Verkoop-expositie in dorpshuis "Swanla Afscheid van campingbeheerder Cees Molenaar Zevenhuizen - Moerkapelle Hoofdprijs van actie Geref.kerk Racing Team Scholten Autocross op Hemelvaartsdag Om "bij" te blijven Kerkdiensten Opbrengst Ned, Hartstichting Hart van Holland/12 mei 1993 pagina 7 Agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle zondag 16 mei Medische weekeinddienst kan de foto een week later na verschijning van Hart van Na 'even' weg, weer terug! Wedstrijd Op de foto: vlnr Cees Molenaar, Joop Zappeij bedrijfsleider en de nieuwe campingbeheerder Carlo Lekkerkerker Zevenhuizen - Op hartelijkwe wijze is zondag en maandag afscheid genomen van campingbeheerder Cees Molenaar. Maar liefst 22 jaar gaf hij leiding aan het kampeergebeuren op kampeerterrein Zevenhuizen, van het Recreatieschap Rottemeren. Dat de campinggasten hem waarderen, bleek uit het hartelijke afscheid dat hem zondag ten deel viel. Veel vaste gasten van de Zevenhuizense camping, kennen Molenaar sinds vele jaren. Deze was tevens initiatiefnemer tot de jaarlijkse Rottemeren skeelertochten en de trimloop camping Zevenhuizen. Molenaar wordt campingbeheerder van een camping in Rhoon. Zevenhuizen: Zaterdag 15 met vanaf 15.00 uur in Hervormd Centrum Zeven Muzen: expo-sitie van tekeningen van cursisten van tekencursus o.l.v. Arja Tuitel. Tevens een modeshow o.l.v. Hanny Verbakei en Janny Rutgers. Zaterdag 15 en zondag 16 mei: Zeven Muzen van 11.00-18.00 uur in het kerkje van de Vrijz.Herv. Dorpsstraat 139 te Zevenhuizen: expositie "Zevenhuizen Verbeeldt zich". Maandag 17 mei 20.00 uur Herv.Centrum (19.30 uur koffie klaar): Openbare avond Stuurgroep Ontwikkelingssamenwerking. Frans Swartelé van het Bel gisch 'Centrum voor Mundiale Vorming' met thema 'De wereld in een mand'. Vrijdag 21 mei en zaterdag 22 mei: Toneelgroep Spektakel met "Groeten uit Nice". Dorpshuis Swanla 20.15 uur. Zondag 23 mei Geref.kerk Zevenhuizen 17.00 uur 'Ontmoeting over drempels heen", ds. W.G.J. v.d. Sluys (voorheen pred. te Moerkapelle) Zaterdag 15 mei 14.00 uur Toneelgroep Spektakel; woensdag 2 juni Bejaarden- reis: opgeven mevrouw Boumans tel. 2720. Spelmiddagen Zevenster 10 en 17 mei; 12 mei Soosmiddag in Herv. Centrum. Moerkapelle: Zaterdag 12 juni Braderie met "Berenspektakel". 30 mei tot 12 juni: Rode Kruiscollecte. Dit keer niet met bussen, maar met een giro-actie'. I juni: Bloedafname-avond in gebouw Moerveen van 19.00 tot 21.00 uur. Wie activiteiten te melden heeft voor deze agenda, kan ze uitsluitend doorge ven aan mevrouw G. Beunder, tel. 01802-1733. Het melden van deze activitei ten kan doublures voorkomen. Men neme van het bovenstaande nota! Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. E. Bouman Scheveningen; 19.00 uur ds. M. vd Meer Nwk.a.d.IJ. Oud Verlaat 10.00 uur ds. H. Gaas- beek Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse 18.30 uur mw.drs. W.A.M. Kelder Zwammerdam Moerkapelle Herv. kerk 9.30 uur en 18.30 uur drs J.W. van Estrik Geref.Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk 15 mei dokter C.W. Onderwater Dorpsstraat 196 Zevenhuizen tel. 01802-1204 16 mei dokter R.P.Renssen Cederhof 3 Bleiswijk tel. 01892-14085. De familie Nederlof uit Zevenhuizen mocht bij Recreatie Verweij een fraaie tuinmeubelset met kussens en parasol in ontvangst nemen. Zevenhuizen - De actie die op 30 april door de Gereformeerde kerk o.a. voor de Stichting Kinderhulp Roemenië ge houden werd in het kader van het 100 jarig bestaan, is een groot succes ge worden. De hoofdprijs van de grote verloting, een fraai tuinmeubelset, werd gewonnen door de familie Neder lof uit Zevenhuizen. Vorige week werd bij Recreatie Verweij, de prijs in ont vangst genomen door dit gezin. De heer Siewert Baar, lid van de Koninginne- daggroep, overhandigde de tuinmeu belset die beschikbaar gesteld werd door Recreatie Verweij. Moerkapelle - De collecte voor de Ned. Hartstichting heeft in Moerkapelle 3568,40 opgebracht. De afdeling Moerkapelle zegt alle collectanten en gevers hartelijk dank voor het bereiken van dit mooie resultaat. Moerkapelle - De netto-opbrengst van de rommelmarkt op 30 april 1993 be draagt ongeveer 13.000,-. Dit is ca. 1.800,- meer dan in 19892. Het plaatse lijke comité is dan ook zeer tevreden met dit resultaat. Allen die hieraan meehielpen worden van harte bedankt, het geld wordt besteed aan diverse pro jecten van de stichting "Woord &Daad" in