Wat wordt de naam van nieuwe woonwijk Voets? Ingezonden door de gezamenlijke voetbalverenigingen van Rijnwoude Fancy Fair peuterspeelzalen Boskoop Grote belangstelling voor rommelmarkt Hart - van - Holland - allerlei— Politieberichten Zevenhuizen-Moerkapelle ook een gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pagina 4! Jaarvergadering vrouwen en heren bij TOOS Hart van Holland/12 mei 1993 pagina 13 ••Diefstal fietsen Inbraken Vals geld Milieu Verkeer Doorrijden na aanrijding ••Gevonden en verloren* voorwerpen Hazerswoude-dorp - Het college van Burgemeester en Wethouders van Rijn- woude vraagt advies aan de gemeente raadsleden voor de naamgeving van de nieuwe woonwijk in aanbouw, op het voormalige terrein van Voets. Een naam voor een volkshuisvester is als suggestie gedaan, mede in verband met de oplevering van de 1000 ste wo ning van de woningbouwvereniging "Volksbelang" die hier ook woningen realiseert. B. en W. wijzen op de diverse mogelijk heden. 'Er kunnen b.v. straatnamen genoemd worden naar landbouwwerktuigen, zo als Dorsvlegel, Karnmolen, Ploeg, Sik kel, Zaaihoorn, Schrepel. Hierbij wordt door het college opge merkt dat de vindbaarheid wordt ver groot doordat het een clustering van gelijksoortige namen in één gebied be treft. *De naam van een huisvester zou b.v. Louise Wentplein kunnen zijn. Dan is echter nog niet de relatie gelegd met de 1000ste woning van de Woningbowu- vereniging. "Volksbelangplantsoen", "Volksbelangplein", of "Plein van Volksbelang" zouden meer associaties met de Woningbouwvereniging opwek ken. *Een derde mogelijkheid is alle straat namen naar volkshuisvesters te noe men, maar dan moet er meer informatie komen over de betreffende namen.... De jeugd heeft de toekomst maar niet bij een Rijnwoudse voetbalvereniging als het aan de gemeente ligt. Tenzij de gemeenteraad haar stand punt ten aanzien van het welzijnsbeleid wijzigt met betrekking tot de huurtarie- ven van de sportcomplexen: 'Voetbalvereniging Koudekerk: thans f 16.551,— wordt f 114.981,—; 'Hazerswoudse Boys: thans f 10.513,—wordt f 100.608,—; 'Sportvereniging Bernardus: thans f 10.484,wordt f 100.608, *B.S.C.'68: thans f 34.773,wordt f 71.863, dit mondt uit in een: -verhoging van de contributie; -verhoging van de consumptieprijzen; -de vereniging wordt 'onder curatele gesteld van de gemeente'. Namens het actiecomité: Chr. Lahnstein (S.V. Bernardus), Frans Spruitenburg (B.S.C.'68), Floor Brou wer (B.S.C.'68), Theo Al (V.V. Koude kerk), Jan Schellingerhout (Hazers woudse Boys). Boskoop - Zaterdag 15 mei organiseert de Stichting Kinderopvang Boskoop een fancy-fair in en om peuterspeelzaal "De Peuterstek", Klaverblad 49a (bij de Zevensprong). De opbrengst is be stemd voor nieuw speelgoed op alle peuterspeelzalen van de Stichting. Van 10.00 tot 16.00 uur is ervan alles te beleven voor de kinderen. Er worden spelletjes georganiseerd, en kan een schilderijtje worden ingekleurd, de kin deren kunnen zich laten schminken, ze kunnen grabbelen enz. enz. Voorts is er een rommelmarkt, een plantenmarkt en een rad van avontuur draait fraaie prijzen weg. Tevens zijn er leuke wenskaarten en poppetjes te koop, is er een poffertjes kraam en ontbreekt de 'koffie-hoek' niet. Iedereen is van harte welkom. Boskoop - De Katholieke Vrouwenver eniging houdt op dinsdag 18 mei de jaarlijkse ledenvergadering, na het offi ciële gedeelte gaan de dames kienen. De opbrengst is bestemd voor Mozam bique. De avond wordt gehouden in de Parochiezaal en begint om 20.00 uur. '■acidinxveen - Liefhebbers van trim- P® kunnen bij gymnastiekvereniging 00S in Waddinxveen terecht. De les sen bestaan niet alleen uit conditietrai- Jj'ng, maar bieden een wat breder aan bod aan oefenstof. Br wordt veel gedaan aan spierverlen- Sende en spierversterkende oefenin gen, terwijl tevens aandacht besteed wordt aan speel-en spelvormen. TOOS wil op deze wijze recreatief gevarieerd bezig zijn. "dichtingen 01828-13839. Rijnwoude - Voetbalvereniging Hazers woudse Boys is de organisator van de 'sportverkiezing' die op 17 september gehouden wordt. "Wie wordt de sportman van het jaar (1992/1993)? Wie de sportvrouw? Wel ke de sportploeg van het jaar en wie het sporttalent. Wie een geschikte kandidaat (kandida te) heeft kan bellen naar tel. 01728- 8162. t.k. 13 delige sesam encyclopedie z.g.a.n. 200,-01828-16540 Gevr. Sissy-Bar en werkplaats handboek Yamaha XV 535 Virago 01823-16371 t.k. gevr. 6 barkrukken 01828-14644 t.k. caravan Kip 330 T voort., koelk, gast, caravan speigels 3500,- 01828-16409 Siermolen met huisje verlichting 01828-17263 t.k. 3 mooie barstoelen rieten zittingen 01828- 013919 t.k. werphengel goede slaat met vele extra's 20,-01828-18091 veertiendaagse baas marco bedankt