat werd ge dicht. Fietsen: De afgelopen is aangetroffen een bruine Batavus damesfiets Verkeer: Op 25 jan.vond een kop-staart aanrijding plaats op de Provincialeweg ter hoogte van de Shell-pomp. Dezelfde dag verloor een vrachtauto op de Provincialeweg een deel van zijn lading bestaande uit stenen en grond. Een personenauto werd beschadigd. Door de brandweer werd de weg schoongemaakt, wat gedurende een uur een behoorlijke opstopping ver oorzaakte. Op 27 jan. vond een ernstig verkeerson geval plaats op het Torenpad achter het gemeentehuis. Een 97-jarige be stuurder van een personenauto reed tegen de achterkant van een hijskraan aan, welke voor een gedeelte op de weg stond. De bestuurder werd in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht. Op 27 jan. werd in de bebouwde kom snelheidscontrole gehouden. Er werd gecontroleerd op de Zuidkade, de Zij de, het Reijerskoop, het Zuidwijk en de Boezemlaan. Van de 621 passanten werden er 105 bekeurd welke direct staande werden gehouden. De hoogst gereden snelheid was op de Zuidkade 85 km/uur. Op 29 jan. vond op de Goudse Rijweg een aanrijding plaats tussen een voet- gangeren een automobilist. Doordat de voetganger plotseling overstak kon de automobilist niet meer remmen. De voetganger werd met lichte verwondin gen naar het Jozef ziekenhuis gebracht. Gevonden: gouden armband met 5bal- letjes, gouden armband, fietssleutels aan muskatonhaak, gouden armband met bloedkoralen, zwarte portemon nee/2 sleutels aan ring, zilveren dames horloge Verloren.bordeaux lederen tas, hon- denriem, tas met regenpak, huissleu tel, kleine gele portemonnee, 4 sleutels, zwarte portemonnee, etui met sleutels, 2 sleutels aan hanger. Waddinxveen - Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum houdt op 6 fe bruari van 10.30-14.00 uur de jaarlijkse 'open dag'. Waddinxveen - Muziekvereniging 'Con cordia' te Waddinxveen zoekt nieuwe leden. Vooral het slagwerkersensem ble wil graag nieuwe leden. Zij moeten voldoen aan een aantal voorwaarden, maar behoeven niet persé noten te kun nen lezen. Inl: 01828- 17208. Men kan ook een repetitie-avond bijwonen in het clubgebouw "De Hoge Noot" aan de J.W. Frisoweg 1 Waddinxveen. Wijziging telefoonnummers, alarmering e.d.: Zoals voorheen blijft het nummer 06-11 bestaan. Dit nummer is er alleen als elke seconde telt, b.v. een ernstige aan rijding of een brand e.d. Daarnaast is er voor Zevenhuizen het alarmnummer 01802-1200 en voor Moerkapelle het Alarmnummer 01793-1333. Deze nummers zijn er voor alle overige meldingen. Als u deze nummers belt krijgt u geen plaatselijke politie meer aan de lijn. Deze nummers worden direct doorgeschakeld naar de politiealarmcentrale. Personeel van die centrale geeft uw melding direct door aan een politieauto die bij u 24 uur per dag in het bewakingsgebied rondrijdt. De informatienummers 01802-1943 en 01793-2586 zijn nu ook 24 uur per dag bereikbaar. Alleen tijdens de openingstijden van beide buro's krijgt u plaatselijke politie aan de lijn. Indien het buro gesloten is, wordt het nummer doorverbonden met het districtsburo IJssel en Gouwe dat zich bevindt in Waddinxveen. Deze nummers zijn er dus alleen voor informatie en voor het maken van afspraken. Voor alle duidelijkheid nog eens de openingstijden: Zevenhuizen: elke dag van 14.00 tot 17.00 (behalve op zondag); Moerkapelle: Maandag 16.00 tot 18.00; Woensdag 16.00 tot 18.00; Zaterdag 10.00 