Zevenhuizen Moerkapelle tjoH ooob Wet Milieubeheer Melding/aanvraag bouwvergunningen Ontwerp-beschikking Hinderwet Parkeerverbod vrachtwagens e.d. Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplannen Verwijderen bomen Uitbreiden garage Raad huisstraat 19 te Moerkapelle pagina 4 Hart van Holland/28 april 1993 uitsluitend voor particulieren max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof - Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79-Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude-Rijndijk Gemeente In de afgelopen twintig jaar zijn steeds nieuwe milieuwetten en milieure gels ontstaan, waardoor de helderheid en duidelijkheid van milieuvergun ningen dreigden te verdwijnen. Daarom is er vanaf 1 maart 1993 een nieuwe Wet milieubeheer. Deze wet vervangt de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne en de Hinderwet. Een belangrijke verandering is dat een bedrijf/inrichting in de meeste gevallen voortaan nog maar één vergunning hoeft aan te vragen, waarin de milieuvoorschriften voor het bedrijf zijn opgenomen, de zogenaamde integrale milieuvergunning. Bovendien heeft een bedrijf/inrichting vanaf 1 maart te maken met één vergunningverlenende instantie. Het verlenen van een milieuvergunning en het controleren van de naleving van de vergunningsvoorschriften gebeurt dan door één en dezelfde overheid. Een uitzondering hierop is de vergunning ingevolge de Wet verontreini ging oppervlaktewateren. Het Hoogheemraadschap van Schieland zal deze vergunningen blijven verlenen. Sinds 1 maart j.l.dienttegelijk met een aanvraag voor een bouwvergunning tevens een aanvraag voor een milieuvergunning te worden ingediend. Dit geldt uiteraard alleen voor bedrijven/inrichtingen, die vergunningplichtig zijn ingevolge de Wet milieubeheer. Voorts mag een bouwvergunning voortaan niet meer worden verleend, vóórdat de vereiste milieuvergunning is afgegeven. Over een aanvraag voor een bouwvergunning wordt daarom pas beslist, als de milieuvergunning is verleend. Deze regels zijn bedoeld om te voorkomen dat er wordt gebouwd, voordat de noodzakelijke milieuvergunning is verstrekt. Er dient rekening te worden gehouden met een behandelingsperiode van ongeveer zes maanden voor een aanvraag voor een milieuvergunning. Overigens kan deze termijn worden verlengd, als het gaat om een ingewik kelde of omstreden aanvraag. Niet alle bedrijven dienen echter een milieuvergunning aan te vragen. Voor een grote groep bedrijven/inrichtingen, bijvoorbeeld detailhandel en hore ca, geldt dat zij bij de start van een activiteit kunnen volstaan met een melding bij de gemeente. Voor meer informatie kunt u terecht bij de afdeling Algemene Zaken, van de gemeentesecretarie, telefoonnummer 01802-1644. t.k. rode Raleigh racefiets vaste prijs 298,- 010- 4505120 t.k. overgordijnen 4x rails H. 255 B 375 bruin beige vr. pr. 475,- 01828-32547 t.k. nostalgische ouderwetse waterpomp kleur groen vaste prijs 125,- 01714-16033 t.k. electr. orgel Solina 3 klavieren ritmebox vr. pr. 850,- te bevr. 01805-2305 De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.lf.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn op de aanvraag van Maxis B.V., om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een distributiecentrum voor levensmiddelen en non-food produkten, gelegen aan het adres Zuidplasstraat 12 te Moerkapelle, posi tief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage van donderdag 29 april 1993 tot vrijdag 13 mei 1993, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college. Zevenhuizen, 21 april 1993, Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, A. Visser. A.W. Lips. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende melding/aanvraag om bouwvergunningen zijn binnengekomen: het uitbreiden van de bedrijfsruimte aan de Bredeweg 118/120/122 te Zevenhuizen; de bouw van een tuinhuisje aan de Julianastraat 43a te Moerkapelle; de bouw van een klompenhok aan de Beatrixlaan 24 te Moerkapelle; het vernieuwen van de bedrijfsruimte aan de Zuidplasweg 22 te Zevenhuizen; de bouw van twee dakkapellen aan de Kratonlaan 132 te Zevenhuizen; de bouw van een woonunit aan de Knibbelweg 34 te Zevenhuizen; het plaatsen van een tuinhuisje aan het Reigershof 19 te Moerkapelle. De gemeenteraad van Zevenhuizen-Moerkapelle heeft op 15 september 1992 een nieuwe Algemene Plaatselijk Verordening vastgesteld. In deze verordening zijn bepalingen opgenomen over de openbare orde en veiligheid in de gemeente. Het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland heeft de Algemene Plaatselijke Verordening goedgekeurd. Per 1 januari 1993 is de verordening geldig. In een paar artikelen zal een aantal