Groeten uit Nice Dringende oproep Puzzeltocht op Molendag Familieberichten Foto's in het HART VAN HOLLAND Om "bij" te blijven Kerkdiensten De shit-story Postduivenvereniging De Stormvliegers Oranje-zangbijeenkomst Stuurgroep op Koninginnedag Nationale Hartweek 25 april t/m 1 mei a.s. Vooijaarsconcert met "De Dames" Plattelandsvrouwen De Christenvrouw Neeltje Maria Cornelia Schipper Martijntje Bijl Berendokter in Zevenhuizen Hart van Holland/21 april 1993 pagina 7 Opvoering Oud papier bij v.v.Groeneweg Aanvang 19.45 uur in kerk Geref.Gemeente Agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Collecte voor de Hartstichting Zeven Muzen Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden. (nabestellen tot uiterlijk een week na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschij ning van Hart van Holland. Zevenhuizen-Moerkapelle Medische weekeinddienst Zevenhuizen -Moerkapelle - Direct na de laatste succesvolle toneelvoorstel ling in dorpshuis Swanla is toneelgroep Spektakel weer begonnen aan een nieuw toneelstuk. Ditmaal is onder re gie van Jos Magdelijns het blijspel "Groeten uit Nice" ingestudeerd. Ge zien de grote belangstelling bij voor gaande opvoeringen, wil Spektakel het toneelminnend publiek uit Zevenhui zen en Moerkapelle een extra avond in de gelegenheid stellen de inspanningen van de amateurtoneelspelers gade te slaan. Hoewel de publieke belangstel ling in Moerkapelle bij de laatste voor stelling wat tegenviel, waagt Spektakel het toch weer om in "Op Moer" voor het voetlicht te treden. In tegenstelling tot de vorige keer wordt nu tijdig de datum van de voorstelling bekendgemaakt., nl. zaterdag 8 mei. Een week later is op zaterdagmiddag een (gratis) voorstel ling gepland voor de 65 plussers, in dorpshuis Swanla. Deze gratis voor stelling is al jaren een aardige geste voor de ouderen in Zevenhuizen en Moerkapelle, die zo'n middagje 'uit' niet graag willen missen. Op vrijdag 21 en zaterdag 22 mei speelt Spektakel tenslotte weer 'thuis', Om alvast te noteren en vrij te houden.... Zevenhuizen- Oud papier en karton kan naar de container op het parkeerter rein van w Groeneweg worden ge bracht. Een aantal vrijwilligers sorteert dit papier. Echter, in plaats van oud papier, worden er dingen aangetroffen die 'niets' met oud papier te maken hebben. Zo komt het meer dan eens voor dat de volgende artikelen worden gevonden: onopgevouwen lege karton nen dozen, autobanden, lege flessen, glas, hard- en zachtboard, (betonnen) tegels, plastic en ander huishoudelijk afval. Vele van deze zaken dient men thuis in de grijze afvalcontainer te doen. Iedereen die oud papier naar Groeneweg brengt wordt verzocht dit in kartonnen dozen te doen of bij elkaar te binden en evt. kartonnen dozen plat te vouwen. Eén en ander bespaart de vrijwilligers van de voetbalvereniging veel werk en voor de inleveraars: een kleine moeite. Graag dus.... Zevenhuizen- Op de "Nationale Molen dag", zaterdag 8 mei, organiseert de Vereniging Molenvrienden een puzzel- tocht rondom de molens van de Molen viergang in de tweemanspolder. Van 10.30 uur af kan er elk half uur worden gestart. Deelname staat open voor le den en huisgenoten tot 16 jaar en ook voor hen, die nu nog geen lid zijn. Deze laatste kunnen zich echter ter plaatse op 8 mei, als lid aanmelden. (zie "Hart van Holland" van 