Gemeente Politieberichten Zevenhuizen-Moerkapelle Familieberichten Foto's in het HART VAN HOLLAND Brandweer Zevenhuizen rukte uit Amateur musici in "Swanla voot* fratif Kleintje Zevenhuizen fit Moerkapelle Willem Jacob Kooiman Nieuwe Wet Milieubeheer %e,es-'Eri(<^van 'Beel<i& JZnita (Breedijfi Dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, ging na een moedig gedragen ziekte, toch nog onverwacht, van ons heen mijn lieve man. onze fijne vader, schoonvader en opa Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenbuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschij ning van Hart van Holland. NOGMAALS VOORKOMING MIS DRIJVEN IS EEN ZAAK VOOR DE POLITIE EN Uüü uitsluitend voor particulieren max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Hijdra Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude-Rijndijk \e! ,X - Per 1 maart 1993 zal de nieuwe Wet Milieubeheer in werking treden. In deze wet zullen de Hinderwet, de Wet Luchtverontreiniging, de Afval stoffenwet, de Wet Geluidhinder en de Wet Chemische Afvalstoffen wor den geïntegreerd. Het is van belang te weten dat door de eveneens gewijzigde Woningwet in het vervolg een wettelijke plicht bestaat over de afstemming tussen de bouwverordening en de milieuvergunning. Een bouwvergunning zal in het vervolg niet meer mogen worden verleend zolang een eveneens vereiste vergunning op grond van de Wet Milieube heer niet is afgegeven. Als gevolg hiervan dient rekening te worden gehouden met langere afhandelingstermijnen. Tot op heden werd een bouwvergunning verstrekt en achteraf vond veelal vergunningverlening plaats op grond van de Hinderwet. Nu dus een aanhoudingsplicht geldt voor de bouwaanvraag, betekent dit dat echter rekening zal moeten worden gehouden met een aanhouding tot het moment waarop de vergunning op grond van de Wet Milieubeheer plaatsvindt. Voor de vergunningverlening op grond van deze laatste wet zal rekening moeten worden gehouden met een termijn van ongeveer zes maanden. 15 Juli 1987 is op 'Te\el een ja-woord gegeven, en hoopten we ooit samen de huwelijksdag te beteven 5V'u deze dag dan eindelijk.is aangebroken, geeft dat voor veetmensen aanleiding een kado te kopen. We hebben echter zoveel spullen kunnen vergaren, dat we nu voorde toekomst willen sparen. D. V. donderdag 25 februari 1993 zal voor ons, de langverwachte huwelijksdag aanbreken. Om 13.00 uur zullen wij elkaar het ja-woord geven in het gemeentehuis van Zevenhuizen, 'Dorpsstraat 89. De kerkelijke bevestiging van ons huwelijlfvindt plaats om 14.00 uur door Ds. Rietdijk,™ het kerkgebouw van de gereformeerde gemeente, %erkstraat 8a te (Moerkapelle. 11 bent van harte welkom op onze receptie die gehouden wordt van 19.30 tot 21.00 uur in Restaurant "Sint Joris', Westmolendijk.37 te Ridderkerk, Ridderkerk, Patrijs 1 Moerkapelle, Dredeweg 68a Ons toekomstige adres is: Mr. Kesperweg 148 - 2982 RJ Ridderkerk, "Uw genade is mij genoeg". echtgenoot van Gretha van Tienhoven in de leeftijd van 71 jaar. Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder hem. dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. G. Kooiman - van Tienhoven Ria en Gijs Pieter. Mirjam Martin en lna Floris en Stephan Marja en Gert Gert. Rémon Yvonne en Gary Kimberley Willem en Gardy 15 februari 1993. Klaproosstraat 23, 2751 CM Moerkapelle. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de aula van de begraafplaats "Westhage", Hollevoeterlaan te Moerkapelle, donderdag 18 februari 1993 vanaf 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Bekeurddn de nieuwbouwwijk Swanla zijn enkele bekeuringen uitgedeeld in verband met verkeerd parkeren. Ook nabij de manege aan de Wollefop- penweg stonden weer enkele perso nenauto's die van een bekeuring wer den voorzien. Aanrijdingen: Op de Zuidelijke Dwars weg raakte een bromfiets in een slip doordat hij in de berm terecht kwam. Een automobilist kon hem daarna niet meer ontwijken. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Doorrijden na aanrijding: Op de Leeu werik in Zevenhuizen vond een aanrij ding plaats tussen een auto en een lan taarnpaal. De automobilist reed na de aanrijding door. De politie stelt een onderzoek in. Op de Groeneweg kwamen twee personenauto's met de spiegels tegen elkaar. De veroorzaker van deze aanrij ding reed ook door. Inbraak woning: In een woning aan de Wilde Veenen in Moerkapelle werd in gebroken. Er verdwenen alleen twee wandborden. Inbraak bouwkeet: In een keet aan de Swanlaweg werd ingebroken. Er werd gereedschap en kleding ontvreemd. Pogingen inbraak: In een pand aan de Wollefoppenweg werd getracht in te breken. Vanwege zeer goede beveili gingsmaatregelen lukte het de daders niet om binnen te komen. Aan de Schoolstraat werd getracht in te breken in een hoek woning. Er wordt niets vermist. inbraken in personenauto's: Op de Kratonlaan en omgeving werd in div. auto's ingebroken. De buit was gering. Diefstal fietsen: Nabij hotel Vos werd een goudkleurige damesfiets merk Ga zelle ontvreemd. Nabij een woning aan de Herenweg werd een jongensfiets merk Batavus ontvreemd. Ook nabij de bushalte op de hoek Dorpsstraat Moerkapelse Zijde werd een damesfiets van onbekend merk weggenomen. Diefstal uit bedrijf: Vanuit een bedrijf op het industrieterrein in Moerkapelle werd een fax weggenomen. Rond het middaguur lukte het de dader middels insluiping de fax weg te nemen. On danks de geringe gegevens die bekend waren lukte het de politie enige dagen later de dader aan te houden. Het be treft een 34 jarige inwoner van Rijswijk. Dronken op bromfiets: Een 19 jarige inwoner van Moerkapelle viel op om dat hij zonder helm reed. Bij controle bleek dat hij ook nog gedronken had. Bij de blaastest bleek dat het te veel was en ook hiervoor krijgt hij een pro- ces-verbaal. Auto bekrast: Een op de Leeuwerik geparkeerd staande personenauto werd aan beide zijkanten bekrast. Ook een auto op de van der Duijnlaan werd aan beide zijden bekrast. Diefstal hout: Nabij de op en afrit van de Rijksweg A12 werden twee personen aangehouden ter zake van diefstal hout. Door Rijkswaterstaat gekapt hout werd door hen ingeladen. Voorzien van een proces-verbaal mochten ze het hout achterlaten. Verloren: zilverkl. horloge; gele stoffen tas. Voorkoming misdrijven: De politie wordt helaas nog steeds geconfron teerd met gevonden fietsen, waar de eigenaar geen aangifte van vermissing heeft gedaan. Deze fietsen kunnen door het ontbreken van de ingegraveerde prestatie Piet van Oosten schaatste de 200 km. op de Weisensee uit. hulp huishouding zoekt werk voor 6 uur per week 2 uur p. middag (in B'huizen) 079-419992 t.k. elec. grasmaaier radiator 180 br. moulinex frituur 670 vliegengordijn 079-418037 POSTCODE ook niet terug worden ge bracht naar hun eigenaar. Daarom dit advies: LAAT IN UW FIETS DE POSTCODE GRAVEREN. Dit kunt u laten doen bij uw plaatselijke politie kantoor tijdens openingstijden. Zevenhuizen - Zaterdagmiddag om streeks vier uur ging het alarm af voor een brandmelding in de Rozenstraat. Op de zolder van een woonhuis had een butagaskachel brand gevat. Binnen en kele minuten was de snel uitgerukte brandweer de brand 'meester'. Zondagmiddag om 12.30 uur was de melding dat er een schuur in brand stond aan de Bierhoogtweg. In de schuur was stro in brand gevlogen. Een klein gedeelte van de schuur brandde uit, maar deze kon verder gespaard blijven, evenals de geit. Laatstgenoem de kwam met de schrik vrij. Man zoekt tijdelijke woonruimte Overdag niet aanwezig 01802-1631 t.k. Philips PC 20 Mb HD A: B: ine dos, wp, enkele spellen vr. pr. 1000,- 079-313532 Lieve Arno hartelijk gefeliciteerd met je zwemdiploma papa mama lennart katten Wie heeft mijn bruine knipportemonnee gevonden in Moerkapelle op 11 -2-93 01793-3079 Zevenhuizen - In een sfeervol ingerich te toneelzaal van dorpshuis Swanla werd zaterdagavond jl. voor de vierde maal de 'muziekavond voor en door amateurmusici' gehouden. Dit keer wa ren er 14 deelnemers uit Zevenhuizen en omgeving. De "Zeven Muzen" voor ziet met de organisatie van dergelijke t.k. Citroen BX bj nov 1985 wit i.z.g.st. vraagprijs 5750,-01793-2870 t k Opel Record 20S bj 86 km. st. 66.000 Tel na 18 uur: 01793-2980 avonden, duidelijk in een behoefte. Ze ker gezien de grote opkomst van het publiek. Het programma, overwegend klassiek, bood voldoende afwisseling: zang, gitaar, piano en diverse blaasin strumenten. het niveau van de gekozen stukken was niet het belangrijkste uit gangspunt. De zorg die de amateurs t.k. kinderledikantje box wipstoeltje reiswieg 01793-1768 ook een gratis kleintje plaatsen vul de bon in!!!! aan het instuderen van een muziek werk besteden en het enthousiasme waarmee zij het uitvoeren, zijn de be langrijkste elementen. Dit kwam bij het talrijke publiek goed over en mede hier door was het een geslaagde avond. De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ENVELOP NIETDfCHTPLAKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent M,

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4