Hart - van - Holland - allerlei..*.* Foto's in het HART VAN HOI LAND $0K voot lilekt'te Rommelmarkt Bazar Tennisclub hield Pinkster Onderlinge Gereformeerde kerk groot succes Geslaagde Fancy Fair in Oud Verlaat Agfa happy Teddy zorgt voor topdrukte bij MEGA-COLOR BSC'68 wint laatste jubileumtoernooi weer koploper Recreatieschap Rotteme- ren: geslaagde open dag Finale bedrijfs-zomeravond voetbal Moerkapelle Jeugdsoos 't Hoekie pagina 4 Hart van Holland/9 juni 1993 war W 41 Uitslag diverse verlotingen Eersteklas 25-jarig bestaan Tennisclub Familiedag uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres:. Plaats: j Waddinxveen - De gezelligste open luchtdag van Waddinxveen: 5 juni, is weer achter de rug: rommelmarkt ba zar van de Gereformeerde kerk, met aansluitend in looproute de Dorps traat-braderie. De 12e rommelmarkt/ bazar van de Gereformeerde kerk van Waddinxveen, gehouden op zaterdag 5 juni was één groot festijn. Onder een stralend blauwe hemel bezochten hon derden kooplustigen uit de wijde om trek de gezellig ingerichte openlucht- markt op de Dreef/Sniepweg. De vele medewerkers, waaronder opvallend veel jeugd, hebben hun enorme inspan ningen zien beloond met een opbrengst van niet minder dan f 38.000,- bruto. De commissie die deze happening onder het motto 'door allen, voor allen' orga niseerde, is blij met het behaalde resul taat. Alle medewerkers verdienen dan ook dank voor hun geweldige inzet en werk lust. De boodschappenkar werd gewonnen door de heer Anne Bijl die de inhoud wist te raden f 136,90. De reischeque van vijfhonderd gulden is gevallen op nummer 63 en inmiddels afgeleverd. De molen is gevallen op nummer 419 en het berenschilderij op nummer 617 geel. Zij die deze lotnummers in het bezit hebben, kunnen contact opne men met de heer M. Mos, Tollenslaan 129. Inl. tel. 01828-14882. Boskoop - In de tweede ontmoeting tus sen Trekvogels 1 en Amigo 1 gebeurde er van alles om van een regelrechte kraker te spreken. Ontvouwde zich het eerste duel tussen de twee toppers, toen in Alphen, tot een drama van de eerste klasse, dit keer was het niet aders. Voor Trekvogels was het pure noodzaak om in deze return tot de volle winst (3-0) te komen, daar Amigo er 2,5 voor lag. Werd er puntverlies geleden, dan kon Trekvogels 1 het kampioen schap wel vergeten. Gelukkig kon er na afloop van een zeer enerverende wedstrijd, opgelucht adem gehaald worden, want op het nip pertje werd de einduitslag 382-383. Door in deze wedstrijd tegen Alphen de volle winst te pakken (3-0) heeft Trek vogels de leiding in de eerste klasse van Amigo weer overgenomen. De Bos- koopse midgetgolfers leiden nu met 18,5 punten voor Amigo met 18. Met nog twee wedstrijden te spelen is er aan de top nog niets beslist. Trekvogels 1 wacht nog een zware klus want er moet in Alphen tegen Amigo 2 worden ge speeld: een moeilijk team. Amigo 1 speelt dan thuis tegen Bilthoven 1, ter wijl Trekvogels 1 de laatste wedstrijd thuis speelt tegen het zwakkere Loosd- recht en het tweede team thuis tegen Amigo 1. Laatstgenoemde wedstrijd kan wel eens van heel groot belang zijn voor de Boskoopse titelkansen. Ook in de eerste klasse speelde Trekvo- gels 2 thuis tegen Bilthoven 1. Wim Gerrits speelde voor Trekvogels 2 een ijzersterke wedstrijd met 21-25-21 en 21 (88) en was de grote kracht achter de 3- 0 overwinning. Door deze zege staat Trekvogels 2 nu op de vierde plaats met 9 punten. In de promotie-poule in de derde klasse heeft Trekvogels 4 de leiding genomen, na de 3-0 overwinning op naaste con current Hole Ridders 4. Trekvogels 3 verloor kansloos in Ridderkerk tegen Hole Ridders 2 met 422^161. Regio - Het was zondag ontzettend druk langs de Rotte. Die dag werd de jaarlijk se open dag van het Recreatieschap Rottemeren gehouden met tal van ma nifestaties. Evenementen waren o.a. een fietstocht, Ezeltjesdag, politiehon dendemonstratie, demonstratie pot tenbakker, varen met de Croosboot en bezoek aan Artihove. Het vervoermid del naast de Croosboot-was zondag 'de fiets'. Families genoten fietsend van het fraaie weer, de leuke happenings, de prachtige natuur met vergezichten, maar werden helaas veelvuldig gehin derd door race-fietsers. Deze waren een plaag, zo vonden veel fietsers, waardoor het meermalen gebeurde dat er zich gevaarlijke situaties voordeden. Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kant; te Zevenhuizen, afgehaald worden kan ook: na betaling van 7,50 afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na ver schijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Holland. V Moerkapelle - Op vrijdag 11 juni wordt de finale gespeeld van het bedrijfs-zomer- avond-voetbaltoernooi in Moerkapelle. Op deze avond wordt een loterij gehouden en om ca. 22.30 uur zal er een fantastisch vuurwerk zijn. De muziek op deze vond wordt verzorgd door discotheek "Black Jack". Benthuizen-Zaterdag 12 juni wordt er-ter afsluiting van het seizoen- een barbecue georganiserd door jeugdsoos 't Hoekie in Benthuizen. Dit gebeurt in gebouw "De Hoeksteen" aan de Alb. Schweitzerlaan. Het belooft een grandioos festijn te wor den. Jongeren die mee willen doen kunnen zich aanmelden bij Maurice Pelle, tel. 311 860 of Marieke des Bouvrie tel. 310 297. Zevenhuizen - Vorige week in het Pink- sterweekeinde, werd de finale van de onderlinge tenniswedstrijden gehou den bij Tennisclub Zevenhuizen. Er moesten 3 wedstrijden gespeeld wor den: herendubbel, damesdubbel en mix. Na een spannende slagenwisseling bleken de teams van José Looman en Hans Hofsteden het sterkst voor hun tegenstanders. De teams van Henk Kos ter en van Peter Leewis mochten voor de 3e plaats gaan strijden. Het team van Henk werd hier winnaar en bezet de derde plaats. Op datzelfde moment kon ook de finale worden gespeeld. Zowel de dames-als de herendubbel konden gelijktijdig van start gaan. Jan Bijster bosch en Herman Hoos wonnen hun partij met 6-2, 6-0 terwijl de dames An- nelies Hoos en Annemarie v Rooijen met 7-5 en 5-7 gelijk eindigden tegen Martha Kalter en Els Meijer. Met de we tenschap slechts 3 games te hoeven binnenhalen om kampioen te worden, konden Gé Mulder en José Looman aan de laatste finalepartij beginnen tegen Jos v Rijs en invaller Diederik Zuider- wijk. De le set eindigde sneller dan ver wacht in een 6-1 overwinning voor team Hans. In overleg met José en Gé werd besloten de benodigde 2 punten in de laatste set binnen te halen. Team Hans wist ook in deze 2e set de eerste punten binnen te halen. Toch speelden ook hier de spanningen en het jeugdig ent housiasme van Diederik parten, want de 2 benodigde games werden alsnog door team José gewonnen. De einduit slag was dus 6-1, 6-2, net voldoende voor het kampioenschap. Zevenhuizen - De Tweede Pinksterdag stond bij Tennisclub Zevenhuizen in het teken van het 25-jarig bestaan en werd verzorgd door de lustrumcom missie. De dag (die als 'bijzonder origi neel' de geschiedenis in gaat) was uit geroepen tot het TZ Wimbledon Tour nament en werd geheel in Engelse stijl Benthuizen - Weer werkte het weer mee om de juibileumsportiviteiten van BSC'68 tot een succes te maken. Zaterdag vond het laatste toernooi van het seizoen plaats. Aan de beurt waren nu de senioren van de organiserende club die deelnamen met twee elftallen. Verder waren aanwezig Schipluiden met twee elftallen en Aarlanderveen en Voorschoten met elk één elftal. BSC'68/ 1 begon het toernooi tegen Schipluiden 1 onder leiding van de heer J. Verhoek uit Leidschendam. met twee doelpun ten van André v.d. Meer en één van Zwiep Vermeulen, werd er met 3-0 ge wonnen.. De tweede wedstrijd werd een broederstrijd tegen het 2e elftal van BSC'68, onder leiding van Wim Boe- vé. Ondanks de vele kansen verloor het eerste door een doelpunt van Paul Voorduin. De derde wedstrijd werd een confrontatie met Aarlanderveen, on der leiding van Adri de Groot. Ook in deze partij kregen de pupillen van Rolf Jans veel kansen, waarvan er twee be nut werden door Sander Foortse en weer André v.d. Meer. De vierde wed strijd ging tegen Schipluiden 2 en weer won BSC'68/1 door doelpunten van André v.d. Meer (tweemaal) en Sander Foortse. De vijfde en laatste wedstrijd tegen Voorschoten werd nu zeer be langrijk, want er waren drie kandidaten voor de eerste plaats, nl. Aarlander veen, Voorschoten en BSC'68/1Na een spannende wedstrijd bleven de ploe gen op 1-1 steken. Na een voorzit van André v.d. Meer kopte Aad den Boer de gehouden. Deelnemers waren in het wil gekleed en werden verwelkomd