5 mei a.s.) Zevenhuizen - Zaterdag namen de Ze- venhuizense postduiven van De Storm vliegers deel aan de wedvlucht uit Strombeek. Er vlogen 641 duiven in concours, waarvan er 160 in de prijzen vielen. De snelheid van de eerste duif bedroeg 1269.637 meter per min. De duiven werden gelost met een zuidwes tenwind en motregen. Uitslag: J.v. Leeuwen 1, 4, 10 en 15; C.v.d. Graaf 2; D.C. Brem 3, 12; N. Kop penaal 5; C. Zweere 6, 11; Wim en Coby 7: Ton en Ank 8, 17; A. Clazing 9, 19, 22, 23; KI. Koppenaal sr. 13; B. Koole 14; Joh. Breedijk 16, 24; M. Strijdhorst 18, 25; C. Nobel 20; J. v.d. Berg en dr. 21. Moerkapelle - In het kerkgebouw van de Geref. Gemeente te Moerkapelle wordt op 30 april, aanvang 19.45 uur een Oran- je-zangbijeenkomst gehouden. (Op het programma van de Oranjevereniging staat abusievelijk 20.00 uur vermeld.) ledereen is hartelijk welkom. grais af te halen: 3 zits bank bruin leer en 1 fauteuil 01802-2843 27 april André de Groot 50 jaar! hartelijk gefeliciteerd Els, Wilko, Cindy Zevenhuizen-Moerkapelle - De Stuur groep Ontwikkelingssamenwerking Ze venhuizen-Moerkapelle organiseert di verse activiteiten op Koninginnedag. Kinderen van 6 t/m 12 jaar kunnen bij hun stand 'panfluiten' maken; -er is een dartspel met ballonnen voor jong en oud; -voorts de verkoop van 'taco's en Latijnsamarikaanse haarspelden. Wesley 5 jaar hartelijk gefeliciteerd kusjes van pappa, mamma en Jordy Christine is jarig en viert dit vrijdag 23 april gefeliciteerd pa en ma Blonk Blacky t.k. 2 2-zits bankjes tafel manou krantentafel i.g.st. 250,-01828-18832 t.k. C64 zeer compleet en met veel extra's vr. pr. 400,- een koopje! 079-314394 Spartamet Rabbit snorbrommer prima staat 9 mnd. van 1950,- nu 1200,- 01828-16347 t.k. trapnaaimachine 50,-; hammond orgel t.e.a.b. 01727-12480 Wie heeft voor mij te koop: paardrijjasje mt. 38 079-313878 t.k. heren racefiets 28" 10 versn. merk Eroba licht/125,-; 01714-16033 Marco Bakker in 't dorpshuis bij jub. concert Zanglust op 9 okt. komt toch ook? t.k. roze meisjesfiets v.a. 6 jr. 80,- 01802-2503 Zevenhuizen: Zaterdag24 april 20.00 uur dorpshuis Swanla De Zeven Muzen: "De dames" met liedjes over de liefde in een luchtige uitvoering. ANBO: Spellenmiddagen in De Zevenster maandag 19 en 26 april; 28 april geen soos in De Zevenster; 30 april Koninginnedagviering Zevenster; 2 juni Bejaarden- busreislnl. tel. mevr. Boumans 2720 Dinsdag 4 mei 19.00 uur tot ca. 19.45 uur Herdenkingsdienst Herv. kerk Ze venhuizen. Voorbereiding vier kerken uit Zevenhuizen en Moerkapelle. Verte genwoordigers van deze kerken verlenen hun medew. aan deze dienst. Zaterdag 15 mei vanaf 15.00 uur in Hervormd Centrum Zeven Muzen:expositie van tekeningen van cursisten van tekencursus o.l.v. Arja Tuitel. Tevens een modeshow o.l.v. Hanny Verbakei en Janny Rutgers. Zaterdag 15 en zondag 16 mei Zeven Muzen van 11.00 tot 18.00 uur in het kerkje van de Vrijz.Herv. Dorpsstraat 139 te Zevenhuizen: expositie "Zevenhuizen verbeeldt zich". Tien kunstenaars uit Zevenhuizen en Moerkapelle expose ren: aquarellen, beelden, foto's, keramiek, kinderportretten, poppen en teke ningen. 