The Switch bij De Schutse Lions Rottemerenloop 1993 groeit met 340 lopers uit tot groots evenement "De Hazelaargaat niet meer open Nachttocht ECB "Energieke" projectavond JAAP EINDHOVEN veel leesplezier! Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 b.g.g.: 01892-17193 Voor Zevenhuizen: 01802-2283 Volgende week: Occasion- en ex verhuur caravan 3-daagse bij Recreatie Vervyey A makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Uitvaartverzorging HJE. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapeile, Benthuizen en omstreken. Deze week in Zevenhuizen! Moerkapeile: Schoonmaakdag Zevenhuizen-Moerkapelle Projectweek op Zeven- huizense basisscholen Stroopwafelactie in Moerkapeile Rijnwoude: Zwembad "De Hazelaar" gaat niet meer open.... BOC-Inn 15 jarig bestaan Dia-avond Varna Waddinxveen: a.s. Wethouder Hielema in de schijnwerpers... Nieuwe telefooncentrale voor gemeentehuis Jan Oskam ontwierp winnende siervelg voor Hofka Sampermans Boskoop: Project Vervoer Ichtusschool 8 maart Internationale Vrouwendag Politieberichten en nog veel meer Vakantie voor Oostduitse kinderen Wie wandelt er mee door de duisternis? AUTOBEDRIJF verkoop - reparatie - schadetaxatie - A.P.K. gespecialiseerd in Nissan (o.a. Patrol 4x4) ®01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Hazerswoude-dorp - The Switch, een 8 man sterke band, komt a.s. zater dagavond naar koffiebar De Schutse in Hazerswoude-dorp, aanvang 20.30 uur. Deze groep maakt eigentijdse gospelmuziek. Het repertoire bestaat geheel uit Engelstalige nummers en de muziek varieert van rustige bal lads tot stevige rocknummers. Iedere jongere vanaf ca. 15 jaar is hartelijk welkom. (ook zondag 14 maart open!) (zie advertentie volgende week) rv Rottekade 9 - Zevenhuizen Tel. 01802-3115 h ovens Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 NVM Zevenhuizen - Een fikse sneeuwbui voor de start en een venijnige noordenwind tijdens de loop, hebben niet kunnen voorkomen dat het deelnemersveld van de vierde Lions-Rottemerenloop afgelopen zaterdag bijna verdubbelde: van 180 in 1992 naar 340 in 1993. Om exact 12.00 uur werd voor alle afstanden het startsein gegeven door Rabobank- directeur A. Lamot, waarna de deelnemers het alom geprezen Rottemerenparcours opzochten, dat eerder professioneel looptechnisch voorbereid was door Cees Molenaar en Aad de Graaf, leden van de Lions Club Zevenhuizen bemanden als van ouds het parcours, teneinde alle neu zen dezelfde kant uit te laten lopen. Bij de prijsuitreiking in het uitste- kend geoutilleerde Hervormd Cen trum, kon men ook enige Zevenhui- zense namen noteren. De uitslagen: 5 km heren: 1. Cees Molenaar, Zevenhuizen in 18.44 min.; 2. Wim IJsselstein, Gouda in 19.03 min. 3. Raymond Poot, Zevenhuizen in 19.10 min.; 5 km dames: 1. Corrie Hoogweg, Pijnacker in 22.00 min.; 2. Marian Koopman, Den Haag, in 22.54 min.; 3. Joke Jansen, Bleiswijk in 27.05 min.; 10 km heren: 1. Jan de Jong, Boskoop in 33.35 min.; 2. Han Havin- ga, Wateringen in 33.51 min.; 3. Hans van den Hil, Waddinxveen in 35.06 min.; 10 km dames: 1. Marlies Ben schop, Boskoop in 46.03 min. 2. Els Schop, Heinenoord in 46.22 min.; 3. Claudia van Buren, Rotterdam in 52.27 min.; 21 km heren: 1. Ruud On land, Zoetermeer in 1.09.12 (par- coursrecord); 2. John Buskermolen, Leimuiden in 1.10.13 (winnaar 1992); 3. Hans Oosterwijk, Zoetermeer in 1.10.50.; 21 km dames: 1. Dini vd Pas, Vlaardingen in 1.32.25; 2. Annette Weevers, Middelharnis in 1.33.04; 3. Letteke Broekman, Waddinxveen in 1.35.13. Het goede doel: de 14-daagse vakan tie van 20 