Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Foto's in het HART VAN HOLLAND Familieberichten Poppentheater in dorpshuis Swanla Om "bij" te blijven Bomen, bedrijven of bouwland? Ouderenreis Moerkapelle gratis kleintje plaatsen vul deze bon in!!! Héél hartelijk dank, Parkeerverbod vrachtwagens e.d. Melding/ aanvraag bouw vergunningen r ZArie Jo ^Krijgsman r n Carla Kraayenbos en Harry Alberts Lijntje Regina Kraaijeveld pagina Aöenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle Hijdra Pr. Willem Alex, plein Benthuizen Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude Rijndijk Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook; na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschij ning van Hart van Holland. 1953 1993 Langs deze weg willen wij u/jullie heel hartelijlfbedanken voor de vele blijden van belangstelling, cadeau s en bloemen. '.Het heeft ons 40 jarig huwelijksfeest voor ons en onze kinderen tot een onvergetelijke dag gemaakt. Strandweg 15 2761 'D'M Zevenhuizen L. J aan al die personen die op één of andere manier betrokken zijn geweest bij de redding van onze dochter en zoon (resp. schoonzoon) op zaterdag 6 februari jl. in Zevenhuizen. Onze dank gaat vooral uit naar: de heer Scheffers. de heer P. Hofman. de heer C. Spekman, de heer A. van Vliet, de heer A. v. Berg, de heer L. Blaak en de brandweer van Zevenhuizen, die Carla op een spectaculaire manier hebben gered. Ook voor de goede verzorging en behandeling van het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda en het Academisch Ziekenhuis in Leiden, onze oprechte en zeer gewaar deerde dank. 8 maart 1993, Moerkapelle, familie G. Kraayenbos Zoetermeer, familie Beernink. De gemeenteraad van Zevenhuizen-Moerkapelle heeft op 15 september 1992 een nieuwe Algemene Plaatselijk Verordening vastgesteld. In deze verordening zijn bepalingen opgenomen over de openbare orde en veiligheid in de gemeente. Het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland heeft de Algemene Plaatselijke Verordening goedgekeurd. Per 1 januari 1993 is de verordening geldig. In een paar artikelen zal een aantal onderwerpen onder de aandacht van de inwoners worden gebracht. Deze week betreft het het parkeerverbod voor vrachtwagens e.d. De parkeersituatie in de bebouwde kommen is zodanig dat het parkeren van grote voertuigen als buitensporig wordt ervaren. Voorts is het parkeren van dergelijke voeruigen schadelijk voor het uiterlijk aanzien van de gemeente. Binnen de bebouwde kommen van de gemeente is het dan ook verboden om een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een breedte van meer dan 2.20 meter of een hoogte van meer dan 2,4 meter te parkeren. Het verbod geldt niet voor het Nijverheidscentrum te Zevenhuizen en de Zuidplasstraat, Ambachtstraat, Nijverheidstraat en het bij de Julianastraat aangelegde parkeerterrein te Moerkapelle. Burgemeester en wethouders kunnen van het bovenstaande verbod ont heffing verlenen. Overtreding wordt gestraft met een geldboete. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moer kapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende melding/aanvraag om bouwvergunningen zijn binnenge komen: het uitbreiden van de kassen aan de Knibbelweg 3 te Zevenhuizen; het uitbreiden van het zomer huisje aan De Bonk 82 te Zeven huizen; het vernieuwen van de kas aan de Knibbelweg 46 te Zevenhuizen; het uitbreiden van de woning Noordelijke Dwarsweg 25 te Ze venhuizen; het verbouwen van de woning Dorpsstraat 85 te Zevenhuizen; de bouw van een serre aan de woning Rottekade 22a te Zeven huizen. Zevenhuizen Klaverjasavonden vogelvereniging Zang en Kleur v.a. 20.00 uur: 26 maart en 8 april Woensdag 17 maart 15.00 uur Hervormd Centrum Ouderenmiddag. Boeken tafel aanwezig. Tot besluit broodmaaltijd. Donderdag25 maart, vrijdag 26 maart Kinderkleding en speelgoedbeurs t.b.v. UNICEF Zondag 28 maart Ontmoeting over drempels heen 17.00 uur Geref.kerk. Spreker: ds. Hans Visser (van perron O). Dinsdag 30 maart: Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle: voorjaarsverga dering 20.00 uur in de Vierkap Oud Verlaat. ANBO: 13 maart 13.00 uur Klaverjasmiddag Hotel Vos inschrijven 13.00 uur. Aanvang 13.30 uur. De middag is ten bate van de ANBO afd. Zevenhuizen/Moerkapelle. Iedere maandag spellenmiddag in de Zevenster 10 maart: Soos in Hervormd Centrum 24 maart: Soos in De Zevenster Oproep tot aanmelding voor een meerdaagse reis op eigen kosten. Er wordt geprobeerd iets te organiseren voor de tweede helft van mei. Ook bestem ming binnen nederland hoort tot de mogelijkheden. Deelnemers moeten wel een geldig paspoort hebben: of voor de reis, of voor excursie over de grens. Inl. tel. mevr. Boumans 2770 of de heer Schrijver 2923. Moerkapelle Helaas kan de lustrumviering van het Geref.Gem. koor ASAF op vrijdag 26 maart niet doorstaan. Dit i.v.m. ziekte van dirigent Adriaan Verhoef. Medewer king verlenen: DeoJuvante, het mannenkoor De Gouwestern uit Waddinxveen en een mannenkoor uit Krimpen, alle onder leiding van dirigent Adriaan Verhoef. Wie activiteiten te melden heeft voor deze agenda, kan ze uitsluitend doorge ven aan mevrouw G. Beunder, tel. 01802-1733. Het melden van deze activitei ten kan doublures voorkomen. Men neme van het bovenstaande nota! De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! .ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 een tl 'Dankbetuiging Denise komt vandaag weer thuis, na een aantal weken ziekenhuis. De leukemie is niet overwonnen, want de strijd is nog maar net begonnen. Afgelopen weken zullen wij nooit vergeten, deze tijd stonden wij echter niet alleen Want één ding willen we wel weten, We hebben veel vrienden om ons heen. Het is moeilijk een ieder te bedanken voor hun hulp, kaarten en belangstelling voor onze kleine meid. Jullie gaven ons het gevoel niet alleen te staan in deze moeilijke tijd. BEDANKT voor alle hulp. ontelbare keren. Gerard, Irene, Romy maar vooral Denise Zweere. Moerkapelle - Het gebied tussen Gou da, Waddinxveen, Alphen en Zoeter- meer staat onder grote druk. Eeuwen lang was het weids en vruchtbaar pol derland, een voorraadschuur met eer ste levensbehoeften in het hart van Holland. Nu wordt het bedriegd op ver schillende manieren. Eeuwenlang maakten de bewoners van het gebied zelf de dienst uit via gemeente- en pol derbesturen hoe het land ingericht was. Die tijd is voorbij. De beslissende stem ligt nu veel meerop bovenplaatse lijk niveau. Houdt men daar voldoende rekening met de directe belangen van de inwoners van het gebied? Hoe is men in Den Haag vanuit het gebied geïnformeerd? En omgekeerd, wat weet men vanuit Den Haag? Om die reden, informatie over en weer, hebben de besturen van de gezamenlijke kies verenigingen van de SGP, RPF en GPV in het gebied een openbare regio-avond georganiseerd in en over het gebied met als thema "Bomen, bedrijven of bouwland?". Deze avond wordt gehou den op woensdag 24 maart in dorps huis Op Moer te Moerkapelle. Aanvang 20.00 uur. Moerkapelle - Met ingang van dit jaar bestaat de mogelijkheid, als men dit jaar 63 jaar wordt, of ouder is, mee te gaan met de jaarlijkse uitgaansdag. Deze vindt plaats op woensdag 2 juni a.s. Over de inschrijving wordt men nog nader bericht via dit blad. Comité Ouderenreis Moerkapelle Waer werd opreghter trou dan tusschen man en vrouw ter weereld oyt gevonden twee sielen gloende aan een gesmeed of vast geschakelt en verbonden in lief en leed Geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen, mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma, onze zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Jasper Stubbe in de leeftijd van 53 jaar. J. Stubbe Peter en Anita Michelle Jeannette en Cor Stefan Michael en verdere familie. 18 maart 1993. i Wollefoppenweg 119 2761 DL Oud-Verlaat-Zevenhuizen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het rouwcentrum "DeZevenster". Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, donderdag 1 1 maari 1993 van 19.00 lot 20.30 uur. Een korte bijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 12 maart 1993 om 14.00 uur in bovengenoemd rouwcenlrum. waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaals. Zuidplasweg te Zevenhuizen om ongeveer 14.50 uur Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.30 uur. Zevenhuizen-Op woensdag 17 maart a.s. is het weer t heat ermiddag voor de jeugd vanaf 4 jaar in dorpshuis "Swanla" te Zevenhuizen. Stichting De Zeven Muzen vervolgt haar successenreeks theatermiddagen voor de jeugd met een opvoering van Paultje en het Maan - avond - uurdoor het poppentheater van Hans Schoen uit Hoorn. Paultje mag bij zijn oom Frans logeren omdat zijn ouders voor hun werk naar Colombia moeten. Meestal vindt hij dat leuk. Maar nu niet zo. Hij mist zijn ouders erg. Bovendien heeft oom Frans het druk met het voorbereiden van zijn nieuwe marionetten-voorstelling die de volgende dag al gespeeld moet worden. De hechte band met zijn ouders en de positieve houding van oom Frans helpen Paultje op zijn eigen manier de moeilijkheden te overwinnen. Het is een mooi eigentijds poëtisch verhaal dat als poppen-en acteerspel gespeeld wordt. De voorstelling is voor kinderen vanaf 4 jaar en begint om 14.00 uur.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4