Avondvierdaagse Zevenhuizen 7 t/m 11 juni organiseerde Puzzelwandeltocht Vereniging Molenvrienden KADIKS bv veel leesplezier! JAAP EINDHOVEN Volleybaltoernooi Moerkapelle elektra sanitair gas •C.V. 15e jaargang nummer 510 12 mei 1993 Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk Zevenhuizen - Evenals voor gaande jaren organiseert het plaatselijk comité A4D, de Avondvierdaagse voor Zeven huizen en omgeving. In dit achtste jaar wordt de Avond vierdaagse gehouden van 7 t/ mil juni. Ook dit jaar is er een extra wandelavond, speciaal voor diegenen die een avond moe ten missen wegens bijv. vaste verplichtingen elders. Inlich tingen 01802-1913 of 3549. Moerkapelle-Zaterdag 15 mei wordt er door de tafeltennisvereniging TZM een volleybaltoernooi in de sporthal van "Op Moer" gehouden, aanvang 17.00 uur. Inlichtingen tel. 01793-1460. Een gezelschap genodigden, waaron der bestuursleden van de Vereniging Molenvrienden, burgemeester A.W. Lips, de vier molenaars en hun echt genotes en anderen, was op de twee de molen getuige van de start van Deze week in Zevenhuizen! Moerkapelle: Autocross op Hemelvaartsdag Bedrijfsvolleybaltoernooi Opening nieuwe Albert Heijn Rijnwoude: Culturele ontmoeting Babyion 26ste Benthuizer Avondvierdaagse 16 mei 1993: Rotaryloop Hazerswoude-Dorp Waddinxveen: Waddinxveense Sportweek Dick Dibbets damkampioen Raadsleden stappen weer op de fiets Boskoop: Boskoop creatief van start Slot jeugdcompetitie Florida Cursus gehoorzame huishond en nog veel meer.... oskoop - In tegenwoor digheid van o.a. burge meester J.J. Spros, en kele gemeenteraadsle den en een aantal genodigden, be trokken bij de voetbalvereniging Floreant, werd zaterdagmorgen een officiële steen gelegd voor het Jeugdhonk van voetbalverenigign Floreant. Koos en Gerda van der Horst viel de eer te beurt om deze handeling te plegen, daar beiden heel veel voor de voetballende jeugd van Floreant doen. Koos is o.a. secreta ris van de jeugdafdeling, terwijl zijn vrouw als vrijwilligerster in zetbaar is bij elk jeugdevenement. Zevenhuizen - Het fraaie voorjaarsweer werkte mee om 'molendag' in Zeven huizen, geslaagd te maken. De molen, nabij het Zevenhuizens Verlaat, eigen dom van Schieland, kon bezichtigd worden, terwijl er bij de molens van de Molenviergang puzzelwandeltocht was uitgezet door de Vereniging Molen vrienden. Hier was een leuke happening van gemaakt, compleet met een demonstratie van oude tractoren, alsmede een leuk terras met kraampjes. Start Molendag op tweede molen van Zevenhuizense molenviergang AUTOBEDRIJF verkoop - reparatie - schadetaxatie - A.P.K. gespecialiseerd in Nissan (o.a. Patrol 4x4) ®01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Installatiebedrijf Lid: UNETO 'molendag 1993'. Gedeputeerde prof. dr. J. Pool plaatste het zeil op één van de wieken en draaide de kap in de goede stand. Dit luidde de start van de puzzelwandeltocht in. Hoewel de belangstelling op de 'nationale mo lendag' voor de puzzeltocht niet bij zonder groot was, kon notaris Jansen om vijf uur 's middags toch uit een redelijk dik pak ingeleverde formulie ren, de prijswinnaars vaststellen. Winnaar werd de heer H.W. van Lo- wijde uit Zevenhuizen. Hij werd de eigenaar van een prachtige ingelijste ets van het molengebied. Troostprij zen gaan naar: J. Bongers, Th. de Graaff, L.W. Kooper, P. Vermulm, J.G. van Leeuwen, J.v.d. Weerdhof- Bos man en B. Kamps, allen uit Zevenhui zen en J.W. Leemhuis uit Rotterdam, Katie Napier uit Rijswijk en Marcia Brons uit Zoetermeer. Industriestraat 3 2751 GT Moerkapelle Telefoon 01793-2524 Telefax 01793-2673 een kleine storing of een grote installatie KADIKS weet er raad mee Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Tel. voor Zevenhuizen: 01802-2283 0rn9ev -i Officiële steen jeugdhonk Horeant

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1