tot 12.00 Auto-Motor-Bromfiets-materialen Navulbare cilinder 0,67 liter Gevuld met CO2 beschermgas, ƒ75,00 Navulbare cilinder 0,67 liter Gevuld met menggas ƒ89,95 CO2 0,6 mm, 1 kg. ƒ10,50 CO2 0,8 mm, 1 kg. 8,50 INOX 0,8 mm, 1 kg. ƒ33,95 Aluminium 0,8 mm, 1 kg. ƒ28,00 Serviceset met 10 branderkopjes 0,6 mm. en 2 gaskoppen. ƒ27,50 Serviceset met 10 branderkopjes 0,8 mm. en 2 gaskoppen. ƒ27,50 POGING DIEFSTAL AUTO Toen de eigenaar van een Opel bij de in de Schoolstraat geparkeerde auto kwam ontdekte hij dat men had getracht deze te stelen. Het rechterportierslot was verwijderd en er was schade nabij de ruiten. Waardoor de diefstal is mislukt is niet bekend. DIEFSTAL VANUIT VRACHTAUTO Een op de Ambachtstraat geparkeerde vrachtauto werd opengebroken. De inhoud van deze vrachtauto bestond uit boter. Het is niet bekend of er wat was ontvreemd. AANTREFFEN VLUCHTAUTO: De vermoedelijk bij de over val op de Rabobank gebruikte vluchtauto werd aangetrof fen op het Schieland. Het betrof een blauwe Fiat Tipo. Vanaf de bank heeft deze auto dus vermoedelijk over de Kerk straat en de Hollevoeterlaan gereden. Mogelijk heeft ie mand deze auto daar toen zien rijden. In dat geval wordt u verzocht contact op te nemen met de politie te Nieuwer- kerk, telefoonnummer 01803-14001. 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm Konische huls ƒ1,75 ƒ1.75 ƒ4,95 ƒ4,95 0,8 mm, 0,8 kg ƒ39,95 1,2 mm, 0,8 kg ƒ18,95 C02 ƒ28,50 Argon CO2 ƒ28,50 Argon ƒ28,50 LASELECTRODEN 2,5 mm, koker 250 stuks ƒ36,50 3,25 mm, koker 175 stuks ƒ36,50 4 mm, koker 115 stuks ƒ39,95 Aanrijding met gewonde: Op de Noordelijke Dwarsweg vond een aanrijding plaats tussen een automobilist en een fietser, de fietser had in het geheel niet uitgekeken en reed vanaf het fietspad zo de weg op. Met hoofdwonden werd hij naar het ziekenhuis afgevoerd. Overige aanrijdingen: Op de hoek Bredeweg Noordelijke Dwarsweg vond ook een aanrijding plaats tussen een auto mobilist en een fietser. Ook hier moest de fietser met enkele kneuzingen naar een ziekenhuis worden afgevoerd. Op de Wollefoppenweg reed een automobilist tegen een auto die was gestopt om te gaan keren. Grote schade was het gevolg. Op de Julianastraat reed een bromfietser tegen een stil staande fietser. Beiden raakten licht gewond en hoefden niet naar een ziekenhuis te worden afgevoerd. Bij een keermanoeuvre op de Moerkapelse Zijde kwam een auto op de verkeerde weghelft terecht. Een op die weghelft rijdende automobilist kon een aanrijding slecht voorko men door opzij te sturen. Hij kwam daarbij in het water terecht. Het bleef bij materiële schade. fevonden: Moerkapelle: fietssleutel, damessjaal; verloren: ega spelcomputer, gouden ketting; damesportemonnaie gevondenZevenhuizenrood/zwarte sporttas met kleding Tourclub Zevenhuizen '80 organiseert 7 toertochten per jaar met afstanden van 35 tot 150 km, waaraan iedereen kan deelnemen. Voor de leden zijn er tevens op de donderdag avond en zondagmorgen zgn. 'clubritten'. Zowel de tour fietser als de liefhebber van wat sneller fietsen, komt hierbij aan zijn trekken. Voor de junioren is er een afd. 'jeugdfietsen', waar onder deskundige leiding het 'afstand- fietsen' wordt bijgebracht. Aan het einde van het fietssei- zoen wordt tijdens een weekeinde, geoefend op een heuvel achtig parcours. Inlichtingen, mevrouw C. Dullaart tel. 01802-2737.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 11