Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle tfott uoob Foto's in het HART VAN HOLLAND Familieberichten Maart-tentoonstelling bibliotheek Zevenhuizen 43 gratis kleintje plaatsen??? vul deze bon in!!! Verkeersmaatregel parkeervakken Ontheffing Win- Wol lef oppen weg te Oud Verlaat kelsluitingswet Verkeersmaatregel gedeelte Nijverheidstraat te Moerkapelle Collecteschema Willem Koolmees C. Boele M. Boele-den Hartog Kinderkleding- Leatewandeling ea speelgoedbeurs Lage Bergse Bos t»b.v. Unicef op zoadag 7 maart pagina 4 Hart van Holland 500/3 maart 1993 uitsluitend voor particulieren max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschij ning van Hart van Holland. foto's van aad valkenburg, gemaakt op een reis door china! De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat de raad in zijn vergadering van 9 februari 1993 heeft besloten tot het instellen van een parkeerverbod voor alle andere motorvoertuigcategorieën dan de categorie personenauto's voor de parkeervakken gelegen aan de Wol- lefoppenweg in Oud Verlaat tussen de Chr. Basisschool "De Nessevliet" en de bebouwde-komgrens, door middel van het aanbrengen van bord E8 van bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Dit besluit met de daarbij behorende stukken liggen vanaf 4 maart 1993, gedurende dertig dagen, voor een ieder ter inzage bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, afdeling Gemeentewerken, bedrijfsbureau. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan op grond van het bepaalde in artikel 43 en 45 van het Besluit Admini stratieve Bepalingen inzake het Wegbeheer tijdens de termijn van de ter- inzagelegging beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Zevenhuizen, 25 februari 1993, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Op 23 februari 1993 is besloten dat aan de ondernemers in de gemeen te Zevenhuizen-Moerkapelle op grond van artikel 3 van de Winkel sluitingswet ontheffing wordt ver leend voor 3 dagen waarop winkels ingevolge de Winkelsluitingswet gesloten zouden moeten zijn. Deze dagen zijn: 2e Paasdag, maandag 12 april 1993; 2e Pinksterdag, woensdag 31 mei 1993; 2e Kerstdag, zondag 26 december 1993. Ook is de mogelijkheid aanwezig om voor een vierde dag ontheffing te verlenen. Indien U ook hiervan gebruik wilt maken dient U vóór 15 maart 1993 uw voorkeur voor deze dag schrifte lijk aan ons te kennen te geven, zodat wij hiermede enigszins bij de vaststelling van deze datum reke ning kunnen houden. Zevenhuizen, 23 februari 1993, Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, de secretaris, A. Visser de burgemeester, A.W. Lips. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat de raad in zijn vergadering van 9 februari 1993 heeft besloten tot het instellen van een parkeerverbod voor een gedeelte van de Nijverheidstraat gelegen tussen de Industriestraat en de Ambachtstraat, w door middel van het aanbrengen van een onderbroken gele streep zoals bedoeld in artikel 24.1.e van het Reglement Verkeersregels en Verkeerste kens 1990. Dit besluit met de daarbij behorende stukken liggen vanaf 4 maart 1993, gedurende dertig dagen, voor een ieder ter inzage bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, afdeling Gemeentewerken, bedrijfsbureau, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan op grond van het bepaalde in artikel 43 en 45 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegbeheer tijdens de termijn van de terinzagelegging beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Zevenhuizen, 25 februari 1993, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. 28 februari t/m 13 maart 1993: Leger des Heils; Iedere eerste vrijdag van de maand wordt het grofvuil ingezameld. Deze inzameling vindt na vooraf gaande aanmelding plaats. Aanmelding van het grofvuil kan plaatsvinden van maandag tot en met donderdag van 08.30 tot 16.00 uur onder telefoonnummer 01802 - 1644. Grofvuil is alle huishoudelijke afval en huisraad (wat U mee zou nemen als U gaat verhuizen) dat door de afmetingen niet in de grijze mini- container past, zelfs niet na verklei ning. Niet tot grofvuil behoren zaken als grove takken, stronken, bouwafval of bouwresten, evenals grote hoe veelheden opgespaard huishoude lijk afval dat onder normale omstan digheden in de minicontainer aan de inzameldienst aangeboden had kunnen worden. Bovengenoemde zaken kunnen op verzoek door de gemeente worden opgehaald tegen een tarief van f 34,15 per m3. Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Hijdra - Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. - Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 - Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 - Hazerswoude Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!'. ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.lf.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent^ Ik drink op de mensen die bergen verzetten, die door blijven gaan met hun kop in de wind. Ik drink op de mensen die risico's nemen, die vol blijven houden met het geloof van een kind. Ik drink op de mensen die dingen beginnen waar niemand van weet wat de afloop zal zijn Ik drink op de mensen die met vallen en opstaan niet willen weten van water in wijn. Ik drink op de mensen die blijven vertrouwen, die van tevoren niet vragen voor hoeveel en waarom. Ik drink op de mensen die door blijven douwen: van doe het maar wel en kijk maar niet om. Ik drink op het beste van vandaag en van morgen, ik drink op het mooiste waar ik van hou. Ik drink op het maximum wat er nog in zit. in vandaag en in morgen, in mij en in jou. Paul van Vliet Na een leven vol liefde en zorg voor degenen die hem nastonden is plotseling door de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze lieve onvergetelijke vader en opa op de leeftijd van 57 jaar. B.J. Koolmees-Bolkenbaas Jan tien en Roel Marieke en Anton Monica. Jola Willem en Annette 26 februari 1993 Bredeweg 68 2752 AB Moerkapelle (Zevenhuizen). De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Hartelijk dank aan alle mensen voor de vele felicitaties die t.g.v. hun diamanten huwelijksfeest mochten ontvangen. Het werd daardoor een stralende dag! kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zevenhuizen - Donderdag 25 en vrijdag 26 maart wordt er weer een kinderkle ding- en speelgoedbeurs gehouden t.b.v. Unicef. Goede voorjaars/zomer- kleding (schoon en heel) en goed speel goed kunnen worden ingeleverd op donderdag 25 maart a.s.: van 9.00-12.00 uur; van 13.00-17.00 uur en van 18.00- 19.00 uur. Precies zoals de vorige keer maximaal 42 stuks inleveren tegen uitbetaling van 2/3. Wanneer men meer dan 42 stuks inlevert, b.v. 60 stuks dan worden er 18 stuks verkocht met de opbrengst voor Unicef. Verkoop: donderdag 25 maart van 20.00-21.00 uur en vrijdagmorgen 26 maart van 9.00-11.00 uur. Men bepaalt zelf de verkoopprijs, eventueel in over leg. 1/3 is voor Unicef, 2/3 is voor uzelf. Voor inlichtingen: 01802-2252 of 2043. Het adres: Gereformeerde Kerk, Dorps- strat 106, Zevenhuizen. Het Recreatieschap Rottemeren orga niseert op zondag 7 maart samen met de provincie Zuid Holland een lente wandeling in het recreatiegebied het Lage Bergse Bos. Er zijn 2 wandeltoch ten uitgezet van resp. 5 en 10 km. Deel nemers kunnen tussen 11.00-15.00 uur starten vanaf de parkeerplaats bij het restaurant 't Hoekse Hout aan de Berg se Bosdreef. Het is ook mogelijk om onder leiding van een gids deel te ne men aan een natuurexcursie. Deze na- tuurexcursie begint om 14.00 uur. Deelnemers aan de excursie wordt aan geraden om, indien mogelijk, een verre kijker mee te nemen. In totaal organiseert het Recreatie schap Rottemeren samen met drie re creatieschappen dit jaar 12 wandelin gen: 4 in de Rottemeren. 4 in Midden Delfland en 4 in de Reeuwijkse Plassen. Net als vorig jaar is er aan deze wande lingen weer een aktie verbonden, waar aan men gratis kan deelnemen. Zevenhuizen - De heer Aad Valkenburg exposeerde al twee keer eerder in de bibliotheek Zevenhuizen met succes: in november '91 waren zijn prachtige reisfoto s van Singapore en Indonesië te zien; in januari '91 exposeerde hij samen met andere foto-talenten namens de Fotoclub "Camera Zevenhuizen Inmiddels heeft de heer A. Valkenburg weer heel wat nieuw keld, zodat nu in maart '93 weer een schitterende reisfoto's van China. In de hal van de bibliotheek w zullen van 1 maart t/m 30 maart a.s. achttien A te bewonderen zijn, waarop bijzondere en le-^Af beelden van China. Voorbeelden: Beijing De Ver- O Grote Muur, beeld bij de graven van de Ming M langs de Heilige Weg, Oude Monnik met gebe- MW co feren van wierook in Sian, de Gele Bergen, het VI m van een woonvertrek, kinderen bij een school, complex Chengde van de Universele Vrede, en nog veel meer. De foto's worden door de heer Valkenburg zelf ontwikkeld en afgedrukt, en zijn veel mooier en sprekender dan de doorsnee vakantiekiekjes "1 Deze China-expositie zal worden omlijst door informatieve boeken en reisverhalen over China, zodat het geheel zeker de moeite van het bekijken waard is. Men is van harte welkom tijdens de openingsuren van de bibliotheek op: maandag: 13.30-16.30 en 19.00-21.00 uur; dinsdag: 9.30-11.30 uur; woensdag: 13.00-16.30 uur; donderdag: 19.00-21.00 uur: vrijdag gesloten en zaterdag: 9.30-11.30 uur. fotowerk ontwik expositie te zien is: Zevenhuizen A kleurenfoto's vensechte boden Stad, De Keizers denboek, of- interieur het tempel-

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4