Toneelvoorstellingen Maskerade fétitf Boskoop - Waddinxveen Catalogus collectie cd's in openbare bi bliotheek Boskoop Presentatie CD Ichtuskoor De Paddestoel organiseert Carnaval Dans-en playback- wedstrijden bij TOOS Activiteiten Zuid- honk Waddinxveen Tentoonstelling Bos- koopse bibliotheek Inwoners uit Boskoop bij Ted's familiespel' Krooshappers Luilakvoetbal slaat nieuwe weg in Praathuis in teken van barokmuziek Kerkdiensten Kerkdiensten Carnavals-bingo in de Boog Uitvoering Concordia Jaarvergadering TOOS gymnastiek Topmusici in Waddinxveen Terminale thuiszorg Big Billy De Baby's in de Tunnel Koffieconcert met blaaskwintet op oude instrumenten Boskoop zondag 21 februari "Wat doe jij hier?" Klaveij assen Jeugdbingo Waddinxveen Activiteiten in het teken van Carnaval Aïii, Herv. kerk 9.30 uur ds. K.J. Jansen 18.30 uur ds. J. Stelwagen, Den Haag. De Stek 9.30 uur ds. R. de Reuver Geref.kerk 9.30uur ds. J.A. van Hooijdonk 17.00 uur ds. W. Jeroense Moordrecht Chr. Geref.kerk 9.30 en 17.00 uur ds. M.J. Oosting Vrijz.Prot.Geloofsgem. 10.00 uur ds. D. Peters Alphen a.d. Rijn Waddinxueen -Toneelvereniging 'Mas kerade hield vorige week geen uitvoe ringen, maar zal dat doen op 12 en 13 maart. Per abuis werden verkeerde data doorgegeven. Op die twee avonden zal, in tegenstel ling tot de verontrustende geluiden die vorig jaar klonken dat de toneelzaal van het Anne Frank Centrum zou worden afgebroken, toch in deze zaal plaats kunnen vinden. Immers de plannen gaan niet door en de bouw van appartemen ten zal in gewijzigde opzet, op een ande re lokatie, grenzend aan het senioren complex, gerealiseerd worden. Het blijspel van Aldo de Benedetti be looft op 12 en 13 maart a.s. een schitte rend schouwspel te worden. Bezoekers zullen weer echt kunnen genieten van komische verwikkelingen. Inhoud: Een welgestelde Italiaanse ad vocaat van goede huize dicteert een brief aan zijn secretaresse. Plotseling gaat de deur van de kamer open en komt de vouw van de advocaat binnen, geeft een gil en rent weer weg. Ze sluit zich op in haar kamer, gooit al Waddinxveen- In wijkgebouw Het Zuid- honk (naast sporthal De Duikelaar) kan men op vrijdagavond 19 februari weer vrij-klaverjassen: geen competitie!. Aanvang 20.00 uur. Stichting Wijkwerk De Zuidpias organi seert op zaterdagavond 20 februari weer een bingo-avond voor de jeugd van 8 tot ca. 15 jaar. Er worden drie Je staat in de krant Youri Willems is jarig 1 jaar! gefeliciteerd v. Dick Joke Léon t.k. tafelgrill, electrisch gourmetstel 30.- 01793-1829 Hoera, Bastiaan heeft zijn zwemdiploma A. hartelijk gefeliciteerd van papa en mama, broers en zus Boskoop-Jan en Marianne Smit uit Bos koop geven hun eerste gezamelijke ex positie in de openbare bibliotheek van af 27 februari tot 26 maart. Jan (39) schildert en maakt beelden in zijn vrije tijd. Begonnen op jeugdige leeftijd met tekenen en schilderen volgde later cur sussen in beeldhouwen en aquarelle ren. De schilderijen die hij maakt zijn realistisch en doorgaans vermengd met fantasie, uitgevoerd in olieverf, acryl, pastel of aquarel. De keramische werken bestaan uit naakte mensfiguren en dieren, voorzien van glazuur, electri- sche of Raku gestookt (dit is een japan- se stookmethode die altijd voor verras sende effecten zorgt). Het grootste deel van zijn werk is in de bibliotheek te zien. Marianne (37) maakt handgevormd-en gedraaid keramiek. Na een cursus pot tenbakken raakte zij zo enthousiast waarna volgde de vakopleiding kerami sche technieken handvormen en haar spullen overhoop, tijdschriften, tafels, stoelen! Ze gaat als een bezetene tekeer. Ineens komt ze uit haar kamer. Volkomen kalm. Ze loopt haar man voorbij alsof ze hem niet ziet staan en gaat in de serre piano spelen. Wat te