Het gemeentebestuur van Zevenhuizen-Moerkapelle feliciteert Hart van Holland met de Ook wij feliciteren Hart van Holland met de 500e uitgave ra Rabobank. Aangenaam. JANSSEN/PERS Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle B.A. pagina 18 Hart van Holland 500/3 maart 1993 Eén van de bedrijven waarop Gen nep trots kan zijn is in Gennep gebo ren en getogen. Met zijn Uitgeverij, Grafisch Bedrijf en zijn Verspreidorganisatie is Janssen Pers een economische factor van be tekenis. Via de Uitgeverij vinden zo'n 40 ver schillende huis-aan-huis-bladen hun weg naar tevreden lezers in Brabant, Gelderland en Limburg. Het Grafisch Bedrijf is uitgegroeid tot een goed geoutilleerde rotatiedruk kerij die werkt voor bedrijven in heel Europa. Zeven rotatiepersen zorgen voor een groot scala aan drukwerk. Door Janssen Pers Verspreidingen bereiken veel bedrijven hun miljoen en klanten middels de brieven-bus. Het is dus geen wonder dat steeds meer mensen met bewondering naar Gennep kijken. De uitstraling van deze, door ons, gedrukte krant zorgt mede ervoor dat "Hart van Holland" iedere week de gewenste actuele uitstraling heeft, binnen zijn gehele versprei dingsgebied Wij feliciteren Drukkerij Elgersma en zijn medewerkers met het bereiken van deze 500e wekelijkse uitgave. Met het oog op de toekomst ver trouwen wij erop, te zijner tijd,óók de 1000e uitgave van "Hart van Hol land" de gewenste uitstraling te geven. Tweede Dwarsweg 81 Postbus 4 6590 AA Gennep Telefoon: 08851-90433 Telefax: 08851-12167 Uitgeverij grafisch bedrijf verspreidingen GENNEP HEEFT UITSTRALING 500e uitgave

Hart van Holland | 1993 | | pagina 18