Hart - van - Holland - allerlei. F- tfon (/ooi* faatk Leerlingen van Basisscholen vallen in de prijzen bij Rabobank 0 0 0 0 voor zending in de Tunnel pagina 4 Hart van Holland/5 mei 1993 J Wandelen Sportweekvoetbal van 10 mei tot 22 mei Schoolvoetbal: 12 en 15 mei Klaverjastoernooi Programma sportweek eerste twee weken: uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaa ts. Prestatiezwemmen Sportweekvisconcours Fietstocht Sportontmoetingen Biljarten Wielrennen Schoolzwemmen •••Prestatieloop*** Bridgen Koersbal, bingo 60+ en klaverjassen 60 Het is dit jaar de 48e keer dat in Waddinxveen de 'Sportweek' wordt gehouden. Dit jaar start de Sportweek op 7 mei en de laatste activiteiten zijn op 9 juni. Het programma bevat alle onderdelen die er in voorgaande jaren ook in zaten. Dit jaar is er een extra activiteit, nl het door de schaatsvere niging "Gouwestreek" georganiseerde wielereve- nement op het bedrijvenpark Coenecoop. De Stichting Sportcomité Waddinxveen wil door de organisatie van de Sportweek inwoners van Wad dinxveen met de sport en de sociale aspecten er van, in aanraking laten komen. De verwachting is dan ook dat veel inwoners van Waddinxveen zul len meedoen of komen kijken naar de diverse evenementen. De Stichting Sportweekcomité Waddinxveen bedankt de organiserende vereni gingen, het gemeentebestuur, de politie, de EHBO en alle vrijwilligers voor de toegezegde medewer king. De start en inschrijving van de wandelmars is dit jaar vanaf het terrein van de voetbalvereniging Waddinxveen op vrijdag 7 mei. Men kan wandelen over de afstanden 8 en 12 km. Inschrijving start om 18.00 uur en de inschrijfkosten zijn f 2,50 per deelnemer. Elke deelnemer die zijn afstand goed heeft volbracht ontvangt een aandenken. De eerste paar kilometers zullen bege leid worden door de Waddinxveense drumband De Cormula's. De groepen zullen door een deskundige jury worden beoordeeld. Een groep moet bestaan uit minimaal 12 personen en moet ook duidelijk als groep herkenbaar zijn. De te wandelen routes worden bij de inschrijving verstrekt. Het voetballen wordt dit jaar georganiseerd op het terrein van de Voetbalvereni ging Waddinxveen, gelegen aan de Sniepweg. Dit toernooi wordt gehouden van maandag 10 mei tot zaterdag 22 mei. Men start elke avond om 19.00 uur behalve op zaterdag 15 mei, dan wordt er gestart om 11.00 uur. Er zijn 18 teams ingeschre ven; dit zijn er zoveel dat er een extra avond is ingelast. Het schoolvoetbal is jaren een groots opgezet evenement waarin zowel de jongens-als meisjesteam om de eer zullen strijden. Dit evenement vindt plaats op de voetbalvelden van de v.v. Waddinxveen en wordt gehouden op woensdag 12 mei aanvang 13.30 uur en op zaterdag 15 mei aanvang 08.00 uur. Het Sportweek-Klaverjastoernooi is op vrijdag 14 mei. Dit evenement zal in het gebouw van de Schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberd. Thijmlaan ge houden worden. Er wordt om precies 20.00 uur gestart. De inschrijfkosten bedra gen ƒ5,- per deelnemer. Het klaverjassen in de Sportweekl is jarenlang een traditie voor de inwoners van Waddinxveen. De meeste deelnemers klaverjassen bij hun sportclub of vereniging, maar tijdens het sportweekklaverjassen komen ook ande ren. Zo leert men oude en nieuwe Waddinxveners kennen. Er zijn diverse aantrek kelijke prijzen. Vrijdag 7 mei: Maandag 10 mei: Dinsdag 11 mei: Woensdag 12 mei: Donderdag 13 mei: Vrijdag 14 mei: Zaterdag 15 mei: Maandag 17 mei: Dinsdag 18 mei: Woensdag 19 mei: Donderdag 20 mei: Vrijdag 21 mei: Zaterdag 22 mei: wandelen 8 en 12 km. v. W veen 18.30 uur 2,50 p.p.; sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; koersbal, Anne Frank 09.30 uur; schoolvoetbal w W'veen 13.30 uur; sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; klaverjassen, Schut. ver. 20.00 uur 5,- p.p.; schoolvoetbal w W'veen 08.00 uur; sportweekvoetbal w W'veen 17.00 uur; sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; Lunapark evenm. terrein sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; Lunapark evenm. terrein sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur Lunapark evenm. terrein Hemelvaartsdag Lunapark evenm. terrein Lunapark evenm. terrein Prestatiezwemmen, zwembad 18.30 uur 2,50 p.p. Fietstocht, Gouwebloem, 9.00 uur 6,-// 3,50 p.p.; Visconcours, de Gouwe, 14.00 uur 10,- pp. inschrijving t/m 16 mei Sportweekvoetbal w W'veen 19.00 uur; Lunapark evenm. terrein wordt vervolgd Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode - Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen - Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp GA. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 - Hazerswoude Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.lf.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent De Waddinxveense Reddings Brigade organiseert het prestatiezwemmen in Gou- webad De Sniep. De afstanden die gezwommen worden zijn de 500 en de 1000 me ter. De zwemslag is niet van belang, zodat een ieder de vrije keus heeft op welke wijze de afstand wordt overbrugd. Als de afstand zwemmend is volbracht ont vangt elke deelnemer een herinnering. Men kan starten vanaf 18.30 uur op vrijdag 21 mei. ledereen is welkom. Start men met een groep personen van min. 10 dan zijn de inschrijfkosten f 2,25 p.p., anders f 2,50 p.p. De Waddinxveense Reddings Brigade zorgt voor toezicht en begeleiding van deze sportieve happening. Op zaterdag 22 mei wordt door Hengelsportvereniging Waddinxveen een viswed strijd gehouden in de Gouwe. De winnaar van dit visconcours ontvangt voor één jaar de wisselbeker en krijgt de titeL'Hengelkampioen van Waddinxveen" Naast individuele deelnemers kan ook worden ingeschreven door een corps, welke bestaat uit 5 personen. Dit kunnen familieleden, medewerkers van een bedrijf of buren zijn. De inschrijfkosten zijn 10,- p.p. Voor corpsen is er geen inschrijfgeld vereist Het inschrijfgeld is geheel beschikbaar voor de prijzen. Nadere informatie: M. Reichard, Wingerd 7 in Waddinxveen, tel. 01828-17119. De prijsuitreiking vindt plaats na afloop van de wedstrijd bij de schietvereniging Waddinxveen. De Stichting De Gouwebloem organiseert op zaterdag 22 mei de jaarlijks terugke rende fietstocht voor het hele gezin. De afstand is 30 a 40 km. Deze afstand moet voor de deelnemers goed haalbaar zijn. Start en finish bij het gebouw van de stichting "De Gouwebloem", Tollenlslaan 161 in Waddinxveen. Men kan zich in schrijven van 8.45-12.00 uur. Er wordt gestart om 9.00 uur en de finish is open tot 16 00 uur. De inschrijfkosten zijn zes gulden per persoon. Kinderen tot 13 jaar f 3,50 per persoon. De Stichting Sportweekcomité Waddinxveen hoopt dat iedereen die van fietsen houdt aan deze tocht deelneemt. Het is niet alleen een leuke fietstocht, maar er wordt tevens een goed doel gesteund. Het doel van de 'sportontmoetingen' zit al in het woord zelf: het ontmoeten van andere sporters uit andere disciplines. Het gaat vooral om de gezellige sfeer en om te zien hoe andere sporters hun sport beleven. Er blijft echter ook een wedstrijde lement in opgesloten. De Stichting Sportweekcomité Waddinxveen wil tijdens de sportontmoetingen veel sporters op de been krijgen en een sportieve strijd laten ontstaan. Niet alleen deelnemers zijn welkom, maar ook toeschouwers zijn be langrijk. Voor de plaats en de aanvangstijden van de diverse sporten wordt ver wezen naar het totaalprogramma van de Waddinxveense Sportweek, zie program ma in deze Hart van Holland. In de Sportweek wordt door de biljartverenigingen "De Diamond", "Royal Inn" en "De Sportvrienden" op verschillende lokaties een toernooi afgewerkt. Er is met het programma gestart op 19 april en de finales zijn op 24 mei in café Royal en op 25 mei in café Sport. Hier zal tevens de prijsuitreiking plaatsvinden. Schaatsvereniging Gouwestreek zal dit jaar op donderdag 27 mei om 19.00 uur een 'dikkebandenkoers' voop individuele deelnemers en een ploegenwedstijd organi seren op het parcours van het bedrijvenpark Coenecoop. Er zal gestart worden bij het hedrijf DAF/Boonstoppel. Deelnemers van de dikkebandenkoers kunnen zich vanaf maandag 17 mei inschrijven bij de heer M. Monster, Sniepweg 42 tel. 15961. Tevens voor de aanvang van de wedstrijd bij het startpunt. De deelnamekosten zijn f 2,50 p.p. Er zijn vodr de diverse categorieën aantrekkelijke