denken van dit voorval? De advocaat weet niet wat hem over komt. Hij geeft z;'n secretaresse een vrije dag en probeert z;'n vrouw te be naderen. Telkens wordt hij echter afge wezen. Ze herkent hem niet meer. Be schouwt hem als een vreemde. Dreigt met de politie. Laat hem door z'n eigen personeel het huis uitzetten, hij wordt radeloos. Voor alle proble men heeft hij altijd direct een oplos sing. Maar met dit geval weet hij zich geen raad. Daarom laat hij een gere nommeerde psychiater opdraven. Deze komt en laat zich informeren door de man. Wanneer de vrouw de psychia ter voor het eerst ontmoet, herkent ze in hem haar man. ledereen hapt naar adem...????!!! Een avondje uit met verrassingen wordt dat voor degenen die een toneelvoorstel ling willen bijwonen. Kaarten in voorverkoop te verkrijgen tel. 01828-16503 of 14020. rondes gespeeld en aansluitend een superronde. In de drie normale rondes zijn de prijzen een videotheekbon; een bouwdoos; cassettebandjes en diverse andere prachtige artikelen, in de super ronde bestaat de hoofdprijs uit een bio scoop- of cadeaubon ter waarde van vijftig gulden of een super grote knuffel beer. Hierna zal een loterij gehouden worden, waarbij ook mooie prijzen te winnen zijn. De avond begint om 19.00 uur en zal om ongeveer 21.00 uur afge lopen zijn. t.k. bankstel 3-2-1 zits bruin pluche 01793-1119 Lieve Cheaska, 4 jan. 93 al gestrand en nu pas in de krant! t.k. dekbed 100% eendedons 240x200 cm blokstiksel z.g.a.n. 079-315496 t.k. 2 degelijke 2 zits bankjes 400,- leren draaistoel 100,- na 18 uur: 079-317046 draaien te Gouda, workshops en draai- les bij pottenbakkers. Zij maakt voorna melijk unica's (waar er maar één van is gemaakt), sierkeramiek met een func tie al dan niet geglazuurd of gedeco reerd, electrisch of Raku gestookt. De werken bestaan uit schalen, lampen, tuin- en terraspotten, sierkippen, dek- selpotten, theesets en nieuw vazen en schalen gevat in smeedijzeren onder stellen. Een groot deel van haar werk is op deze expositie te zien. Samen maken Jan en Marianne ook ontwerpen en voe ren opdrachten uit voor zowel particu lieren als bedrijven. Tijdens de ten toonstelling is ook werk te koop. Ope ningstijden; maandag 14.00-17.00, dins dag 14.00-17.00 en 18.30-20.30, woens dag 10.00-12.00 en 14.00-17.00, vrijdag 14.00-17.00 en 18.30-20.30 en zaterdag 10.00-12.00. De bibliotheek is gevestigd aan de Babsloot nr. 7 achter het ge meentehuis. Waddinxveen-Vrijdagavond 19 februa ri 1993 is er een bingo in de Boog. C. Huygenslaan 2 te Waddinxveen. Er zijn 2 zalen; 1 voor rokers en 1 voor niet" rokers. De Boog is open om 19.30 en de bingo begint om 20.30. Er is een extra prijs voor wie er het gekste binnen durft te komen. De avond wordt in car navalssfeer besloten. Boskoop - Op vrijdag 19 februari houdt de christelijke harmonievereniging "Concordia" te Boskoop het wintercon- cert in de Beurshal "Florida" aan de A.P. van Neslaan. Aanvang 20.00 uur. Waddinxveen - Vanavond, 17 februari, houdt de Waddinxveense Multi Sport vereniging TOOS, afdeling gymnastiek, de algemene ledenvergadering in de TOOSOOS aan de J.W. Frisoweg. Aan vang 20.00 uur. Op deze vergadering zal afscheid genomen worden van het be stuurslid de heer J. Nieswaag. Hiervoor wordt mevrouw E. de Vogel voorgedra gen. Een belangrijke beslissing die ge nomen moet worden tijdens de jaarver gadering is de algehele 3% contributie verhoging. Na de jaarvergadering van de afdeling gymnastiek vindt aanslui tend de algemene ledenvergadering van Multi Sport Vereniging TOOS plaats. Wie meer informatie wil of de jaarstukken bekijken, kan contact op nemen met secretaris W.J. Kerkhoven tel. 01828-13839. Waddinxveen- Op donderdag 25 fe bruari geeft het trio Paul Komen, Marie ke