1njdag 21 mei en zaterdag 22 mei: Toneelgroep Spektakel met "Groeten uit Nice Dorpshuis Swanla 20.15 uur. Zondag 23 mei Geref.kerk Zevenhuizen 17.00 uur Ontmoeting over drempels neen, ds. W.G.J. v.d. Sluys (voorheen pred. Mkp) Thema: "Onze plaats". Moerkapelle: Vrijdag 30 april:l9.45 uur Geref.Gem. Oranje-Zang-bijeenkomst. Liederen uit vaieriusgedenkklanken en Wilhelmus e.a. Zaterdag 8 mei 20.15 uur dorpshuis Op Moer Toneelgroep Spektakel met Groeten uit Nice'. Zaterdag 12 juni Braderie met "Berenspektakel". ie activiteiten te melden heeft voor deze agenda, kan ze uitsluitend doorge ven aan mevrouw G. Beunder, tel. 01802-1733. Het melden van deze activitei ten kan doublures voorkomen. Men neme van het bovenstaande nota! Tijdens de nationale Hartweek van 25 april t/m 1 mei vraagt de Nederlandse Hartstichting financiële steun bij de bestrijding van hart-en vaatziekten. Hart- en vaatziekten bedreigen veel mensenlevens. Iedere 10 minuten over lijdt er een Nederlander aan. Dat zijn 52.000 sterfgevallen per jaar. De Neder landse Hartstichting bestrijdt deze volksvijand nr één door subsidies te verlenen aan wetenschappelijk onder zoek naar hart-en vaatziekten, het ge ven van gezondheidsvoorlichting en het verbeteren van de patiëntenzorg. Daar is veel geld voor nodig. Ook in Moerkapelle komt in de week van 26 april de collectant aan de deur. Twee weken voor de Hartweek wordt bij ie der huis het blad "Hartweek" bezorgd. Wie "Hartweek" bewaart zal daarvan veel plezier hebben. "Hartweek" speelt nl een belangrijke rol in de Ivo Niehe TV -show die helemaal gewijd is aan de be strijding van hart-en vaatziekten (maandag 26 april van 21.15-22.00 uur op TV2). Ook de RTL- vijf uurshow zal op 26 april aandacht aan de "Hartweek" schenken, (zie verder de "hartpagina" volgende week in "Hart van Holland".) Zevenhuizen - De mezen zingen hun hoogste lied. De lijster zoekt het hoog ste punt en fluit er op los. De winterko ning flirt met de lente. De merel nestelt. Met de mens is het niet anders. Het voorjaarsconcert van "de Zeven Mu zen" zal er van getuigen. "De Dames" zingen en spelen in het Frans, Duits, Engels en Spaans het hoogste lied over de liefde. Iedereen is van harte welkom op deze muzikale avond op zaterdag 24 april om 20.00 uur in dorpshuis "Swanla" te zevenhuizen. Zevenhuizen - Na de fietstocht van gis teren, gaan de leden van de afd. Zeven huizen van de Ned. Bond van Platte landsvrouwen op 28 april naar de caba ret/toneelvoorstelling "De Ex". Vertrek om 19.00 uur vanaf de brandweergara ge. Op donderdag 27 mei vindt het jaar lijkse dagreisje plaats richting Breda. Vertrek om 9.00 uur vanaf de B.Boerstraat. Aanmelden bij mevrouw D. Kruis tel. 2283. Moerkapelle - De afd. Moerkapelle van De Christenvrouw houdt op woensdag 28 april 'een bijeenkomst. Mevrouw J. de Visser uit Breda komt die avond vertellen over merklappen. De leden mogen zelf ook een merklap meebren gen. ledereen is van harte welkom in "Op Moer", aanvang 20.00 uur. Ingezonden groep bewoners van Leeuwerik en Kratonlaan zijn hondepoep op de stoep beu.. Zevenhuizen - U kent mij vast wel, u komt mij dagelijks tegen. Ik ben be kend in vele variaties, maar meestal ben ik nogal groot. Ook de kleur kan verschillen, maar één ding is zeker: iedereen trekt z'n neus voor mij op. Ik lig meestal op de stoep en heb grote aantrekkingskracht op de schoenen (liefst met profiel), fiets- wieltjes en kinderwagenwielen. U heeft het al geraden: mijn naam is 'drol', hondedrol!. Mensen houden absoluut niet van mij. Ik word tussen