Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle ooob faatif Kkiktfe Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplannen Ontwerp-beschikking Hinderwet Uitbreiden woning Noordelijke Dwarsweg 25 Zevenhuizen Vergunning hinderwet Onderzoek o.g.b.-bestanden Inzameling land- bouwfolie Verkeers circulatieplan Oud Verlaat pagina 4 Hart van Holland/21 april 1993 uitsluitend voor particulieren max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof - Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. - Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 HazerswoudeRijndijk In de periode van 6 t/m 12 april 1993 is de navolgende vergunning/ beschikking afgegeven aan: De heer C.J. Bakker te Moerkapelle, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Julianastraat te Moerkapelle; De heer G. Hol te Zevenhuizen, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Gorterstraat 5 te Zevenhuizen; Mevrouw C.M.A. Steijl te Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de woning, plaatselijk bekend Wethouder Kreftlaan 57 te Zevenhuizen; De heer E. de Vries te Moerkapelle, voor de bouw van een serre, plaatselijk bekend Hollevoeterlaan 44 te Moerkapelle; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/ beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad ingevolge de Wet Arob een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende deze termijn ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Wij wijzen U erop dat het indienen van een bezwaarschrift geen schorsende werking heeft. Indien gewenst kunt U naast het bezwaarschrift een verzoek om schorsing van de verleende vergunning/beschikking indienen bij de Afdeling Recht spraak van de Raad van State. Kneuterdijk 22, 2514 EN Den Haag. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn op de aanvraag van Hogerwerf Van Laviere B.V., om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden of wijzigen van een inrichting voor de vervaardiging van snel- bouwsysteemloodsen en units met een opslagloods voor isolatiemateriaal e.d., gelegen aan het adres Nijverheidstraat 3-5 te Moerkapelle, positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De opnieuw opgestelde ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage van donderdag 22 april 1993 tot vrijdag 7 mei 1993, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde termijn is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovenge noemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking,- elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzr-'.en zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college. Zevenhuizen, 20 april 1993, Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, A. Visser. A.W. Lips. De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! .ENVELOP NI FT DICHTPLA KKEN A. U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 een tl De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat met ingang van donderdag 22 april 1993, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage ligt de aanvraag van: - J.C. Grootendorst, voor het uitbreiden van de woning aan de Noorde lijke Dwarsweg 25 te Zevenhuizen. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp, na vijfde herziening" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met gebruikmaking van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 21 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening de vergunning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapel le. Zevenhuizen, 16 april 1993, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op dinsdag 13 april 1993 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van H. Blonk C.V. Agrarische Produkten, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een op- en overslag van graan en aardappelen, gelegen aan het adres Bredeweg 22, 35 en Ambachtstraat 9 te Moerkapelle. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 22 april 1993 tot maandag 24 mei 1993, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot maandag 24 mei 1993 beroep open bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygië ne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 AE 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Zevenhuizen, 13 april 1993. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester. A. Visser A.W. Lips Door de Staatssecretaris van Financien is aan de nederlandse gemeenten verzocht toestemming te verlenen om eenmalig de bij de Rijksbelasting dienst opgeslagen o.g.b.-bestanden te raadplegen. Deze raadpleging dient ter ondersteuning van de fraude-bestrijding bij de opgave van het huurwaardeforfait voor de inkomstenbelasting. In overleg met de Staatssecretaris zijn aan het gebruik van de gegevens de volgende voorwaarden gesteld: 1. de gegevensverstrekking wordt beperkt tot die gegevens, die nodig zijn voor het uitvoeren van de controle; 2. de gegevens worden niet doorgeleverd aan derden, daaronder begre pen andere rijksinstanties; 3. na afloop van de eenmalige raadpleging vindt vernietiging plaats van de eventueel opgebouwde bestanden; 4. de raadpleging geldt slechts de gegevens waaruit blijkt of een onroeren de zaak eigendom is van de bewoner of niet; Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle hebben, ge hoord het advies van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, toestem ming verleend voor het onderzoek van de o.g.b.-bestanden Binnenkort organiseert PROAV N.V. in samenwerking met WLTO, CBTC en Landbouwschap de inzameling voor landbouwfolie. De agrarische bedrijven in de Rijnstreek en Midden-Holland heb ben hierover een folder ontvangen. Reageer alsnog met de antwoord kaart - een postzegel is niet nodig - en stuur deze naar: Inzameling land- en tuinbouwfolie Antwoordnummer 10606 2410 VB Bodegraven Vermeldt hierbij uw naam, adres, postcode, woonplaats en telefoon nummer. Door vervolgens een bedrag van 80,over te maken op rekening 39.1686.461 van Rabobank Alphen aan den Rijn, ten name van PROAV en onder vermelding van "inzame ling folie", wordt uw folie op een nader aan te geven moment ingeza meld. Voor inzameling komen in aanmer king: - kuilfolie; - veevoederzakken; - kunstmestzakken; - andere grondstofzakken van kunststof. Voor inlichtingen kunt U bellen naar de folie-info-lijn: 01720-42257. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle onder zoeken de mogelijkheid van een verkeerscirculatieplan voor Oud Verlaat. De grote verkeersdruk op de Wol- lefoppenweg door recreatief en doorgaand verkeer van en naar Rot terdam kan door de aanleg van de nieuwe Strandweg met aansluiting op de Wollefoppenweg in de kern afnemen, wanneer dit gedeelte van de Wollefoppenweg wordt ont trokken aan het doorgaande ver keer. Het afsluiten van dit wegvak is mo gelijk door het nemen van infra structurele maatregelen ter plaatse. Hierbij wordt onder andere gedacht aan de realisering van een bussluis. Het college van burgemeester en wethouders acht het van belang om kenniste nemen van de hieromtrent bij de bevolking levende gedach ten. De bewoners van de kern Oud Ver laat en alle andere belanghebben den worden uitgenodigd voor een informatieve bijeenkomst op dins dag 11 mei 1993 om 19.30 uur in het Wijkgebouw "De Vierkap", Vlietka- de 37 te Zevenhuizen. prachtige witte bruidsjurk t.k. 500,- 01793-2218 t.k. Honda MT i.z.g.st. zien is kopen, vr. pr. 1300,-01828-13175 t.k. eiken wandmeubel t.e.a.b. 01828-12794 t.k. trouwjruk met hoedje en handschoenen mt. 38/40 (wit) 500,-01727-17988 Toyota Corolla ziet er niet uit 82 wel gekeurd tot 5-94 950,- antw. app. 01828-11997 t.k. eiken barmeubel 10o,-; 8 sien/azen 200.- stoof 10,-: tafelkleden en loper 50.- 01793-1930 Cora Pieter al een jaar het geringde vogelpaar Gefeliciteerd p.m.p.t.p.w. Opa en Oma zijn allebei jarig geweest! een dikke kus van Luuk! Marja Jan gefeliciteerd en alvast gefelciteerd' the family Opa gefeliciteerd volgend jaar 50 jaar 24-4 prettige dag g.p.d.r.g. en Jasper Groot verdriet: verloren zgn. "peacering" bij 3 heuveltjes achter Wielewaal 01802-2618

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4