Blankestijnen Pieter Wispelwey van af 20.30 uur het vierde concert in de serie kamermuziekconcerten 1992- 1993 in de raadzaal van het gemeente huis te Waddinxveen. Het programma van dit kamermuziekconcert is ditmaal gewijd aan één componist: Ludwig van Beethoven. Plaatsbewijzen kunnen te lefonisch worden besteld op werkda gen tussen 09.00-12.00 uur: 01828- 14433. Betaling vindt plaats aan de zaal. Waddinxveen- De afdeling Waddinx veen van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) vergadert woensdagavond 17 februari om 19.45 uur in de Hoeksteen aan de Esdoorn laan. Mevrouw M. Hovius uit Katwijk komt deze avond spreken over het on derwerp "Terminale thuiszorg". Be langstellenden zijn van harte welkom. Boskoop-Zaterdag 20 februari treedt de band Big Billy De Baby's op in de Tunnel in Boskoop. Zaal open om 21.00 uur. 21 februari Herv. Immanuelkerk 10.00 en 17.00 uur ds. A.A. van Houwelingen Geref.Vrijgem. in Kruiskerk Passa ge: 9.30 uur kand. H. van Hemmen Gouda middagdienst aanvangstijd en voorganger niet bekend. de cd's sis, lied gein ren ren ke. t per de 1 die Boskoop- Op zaterdag 20 februari hoopt het Ichtuskoor door middel van een zangavond hun nieuwe CD-MC te presenteren. Aan deze CD-MC verlenen naast het Ichtuskoor het jeugdkoor "Jonge Ichtusklanken" organist Peter Verwey uit Moerkapelle en de trompe- tisten Henk-Jan en Herman Drost hun medewerking. De CD-MC met de titel Boskoop -Donderdag 18 februari be zoekt prins Aquarius en zijn hofdame Jolanda, de bejaarden 's middags en 's avonds zieken. Vrijdag 19 februari aan vang 20.30 uur vindt het 'bal masqué' van de Krooshappers plaats met de formatie "Flame". Op zaterdag 20 februari is er om 10.00 uur kindercarnaval met Johnny Men- dola. Voor volwassenen is er vanaf 16.00 uur 'kroegentocht'. Het 'boeren- bal' met medewerking van 'De Alpen zusjes' en de formatie 'Flame' wordt 's avonds gehouden. Voor de leden is er op zondag nog om 19.30 een 'tot de bojum' Maandag 22 februari is er vanaf 13.30 uur het '60 carnaval' en om 19.30 uur disco-carnaval voor de jeugd van Boskoop- Zondagmorgen 21 februari vindt in het Praathuis in Boskoop het koffieconcert plaats van de maand fe bruari. Het concert zal worden ver zorgd door het blaaskwintet 'La Cac- cia', dat op authentieke instrumenten composities gaat uitvoeren uit begin tot eind achttiende eeuw. Op het pro gramma van het concert staat onder meer werk van Telemann en Handel. Het blaasensemble bestaat uit de hoor nisten Louise Schepel, zij maakt ook deel uit van het Residentie Orkest, Har- 'In- i de ver- zij iven De zijn ver- aad iren en en en "God zij met ons" werd in de St. Joris- kerk te Amersfoort opgenomen. Deze "CD-MC presentatieavond" vindt plaats in de Ichtuskerk aan de Mendelweg 20 en vangt om 19.30 uur aan. De deur is om 19.00 uur open en de toegang is vrij. Na afloop is de CD-MC te koop in de nieuwe ontmoetingshal. 10 tot 14 jaar. Aan de carnavalsactivitei ten in Boskoop wordt deelgenomen door zowel de prins als hofdame, de raad van 11de dansgardesde donder- kopjes' en 'de spetters' alsmede de boerenkapel de baggerbeugels'. ry Hoegee, hij speelt ondermeer nog in het Amsterdam Promenade Orkest, de hoboisten Onno Verschoor en Fernan do Souza, beide hebben zich gespecia liseerd in de barokmuziek, en de fagot- tist Dirk de Vreede, tevens direkteur van het Conservatorium van Alkmaar. Met zijn naam verwijst het blaaskwin tet naar de prominente plaats van de twee natuurhoorns in de muziek ('jachthoorns', 'la caccia' is het Itali aans voor 'de jacht pagina 14 Hart van Holland/17 februari 1993 koop- Ook in het nieuwe jaar schaft )penbare bibliotheek aan de Bab- it nieuwe cd's aan, waarbij de aan- ht vooral uitgaat naar de populaire zoals de nieuwste cd's