schoenzolen van daan gepeuterd met scherpe stok jes, of oude afwasborstels. En mop peren dat die moeders doen! En toch... Ik kan er niets aan doen! Ik word daar ook maar gedeponeerd. Dus vraag ik aan hondebaasjes: legt u mij au.b. op de daarvoor bestemde plaats en niet zo midden op het trot toir. Ik ben jaloers op de uitwerpse len van andere honden. Er zijn echt baasjes bij die hun hond op de juiste plaats uitlaten, zodat de mensen er geen overlast van hebben. Dus: ik als drol, doe een oproep: Alstublieft niet op de stoep!!! P.S. En nog een vraag aan B. en W.: 'wat gebeurt er met het geld van de hondenbelasting?' afz. niet-honden hatende families, maar wel drollen-hatende families. (adres bij redaktie bekend) "Dood is alleen zij die vergeten wordt" Bedroefd, doch ook dankbaar, geven wij U kennis, dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Johannes Sol in de leeftijd van 82 jaar. Wim en Piëta Henk en Ftiet Mieke en Wim klein- en achterkleinkinderen Capelle aan den IJssel, 18 april 1993. "IJsselzicht", St. Helenabaai 1/803. Correspondentie-adres: H. Sol, Noordelijke Dwarsweg 86, 2761 GD Zevenhuizen. De bijzetting in het familiegraf heeft plaatsgevonden op woensdag 21 april 1993 op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Wees niet bevreesd. Ik ben de eerste en de laatste Openbaring 1 vers 17b Voor ons geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Comelis Neleman in de leeftijd van 76 jaar. Bergschenhoek: Nieuwerkerk a.d. IJssel: Maasdijk: Heenvliet: Zevenhuizen: T. Dijkshoorn-Neleman W.N. Dijkshoorn Marjolein en Dick Arie, Erica J. Neleman J.G.M. Neleman-v.d. Panne Irma en Robbert Sandra, Jacco M. Dekker-Neleman A. Dekker Kees, Ben C. Zevenhuizen-Neleman R.L. Zevenhuizen Arno. Linda K. Neleman M.J.J. Neleman-Duynhoven Monica, Marco, Nico Zevenhuizen, 17 april 1993. Wollefoppenweg 57a. Correspondentie-adres: T. Dijkshoorn-Neleman. Rottekade 79, 2661 JP Bergschenhoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het rouwcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, woensdag 21 april 1993 van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden, donderdag 22 april 1993 om 14.00 uur in de Ned. Hervormde kerk. Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen, waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg om ongeveer 14.45 uur. Op Koninginnedag komt de 'berendok ter' naar Zevenhuizen op uitndiging van toneelvereniging 'Spektakel', leder kind kan met z'n beer langskomen bij de kraam van 'Spektakel', waar voor iede re kwaal een pilletje of een poedertje wordt gegeven door de berendokter. Opa en Oma Hofman 24 april 30 jaar getrouwd van harte geliciteerd! Jaron Marsha zondag 25 april Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. H. Gaasbeek 19.00 uur ds. A. van Eijk Gouda Oud Verlaat 10.00 uur ds.G.J. vd Togt Bleiswijk 19.00 uur ds. H. Gaas- Geref.kerk 9.30 uur ds. W. Davidse 18.30 uur Avondgebed Ver .Vrijz.Herv. 19.00 uur ds.Thieme Tiesing R.K.Dorpshuis Swanla 10.15 uur communieviering MoerkapelleHerv. kerk 9.30 en 18.30 uur drs.J.W. van Estrik Geref.Gem.9.,30 en 18.30 uur lees- dienst De weekeinddienst van Zevenhuizen- Moerkapelle is gewijzigd. 24 april heeft dokter R.P. Renssen dienst; Cederhof 3 Bleiswijk tel. 01892-14085; evenals 25 april.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 7