Vandarevu, Andhra Pradesh, India. Deze projecten betreffen o.m. voedsel voorziening, gezondheidszorg, alfabe tisering, woningbouw en aanleg van waterbronnen. t.k. bed ombouw twee nachtkastjes creme 225,-01727-15617 Astrid Verschoor 3x winnen van Feyenoord dat is klasse toch! een Ajax-fan Wie heeft zaterdag mijn fiets meegenomen bij A.H. Jolanda van Erk Het hogeland 23 Zvh t.k. Spartamet bijna 1 jr oud nw 2500,- nu 1750,- en spartamet 200,- 01793-1265 Oud Verlaat/Zevenhuizen- A.s. vrijdag 14 en zaterdag 15 mei wonjt de maan delijkse oud-papier-actie gehouden voor de christelijke basisschool "De Nessevliet". Twee dagen staan de con tainers op het parkeerterrein bij De Vierkap. Zevenhuizen - Na enkele jaren niet te zijn gehouden, is de traditionele Autocross op Hemelvaartsdag 20 mei a.s. weer opnieuw een spektakel waar vele duizenden naar toe zullen gaan. De Autocross is een evenement van rondvliegende graspol len, stof happen, een massa mensen, snelle auto's en roekeloze coureurs. De affiches, waarop de Autocross wordt aangekondigd, zijn inmiddels overal in de regio te zien. De harmonievereniging "De Kleine Trompetter" in samenwerking met de Dordtse Autocrossvereniging, is dit jaar weer de grote organisator van dit festijn, dat plaatsvindt op een terrein aan de Bierhoogtweg, naast het industrieter rein van Zevenhuizen. De Autocross begint om 13.00 uur. De organisatie is blij met de inzet van de vrijwillige brandweer, fa. Voshol, EHBO, politiehondenvereniging. Bovendien zal de rijkspolitie het verkeer in goede banen leiden. Parkeergelegen heid is op het terrein aanwezig. De route wordt d.m.v. borden aangegeven. Nieuwerkerk/Zevenhuizen - Racing Team Scholten nam afgelopen week einde deel aan de derde wedstrijd voor het NK op het circuit van Zolder in België. Na een goede voorbereiding in de week hieraan voorafgaand, begon de eerste tijdtraining veelbelovend. Harold Scholten draaide met een tijd van 1.57.5 direct een tweede tijd. Ook Karl van Tilburg presteerde op een voor hem geheel nieuwe baan zeer goed. Met zijn tijd van 2.01.6 stond hij op een voorlopige 24e plaats. In de tweede tijdtraining kon Scholten zijn tweede plaats vasthouden door een iets snellere tijd van 1.57.0 op de klok ken te zetten. Ook Karl van Tilburg verbeterde zijn tijd (2.00.8) en kwam op een zeer nette 22e plaats voor de wed strijd. Zondagmorgen om 11.30 uur begon de wedstrijd op het warme circuit van Zolder, na een wat slechte start kwam Scholten de eerste ronde op de 7e plaats door. In de vier volgende ronden rukte hij op naar de vierde plaats. De resterende zeven ronden waren een zwaar gevecht met de nummer drie in de wedstrijd, om een podiumplaats. Helaas zat dat er niet in, maar eindigde deze toch op een mooie plaats, wat 13 punten voor het NK betekende. Karl van Tilburg startte vanaf de vijfde startrij en kwam na één ronde door de op de 20e plaats. Toch wist hij enkele collega-coureurs flink af te troeven en eindigde hij op een goede 18e plaats. Beide rijders wisten hun snelste ronde tijd van de training flink te verbeteren: Scholten reed een tijd van 1.55.8 en V. Tilburg een tijd van 1.58.8: de 12 beste tijden van de wedstrijd. Het weekeinde van 16 mei wordt de 4e ronde voor het NK verreden op het circuit van Assen. Zevenhuizen - Zaterdag 15 mei a.s. or ganiseert Passe-Partout Int. uit Wad- dinxveen een feestelijke Lente-ver koop-expositie van schilderijen en gra fieken in het dorpshuis "Swanla" te Ze venhuizen. Passe Partout Int. vertegen woordigt een groot aantal kunstenaars uit binnen-en buitenland, wier werken variëren van klassieke- tot zeer moder ne, abstracte werken. Sinds begin 1992 presenteert zij ook een unieke collectie moderne werken van twee Amerikaan se en Israëlische kunstenaar, die in kor te tijd veel furore maakten in neder- land. Naast de vele olieverfschilderijen vindt men ook grafische werken, o.a. van de Rotterdamse kunstenaar B. Kemper en de Amerikaans/Nederlandse Patty Har- penau. haar werk valt onder de zgn. 'nieuwe Cobra'. Ter gelegenheid van dit feestelijke gebeuren ontvangt men, bij aankoop van een schilderij, 50% kor ting op de lijst. Uiteraard zullen voort durend medewerksters van Passé Par tout Int. aanwezig zijn om belangstel lenden van de gewenste informatie te voorzien. De expositie is geopend van 9.30-17.00 uur en de toegang is gratis.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 7