Ook wij wensen de oostduitse kinderen een onvergetelijke vakantie in Zevenhuizen. Steun voor Oostduitse kinderen blijft toestromen NVM Hypotheekshop PERDIJK Middenstand biedt massaal steun Spandoekenwedstrijd met mooie prijzen ^Mr. E.H. Jansen Dorpsstraat 27 2751 BB Moerkapelle Tel. 01793-1323 Bouw- aannemingsbedrijf J. KOSTER ZN. Eerst naar de NVM Hypotheekshop. Voordat u erin vliegt. Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1272 Sportclubs Zevenhuizen zorgen voor aktief verblijf Rectificatie Gemeentebestuur schenkt kinderen dagje Avifauna Notaris J pagina 22 Hart van Holland/12 mei 1993 Dorpsstraat 1 00 Zevenhuizen DE NVM HYPOTHEEKSHOP.JJt JA, ik wil mijn graag laten adviseren door de NVM Hypotheekshop-adviseur. Stuur mij gratis informatie over hypotheken. Maak met mij een afspraak voor een kosteloos hypotheekadvies. Naam: Adres:Postcode: Plaatsnaam: Telefoonnummer: Vul de bon in en stuur deze in een envelop naar: De middenstand uit Zevenhuizen heeft ruimschoots gehoor gegeven aan de oproep van de Lions Club, om de aktie voor de kinderen uit Delitzsch te steunen. Op grote schaal hebben zij hun diensten aangeboden. De organisatoren zijn dan ook erg blij met deze positieve ontwikkeling en willen hen graag noemen. Met een aantal winkeliers wordt op dit moment nog gesproken. De volgende winkeliers hebben hun steun toegezegd: C1000 supermarkt, Keurslager Van Tol, Het Kaasmekka, D.A. drogisterij Rodenburg, bakkerij Verbeij, Chinees Indisch Restaurant Jade, Italiaans Restaurant Borgo Antico, Cafetaria Double Dee, Restaurant De Strandgaper, Eetcafe La Baraque en Bakker Gerritsen. De voorbereidingen voor de vakantie van de Oostduitse kinde vruchten af. Na de hartverwarmende steun van het bedrijfeJe sportverenigingen hun diensten voor de aktie aangeboden. Zo heeft Tennisclub Zevenhuizen aangeboden de kinderen een geven. In de periode dat de kinderen tennissen, bereiden een aantal vrouwe! werpt steeds meer hebben ook diverse tennisies te leden van aan kookkunst. een voor de deze middag ie vereniging een tafel aanschuiven en zich te goed doen aan de Ook Watersportvereniging kinderen uit Delitzsch kennis maken met ven» I IRRRRRBRRRRRRMRI.R een zeilboot in het echt hebben gezien; laat staan erijd gevaren hebben. Daarom vindt de watersportvereniging het leuk de kinderen kennis te laten maken met de zellsport. Na een korte instruktie gaan ze met instructeurs het water op om een tochtje te maken, iedereen krijgt dan de kans om het roer van de begeleiders over te nemen. Tenslotte heeft ook Manege Zevenkamp ach gemeld, met het aanbod een leuk progr&mma voor de Duitse kinderen te verzorgen. Vooraf aan de collecte van de Lions Club op 26 juni voor de kinderen uit Delitzsch, wordt er een spandoekenwedstrijd gehouden. Kinderen uit Zevenhuizen/Moerkapelle kunnen spandoeken maken met teksten die gaan over het vakantie verblijf van de kinderen uit het Duitse kinderte huis. Tegenover de origineelste spandoeken staan mooie prijzen. Alle gemaakte spandoeken worden op een grote kar vastgebonden. Vervolgens wordt met deze kar de collecteoptocht in Zevenhuizen gehou den. Redactionele bijdragen en verantwoordelijkheid door Lionsclub Zevenhuizen-Moerkapelle. De Lions Club doet een oproep aan alle kinderen, om mooie spandoeken te maken, zodat de kar er kleurrijk en opvallend uit zal zien. Voor de collecte op 26 juni worden dringend nog een aantal collectanten gezocht. Belangstellen den kunnen zich opgeven bij de heer John Huij- gen, telefoon 01802-3618. in onze vorige pubiikaüe s dooreen misverstand ue lieer uekk Keukens ten onrechte ged er van ueRKcr teerd. Onze excuses daarvoor. De steuntoezeggingen voor het vakantie project van de Oostduitse kinderen uit Delitzsch blijven binnenstromen. De reac ties hebben de verwachtingen van de orga nisatie overtroffen. Door enorme betrok kenheid wil de Lions Club de bevolking goed op de hoogte houden van de laatste ontwikkelingen. Op 26 juni doet de Lions Club een beroep op de bevolking van Ze venhuizen/Moerkapelle via een collecte. Het gemeentebestuur van Zevenhuizen/ Moerkapelle heeft voor de vakantie van twintig kinderen uit het kindertehuis van Delitzsch een geldbedrag beschikbaar ge steld. De Lions Club kan dit geld naar eigen inzicht besteden tijdens de periode dat de kinderen in Zevenhuizen op vakantie zijn. Inmiddels heeft de organisatie een bestem ming voor het geld gevonden. De vakantiegroep uit Duitsland gaat een dagje naar Avifauna. 's Middags staat onder andere een tour met de beroemde boot van het vogelpark uit Alphen aan den Rijn op het programma. Daarna krijgen ze in het restaurant van het re creatiepark een feestelijke lunch aangeboden. "We zijn erg blij met de besteding van ons geld", zegt burgemeester Lips. "We hoorden over het 'Delitzsch-project' van de Lions Club en vonden dat we als gemeente ook ons steentje moesten bijdragen. Maar we wisten niet op welke manier dat het beste kon. Wel wilden we iets doen wat voor de kinderen zelf zichtbaar is en waar ze veel plezier aan beleven. Een dagje naar dit amusementspark voldoet uitstekend aan deze wens". De kinderen uit Dêlitzsch tellen vol ver wachting de dagen af, tot ze voor hun vakantie naar Zevenhuizen afreizen. Slimme vogels gaan eerst bij de NVM Hypotheekshop langs voor ze op huizenjacht gaan. De NVM Hypotheekshop geeft u vooraf advies over uw financiële mogelijkheden. Vrijblijvend en kosteloos. Ook wanneer u zich wilt gaan nestelen, laat deze onafhankelijke adviseur niets aan het toeval over Want bij de NVM Hypotheekshop is naast kennis van hypotheken ook kennis van huizen aanwezig. Zo bent u altijd verzekerd van de hypotheek die bij u en uw huis past. OOK VERSTAND VAN HET PAND. SHOP

Hart van Holland | 1993 | | pagina 22