Oostduitse, in moeilijke omstandigheden levende, tehuiskin deren op de camping in Zevenhuizen, is weer f 3500,rijker dankzij ener zijds massale opkomst en anderzijds sponsoring van het Zevenhuizense en Moerkapelse bedrijfsleven. On danks de niet onbelangrijke tege moetkoming van Kampeerterrein Ze venhuizen v.w.b. het verblijf op de camping in augustus 1993, is het fi nanciële doel nog niet gehaald, doch er is nog een aantal evenementen te gaan. Lions Club Zevenhuizen is bijzonder erkentelijk voor de medewerking van alle instanties, het bedrijfsleven en degenen die betrokken zijn geweest bij de Lions-Rottemerenloop 1993. De volgende (5e) Lions-Rottemerenloop is vastgesteld op zaterdag 26 februari 1994. De wens wordt uitgesproken dat er volgend jaar 400 deelnemers zich zullen aanmelden. Rijnwoude - De gemeenteraad van Rijnwoude heeft donderdagavond het besluit genomen het buitenzwembad "De Hazelaar" in Hazerswoude-dorp, definitief gesloten te houden. Er waren slechts 4 tegenstemmers. De reden voor definitieve sluiting is het kostenaspect. Een totale aanpassing van het zwembad om goed te kunnen functioneren, zou op 600.000 gulden komen. Door dit besluit is er een einde gekomen aan een lange periode van onzeker heid. (zie artikel elders in deze HvH). Benthuizen - Vrijdag 19 maart wordt de avondwandeltocht te Benthuizen gehouden. "Geluiden uit het struikgewas.... Een plotseling opvliegende vogel.... Schorre kikkergeluiden.... Overal duisternis.... Opdoemende koplam pen.... Een boerderij... Een dorpje... Het bovenstaande vormt het decor van de avondwandeltocht die de Eve nementen Commissie Benthuizen ook dit jaar weer organiseert. Waar zal de tocht gehouden wor den??? Een vraagteken waarop deel nemers pas tijdens de tocht, achter komen... De wandeltocht zal dit jaar iets korter zijn dan vorig jaar en staat in het teken van sprookjes en kinderliedjes. Vanaf 20.00 uur zullen de groepen van 3 tot 7 personen met regelmatige tus senpozen uit "De Tas" vertrekken op weg naar het onbekende. Men dient dus snel groepen te vor men en zich voor 5 maart aan te mel den. Het is noodzakelijk dat men eigen vervoer heeft. De minimum leeftijd is ongeveer 12 jaar. Degenen die jonger dan 16 jaar zijn moeten worden bege leid door een volwassenen. Dit is de 500e editie van deze krant op weekendformaat. Een krant die graag 'anders dan anderewil zijn. Een krant die goed in de hand ligt vanwege het formaat en overzichtelijk ingedeeld is. Waar lezers nota nemen van zowel advertenties als nieuws en zelfde mogelijkheid hebben tot inbreng, mede door o.a. de gratis 'kleintjes.... Waddinxveen - Voor de open avond ter afsluiting van de projectweek over 'gas, licht en water energie', op de chr. Betheischool, was veel belangstelling. De leerlingen van groep 1 en 2 hadden zich vooral beziggehouden met: 'waterleiding en water: vroeger en nu'. Het onderwerp van de groepen 3,4 en 5 draaide vooral om 'Energie in en om het huis'. Hierover zijn prachtige werkstukken gemaakt. In de groepen 6,7 en 8 werd niet alleen veel over energie gesproken en geschreven, maar werd op verschillende manieren energie opgewekt d.m.v. stromend water, veren, elastieken en een stoommachine. Ook werd door sommige uitvinders(sters) de energie toegepast. Voorbeelden uit het leven van vroeger en nu, zoals de lepelblijde, electromagneet en hoovercraft werden gedemonstreerd. De kans is niet uitgesloten dat binnen zeer korte tijd nieuwe vormen van energie ontdekt zullen worden door leerlingen van de Betheischool.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1