voor het slijpen van mijn mes. En... gefeliciteerd met je verjaardag (nu het gebak!!!) Niels t.k. moulinex compactoven 50,- en fefal miniwas 50,- 01828-19868 t.k. eiken tafel met 2 schuifbladen 150,- 01828-14241 t.k. leren bankstel donker br. eiken onderbouw i.z.g.St. 500,- 01828-14241 bagagedrager voor Nissan Sunny 1986-90 voor elk redelijk aanbod 01828-10007 Oude ned. ansichtkaarten gevr. door verzame laar fin. verg. modelijk 01828-11171 t.k. 2 rijbroeken cap laarzen zweepje voor een ca. 13 jarige paard en ruiterOI 828-14995 Gospelfestival ontmoetingskerk Wveen mmv Meeting kom ook 14 mei a.s.l t.k. 2 d. koelkast droogmolen wasdroger 2 d. hang en hanglegkast zitbad 01828-13952 t.k. BMW 3181 bj 85 alarm apk in prima staat prijs n.o.t.k. inl. 01828-17894 t.k. Kneeltje trui mt. 110 15,-; jurkjes mt. 98-128 01727-18913 t.k. orgel Solina halfpedaal vr. pr. 300,- 01726-15463 Boskoop - Onder uitzonderlijk goede weersomstandigheden werd zaterdag de grote jaarlijkse rommelmarkt gehouden van de Gereformeerde Gemeente. Duizenden kwamen naar de Mendelweg om gebruikte spullen te kopen, perkpianten, planten of bloemen te kopen of oliebollen te eten en koffie te drinken enz. Op zaterdagmiddag 8 mei verdween een licht groen kinderfietsje vanaf het parkeerterrein van de AH. Het fietsje stond niet op slot. Het fietsje stond vlak naast de hoofdingang. In de nacht van zaterdag op zondag werd een groene herenfiets gestolen vanaf het parkeerterrein van de disco theek. Er werd getracht in te breken in een woning aan de Noordelijke Dwarsweg te Zevenhuizen. Het lukte de dader ech ter niet op de achterdeur open te bre ken. Uit een geparkeerd staande auto op de Wilgenlaan, werd een sony CD speler ontvreemd. Vanaf het sporteiland werd vanuit een kluis een surfplank met zeil ontvreemd. Tevens werd er ingebroken in de snackwagen aan de Strandweg. Niet bekend of er goederen zijn ontvreemd. Vanuit een in de Dorpsstraat gepar keerde auto werden enkele kleine goe deren ontvreemd. Bij de Rabobank werd een vals briefje van f 100,- aangetroffen. Een inwoner uit Capelle aan de IJssel zette enkele emmers met structuur verf en rollers uit de auto op een parkeer plaats aan de Zuidplasweg. Tegen de dader is proces-verbaal opgemaakt, tevens zorgde deze voor de juiste af voer van zijn afval. Afgelopen week werden enkele bewo ners uit de gemeente het slachtoffer van een doorrijden na een aanrijding. Men liet zijn auto achter op een par keerplaats en bij terugkomst was deze voorzien van een deuk. Door opletten de getuigen werd in een geval het kente ken genoteerd van de vermoedelijke veroorzaker, onderzoek volgt. Op maandag, 10 mei j.l., omstreeks 13.20 uur parkeerde een inwoonster van Zevenhuizen haar witte Opel Vec- tra op de parkeerplaats bij A.H. aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen. Toen zij omstreeks 13.55 uur terugkwam bij haar auto, was het gehele linkerachter- portier gedeukt. Gezien de sporen aan de auto moet het een bestelbusje ge weest zijn. Vermoedelijk lichtbruin of okerkleurig. Mogelijke getuigen wor den verzocht contact op te nemen met de politie. Zevenhuizen: verloren: gouden oorbel, grijze tas met surfpak, bril aan koordje, sleutelbos, gouden broche. Gevonden: Een Perzische poes, bruin met zwarte kop. Moerkapelle: verloren; blauwe portemonnee, bruine portemonnee, zwarte plastic tas met zwemspullen,2 bb van f 25,-, een fiets- sleutel aan meerdere sleutelhangers, een stapeltje bankbiljetten, gevonden; een groene bal. Wethouder bakt ze bruin azerswoude-Dorp - Ter gelegenheid van Nationale Mo lendag bakte wethouder P.A.Th van der Werf panne koeken op de enige nog draaiende wip-stellingkoren molen "Nieuw Leven" aan de Dorpsstraat te Hazers woude-dorp. Door het amoveren van een pand dat het zicht op de molen benam en het verwijderen van enkele bomen, waar door de wind weer in de wieken is gekomen, is de fraaie molen nog meer beeldbepalend geworden. Tevens werd er een leuke tuin voor de molen aangelegd, werden picknickplaatsen gerealiseerd en een sierbestrating aange bracht. Wethouder Van der Werf, in de functie van 'koekebakker', compleet met koksmuts, hield, alvorens het resultaat van zijn bakkunst geproefd kon worden, een toespraak. Hij vertolkte daarin de gevoelens van het gemeentebestuur, in tegenwoordigheid van burgemeester M. Boelen, enkele raadsle den en gemeentelijke medewerkers. Dank werd eveneens uitgebracht aan molenaar Van Elswijk. Hij onderstreepte de belangrijkheid als monument en bezienswaar digheid van deze fraaie molen, die eigendom is van de gemeente Rijnwoude. Bij deze molen kon zaterdag jl. gestart worden voor een fiets tocht langs de molens van Rijnwoude.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 13