met koffie en "apple pie". De wedstrijden werden geleid door 'umpires', die, be houdens de 'echte Engelsen' het out en uit en voordeel en advantage in het vuur van de strijd weieens verwissel den. Dat de met bolhoed, paraplu en re genjas getooide Dave de Booy ook nu weer letterlijk van zich liet horen kon de feestvreugde alleen maar verhogen. De sandwiches, de tea with scones e.d. smaakten uitstekend hetgeen alle goeds beloofde voor de barbecue die nog zou volgen. Tegen het eind van het 'tournament' werden de mogelijke En gelse egards verwelkomd. Zij zouden de prijzen uitreiken. Pieter Engelen ver zamelde de meeste games en ging met de goed gevulde zilveren bokaal naar huis, terwijl Madeion Leewis de even eens goed gevulde zilveren schaal kreeg uitgereikt. Tjeu Op 't Veld viel in de prijzen omdat hij als enige geen wit te broek had kunnen vinden en dus de etiquette van de dag had verstoord. Het organisatieteam van Günther Un- derberg had dankzij de stormachtige wind de barbecue tot een verantwoord smidsvuur weten om te toveren. karperhengel 3.30 mtr. met mitchell molen extra spoel 125,- 01714-15430 t.k. Minolta spiegel reflex camera X-300 zoomobjectief cameratas 01714-13241 t.k. boxen Bose 301 4 jr. garantie 1 jr. oud 400,- 01714-14320 t.k. badgeiser Vaillant mag 400 100,-; herenfiets 50,-; na 18 uur: 01727-10289 t.k. opoefiets i.g.st. en heren racefiets (moet opgeknapt) t.e.a.b. 01793-2528 t.k. Yamaha keyboard PSR-15 met standaard 500,- midiset Tokyo 150,- 01793-3128 gratis af te halen: jonge poesjes 01793-3059 bal in het net 1-0. Nog voor de rust wist Voorschoten gelijk te maken: 1-1. Inde 2e helft kregen beide ploegen nog enke le droomkansen maar gescoord werd er niet meer. Daar Aarlanderveen de laatste wedstrijd tegen schipluiden 1 won met 2-0, eindigden Voorschoten, Aarlanderveen en BSC'68/1 alle drie met 7 punten, zodat de doelcijfers de beslissing moesten brengen. BSC'68/1 werd le met doelcijfers 9-3. Tweede werd Aarlanderveen met 9-5 en 3e werd Voorschoten met 8-4. Ook dit toernooi werd weer gesponsord. Zaterdag 12 j uni wordt het seizoen afge sloten met de familiedag. De jubile rende vereniging BSC'68 kan terugzien op een groot aantal zeer geslaagde toernooien die dankzij de vele spon sors mogelijk gemaakt werden. Alle toernooien stonden o.l.v. Dik Hagoort. die alle dagen tot een goed einde bracht en ook niet onvermeld mag blijven dat Toon Nainia alle dagen aanwezig was als EHBO-er. In het nieuwe sei zoen gaan we^PN, verdermetde festivitei-W\ ten. Op 2» augustus^^^^PsJwordt het toernooif^B T JBvoor oud BSC'68-ers \r>Ar7 gehouden. 3 sentemher^, staat net sponsorklaver- jastoernooi op het programma. 15 oktober receptief jarig bestaan 16 oktober feestdag. Zevenhuizen - Het Rad van Avontuur draaide, kinderen lieten zich schminken, volwassenen genoten op het terras dat voor dit doel gecreëerd was op het schoolplein en de zon scheen en maakte het feest compleet. Geen wonder dat de stemming erin zat vrijdagmiddag en avond bij leerkrachten, bestuur, leerlingen en ouderraad van de christelijke basisschool "De Nessevliet". De fancy fair ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan van de school, was dan ook bijzonder geslaagd. De opbrengst is bestemd voor de aanschaf van buitenspelmateriaal en muziekin strumenten. x Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 - Hazerswoude Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ENVELOP NIETDICHTPLAKKEN A.Ü.B. dan voldoet een postzegel van 70 centL Mi Waddinxveen - Tijdens de braderie was bij MEGA-COLOR de AGFA Happy Teddy actief. Kinderen mochten gra tis met deze vrolijke beer op de foto. Zoals bekend, steunt Agfa met deze actie UNICEF, het Kinderfonds van de Verenigde Naties. Van ieder verkocht actie pak gaat een gedeelte naar Unicef voor steun aan kinderen overal ter wereld. De happy Teddy was erg in trek bij de kinde ren, getuige het feit dat er bijna 400 foto's ge maakt zijn. Ondanks het warme weer liet de happy Teddy zich niet uit het veld slaan en danste er lustig op los. De foto's zijn vanaf donderdag 10 juni (morgen) door de ouders af te halen bij MEGA-COLOR in de Dorpstraat 76 te Wad dinxveen. foto: mega<olor

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4