onderwerpen onder de aandacht van de inwoners worden gebracht. Deze week betreft dat het parkeerverbod voor vrachtwagens e.d. De parkeersituatie in de bebouwde kommen is zodanig dat het parkeren van grote voertuigen als buitensporig wordt ervaren. Voorts is het parkeren van dergelijk voertuigen schadelijk voor het uiterlijk aanzien van de gemeente. Binnen de bebouwde kommen van de gemeente is het dan ook verboden om een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een breedte van meer dan 2.20 meter of een hoogte van meer dan 2,4 meter te parkeren. Het verbod geldt niet voor het Nijverheidscentrum te Zevenhuizen en de Ambachtstraat, Nijverheidstraat, Industriestraat en het bij de Julianastraat aangelegde parkeerterrein te Moerkapelle. Burgemeester en wethouders kunnen van het bovenstaande verbod ont heffing verlenen. Overtreding wordt gestraft met een geldboete. In de periode van 13 t/m 19 april 1993 is de navolgende vergunning/ beschikking afgegeven aan: de heer J. Aleman te Zevenhuizen, voor het uitbreiden van de woning, plaatselijk bekend Goudsbloemstraat 36 te Zevenhuizen; de heer H.C. Antes te Moerkapelle, voor het vergroten van de dakkapel, plaatselijk bekend Raadhuisstraat 33 te Moerkapelle; Bouwbedrijf D. de Graaf B.V. te Moerkapelle, voor de bouw van een winkel en 3 appartementen, plaatselijk bekend Dorpsstraat 28 te Moer kapelle; de heer J. Sjoerdsma te Moerkapelle, voor het uitbreiden van de dakka pel, plaatselijk bekend Raadhuisstraat 31 te Moerkapelle; J. en W. Verweij te Boskoop, voor de bouw van 8 woningen, plaatselijk bekend Couperussingel/Gorterstraat te Zevenhuizen; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/ beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad ingevolge de Wet Arob een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende deze termijn ter ge meentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inza ge. Wij wijzen U er op dat het indienen van een bezwaarschrift geen schorsende werking heeft. Indien gewenst kunt U naast het bezwaarschrift een verzoek om schorsing van de verleende vergunning/beschikking indienen bij de Afdeling Recht spraak van de Raad van State. Kneuterdijk 22, 2514 EN Den Haag. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend dat bij besluit van 13 april 1993 vergunning is verleend aan de heer J. van Zanten voor het verwijderen van een twee tal bomen (esdoorn en berk) nabij de woning Het Hogeland 33 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getrof fen kan ingevolge de Wet Arob bin nen dertig dagen na publikatie van dit besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het colle ge van burgemeester en wethou ders. Zevenhuizen, 23 april 1993, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. De burgemeester van Zevenhuizen- Moerkapelle maakt bekend, dat met ingang van donderdag 29 april 1993, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, ter inzage ligt de aanvraag van: Bac Textiel- en Woninginrichting, voor het uitbreiden van de garage aan de Raadhuisstraat 19 te Moer kapelle. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan "Dorp" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met gebruikma king van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 21 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening de vergunning te verle nen. Alvorens hiertoe over te gaan stel len zij een ieder in de gelegenheid gedurende de termijn waarop het bouwplan ter inzage ligt daartegen bezwaar aan te tekenen. Het bezwaarschrift dient gericht te worden aan het college van burge meester en wethouders van Zeven huizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 23 april 1993, de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. t.k. vrieskist i.g. st. ca. 180 Itr. 01793-2200 t.k. 2 zits bank met gebloemde stof en grenen bolpoten i.g.st. 01714-14221 t.k. Kreidler brommer in originele staat na 18 uur: 01828-18485 t.k. nintendo 8 bit 7 spellen 350,- 01828-18036 t.k. vouwwagen 750,-; C64 div. 250,-: sega 5 spellen 400,-01727-12777 t.k. Puch maxi zwart mooi en goed tel 01828- 15530 Of 01828-14767 t.k. 3 zits bank zwart leder (Ikea) 2 jr. oud vr. pr. 400,-01802-1309 (na 18 uur) t.k. sportieve jongensfiets "Professional Fi" v a. ca. 6 jr. 125,- 079-315496 t.k. nw. stofzuiger rond model vr. pr. 225,- 079- 313411 Kinderfietsje step op luchtbanden te koop beide in goede staat 01802-1993 t.k. gevr. fietshelm en fietshandschoenen 01802-2641 t.k. Volvo 340 winner bj nov. 85 4750,- 01802-1728 t.k. Philips tv radio 27 cm beeld 12 volt 22o V 100,-01802-3078 ook een gratis kleintje plaatsen' vul de bon in op deze pagina!

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4