van Gene- Blue Funk, Nieuw Nederlands Peil, erij van Campen, Elvis Costello, h and the Pan, Debbie Gibson en is Jones. Ook andere categoriëen den niet vergeten, het Nederlandse en de klassieke muziek worden re- latig aangevuld en voor de kinde zijn er bijvoorbeeld cd's van Kinde voor Kinderen en van Jip en Janne- kls service heeft de bibliotheek een iplete catalogus van alle cd's van de ectie van de bibliotheek Boskoop, erverdeeld in populair en klassiek, e overzichtslijsten zijn, voor f 1,00 stuk, verkrijgbaar aan de balie van >ibliotheek. Cd's, cassette's en lp's niet in de bibliotheek in Boskoop crijgbaar zijn kunnen aangevraagd den bij de Centrale Discotheek in Rotterdam, hiervan is een catalc aanwezig in de bibliotheek in Boskc Tot 26 februari is er in de bibliott nog de interessante tentoonstelling dianen in Mexico' te zien, op 18 febr wordt door Els Knijpinga een le hierover gehouden. Els vertelt aai hand van eigengemaakte dia's haar haal over Mexico en Guatamala geeft een beeld van het dagelijks le en van de cultuur van de Indianen toegang tot de lezing is vrij, kaarten verkrijgbaar in de bibliotheek tijc de openingsuren, telefonisch te re veren (13170) en op de avond zelf krijgbaar voor zover de voori strekt. De lezing begint om 20.00 uu duurt tot 22.00 uur. Openingstij Openbare Bibliotheek Boskoop: M dag 14.00-17.00; Dinsdag 14.00-17.0 19.30-20.30; Woensdag 10.00-12.0( 14.00-17.00; Vrijdag 14.00-17.00 19.30-20.30; Zaterdag 10.00-12.00 u Waddinxveen-Speeltuinvereniging De Paddestoel te Waddinxveen organiseert op zaterdag 20 februari het 'kindercarnaval' van 14.00 tot 16.00 uur. Kinderen van leden hebben gratis toegang, andere kinderen moeten een rijksdaalder entreegeld betalen. Kinderen vanaf 4 jaar zijn (graag verkleed) hartelijk welkom. Waddinxveen - Zatérdag 20 februari wordt er voor de dansjeugd van gymnasiek- vereniging TOOS een dans-en playbackwedstrijd georganiseerd, ledereen van de gym of jazz kan meedoen aan deze wedstrijd en maakt kans op de wisseltrofee., Voor het oog van een echte deskundige jury kunnen de deelnemers hun danskun sten laten zien. Speciaal voor deze wedstrijd wordt de HAVO-zaal verduisterd en het echtheids-effect geaccentueerd met 'echt' discolicht. De playbackmiddag begint om 14.00 uur in de HAVO-zaal, achter sporthal De Sniep en duurt ca. twee uur. Publiek tijdens deze wedstrijd is van harte welkom en de toegang is gratis. Boskoop - In het programma Ted's Familiespel' van de NCRV. speelt de familie Stolp uit Boskoop mee. Tegenspelers zijn de families Frederix uit Oostrum en Klomp uit Sliedrecht. De opname van dit programma is op zaterdag 13 februari gemaakt, terwijl de uitzending op 25 maart a.s. (19.28, Nederland 1) door de NCRV wordt uitgezonden. Boskoop- De Stichting Luilakvoetbal nen m.i.v. dit jaar uitsluitend met "ze- Boskoop is ook dit jaar al weer druk aan ventallen" meedoen. Voor meisjes van de slag voor het 38-ste Luilakvoetbal- 12-18 jaar en jongens van 10-18 jaar toernooi, hetgeen verspeeld gaat wor- blijft de deelname onveranderd in "elf den op zaterdag 29 mei. Vorig jaar is ge- tallen". Ook is dé commissie bezig met bleken dat vooral de jeugd in de jongere het benaderen van een bekende Neder- leeftijdscategorieën problemen had Iandse sporter voor de prijsuitreiking, om een elftal bij elkaar te krijgen. Daar- Wanneer alles meezit, bestaat zelfs de om heeft het bestuur van de Luilakvoet- mogelijkheid dat de prijsuitreiking dit balcommissie het volgende besloten: jaar door twee bekende Nederlandse meisjes in de leeftijd van 6-11 jaar en sportmensen wordt verricht. Wie dit jongens in de leeftijd van 6-9 jaar kun- zijn, blijft uiteraard nog geheim.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 14