prijzen beschik baar. De ploegentijdrit start om 20.00 uur vanaf dezelfde lokatie. Een ploeg bestaat uit 4 wielrenners, de tijd van de derde aankomende is tijdbepalend. Kosten per ploeg 15,-. Ook hier heeft de organiserende vereniging een aantal aantrekkelijke prijzen beschikbaar. Voor inschrijving en nadere inlichtingen kan men terecht bij de heer B. van Leeuwen, Veldlaan 75 Boskoop, tel. 01727-14471. De Waddinxveense zwem-en poloclub De Gouwe organiseert het school zwemmen in het binnenbad van Gou- webad"De Sniep" op donderdag 27 mei. De wedstrijden beginnen om 18.15 uur en bestaan uit estafettes. De wedstrij den worden per leeftijdsgroep afge werkt en men kan per school met meer dere ploegen meedoen. Wil de school in aanmerking komen voor de wisselbe ker dan moet minimaal 1 ploeg van deze school in elke groep meedoen. Voor de snelste vijf estafetteploegen zijn per groep medailles te winnen. Er wordt door de Stichting Sportweekco mité Waddinxveen gerekend op zeer veel deelnemers en zeker ook op veel toeschouwers bij deze wedstrijden. Op donderdag 3 juni vanaf 19.00 uur organiseert S.C.Antilope een prestatie tocht in het Gouwebos. Deze Gouwe- bosloop wordt gelopen over de afstan den 2, 5 10 en 15 km. Dit evenement is lang geleden gepland en is ook opgeno men in het landelijk verschijnende trimloopboekje van de KNAU. Kosten 3,- p.p.. Nadere inlichtingen: de heer P.G. Wennekes, Heggewinde 47 in Wad dinxveen, tel. 01828-13623. De totale organisatie ligt in handen van Bridgeclub Waddinxveen. Het bridgen wordt gehouden op woensdag 9 juni in wijkgebouw "het Zuidhonk" aan de Zuidplaslaan. Er wordt begonnen om 20.00 uur. De inschrijfkosten zijn f 15,- per paar en kunnen direct bij inschrij ving aan de zaal worden betaald. Men kan zich telefonisch opgeven bij: de heer J.M.G. Straver 01828-14717. Tijdens de Sportweek zal voor de men sen uit Waddinxveen, die 60 jaar en ouder zijn, in het Anne Frank Centrum een aantal activiteiten worden georga niseerd. De data en aanvangstijden staan vermeld in het totaalprogramma van deze Sportweek. Voor inlichtingen hierover kan men zich wenden tot de leidster van het Anne Frank Centrum mevrouw H.J. van Drimmelen tel. 15555. t.k. witte tv-video kast 25,-; wit stereo kastje 25,- 01802-2789 t.k. twee peuterfietsjes resp. 25,- en 50,-: i.g.st. en i.z.g.st. 01802-3073 t.k. ijzer traphekje verstelbaar 50,-; chicco wipstoeltje als nieuw 01727-13395 t.k. Suzuki TS 50 doos met onderdelen 475,- 01802-2794 Zevenhuizen/Moerkapelle- Onlangs hebben de basisscholen uit Zevenhui zen, Moerkapelle en Oud Verlaat op uit nodiging van de Rabobank met groep 8 op de bank in Zevenhuizen een rondlei ding gehad. Tijdens deze rondleiding kregen de leerlingen de kans om te zien wat er achter de schermen van een bank allemaal gebeurt, met o.a. een uit leg over de werking van de buizenpost en een kijkje in de kluis. Deze rondgang werd beëindigd met een prijsvraag. De winnaars waren afgelopen woensdag te gast op de bank om hun prijs in ont vangst te nemen. De volgende leerlin gen zijn in de prijzen gevallen: De Een dracht: 1. Robert Duik, Nick Stigter, 3. Paul Molenaar; De Rehoboth groep 8a 1 Corine Flier, 2. Corine Louter, Thea Klumper. De Rehoboth groep 8b 1. Amy Stayen, 2. Marieke vd Berg, 3. Jaco Ka rens; De I.J.P. Keijzerschool 1. Karlo Wessels, 2. Maartje Kouwenberg, 3. Mandy v.d. Nat (niet op de foto). De Nessevliet 1. Mathilda Glintmeijer, 2. Rinske Brouwer, 3. Robert-Jan Roozen- beek. 'tReigerbos 8a 1Michel Bregman, Michiel Poorter, 3. Bernadine. 'tReiger bos 1Bastiaan van Gestel, 2. Antoinette Benning, 3. Marloes Pet. Boskoop- De Zendingscommissie van de Chr. Geref. kerk te Boskoop, organi seert op 8 mei nabij de Boskoopse markt een 'verkoping' van perkplanten en geraniums. De opbrengst is bestemd voor evangelisatiewerk onder de Toraja's in Indonesië. Boskoop - Op zaterdag 8 mei, aanvang 21.00 uur treedt de band "The Web" uit Roelofarendsveen op. t.k. meisjesfiets mintkleurig nostalgisch 8-12 jr. 125,- 01828-11102 t.k. 3/4wandelbroek m regenvaste jas dm 38 hm 50 elk comb, 50,- samen 90,- 01727-10276

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4